Byty, 1+1 na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Prodej, byt 1+1, Kopřivnice

Prodej, byt 1+1, Kopřivnice

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Kopřivnici o celkové výměře 40 m2. Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví (doplatek minimální), se nachází v domě po kompletní revitalizaci. Výhodou hezké a klidné bydlení s vynikající dostupností všech služeb. Byt v zachovalém původním stavu nabízí možnost úprav dle představ nového majitele. Nabízíme rekonstrukci na míru, pomoc s financováním. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme.

810 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 hod. 7
Prodej, byt 1+1, Kopřivnice, ul. Pod Morávií

Prodej, byt 1+1, Kopřivnice, ul. Pod Morávií

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji prostorný byt 1+1 v centru Kopřivnice. Byt v zachovalém původním stavu s komorou a sklepem se nachází v pátém podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem. Výhodou atraktivní klidná lokalita v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti a služeb, nízké měsíční náklady. Byt vhodný k rekonstrukci dle představ nového majitele i jako investice, v bytě nyní dlouhodobý platící nájemník. Byt bude během tohoto roku převeden do OV, s financováním pomůžeme. Doporučujeme.

840 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 7
Prodej, byt 1+1, Kopřivnice, ul. I. Šustaly

Prodej, byt 1+1, Kopřivnice, ul. I. Šustaly

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 1+1 řešen jako 2+1 v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví o celkové ploše 40 m2. Byt se nachází v 9. patře panelového domu s výtahem. Plastová okna v celém bytě jsou samozřejmostí, taktéž podlahy z parket a linolea. Z okna lze vidět přímo na rozhlednu Bílé hory. - tudíž nádherný výhled zaručen. V případě zájmu, zajistíme výhodné financování našim hypocentrem. Doporučujeme prohlídku.

819 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, byt 1+1, Příbor, ul. Lidická

Prodej, byt 1+1, Příbor, ul. Lidická

Příbor

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v centru obce Příbor. Prostorný byt se nachází v prvním podlaží cihlového domu. V bytě nová kuchyňská linka, plastová okna, bojler, elektřina, voda v plastu. Svou dispozicí byt umožňuje okamžité bydlení i úpravy dle představ nového majitele. K bytu náleží dva sklepy. Výhodou osobní vlastnictví, nízké měsíční náklady, vynikající dostupnost služeb. Vhodné také jako investice. S financováním pomůžeme. Doporučujeme.

840 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 10
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře