Byty, 3+kk na prodej Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 8
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, DRVL, 3.np./ 6.np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba Družstevní vlastnictví bez možnosti převodu do osobního vl. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  Ve zvětšené koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  Byt je v nízké zástavbě s bezbariérovým vstupem.

3 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 11 hod. 10
Byt 3+KK po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 7. np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+KK po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 7. np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba

Byt 3+KK po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 7. np., na ul. Ukrajinská, Ostrava - Poruba Aktuálně je schválena přístavba lodžií. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Kuchyň je s ostrůvkem, ve kterém se nachází varné centrum. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Koupelna s oknem, nové obklady, dlažba, dekory, okno, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana a sprchový kout. Příprava pro TV a internet ve všech pokojích. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách je vinyl. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Součástí prodeje vestavěná skříň v chodbě + skříň v ložnici. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Bezbariérový vstup. Orientace stran východ/západ.

3 690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 3np./ 4np., na ul. U Dvoru, Ostrava - Mariánské Hory

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci s lodžií, OSVL, 3np./ 4np., na ul. U Dvoru, Ostrava - Mariánské Hory

Ostrava

Novinka. Nabízíme byt 3+kk s lodžií v nízké zástavbě s výtahem, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci.   Nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (digestoř, myčka, MTV, elektrická varná deska, elektrická trouba, lednice). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů.   V koupelně je vana, nasvícena nika, umyvadlo včetně skříňky, nasvícené zrcadlo s úložný prostorem, nové baterie. Příprava pro pračku. WC je zvlášť. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením + další designové osvětlení v celém bytě. V obývacím pokoji jsou závěsy a stínící rolety, které jsou i v dalších pokojích. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky a štěrky, které dodávají jedinečný design bytu. V chodbě je šatní skříň, která je vyrobena na míru. Součástí prodeje je vybavení. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Denní/noční světlo v chodbě.   Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Všechny pokoje jsou neprůchozí a mají vstup z chodby. Vstup na lodžii je z obývacího pokoje. Dům je po kompletní revitalizaci a nově je přistavený výtah. Velice slušný vchod.

3 650 000 Kč

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před 3 dny 10
Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v cihlovém domě s výtahem, DRVL, 3np./ 6np., na ul. Hl. třída, Ostrava - Poruba

Byt 3+kk po kompletní rekonstrukci v cihlovém domě s výtahem, DRVL, 3np./ 6np., na ul. Hl. třída, Ostrava - Poruba

V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Kuchyňský kout je spojený s obývacím pokojem. Nové závěsy a záclony. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo s uloženým prostorem, designový žebřík, vana. WC je zvlášť. TV příprava a internet v každém pokoji. Prostorná předsíň, ve které jsou dvě vestavěné skříně vyrobené na míru od stolaře. Jeden pokoj je samostatný, jeden průchozí z obývacího pokoje. Podhledy s designovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. K bytu náleží sklepní koje. V domě jsou nebytové prostory, které vlastní družstvo, proto je fond oprav pouze 290 Kč. Zisk z nebytových prostor je vkládám do rozpočtu domu. Jedná se o malé bytové družstvo bez možnosti převodu do osobního vlastnictví.

3 240 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 10
Byt 3+kk s terasou, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 6. np., ul. Husova, Moravská Ostrava

Byt 3+kk s terasou, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 6. np./ 6. np., ul. Husova, Moravská Ostrava

Ostrava

Novinka. Poslední volný byt v domě. Exkluzivně Vám nabízíme luxusní a prostorný byt 3+ kk s terasou v cihlovém domě v naprosto klidném prostředí v centru města v "Rezidenci Husova", ke kterému náleží zahrada za domem, na které bude nové dětské hřiště a "relax" zóna s pergolou a grilem. V rámci komfortu je v domě nově vybudovaný výtah. Celková výměra je 84 m2 a nachází se v posledním patře (5p.) cihlového domu. Výměra samotného bytu je 70 m2 + zděný sklep (7m2) + terasa (7m2). Velkou výhodou tohoto bytu je provoz na elektřinu a podlahové vytápění. Každý pokoj je regulovatelný na dotykový termostat. Možnost ovládaní na dálku přes chytrý telefon. Byt prošel změnou dispozice, tak aby splňovala požadavky dnešní doby, protože kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Ložnicový a dětský pokoj jsou neprůchozí. Okna bytu jsou do dvou stran. V rámci nákladné rekonstrukce budou použity kvalitní materiály a nadstandardní vybavení. Kuchyňská linka s ostrůvkem zahrnuje veškeré vestavěné spotřebiče. Pod celou plochou vrchních a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Koupelna s oknem, vana, závěsné wc a umyvadlo se skřínkou. Veškerý koupelnový nábytek je vyrobený na míru od stolaře. Koupelna je nasvícena LED pásky. Dále nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. V obývacím pokoji nasvícený dvojitý rastr. Úsporné LED osvětlení v celém bytě. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, nový vstup do domu s video zvonkem, nové chodby, nový výtah). Náklady na bydlení jsou velmi nízké, revitalizace na domě je splacena. V domě se nachází pouze 12 bytů, na každém patře dvě bytové jednotky.

6 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Prodej bytu 3+kk, 71 m², Ostrava, ul. Tlapákova

Prodej bytu 3+kk, 71 m², Ostrava, ul. Tlapákova

Hrabůvka, Ostrava

Nabízíme k prodeji byt s prostornou zasklenou lodžií v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě Ostravy - Hrabůvky, v nízkopodlažním revitalizovaném cihlovém domě, obklopeném zelení a veškerou občanskou vybaveností. Byt prošel v r. 2016 nákladnou rekonstrukcí - el. v mědi, rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice, indukční deska aj.). V celém bytě položené plovoucí podlahy. Byt je orientován na 3 světové strany a má neprůchozí pokoje. Doporučujeme prohlídku. Financování vyřeší naše hypoteční centrum.

2 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 7 měsíci 14
Prodej bytu 3+kk, 67 m², Ostrava, ul. Svojsíkova

Prodej bytu 3+kk, 67 m², Ostrava, ul. Svojsíkova

Poruba, Ostrava

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt o velikosti 3+kk s lodžií ve velmi žádané lokalitě v Ostravě - Porubě. Byt se nachází ve 2. NP a je po zdařilé rekonstrukci koupelny, při které bylo vyzděné jádro, v celém bytě jsou nové elektrické rozvody a omítky. V kuchyni se nachází velmi pěkná rohová linka s elektrickou varnou deskou a myčkou. Velkou výhodou jsou v předsíni umístěné vestavěné skříně. Dům je po revitalizaci, je zde nový výtah a nová střecha. Pěkné a klidné bydlení s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Zveme Vás na prohlídku. Více informací u makléře. Financování zajistíme.

2 440 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej bytu 3+kk, 68 m², Ostrava - Poruba, ul. Komenského

Prodej bytu 3+kk, 68 m², Ostrava - Poruba, ul. Komenského

Poruba, Ostrava

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+kk na ulici Komenského v družstevním vlastnictví s výměrou 68,49 m2 podlahové plochy ve velmi žádané lokalitě. Na bytě probíhá aktuálně rekonstrukce - zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem, ve všech pokojích nové interiérové dveře, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, plovoucí podlahy ve všech pokojích, elektřina v mědi a nové omítky Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží - výtah přímo na patře. Před domem parkovací místa. Dobrá občanská vybavenost. V blízkosti škola, školka. Bližší informace u makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->