Byty, 4+1 na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, byt 4+1, Frýdek - Místek, ul. Nad Rybníkem

Prodej, byt 4+1, Frýdek - Místek, ul. Nad Rybníkem

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme ke koupi byt 4+1 o celkové ploše 95 m2 v osobním vlastnictví ve Frýdku - Místku, na ulici Nad Rybníkem. Bytová jednotka se nachází v 1. NP ze 4. panelového bytového domu, který prošel v roce 2013 revitalizací, v rámci ní se dělalo zateplení obvodového pláště, výměna původních oken za plastová, oprava společných prostor vč. vchodů. Byt samotný je vkusně zrekonstruovaný, v rámci rekonstrukce se dělalo nové zděné bytové jádro, rozvody elektroinstalace v mědi, nové omítky, podlahy, kuchyňská linka na míru a koupelna vč. sanitace. Jedná se o velmi lákavou nabídku, jelikož díky své nadstandardní velikosti dokáže uspokojit i náročnější klientelu. V blízkém okolí se nachází nově vybudovaný faunapark, který láká na klidné procházky, za domem se zase nachází nově vybudované dětské hřiště a v těsné blízkosti je vyhledávaná školka pro děti. Zdarma Vám zajistíme konzultaci i následné vyřízení samotného financování. Více podrobnějších informací u makléře.

2 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Prodej, byt 4+1, Frýdek - Místek, ul. M. Majerové

Prodej, byt 4+1, Frýdek - Místek, ul. M. Majerové

Místek, Frýdek-Místek

Nabízíme ke koupi byt 4+1 o celkové ploše 92 m2 v osobním vlastnictví ve Frýdku - Místku, na ulici M. Majerové. Bytová jednotka se nachází v 1. NP ze 6. panelového bytového domu, který prošel celkovou revitalizací, v rámci ní se dělalo zateplení obvodového pláště, výměna původních oken za plastová, oprava společných prostor vč. vchodů. Pokoje jsou neprůchozí a je zde velká lodžie. Byt je určený k rekonstrukci. Jedná se o velmi lákavou nabídku, jelikož díky své nadstandardní velikosti dokáže uspokojit i náročnější klientelu. Je možné také dokoupení garáže. Při rychlém jednání sleva. Zdarma Vám zajistíme konzultaci i následné vyřízení samotného financování. Více podrobnějších informací u makléře.

1 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej, byt 4+1, 85 m2, Frýdek - Místek, ul. Jiráskova

Prodej, byt 4+1, 85 m2, Frýdek - Místek, ul. Jiráskova

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji byt 4+1 s balkónem v osobním vlastnictví v žádané lokalitě Frýdku, ul. Jiráskova. Rekonstrukce proběhla před 4 roky (koupelna, kuchyň, kvalitní vinylová podlaha s izolační tepelnou a hlukovou vrstvou, oděruvzdorná, plastová okna, nové žaluzie). Byt se nachází ve 3. podlaží s výhledem na obklopující zeleň. Výhodou je bezbariérový přístup do domu. Dům po revitalizaci a splňuje energetickou třídu B. Parkování před domem, za ním je hřiště pro košíkovou, badminton apod. V okolí je kompletní občanská vybavenost včetně zdravotnického zařízení, základní škola, pošta, banky. Zajišťujeme kompletní prodejní servis včetně financování a služeb s tím spojených.

2 310 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 měsíci 9
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře