Byty, 4+kk na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Byt 4+kk  po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 3. np./ 6. np., na ul. Jurečkova , Moravská Ostrava

Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 3. np./ 6. np., na ul. Jurečkova , Moravská Ostrava

Ostrava

Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 3. np./ 6. np., na ul. Jurečkova , Moravská Ostrava Aktuálně v rekonstrukci, která bude dokončena srpen 2021. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 2 roky. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s nasvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě na dveřích je kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  


5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před týdnem 6
Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci se dvěma lodžiemi, OSVL, 1. np./ 2. np., na ul. Gončarovova, Ostrava - Zábřeh

Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci se dvěma lodžiemi, OSVL, 1. np./ 2. np., na ul. Gončarovova, Ostrava - Zábřeh

Ostrava

Byt 4+kk po kompletní rekonstrukci se dvěma lodžiemi, OSVL, 1. np./ 2. np., na ul. Gončarovova, Ostrava - Zábřeh Aktuálně probíhá rekonstrukce bytu, která bude vypadat viz foto, které je použito ze stejné dispozice bytu. V domě je pouze 6 bytů, momentálně jdou do prodeje poslední dva byty (byt v přízemí a v 3 NP (2p.). Exkluzivně Vám nabízíme luxusní a prostorný byt 4+kk + 2x lodžie v cihlovém domě v naprosto klidném prostředí. Výměra bytu je 96 m2 a nachází se ve zvýšeném přízemí cihlového domu na ul. Gončarovova v Ostravě – Zábřehu. Velkou výhodou tohoto bytu je dálkové topení. Kuchyň je propojená s obývacím pokojem. Kuchyňská linka zahrnuje pracovní ostrůvek, ve kterém se nachází varné centrum a digestoř, ostrůvek přechází v jídelní stůl. Hlavní část kuchyňské linky zahrnuje lednici s mrazákem, v panelu elektrickou troubu spolu s MTV, myčku a vysokou potravinou skříň, dále dostatek zásuvek pro všechny další potřebné spotřebiče a dostatečně velkou pracovní plochu. Pod celou plochou vrchních a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Koupelna s oknem je zvětšená a wc je zvlášť. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Koupelna je nasvícena LED pásky. V rámci rekonstrukce proběhla nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Dále nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Na jednu z lodžií se vchází z obývacího pokoje, druhá lodžie je vhodná pro sušení prádla, protože má vstup koupelny. Pokoje jsou čtvercová a velmi prostorné. Dům je po celkové revitalizaci (plastová okna, nové lodžie, fasáda, nový vstup do domu, nová střecha a elektřina). S provozem bytu jsou spojené velmi nízké provozní náklady, protože celá revitalizace na domě je zaplacená. Úklid společných prostor je zajištěn firmou. Za pár minut pěší chůze jste v Bělském lese, ale zároveň i v Shopping paku. V blízkosti domu tramvajová zastávka, parkování před, ale i za domem.

4 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 10
Prodej bytu 4+kk, Karviná

Prodej bytu 4+kk, Karviná

Nové Město, Karviná

Nabízíme k prodeji ojedinělou nemovitost, která se naskytne jednou za několik let. Jedná se o atomový kryt v městské části Karviné. Kryt je umístěn v 1. podzemním podlaží bytového domu a byl využíván především k ochraně osob. Pancéřové vzduchotěsné dveře Vám poskytne maximální bezpečí. Speciální vzduchotechnika, stálá teplota v zimě i v létě, která lze upravovat dle Vašeho přání. Možnost rekonstrukce podle Vašich představ včetně zařízení. Fotky u zakázky jsou doplněny jako vizualizace. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

555 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 9
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->