Byty na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 27
Prodej, byt 2+kk, 42 m², Kopřivnice, ul. Záhumenní

Prodej, byt 2+kk, 42 m², Kopřivnice, ul. Záhumenní

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 2+kk o celkové ploše 44 m2 v Kopřivnici. Byt po částečné rekonstrukci se nachází ve čtvrtém podlaží domu s výtahem v centru města. Výhodou osobní vlastnictví, vynikající dostupnost všech služeb, balkon, sklepní kóje na patře. Nízké měsíční náklady, byt vhodný i jako investice. s Financováním pomůžeme. Doporučujeme.

530 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 14 hod. 6
Prodej, byt 1+1, Příbor, ul. Lidická

Prodej, byt 1+1, Příbor, ul. Lidická

Příbor

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v centru obce Příbor. Prostorný byt se nachází v prvním podlaží cihlového domu. V bytě nová kuchyňská linka, plastová okna, bojler, elektřina, voda v plastu. Svou dispozicí byt umožňuje okamžité bydlení i úpravy dle představ nového majitele. K bytu náleží dva sklepy. Výhodou osobní vlastnictví, nízké měsíční náklady, vynikající dostupnost služeb. Cena může být předmětem dohody. Vhodné také jako investice. S financováním pomůžeme. Doporučujeme.

799 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 10
Prodej, byt 2+kk, Nový Jičín, ul. Dolní brána

Prodej, byt 2+kk, Nový Jičín, ul. Dolní brána

Nový Jičín

Nabízíme vám k prodeji byt po vkusné rekonstrukci 2+kk v Novém Jičíne. Byt prošel rekonstrukcí podlah, omítek a elektřiny. Samozřejmostí je nová kuchyňská linka s moderním ostrůvkem. Dům prošel revitalizací vnitřních prostorů - nové omítky, vymalování, elektřina. V domě se nachází výtah. V blízkosti nechybí veškerá občanská vybavenost. Pro více informací volejte makléře.

1 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 10
Prodej, byt 2+1, Bílov

Prodej, byt 2+1, Bílov

Bílov, Bílov

Nabízíme Vám ve velmi klidné části města byt, který je dispozičně předělaný na 3+1. Tento podkrovní byt je velmi útulný, světlý a jsou zde velmi nízké provozní náklady. Společně s bytem se prodává i útulná zahrada s pergolou ve které je i voda a el. rozvod. Tato zahrada je celá oplocená. Společně s bytem se prodává ještě zahrada. V obci veškerá občanská vybavenost a také sportovní centrum. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Nemusí byt zástava nemovitosti. Více informací u makléře.

1 160 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 9
Prodej, byt 3+1, Kopřivnice, ul. Družební

Prodej, byt 3+1, Kopřivnice, ul. Družební

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Kopřivnici. Jedná se o byt s balkonem v původním stavu určený k rekonstrukci dle představ nového majitele. Nachází se v 7. podlaží panelového domu po revitalizaci. Výhodou atraktivní klidná lokalita s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. Možnost převodu do osobního vlastnictví. Financování zajistíme. Doporučujeme.

1 080 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 8
Prodej, byt 2+1, Kopřivnice, ul. Družební

Prodej, byt 2+1, Kopřivnice, ul. Družební

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Kopřivnici o celkové výměře 54 m2. Družstevní byt, s možností převodu do osobního vlastnictví, se nachází v domě po zdařilé revitalizaci. Výhodou klidné bydlení s vynikající dostupností všech služeb. Dobré dispoziční řešení, balkon, sklep. Byt v zachovalém původním stavu nabízí možnost úprav dle představ nového majitele. Nabízíme rekonstrukci na míru, pomoc s financováním. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme.

855 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 dny 11
Prodej, byt 3+1, Kopřivnice

Prodej, byt 3+1, Kopřivnice

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Kopřivnici o celkové výměře 74 m2. Družstevní byt se nachází v domě po zdařilé revitalizaci. Výhodou klidné bydlení s vynikající dostupností všech služeb. Dobré dispoziční řešení, zasklená lodžie, sklep. Byt v zachovalém původním stavu nabízí možnost úprav dle představ nového majitele. Nabízíme rekonstrukci na míru, pomoc s financováním. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 7
Prodej, byt 1+1, Kopřivnice

Prodej, byt 1+1, Kopřivnice

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Kopřivnici o celkové výměře 40 m2. Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví (doplatek minimální), se nachází v domě po zdařilé revitalizaci. Výhodou klidné bydlení s vynikající dostupností všech služeb. Byt v zachovalém původním stavu nabízí možnost úprav dle představ nového majitele. Nabízíme rekonstrukci na míru, pomoc s financováním. Pro více informací kontaktujte makléře. Doporučujeme.

825 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 8
Prodej, byt 3+1, 63 m², Fulnek, ul. Fučíkova

Prodej, byt 3+1, 63 m², Fulnek, ul. Fučíkova

Fulnek

Nabízíme k prodeji byt 3+1 ve Fulneku. Byt prošel částečnou rekonstrukcí a nachází se v prvním podlaží cihlového domu. V okolí veškerá občanská vybavenost. K bytu patří parkovací stání. Vlastnictví je osobní. Pro více informací volejte makléře. Vhodné jako investice.

900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 4
Prodej, byt 2+1, Příbor, ul. npor. Loma

Prodej, byt 2+1, Příbor, ul. npor. Loma

Příbor

Exkluzívní novinka! Prodej dr. bytu 2+1 s lodžií, který se nachází v klidné a žádané lokalitě na ul. npor. Loma v Příboře. V bytě jsou nové elektrorozvody, kuchyňská linka, sporák s indukční deskou. Jádro je původní. Měsíční náklady jsou nízké. Více informací včetně možnosti domluvení termínu prohlídky získáte u makléře. Financování zajistíme na míru a potřeb zájemce.

1 060 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 11
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->