Byty, 1+1 k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Pronájem, byt 1+1, 36 m², Ostrava, ul. 29. dubna

Pronájem, byt 1+1, 36 m², Ostrava, ul. 29. dubna

Výškovice, Ostrava

Nabízíme podnájem bytu v družstevním vlastnictví 1+1 o velikosti 36 m2 na ul. 29. Dubna v Ostravě - Výškovicích. Byt se nachází v přízemí z 11 podlažního zatepleného panelového domu. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je součástí koupelny. Nová kuchyňská linka je opatřena elektrickým sporákem a elektrickou troubou s možností připojení pračky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Elektřina přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před hodinou 10
Pronájem, byt 1+1, 34 m2, Ostrava, ul. Žákovská

Pronájem, byt 1+1, 34 m2, Ostrava, ul. Žákovská

Hulváky, Ostrava

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 1+1 v cihlovém domě s pavlačí v Mariánských Horách. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s plynovým sporákem. Nájemníkům je k dispozici zahrada ve dvoře. Majitel požaduje pracovní smlouvu k nahlédnutí. Veškerá občanská vybavenost a MHD v blízkosti. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 14 hod. 8
Pronájem, byt 1+1, 45 m2, Ostrava, ul. Plzeňská

Pronájem, byt 1+1, 45 m2, Ostrava, ul. Plzeňská

Zábřeh, Ostrava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovaný prostorný byt - pokoj a velká kuchyň s kuchyňskou linkou a šatnou. K dispozici je úložný prostor vždy pro tři byty zvlášť - lyže, kola atd. Lze dovybavit nábytkem, TV a lednicí. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možnost trvalého bydliště. MHD v dosahu cca 3 min. Více informací u makléře.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 6
Pronájem, byt 1+1, 40 m², Ostrava, ul. Tylova

Pronájem, byt 1+1, 40 m², Ostrava, ul. Tylova

Zábřeh, Ostrava

Nabízíme podnájem družstevního bytu 1+1, o velikosti 40 m2, na ul. Tylova v Ostravě - Zábřehu. Byt se nachází v 3. patře ze 4 podlažního cihlového domu. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem s připojením pračky, toaleta je součástí koupelny. Nová kuchyňská linka je opatřena elektrickým sporákem a elektrickou troubou a s možností připojení myčky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Elektřina a plyn přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 300 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 6
Pronájem, byt 1+1, 46 m², Ostrava, ul. Verdunská

Pronájem, byt 1+1, 46 m², Ostrava, ul. Verdunská

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu prostorný byt o celkové ploše 46 m2. Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě blízko centra obce a nedaleko Komenského sadu. Byt je umístěn v druhém nadzemním podlaží ze čtyř. Má prostornou kuchyň a velký samostatný pokoj. Za domem je oplocený prostor s možností posezení. Makléř doporučuje prohlídku.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 9
Pronájem, byt 1+1, 27 m², Ostrava, ul. 29. dubna

Pronájem, byt 1+1, 27 m², Ostrava, ul. 29. dubna

Výškovice, Ostrava

Nabízíme podnájem bytu v družstevním vlastnictví 1+1, o velikosti 27 m2 na ul. 29. dubna v Ostravě - Výškovicích. Byt se nachází v 6. patře z 11. podlažního zatepleného panelového domu. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je součástí koupelny. Nová kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem a elektrickou troubou s možností připojení pračky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Elektřina přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Pronájem, byt 1+1, Ostrava - Zábřeh, ul. Vyškovická

Pronájem, byt 1+1, Ostrava - Zábřeh, ul. Vyškovická

Zábřeh, Ostrava

Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Výškovická v Ostravě - Zábřehu, o velikosti 36 m2. Byt se nachází ve 4. patře ze 7 podlažního panelového domu. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je odděleně. Byt disponuje kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a digestoří a možností připojení pračky. Velmi pěkná lokalita s dostatkem zeleně. Veškerá občanská vybavenost poblíž: zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. Dům se nachází v blízkosti obchodu Albert. Elektřina a plyn přímo na nájemníka - není součástí nájmu. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování 1. měsíční nájem včetně služeb.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
Pronájem, byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Mitušova

Pronájem, byt 1+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Mitušova

Hrabůvka, Ostrava

Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+1, o velikosti 35 m2 na ul. Mitušova v Ostravě - Hrabůvce. Byt se nachází v přízemí z 5. podlažního panelového domu. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou a umyvadlem a s možností připojení pračky, toaleta je odděleně. Nová kuchyňská linka je opatřena elektrickým sporákem a elektrickou troubou s možností připojení myčky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochou. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Elektřina přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 300 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 10
Pronájem, byt 1+1, 36 m2, Ostrava, ul. Ahepjukova

Pronájem, byt 1+1, 36 m2, Ostrava, ul. Ahepjukova

Moravská Ostrava, Ostrava

V zastoupení majitele nabízím k pronájmu pěkný malý byt 1+1 na Fifejdách, bez balkónu ve 2. patře domu s výtahem. Byt má rekonstruovanou kuchyňskou linku, novou PVC krytinu v chodbě a kuchyni a je vybaven zánovní pračkou, lednicí a plynovým sporákem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC. V okolí domu je dostupná MHD a veškerá infrastruktura, za domem se nachází klidová zóna. V bytě je zákaz kouření. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemníky, upřednostní zájemce se stálým příjmem ze zaměstnání nebo podnikání nebo studenty. Byt je určen maximálně pro 2 osoby. V ceně nájmu není zahrnuta platba za topení, teplou a studenou vodu, plyn, elektřinu a připojení k internetu. Vratná kauce je stanovena ve výši 2 nájmů. Byt je ihned k dispozici. Pro prohlídku kontaktujte makléře.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 10
Pronájem, byt 1+1, Ostrava, ul. Staňkova

Pronájem, byt 1+1, Ostrava, ul. Staňkova

Výškovice, Ostrava

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v Ostravě - Výškovicích na ul. Staňkova, v osobním vlastnictví, 4 p. / 4 p. v cihlovém domě o výměře 36 m2. Byt má samostatnou kuchyň, obývací pokoj je neprůchozí, koupelna je s WC. Poblíž je škola, školka, zastávky MHD. Byt je volný a ihned k nastěhování. Bližší informace u makléře.

6 700 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

27. 05. 19 Slza a Trojzubec. Ostrava prodá pozemky v centru. Na jednom vyroste mrakodrap

Doporučené realitní kanceláře

-->