Byty, 1+1 k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 33
Pronájem, byt 1+1, 40 m2, Ostrava - Mar. Hory, ul. Korunní

Pronájem, byt 1+1, 40 m2, Ostrava - Mar. Hory, ul. Korunní

Mariánské Hory, Ostrava

Nabízíme pronájem bytu 1+1 s lodžií ve 3. poschodí cihlového domu. Dům má centrální ústřední topení a je po kompletní revitalizaci, plastová okna, zatepleno, nový vchod. Byt je po celkové rekonstrukci, plovoucí podlahy, dlažba, nová kuchyňská linka, plynový sporák, prostorný pokoj, zděné jádro, sprchový kout s WC dohromady. Částečně vybaven, zavedena tel. linka a UPC. Nachází se v klidné ulici, veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Parkování před domem, MHD nedaleko. Možnost trvalého pobytu.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 15
Pronájem, byt 1+1, Ostrava, ul. Šimáčkova

Pronájem, byt 1+1, Ostrava, ul. Šimáčkova

Mariánské Hory, Ostrava

Nabízím k pronájmu byt bez balkónu o velikosti 1+1 a výměře 34,5 m2 na ulici Šimáčkova včetně sklepní kóje. Byt se nachází v 8. NP z 8 NP. Pronajímá se bez nábytku, vybaven kuchyňskou linkou a vestavnou šatní skříní. Dům je po celkové rekonstrukci s jedním výtahem a nachází se ve výborné lokalitě nedaleko centra Ostravy. V této městské částí je výborná občanská vybavenost (nemocnice, obchodní centrum aj.). Zastávka MHD cca. 2 min. od bydliště. Byt je určen k dlouhodobému pronájmu.

4 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Pronájem, byt 1+1, 25 m2, Ostrava - Vítkovice, ul. Erbenova

Pronájem, byt 1+1, 25 m2, Ostrava - Vítkovice, ul. Erbenova

Vítkovice, Ostrava

Nabízíme pronájem rekonstruovaného bytu 1+1 v centru Vítkovic. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s plynovým sporákem, odsávačem páry a nerezovým dřezem. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Majitel požaduje pracovní smlouvu k nahlédnutí. Veškerá občanská vybavenost a MHD v blízkosti. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

5 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 6
Pronájem, byt 1+1, Ostrava, ul. Jaklovecká

Pronájem, byt 1+1, Ostrava, ul. Jaklovecká

Slezská Ostrava, Ostrava

Nově nabízíme do pronájmu byt 1+1, 34 m2, 4. NP, cihla. Netradiční řešení dělá tento byt velmi zajímavým. Snížená okna s výhledem do zeleně v zahradní části domu, jež je dána nájemcům k užívání. Koupelna prosvětlená oknem s žaluzií, které zároveň zajišťuje pohodlné větrání. V kuchyňské části je místo pro lednici, myčku, podélný stůl a 2 židle. Na velký pokoj, s dřevěným obložením stropu, pak zbývá společenské využití, s umístěním ložnice v zadní části místnosti. Před vstupem do byt. jednotky je větší podesta pro umístění skříňky - další úložný prostor. Byt po rekonstrukci v r. 2011. Nová linka, koupelna, nová elektroinstalace s jističem na již zavedenou sníženou elektro sazbu, která je platná nejen pro vytápění, ale i pro celý chod domácnosti - vaření, ohřev vody, TV, pračku, myčku apod. Výhodou - parkování přímo před domem, MHD 3 min. chůze, nákupní středisko v místě. Do centra za 4 min. trolejbusem. Určeno pro 1-2 osoby, pracující, studenti. Více informací u makléře. Doporučujeme.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 13
Pronájem, byt 1+1, 39 m², Ostrava, ul. Výškovická

Pronájem, byt 1+1, 39 m², Ostrava, ul. Výškovická

Výškovice, Ostrava

Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+1, o velikosti 39 m2, na ul. Výškovická, v Ostravě - Výškovicích. Byt se nachází ve 3. patře z 8. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je součástí koupelny oddělena přepážkou. Kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem a elektrickou troubou a s možností připojení pračky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost, poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Možnost trvalého bydliště. Elektřina a plyn přímo na nájemníka - není součástí nájmu a služeb. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 10
Byt 1+1, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 3. np., na ul. Mařátkova, Ostrava - Hulváky

Byt 1+1, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 3. np., na ul. Mařátkova, Ostrava - Hulváky

Ostrava

Byt 1+1, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 3. np., na ul. Mařátkova, Ostrava - Hulváky Nabízíme Vám byt 1+kk v bytovém domě, ve kterém se nachází další velikosti bytu k nájmu. Celý dům je pod kamerou a prochází celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Samotná bytová jednotka je již po rekonstrukci (nová kuchyňská linka včetně el. trouby, indukce a digestoře, příprava pro myčku, nová elektřina, plovoucí podlahy, koupelna se sprchovým koutem, příprava pro pračku). V bytě po rekonstrukci nikdo nebydlel a vše je nové a čisté. Možnost využívat oplocenou zahradu, kde se nachází altán a krb. Dostatek parkovacích míst. V blízkosti MHD, ale i zeleně. Velice dostupné místo. V ceně nájmu je již zahrnutý internet a TV od O2. K dispozici velké sklepní prostory.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před týdnem 10
Byt 1+1, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 3. np., na ul. Mařátkova, Ostrava - Hulváky

Byt 1+1, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 3. np., na ul. Mařátkova, Ostrava - Hulváky

Ostrava

Byt 1+1, po kompletní rekonstrukci, OSVL, 1. np./ 3. np., na ul. Mařátkova, Ostrava - Hulváky Nabízíme Vám byt 1+1 v bytovém domě, ve kterém se nachází další velikosti bytu k nájmu. Celý dům je pod kamerou a prochází celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Samotná bytová jednotka je již po rekonstrukci (nová kuchyňská linka včetně el. trouby, indukce a digestoře, příprava pro myčku, nová elektřina, plovoucí podlahy, koupelna se sprchovým koutem, příprava pro pračku, wc je zvlášť. V bytě po rekonstrukci nikdo nebydlel a vše je nové a čisté. Možnost využívat oplocenou zahradu, kde se nachází altán a krb. Dostatek parkovacích míst. V blízkosti MHD, ale i zeleně. Velice dostupné místo. V ceně nájmu je již zahrnutý internet a TV od O2. K dispozici velké sklepní prostory.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Po rekonstrukci Balkon

před týdnem 10
Pronájem, byt 1+1, 38 m², Ostrava, ul. Lumírova

Pronájem, byt 1+1, 38 m², Ostrava, ul. Lumírova

Výškovice, Ostrava

Nabízíme pronájem bytu v žádané lokalitě v osobním vlastnictví 1+1 o velikosti 38 m2 na ul. Lumírova v Ostravě - Výškovicích. Byt se nachází v 4. patře z 8. podlažního zatepleného panelového domu. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem a s možností připojení pračky, toaleta je součástí koupelny. Kuchyňská linka je opatřena elektrickým sporákem a elektrickou troubou s možností připojení pračky nebo myčky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Elektřina přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Kauci není možné platit na splátky.n Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 300 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8
Pronájem, byt 1+1, 38 m², Ostrava, ul. Bohumínská

Pronájem, byt 1+1, 38 m², Ostrava, ul. Bohumínská

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme podnájem bytu v družstevním vlastnictví 1+1 o velikosti 38 m2 na ul. Bohumínská v Slezské Ostravě s balkónem. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí z 13. podlažního zatepleného panelového domu. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je odděleně. Kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem a elektrickou troubou s možností připojení pračky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. K tomuto bytu můžete mít internet a TV na 2 měsíce zdarma od společnosti PODA - pouze pro nové zákazníky. Kauci není možné platit na splátky. Elektřina a plyn přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem včetně služeb.

6 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 13
Pronájem, byt 1+1, 31 m2, Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská

Pronájem, byt 1+1, 31 m2, Ostrava - Poruba, ul. Sokolovská

Poruba, Ostrava

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu byt 1+1 v 6. patře, klidného revitalizovaného domu v Ostravě - Porubě na IV. obvodu. Slunný byt je v původním, velmi dobře udržovaném stavu, nově vymalován (foto před malováním), částečně zařízený nábytkem, bez spotřebičů. Byt je možno po domluvě pronajmout i bez zařízení. Je určen pro jednu až dvě pracující osoby. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost i dostatek zeleně. Volný od 1.7.2020.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->