Byty, 2+1 k pronájmu Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 28
Bruntál, pronájem družstevního bytu 2+1, 46m² - byt

Bruntál, pronájem družstevního bytu 2+1, 46m² - byt

Bruntál

Nabízíme Vám k pronájmu družstevní byt v Bruntále o dispozici 2+1, v 1 patře z celkem 4 podlaží. Byt se nachází v klidné lokalitě na ulici Nádražní, okna jsou orientovány na východ a mimo hlavní silnici. Dům nemá výtah. Podlahová plocha bytu činí cca46 m2. Vytápění a ohřev vody je centrální. Koupelna je samostatná s vanou. K bytu náleží sklep, k dispozici je i kočárkárna a sušárna. Nájemní smlouva je na 1 rok s možností prodloužení. Cena nájmu je stanovená na 9.500,- Kč měsíčně včetně inkasa, elektřiny a plynu. Majitelka požaduje kauci ve výši 19.000,-Kč. Byt je volný od 1.7.2021. Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte realitního makléře.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 2 týdny 7
Byt 2+1 s balkónem po rekonstrukci, OSVL, 2. np./ 2. np., na ul. Hasičská, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 s balkónem po rekonstrukci, OSVL, 2. np./ 2. np., na ul. Hasičská, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 s balkónem po rekonstrukci, OSVL, 2. np./ 2. np., na ul. Hasičská, Ostrava - Hrabůvka Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 2+1 s balkónem, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. Termín nastěhování dle domluvy (nejdříve od 1.8). Možnost výběru i jiných bytů v jiných patrech. 
 Cena nájmu 13.000 včetně záloh na teplo a vodu/ 1 osoba (další osoba 500 Kč) + elektřina na nájemce, vratná kauce ve výši 33.000 (nelze na splátky), provize ve výši 13.000 Kč. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka se sušickou, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba). Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu.  V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, sprchový kout a vana. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu.  
 K bytu náleží velký zděný sklep.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 10
Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 5. np./ 10. np., na ul. Josefa Kotase, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 5. np./ 10. np., na ul. Josefa Kotase, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Pronájem bytu 2+1 po kompletní rekonstrukci s balkónem, OSVL, 5. np./ 10. np., na ul. Josefa Kotase, Ostrava - Hrabůvka V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. Zástěna za KL je protažena až do stropu. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo, vana i sprchový kout. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. Příprava pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
K bytu náleží sklepní koje.

12 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 4
Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 10.np./ 10. np., ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka

Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 10.np./ 10. np., ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka

Ostrava

Byt 2+1 po kompletní rekonstrukci s komorou, OSVL, 10.np./ 10. np., ul. Dr. Martínka, Ostrava - Hrabůvka Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 2+1 s komorou, po luxusní a finančně nákladné rekonstrukci. V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru od stolaře včetně vestavěných spotřebičů (lednice, pračka, digestoř, myčka, MVT, elektrická varná deska, elektrická trouba, pračka). Na veškeré kuchyňské spotřebiče je záruka 5 let. Pod celou plochou vrchních skříněk a spodních skříněk je podsvícení (LED dioda). Pro snadnější dovírání skříněk a šuplíků slouží tlumení dojezdů. V kuchyni je zatažené topení s průduchem. Zástěna za KL je protažena až do stropu. Na pracovní desce přidané výsuvné zásuvky. Koupelna je zvětšená. V koupelně jsou nové obklady, dlažba, dekory, listely, umyvadlo se skříňkou, baterie, zrcadlo a vana. Nika nad vanou je nasvícená LED pásky. WC je zvlášť. TV stěna s podsvícením a přípravou pro TV a internet. Nasvícené rozfázované podhledy s bodovým osvětlením v celém bytě, dále jsou nové parapety. Nivelace podlah před položením plovoucí podlahy (srovnání). Na podlahách jsou zátěžové plovoucí podlahy. Nové interiérové a vstupní dveře včetně obložek, vypínače a zásuvky. Nové kvalitní omítky. Celý byt je laděný do jednoho barevného tónu. V chodbě je noční světlo a na dveřích kukátko s kamerou. Revize elektřiny. Nová elektroinstalace včetně elektro rozvaděče, samostatný okruh pro myčku, pračku, troubu a lednici. Nové rozvody vody a odpadů v plastu. 
 K bytu náleží sklepní koje. Výborné parkování u domu. Před domem se nachází základní škola, nedaleko mateřská škola.

12 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 9
Pronájem bytu 2+1, Ostrava-Hrabůvka

Pronájem bytu 2+1, Ostrava-Hrabůvka

Hrabůvka, Ostrava

K okamžitému bydlení nabízíme zrekonstruovaný byt o velikosti 2+1. Po rekonstrukci v bytě nikdo nebydlel, voní novotou. Nachází se v 10. patře panelového domu s bezbariérovým vstupem, okna směřují na dvě strany, ve výhledu necloní žádný dům. Pokoje v bytě nejsou průchozí, mezi pokoji se nachází otevřený prostor vhodný jako pracovna, komora, šatna. Koupelna je vybavena vanou a přípojkou na pračku, wc umístěno samostatně, kuchyň je kvalitní, značky IKEA s tichými dojezdy, vestavnou myčkou, digestoří, vestavnou troubou a sklokeramickou deskou. V celém bytě plovoucí podlahy, u vstupu položena praktická dlažba, nové interiérové dveře s prosklením, nová elektroinstalace. V místě je výborná dopravní dostupnost, nedaleko výpadovka na Frýdek-Místek, nadstandardní občanská vybavenost. Kauce činí dva nájmy, nekuřácký byt.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 16
Pronájem bytu 2+1, 50 m², Ostrava, ul. Dvouletky

Pronájem bytu 2+1, 50 m², Ostrava, ul. Dvouletky

Hrabůvka, Ostrava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+1 v Ostravě - Hrabůvce na ul. Dvouletky. Byt je prostorný, slunný, po kompletní rekonstrukci. Je zde nová kuchyňská linka, opatřena plynovým sporákem a elektrickou troubou, v koupelně je umístěna vana a umyvadlo spolu s toaletou. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu. Krásná a žádaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti (obchody, pošta, lékárna, škola, školka, MHD). Pronájem je určený pro solidní a pracující zájemce a je ihned k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.

7 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 měsíci 7
Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Mjr. Nováka

Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Hrabůvka, ul. Mjr. Nováka

Hrabůvka, Ostrava

Zprostředkujeme Vám pronájem bytu 2+1 bez balkonu v lokalitě Hrabůvka. Byt je v družstevním vlastnictví, nachází se v panelovém domě s výtahem a bezbariérovém vstupu do domu. Dům je po revitalizaci, okna bytu jsou orientována na dvě strany. Pokoje nejsou průchozí, mezi pokoji se nachází prostor vhodný jako pracovna nebo šatna. Výborná dostupnost, dobrá občanská vybavenost v místě, ZŠ a MŠ v dosahu. Kauce činí dva nájmy, malý pes nevadí, podmínkou pronájmu je prokazatelný příjem ze zaměstnání.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 7
Pronájem bytu 2+1, Karviná - 7, ul. Čajkovského

Pronájem bytu 2+1, Karviná - 7, ul. Čajkovského

Mizerov, Karviná

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1 nájemci s pracovním poměrem, který se nachází ve 3. patře panelového domu po revitalizaci a to v Karviné - Mizerově, vhodný pro 2-4 osoby, lépe dlouhodobě. Byt prošel rekonstrukcí, kdy došlo k vyzdění jádra (s tím spojená výměna odpadů a vody do plastu, plyn v mědi, elektřina v kuchyni a koupelně taktéž v mědi). Plovoucí podlaha je sjednocená v celém bytě do stejného odstínu. V koupelně a WC najdete keramické obklady a dlažbu. V okolí domu najdete ZUŠ, ZŠ, MHD, obchody, kino, a další. Vratná kauce 9.000,- Kč, nájemné 9.000,- Kč/měsíc bez energií a 500,- Kč na osobu za vodu a služby + provize RK. Elektřinu si nájemník hradí sám s nastavením zálohy dle vlastního uvážení. Bližší informace u makéře.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 9
Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Mariánské Hory, ul. Lomená

Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Mariánské Hory, ul. Lomená

Mariánské Hory, Ostrava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 2+1 o rozloze 75 m2 v činžovním domě v lokalitě Ostrava - Mariánské Hory. Byt je v dobrém a udržovaném stavu, prostorný, disponuje komorou, sklepem a velkým balkonem. Koupelna je zděná se sprchovým koutem, podlahy plovoucí, kuchyňská linka zachovalá, okna směřují na dvě strany. Dům prošel revitalizaci - plastové okna, nová fasáda, bezpečnostní vstupní dveře, velmi slušní sousedé. K bytu lze využít soukromé oplocené parkoviště za domem za poplatek. V blízkosti veškerá občanská vybavenost, MHD. Byt je volný a k nastěhování od 1.4.2021, trvalý pobyt samozřejmostí. Jen pro zájemce s prokazatelným příjmem plynoucím ze zaměstnání.

7 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 měsíci 15
Pronájem bytu 2+1, 54 m², Ostrava, ul. Sokolská třída

Pronájem bytu 2+1, 54 m², Ostrava, ul. Sokolská třída

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabizime pronájem bytu 2+1 v centru Ostravy ul Sokolská. Byt je v původním stavu a skládá se ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Na podlahách leží PVC, okna jsou plastová. Díky družstvu se jedná o klidný a čistý vchod. Nájem je vypočítán na jednu osobu. Nájemní smlouva se podepisuje na 3 měsíce jako zkušební lhůta a majitel požaduje doložení pracovní smlouvy. K bytu patří oplocené parkovací stání ve dvoře. Více informací u makléře.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 11
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->