3+1, os.vl., J. Herolda, uzamykatelné patro, komora

Hrabůvka, Ostrava

před měsícem 9

ID zakázky: 1296021

Stav bytu: Velmi dobrý

Vlastnictví: Osobní

Podlaží: 6. podlaží z celkem 16

Plocha podlahová: 69 m2

Doprava: MHD

Balkón: ano

EPB: C - Úsporná

2 999 000 Kč

Kontaktovat prodejce

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka prodeje bytu o velikosti 3+1,  v osobním vlastnictví  - možno financovat úvěrem,  o výměře cca  65m2. Byt je umístěn v 6. patře/16. VELKOU VÝHODOU je uzamykatelný chodba a komora na patře naproti bytu. Další výhodou je orientace na dvě světové strany - J a Z.  Dům je po celkové revitalizaci, má 2 výtahy, kamerový systém.
Bytu dominuje čtvercová předsíň, ze které se vchází do obývacíhi pokoje, dětského pokoje a čtvercové kuchyně s balkonem a kuchyňskou linkou do tvaru "U", dále pak do rekonstruované prostorné koupelny o rozměru cca 1,5 x 2,5m. V  pokojích jsou plovoucí podlahy, v kuchyni, koupelně a na WC je položená dlažba.
Měsíční platba činí 2956,- Kč na 3 osoby + inkaso.
V okolí domu veškerá občanská vybavenost (škola,školka,restaurace, obchody, MHD, dostatek zeleně, poliklinika) v blízkosti se nachází Bělský les.

Byt je volný po dohodě k nastěhování.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které prostředkovávají prodej, koupi či pronájem menšího množství nemovitostí. Každá zakázka je realizována od začátku až do konce jednou osobou, tudíž má realitní zprostředkovatel (makléř) přehled o veškerých úkonech. Pro úložku kupní ceny spolupracujeme s EVB advokátní kancelář s.r.o. Od 10.4.2021 máme uzavřeno zákonem vyžadované pojištění. Renáta Moskalová jednatelka

Adresa: Ostrava, Fr. Hajdy 1403/9

Nemovitosti: 2

Kontakt na prodejce

-->