Prodej dům na klíč 5+kk, Havířov - Dolní Suchá, pozemek 2 339m2

Havířov

před měsícem 10

ID zakázky: 518858

Kód: 06775

Stav objektu: Projekt

Užitná plocha: 104 m2

Balkón: ano

EPB: G - Mimořádně nehospodárná

4 999 999 Kč

cena je uvedena bez bez terénních úprav a oplocení,cena včetně příjezdové cesty,cena bez daně z nabytí, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Kontaktovat prodejce

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výstavbu rodinného domu na klíč v Havířově - Dolní Suché, okres Karviná. Jde o stavbu ekonomického a ekologického domu, dřevostavba (jedná se o projekt) na pozemku o velikosti 2 339 m2 a dispozice 5+kk, zastavěná plocha 68 m2, obytná plocha 104 m2. K pozemku je příjezdová komunikace, která je zkolaudována a podél této komunikace vede vodovodní řád a kanalizace. V této lokalitě se již budou stavět 2 domy na klíč na sousedících pozemcích, zbývá pouze 1 pozemek, využijte tuto nabídku. Ekonomický dům šetří peníze a je šetrný i k životnímu prostředí. Skvělé tepelně izolační vlastnosti nízkoenergetické stavby = velmi nízké náklady na energie. Dům je určen pro rovinatý, popřípadě mírně svažitý terén, má velice příznivou cenu výstavby na klíč, včetně základové desky a DPH. Tento dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. V případě potřeby za Vás vyřídíme stavební povolení i kompletní financování domu a pozemku. Jedná se o velmi pěkné a moderní bydlení, finančně nenáročná, technicky velmi jednoduchá a rychlá výstavba. V případě zájmu je možno dům postavit jako zděnou stavbu, cena zděného domu je na požádání. Je možno si vybrat také jiný typ domu a také stavět dle Vašich vlastních návrhů. Dojezd do centra Havířova bez problémů MHD, nebo autem a také velice dobrá dostupnost do okolních měst, Karviná, Ostrava, Bohumín, Orlová, Rychvald, Petřvald. Autobusová zastávka je pěší chůzí 5 min od pozemku. Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře a rádi Vám poskytneme více informací k pozemku i výstavbě. Cena je orientační včetně pozemku a domu. Na Vaše přání můžeme na pozemku postavit jiný dům, který si vyberete! Máte na výběr z patrových domů, ale také z přízemních domů bungalovů. Ceny se liší od velikosti domu a je na Vás jaký dům si vyberete! Na výstavbu domu Vám rádi zajistíme výhodné financování našim finančním specialistou bez poplatků a pro Vás ZDARMA. Domluvte si prohlídku pozemku! Těšíme se na Vás a rádi Vám pozemek a lokalitu osobně předvedeme! Pozemek je již v ceně projektu a je zde také v ceně příjezdová komunikace. Přípojky jsou u pozemku, včetně napojení na kanalizaci. V první fázi budete kupovat pozemek přímo od majitele a v případě pokud máte zájem si stavět dům samostatně svou vybranou firmou není problém a je vše o dohodě. Můžete si také v případě zájmu koupit pozemek také samostatně. Budete jednat přímo s majitelem pozemku, neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů a prohlídek.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

IL REALITY

IL REALITY

IL REALITY Vám nabízí kompletní realitní služby a díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám zajistí plynulý prodej a nákup nemovitostí.

Adresa: Praha - Stodůlky, Bucharova 12

Nemovitosti: 11

Kontakt na prodejce