RD 4+1, prostorný s bohatým zázemím, Rychvald

Rychvald

před 2 měsíci 1

ID zakázky: 1295886

Stav objektu: Dobrý

Plocha pozemku: 1 998 m2

Balkón: ne

EPB: G - Mimořádně nehospodárná

4 950 000 Kč

Kontaktovat prodejce

Popis nemovitosti

Prodej prostorného RD v klidné části obce Rychvald. Slunné vyvýšené místo u lesa, ul. Revoluční. Jedná se o celopodsklepený zateplený dům.
1PP: 5 místností (sklad otopu, zavařenin, místnost s umývadlem, s el. bojlerem, kotelny s podávacím kotlem na hň. uhlí) sklepy mají dlažbu a obklady, snadná údržba, je do něj samostatný vstup. Ve sklepě jsou plastová okna.
1NP: zádvěří, předsíň, velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, 4 místnosti, kuchyň, komora, ze které je vstup do velkého prostorného podkroví (možno zřídit další místnosti).
IS: voda - vodovod a studna na pozemku, el. 220/380V, plyn na vaření, vytápění kotlem na hň. uhlí. Měs. zálohy cca 4000 Kč (voda, el.,  plyn). V bytě jsou plastová okna, podlahy částečně dlažba (PŘ, KU, KOU) a plovocí podlaha v pokojích.
Pozemek cca 2000m2, na kterém se nachází: kotec pro psa, umělé jezírko (plastová vana), houpačka, zahradní domeček (např. pro děti), polykarbonátový skleník, ovocné stromky.
Na pozemku je taktéž stavba hospodářské budovy, jejíž součástí jsou garáže až pro 3 auta, + další 2 místnosti.
Před vstupem do domu je kryté posezení.
Dům prošel základní rekonstrukcí před 10 lety.

Kompenzace ceny je možná bytem 2+1 s balkónem v klidné lokalitě Ostravska, nejlépe nízká zástavba.

Další foto na vyžádání.
 

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Renáta Moskalová, JIMOX - reality

Realitní kancelář JIMOX-REALITY byla založena již počátkem roku 2005. Za tuto dobu jsme si vydobyli své pevné místo na realitním trhu. Zakládáme si na tom, že se řadíme k menším realitním kancelářím, které prostředkovávají prodej, koupi či pronájem menšího množství nemovitostí. Každá zakázka je realizována od začátku až do konce jednou osobou, tudíž má realitní zprostředkovatel (makléř) přehled o veškerých úkonech. Pro úložku kupní ceny spolupracujeme s EVB advokátní kancelář s.r.o. Od 10.4.2021 máme uzavřeno zákonem vyžadované pojištění. Renáta Moskalová jednatelka

Adresa: Ostrava, Fr. Hajdy 1403/9

Nemovitosti: 3

Kontakt na prodejce

-->