Domy na prodej, Bruntál

Prodej, rodinný dům 4+1, Krnov

Prodej, rodinný dům 4+1, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Prodej domu v lokalitě Hrubčická. Plocha zahrady 134 m2. Dům prošel velmi precizní rekonstrukcí. Z původního domu zůstaly pouze zdi, celý interiér je nový. V přízemí domu je jeden společný prostor pro obývací pokoj, kuchyň, koupelna a WC. V prvním patře jsou tři pokoje, šatna a vstup na terasu. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel, v obývacím pokoji je krb. Nemovitost je napojena na obecní vodovodní, plynový řad. Podlahovou krytinu tvoří dlažba a plovoucí podlaha. Střešní krytina eternit, dům je podsklepený. Na zahradě se nachází malá kůlna na nářadí. Z bezpečnostních důvodů neprezentuji foto domu z venku. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Konzultace i následné vyřízení samotného financování je samozřejmostí.

2 030 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 týdny 11
Prodej, rodinný dům, Valšov

Prodej, rodinný dům, Valšov

Valšov, Valšov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Valšov. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - má vyměněná okna za plastové, plovoucí podlahy a dlažbu. Vytápění je přes kotel na tuhá paliva. Možnost předělat půdní prostor na další místnost nebo vytvoření mezonetového pokoje v 1. patře. Za domem se nachází velká zahrada s výměrou 3,3 aru s menší lesem a ovocným sadem. Díky vysokým jehličnatým stromům je zde vytvořeno soukromí s posezením, grilem a brankami. Makléř doporučuje prohlídku.

1 730 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 7
Prodej, chalupa 3+1, 96 m2, Rusín, okr. Bruntál

Prodej, chalupa 3+1, 96 m2, Rusín, okr. Bruntál

Rusín

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační chalupu celoročně obyvatelnou v obci Rusín na Osoblažsku. Chalupa má kamenné základy, je částečně podsklepená, má velkou půdu, v 1.NP jsou 3 pokoje s kamny, kuchyň, sociální zařízení, velká garáž, kůlna, k chalupě přiléhá prostor pro odpočinek - pergola s uzákem. Má 2 zdroje vody - studnu s užitkovou vodou a obecní vodovod. Prodává se i se zařízením. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný na jih. Více informací u makléře.

750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 25
Prodej, rodinný dům, Holčovice - Komora

Prodej, rodinný dům, Holčovice - Komora

Komora, Holčovice

Nabízíme k prodeji dřevostavbu podsklepeného rodinného domu v obci Holčovice. Kolem domu na pozemku je okrasná zahrada a dále garáž s dílnou a skladem v podkroví, altán, vlastní studna a stání pro dvě auta.

2 370 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 13
Prodej, chalupa 2+1, 2000 m2, Václavov u Bruntálu

Prodej, chalupa 2+1, 2000 m2, Václavov u Bruntálu

Horní Václavov, Václavov u Bruntálu

Prodej chalupy s pozemkem v atraktivní lokalitě Horní Václavov v Jeseníkách. Nemovitost navazuje na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu a nachází se v samém srdci Jesenického podhůří, cca 0,5 km od obce Václavov u Bruntálu v hrubém Jeseníku, v těsné blízkosti 4sedačkové lanovky „U Václava,,. Jde o oblast s nejčistším vzduchem České republiky, v blízkosti nejvyšší hory Jeseníků Praděd a přehrady Slezská Harta. Pozemek se nachází v uceleném souboru stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, nacházející se u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu. Celou lokalitou vedou hlavní páteřní sítě (voda, elektrika, plyn, optický kabel), připojení ze vzdálenosti cca 20 m. Kanalizace bude svedena do společné ČOV. Zázemí pro následnou soukromou zástavbu poskytuje právě dokončovaný hotel Imperial s bazénem, wellness, fitness, tenisem, bowlingem, solnou jeskyní, bazénem, restaurací a dalšími službami. Krásná lokalita se sportovním vyžitím v létě i v zimě.

3 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, chalupa 2+1, 538 m2, Ryžoviště

Prodej, chalupa 2+1, 538 m2, Ryžoviště

Ryžoviště, Ryžoviště

Nabízíme k prodeji chalupu, o celkové výměře 1094 m2, která se nachází v obci Ryžoviště. Stavba pro rodinnou rekreaci. Jedná se o přízemní zděnou kamennou venkovskou chalupu podélného půdorysu s hospodářským objektem. Disponuje dochovaným dispozičním i konstrukčním řešením. Chalupa byla postaven v roce 1559. Místnosti s klenbovými stropy. Sklep je zaklenutý kamennou valenou klenbou. Ve sklepě je studna. Nemovitá kulturní památka. Více informací u makléře.

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, stavba, Opavské Předměstí 127 m2, Krnov

Prodej, stavba, Opavské Předměstí 127 m2, Krnov

Krnov

Prodej nemovitosti, původně jako sauna s bazénem, která je vedená jako stavba občanského vybavení s možností přepisu, dle potřeb na rodinný dům k bydlení, dle vyjádření odboru výstavby a znění územního plánu města Krnov. Výhodná poloha ve středu města Krnov. Nachází se zde čtyři místnosti a další prostory k využití. Součástí je místnost s posezením, kuchyň se spotřebiči, šatna, sprchy a toalety. Dále krbová kamna, vytápění na tuhá paliva. Možnost parkování. V blízkosti parkoviště. Okolní pozemky obecní. Více informací u makléře.

690 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 18
Prodej, rodinný dům 13+kk, 3609 m2, Razová

Prodej, rodinný dům 13+kk, 3609 m2, Razová

Razová, Razová

Nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v obci Razová. Dům je v dobrém stavu. V přízemí domu se nachází 10 místností. V horním patře další dvě. Součástí je rozlehlý pozemek. Dům se nachází nedaleko vodní nádrže Slezská Harta, asi 5 minut autem, přibližně 4,5 km obcí přímo k vodě. Vhodné k trvalému bydlení i k rekreaci. Více informací Vám rádi poskytneme na prohlídce nemovitosti nebo na pobočce Realitní kanceláře.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Prodej, bytový dům 7+2, 1409 m2, Rýmařov - Janovice

Prodej, bytový dům 7+2, 1409 m2, Rýmařov - Janovice

Janovice, Rýmařov

Nabízíme prodej objektu, k bydlení i pro účely podnikání, který se nachází v Rýmařově, část Janovice. K dispozici je i velká dílna, členěné prostory, sklady a garáže. Vlastní parkoviště pro 10 aut. V přízemí 3+1 a fungující sauna se sociálním zařízením a masážní sprcha. Mnoho dalších prostor, převlékárny a sprchy. Druhé patro, o velikosti 4+1, nachystáno na rekonstrukci. Dům je izolován a odvodněn. V každém patře je krb. Rozsáhlé půdní prostory s možností dalšího využití. Automatický kotel s násypníkem. V domě jsou nové omítky a podlahy. Dřevěné okna, nádherné dobové rámy a dveře. Po rekonstrukci elektřina v mědi, voda v plastu, topení také v mědi. Do patra vytažena elektřina, voda. Na pozemku je vlastní studna. K domu patří mnoho dalších prostor z obou stran, samostatný vchod. Velké prostory i na půdě. Možnost i jako hotel nebo penzion. V blízkosti lyžařských center, v srdci Jeseníků, Praděd, nedaleko i Slezská Harty, možnost rybaření, koupání a loďky. Více informací u makléře.

2 879 040 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 48
Prodej, chalupa 5+1, Heřmanovice

Prodej, chalupa 5+1, Heřmanovice

Heřmanovice, Heřmanovice

Exkluzivní prodej chalupy v krásném prostředí. Jedná se o dřevěnici postavenou v roce 1860 v této malebné vesnici. Chalupa je napojena na elektřinu, voda je řešena z místního zdroje. V kuchyni jsou funkční kachlová kamna. V obývacím pokoji jsou krbová kamna zajišťující vytápění. V roce 2012 proběhla rekonstrukce koupelny. Chalupa disponuje velkou místností na rodinné aktivity (kulečník, možnost dodělat udírnu). Pod 1/4 objektu je kamenný sklep. K objektu patří také pozemek o celkové ploše 1510 m2 a garáž. Příjezd až k domu po asfaltové komunikaci v blízkosti restaurace, obchod, obecní úřad, hřiště. Chalupa je zařízená se zřetelem na tradice lidového bydlení. Jedná se o velice udržovanou nemovitost bez další velké investice, prodává se včetně vybavení.

1 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 15
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?