Domy, chalupy na prodej, Bruntál

Prodej, chalupa 3+1, 96 m2, Rusín, okr. Bruntál

Prodej, chalupa 3+1, 96 m2, Rusín, okr. Bruntál

Rusín

Exkluzivně nabízíme k prodeji rekreační chalupu celoročně obyvatelnou v obci Rusín na Osoblažsku. Chalupa má kamenné základy, je částečně podsklepená, má velkou půdu, v 1.NP jsou 3 pokoje s kamny, kuchyň, sociální zařízení, velká garáž, kůlna, k chalupě přiléhá prostor pro odpočinek - pergola s uzákem. Má 2 zdroje vody - studnu s užitkovou vodou a obecní vodovod. Prodává se i se zařízením. Pozemek je mírně svažitý, orientovaný na jih. Více informací u makléře.

750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 25
Prodej, chalupa 2+1, 2000 m2, Václavov u Bruntálu

Prodej, chalupa 2+1, 2000 m2, Václavov u Bruntálu

Horní Václavov, Václavov u Bruntálu

Prodej chalupy s pozemkem v atraktivní lokalitě Horní Václavov v Jeseníkách. Nemovitost navazuje na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu a nachází se v samém srdci Jesenického podhůří, cca 0,5 km od obce Václavov u Bruntálu v hrubém Jeseníku, v těsné blízkosti 4sedačkové lanovky „U Václava,,. Jde o oblast s nejčistším vzduchem České republiky, v blízkosti nejvyšší hory Jeseníků Praděd a přehrady Slezská Harta. Pozemek se nachází v uceleném souboru stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, nacházející se u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu. Celou lokalitou vedou hlavní páteřní sítě (voda, elektrika, plyn, optický kabel), připojení ze vzdálenosti cca 20 m. Kanalizace bude svedena do společné ČOV. Zázemí pro následnou soukromou zástavbu poskytuje právě dokončovaný hotel Imperial s bazénem, wellness, fitness, tenisem, bowlingem, solnou jeskyní, bazénem, restaurací a dalšími službami. Krásná lokalita se sportovním vyžitím v létě i v zimě.

3 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, chalupa 2+1, 538 m2, Ryžoviště

Prodej, chalupa 2+1, 538 m2, Ryžoviště

Ryžoviště, Ryžoviště

Nabízíme k prodeji chalupu, o celkové výměře 1094 m2, která se nachází v obci Ryžoviště. Stavba pro rodinnou rekreaci. Jedná se o přízemní zděnou kamennou venkovskou chalupu podélného půdorysu s hospodářským objektem. Disponuje dochovaným dispozičním i konstrukčním řešením. Chalupa byla postaven v roce 1559. Místnosti s klenbovými stropy. Sklep je zaklenutý kamennou valenou klenbou. Ve sklepě je studna. Nemovitá kulturní památka. Více informací u makléře.

1 290 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, chalupa 5+1, Heřmanovice

Prodej, chalupa 5+1, Heřmanovice

Heřmanovice, Heřmanovice

Exkluzivní prodej chalupy v krásném prostředí. Jedná se o dřevěnici postavenou v roce 1860 v této malebné vesnici. Chalupa je napojena na elektřinu, voda je řešena z místního zdroje. V kuchyni jsou funkční kachlová kamna. V obývacím pokoji jsou krbová kamna zajišťující vytápění. V roce 2012 proběhla rekonstrukce koupelny. Chalupa disponuje velkou místností na rodinné aktivity (kulečník, možnost dodělat udírnu). Pod 1/4 objektu je kamenný sklep. K objektu patří také pozemek o celkové ploše 1510 m2 a garáž. Příjezd až k domu po asfaltové komunikaci v blízkosti restaurace, obchod, obecní úřad, hřiště. Chalupa je zařízená se zřetelem na tradice lidového bydlení. Jedná se o velice udržovanou nemovitost bez další velké investice, prodává se včetně vybavení.

1 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 15
Prodej, chalupa, 488 m2, Holčovice, Komora

Prodej, chalupa, 488 m2, Holčovice, Komora

Komora, Holčovice

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům-chalupu v turistické oblasti Jeseníků v obci Holčovice-Komora. Dům o dispozici 4+1 je určen ke kompletní rekonstrukci s velkým potencionálem pro úpravu budoucích majitelů. V domě zavedena elektřina, vytápění na tuhá paliva, žumpa. V roce 2012 nová střecha. K domu náleží neoplocený pozemek. Chalupu lze do budoucna využít k trvalému bydlení i k rekreaci. V blízkém okolí se nalézají střediska letních a zimních sportů ve Zlatých Horách, na Pradědu, v Karlové Studánce, v Jeseníku a v lázeňské obci Lipová Lázně. V údolí Komory pramení léčivá minerální voda. V obci Holčovice veškerá občanská vybavenost. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. S financováním pomůžeme. Doporučujeme.

740 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 14
Prodej, rodinný dům, Petrovice

Prodej, rodinný dům, Petrovice

Petrovice, Petrovice

Nabízíme k prodeji dům na okraji obce u hlavní silnice v krásném prostředí Jeseníků. V přízemí dva byty 2+1, v podkroví dva velké pokoje. Částečně podsklepené. Elektrorozvody částečně v mědi. Ústřední topení v celém domě, nový litinový kotel. Komín nerezová vložka. Krásná, prostorná a udržovaná zahrada přes kterou protéká místní potok. Garáž a dílna.

1 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 21
Prodej, chalupa, Dolní Moravice

Prodej, chalupa, Dolní Moravice

Horní Moravice, Dolní Moravice

Nabízíme chalupu v Dolní Moravici o dispozici 2+1, s možností další výstavby. V domě prostorná půda. Na pozemku velká stodola, s možností ustájení zvířat. Také studánka a dílna. Vše řádně udržované. V blízkosti žádaná rekreační lokalita Karlova Studánka. Další informace rádi sdělíme v RK. Financování zajistíme.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?