Domy chaty na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 83
Prodej, chata, Krasov

Prodej, chata, Krasov

Krasov, Krasov

Hledáte klidné místo na stálo nebo rekreaci? Nabízíme Vám chatu s krásným výhledem do přírody. Nemovitost je celá podsklepená. Pokoj v podkroví je před dokončením s možností rozdělení na dva pokoje. K chatě je přilehlá zahrada o velikosti 1010 m2. Krasov se nachází v krásném prostředí Jesenických hor. S možností využití turistiky, houbaření a volnočasových aktivit. Více informací Vám zodpoví makléř. Financování zdarma zajistíme.

1 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 6
Prodej, chata, Ostravice

Prodej, chata, Ostravice

Ostravice, Ostravice

Nabízíme k prodeji chatu v rekreační oblasti Ostravice. Chata má betonové základy, jinak je celodřevěná. Nová střecha před dvěma lety. Pozemek je o výměře 629 m2. Do chaty zavedena elektřina a pitná voda - vrtaná studna. Přístup je po komunikaci, na které je zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy. Chata je podsklepena a disponuje jednou místnosti a podkrovím. Velice hezké prostředí k relaxaci a odpočinku, poslední chata v ulici. V současné době je možné využít pouze na pronájem s možným odkupem v 08-09/2019. Bližší informace u makléře.

770 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 12
Prodej, chata, Ostrava - Třebovice, ul. Pod Výhonem

Prodej, chata, Ostrava - Třebovice, ul. Pod Výhonem

Třebovice, Ostrava

Chata o výměře 17 m2 zastavěné plochy se nachází v areálu zahrádkářské osady. Samotná chata je smíšené konstrukce, na betonovém základu je dřevěná konstrukce. Chata je udržovaná je v dobrém technickém stavu a je celá podsklepena. Vstup do sklepa je samostatnými dveřmi. Uvnitř chatky je hlavní místnost, která slouží k odpočinku a rekreaci. Pozemek o výměře 319 m2, je v osobním vlastnictví. Pozemek je pečlivě udržovaný, osázen ovocnými, okrasnými stromy a keři, je celý oplocen. Na pozemku je také kvalitní skleník a místo k posezení či odpočinku. Elektřina není zavedena, vodovod je připojen s pitnou vodou. Objekt se prodává včetně vybavení a nářadí.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 5
Prodej, chata, 96 m2, Ostravice

Prodej, chata, 96 m2, Ostravice

Ostravice, Ostravice

Nabízíme prodej chaty v Beskydech na Ostravici. Podsklepená chata je po dokončené rekonstrukci na konci chatové osady u lesa. V otevřeném přízemí je prostor pro kuchyňskou linku s obývacím pokojem s krbovými kamny, jeden pokoj, koupelna se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Krytá Veranda před terasovým balkonem s výhledem do okolí a na Lysou horu. Podkroví je připraveno pro dvě ložnice. K chatě je volný přístup bez oplocení. Více informací u makléře. Možnost financování v našem hypocentru. Doporučujeme prohlídku.

1 467 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 23
Prodej, chata, Čeladná

Prodej, chata, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Hledáte místo k odpočinku? Chcete alespoň na chvíli utéct z města? Nabízíme Vám k prodeji chatu v obci Čeladná. V docházkové vzdálenosti 20 min. protéká řeka Čeladenka s možností skvělého koupání. Od chaty je bezkonkurenční výhled na Lysou horu a Smrk. Nemovitost je situována v klidné oblasti téměř na samotě u lesa (v sousedství je jediná chata). Částečně zděná, zateplená chata s dřevěným obložením je udržovaná, podlahy dřevěné pokryté kobercem. Okna jsou plastová. Chata není podsklepena a je vytápěna v každém poschodí kamny na pevná paliva. V přízemí se nachází vstupní obývací prostor a kuchyň. V patře jsou situovány dva pokoje, s výhledem na panorama hor a ložnice. Prodává se včetně kompletního vybavení. Chata má satelit a Wi - fi. Vodu si majitelé dovážejí. 70 m od chaty se nachází pramen s pitnou vodou. Vedle chaty je vybudováno zastřešené posezení. Chata má venkovní suché WC a v chatě WC chemické. Doporučujeme prohlídku.

1 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 34
Prodej, chata 5+1, Krasov

Prodej, chata 5+1, Krasov

Krasov, Krasov

Prodej chaty vhodný k rekreačnímu bydlení v klidném podhůří Jeseníků. Chata je podsklepená, topení je zajištěno krbovými kamny, v patrech jsou jednotlivé pokoje. Nemovitost se nabízí včetně stávajícího vybavení a traktorku k sečení trávy. Velká zahrada umožňuje si postavit vlastní venkovní posezení, pergolu atd. Volný ihned.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 19 hod. 12
Prodej, chata, Karviná, Olšiny

Prodej, chata, Karviná, Olšiny

Staré Město, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradní chatku s pergolou, která se nachází v klidné a vyhledávané zahrádkářské osadě Karviná Olšiny. Pozemek je zabezpečen brankou se zámkem. Chatka je udržovaná. Uvnitř je kuchyňka, úložný prostor, chemické WC a obyvatelné podkroví. Zahrada má rozlohu 400 m2. Na zahradě se nachází ovocné stromy, záhony a skleník. Na pozemku je krb, kompostér a přístěnek na zahradní nářadí. Voda je k dispozici dešťová a studniční. Na střeše chatky je možnost fotovoltaiky. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře.

250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 6
Prodej, chata, Ostrava - Martinov

Prodej, chata, Ostrava - Martinov

Martinov, Ostrava

Nabízíme k prodeji chatu s číslem evidenčním v chatové osadě u řeky Opavy v Ostravě Martinově. Chata má venkovní posezení pod pergolou. Celý pozemek 263 m2 je oplocen. Příjezd k chatě je po asfaltové zpevněné komunikaci. Celý interíér je ve dřevě, jsou zde použita dřevěná okna s dvojsklem. Topení zajišťují elektrické přímotopy a klimatizační jednotka, jsou zde i kamna na tuhá paliva. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem. Chata je napojena na vodu e eletrickou soustavu. Chata má pultovou střechu, pro klempířské prvky byl použit pozinkovaný plech, dřevěná konstrukce na betonové podezdívce postavena v roce 1990. Chata je podsklepena (ne pochozí). Za chatou je postavena hospodářská kůlna a cihlová udírna. Více informací u makléře.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 8
Prodej, chata, Ostrava, ul. Špillarova

Prodej, chata, Ostrava, ul. Špillarova

Výškovice, Ostrava

Chata o výměře 36 m2 zastavěné plochy se nachází v areálu zahrádkářské osady. Samotná chata je smíšené konstrukce, na podezdívce je dřevěná konstrukce se zateplením. Chata je pečlivě udržována, bez počátečních nutných investic, sklep se nachází vedle chatky a slouží k uskladnění ovoce a zeleniny. Uvnitř chatky je krytá terasa, a dvě místnosti, které slouží k odpočinku a rekreaci. Pozemek o výměře 319 m2, je v nájmu od obce. Pozemek je pečlivě udržovaný, osázen ovocnými, okrasnými stromy a keři. Na pozemku je také skleník a fóliovník. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva, cca 10m od pozemku je zavedena pitná voda, do chatky je zaveden elektrický proud a na pozemku užitková voda. Doporučuji prohlídku.

280 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 7
Prodej, chata, 2+1, Komorní Lhotka

Prodej, chata, 2+1, Komorní Lhotka

Komorní Lhotka, Komorní Lhotka

Chata o výměře 38 m2 zastavěné plochy se nachází v klidném místě, ve svahu na okraji lesa v obci Komorní Lhotka. Samotná chata je smíšené konstrukce, betonový a zděný základ se sklepem a nad ním je obytná část dřevěné konstrukce. Chata je pečlivě udržovaná a je v dobrém technickém stavu, částečně podsklepena bez nutných počátečních investic ihned připravena k užívání a rekreaci. Vstup do sklepa je samostatnými dveřmi. Uvnitř chatky je hlavní místnost, která slouží k odpočinku a rekreaci, samostatná ložnice, kuchyňský kout, sprchovací kout a v zádveří je toaleta. Velká terasa má osobitý výhled na celé údolí. Pozemek o výměře 228 m2, je pečlivě udržovaný, osázen ovocnými, okrasnými stromy a keři. Na pozemku ohniště a místo k posezení či odpočinku. Elektřina je zavedena 230 V, vodovod je napojen až do chaty z nedaleké studny. Objekt se prodává včetně vybavení a nářadí. Parkování vozidla je možné cca 150 m od chaty, nebo na velkém parkovišti cca 300 m u zastávky autobusu.

1 050 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

včera 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře