Domy chaty na prodej, Bruntál

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej, chata, Vrbno pod Pradědem

Prodej, chata, Vrbno pod Pradědem

Mnichov, Vrbno pod Pradědem

Nabízíme prodej rekreační chaty se zahradou v osobním vlastictví, která je zapsaná na katastru nemovitostí. Konstrukce chaty je dřevěná. V přízemí chaty je veranda, kuchyňka, toaleta, v 1.NP je obývací pokoj a v podkroví je ložnice. V chatě je zavedena elektřina, splachovací wc, kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, sporák na vaření. Do chaty bude přivedena vlastní přípojka vody, zatím se voda bere ze společné studny. Chata má balkon z kterého je překrásný výhled. Financování vám zajistíme přes naše hypocentrum.

480 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, chata, 15 m2, Tvrdkov - Mirotínek

Prodej, chata, 15 m2, Tvrdkov - Mirotínek

Mirotínek, Tvrdkov

Nabízíme na prodej chatku v obci Mirotínek. Pozemek o celkové rozloze 2 200 m2 v mírném svahu. Na pozemek je zavedena voda z vrtané studny s pitnou vodou a elektřina. Chatka je na vrcholu pozemku s výhledem na vzdálené okolí. Půda je zařízena na spaní až 5 osob, v přízemí je kuchyňka s jídelnou a prostorem na přespání. Zařízena venkovní kuchyň a posezení v altánu. Voda na polévání zahrady je zajištěna dvěma jímkami na dešťovou vodu. Na zahradní nářadí a odkládání věcí je zahradní dílna 12 m2 s půdou. Na pozemku jsou 2 sklepy - jeden pod chatkou a druhý ve spodní části pozemku.

660 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, chata 4+1, Milotice nad Opavou

Prodej, chata 4+1, Milotice nad Opavou

Milotice nad Opavou, Milotice nad Opavou

Nabízíme prodej krásné chaty o dispozici 4+1 v klidné části Milotic nad Opavou. V podzemním podlaží se nacházejí sklepní prostory, kotelna s kotlem na tuhá paliva. V 1. NP je prostorná kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna s východem na terasu a toaleta, v 2. NP jsou dva pokoje, komora a toaleta. Chata má dvě terasy a velmi krásnou okrasnou zahradu. Hypotéku vám vyřídíme přes naše hypocentrum.

1 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 23
Prodej, chata 5+1, Krasov

Prodej, chata 5+1, Krasov

Krasov

Prodej chaty vhodný k rekreačnímu bydlení v klidném podhůří Jeseníků. Chata je podsklepená, topení je zajištěno krbovými kamny, v patrech jsou jednotlivé pokoje. Nemovitost se nabízí včetně stávajícího vybavení a traktorku k sečení trávy. Velká zahrada umožňuje si postavit vlastní venkovní posezení, pergolu atd. Volný ihned.

1 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 12
Chalupa (3+1), Janov  u Krnova

Chalupa (3+1), Janov u Krnova

Janov

Nabízíme k prodeji chalupu 3+1 v obci Janov u Krnova (okres Bruntál), se zastavěnou plochou 200 m2 a zahradou 790 m2. V přízemí je dispozice 3+1 s WC a koupelnou, hospodářská místnost. V patře se nachází půda. Dům je připojen na veřejný vodovod a žumpu. Vytápění je lokální na tuhá paliva a přímotop. Na zahradě jsou ovocné stromy a keře. Dům je přístupná z veřejné komunikace. Velmi hezké místo na náměstí obce. Chalupa je vhodná k rekonstrukci.

430 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 měsíci 10
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře