Domy chaty na prodej, Bruntál

Prodej, chata 3+kk, 70 m2, Nové Heřminovy

Prodej, chata 3+kk, 70 m2, Nové Heřminovy

Nové Heřminovy, Nové Heřminovy

Prodáme zánovní chatu, o velikosti 70 m2, která se nachází na klidném místě podhůří Jeseníků, nedaleko Bruntálu. Chata je dřevěné konstrukce. Má prakticky řešenou vnitřní dispozici, situovanou do dvou nadzemních podlaží. Součástí je také sklep. Vytápění krbovými kamny. Voda je z vlastní studny a odpady jsou svedeny do jímky. Součástí je zahrada s bazénem a zahradním domkem. Studna. Parkování pro dva vozy. Chata je vhodná také k celoročnímu užívání. Více informací, spolu s možností nejvýhodnějšího financování Vám rádi sdělíme při prohlídce.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 12
Prodej, chata, 369 m2, Břidličná

Prodej, chata, 369 m2, Břidličná

Břidličná

Nabízíme prodej dřevěné chaty, která je postavena v oblasti zahrádek, v obci Břidličná. Pro zalévání je využívána voda dešťová, jako pitná voda je nedaleko přístup k vodovodnímu řádu. V chatě je zavedena elektřina. Součástí koupě je pronájem zahrady ležící na pozemku obce. Více informací Vám rádi poskytneme na prohlídce nemovitosti nebo na pobočce realitní kanceláře.

130 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 8
Prodej, chata, Vrbno pod Pradědem

Prodej, chata, Vrbno pod Pradědem

Mnichov, Vrbno pod Pradědem

Nabízíme prodej rekreační chaty se zahradou v osobním vlastictví, která je zapsaná na katastru nemovitostí. Konstrukce chaty je dřevěná. V přízemí chaty je veranda, kuchyňka, toaleta, v 1.NP je obývací pokoj a v podkroví je ložnice. V chatě je zavedena elektřina, splachovací wc, kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, sporák na vaření a do chaty bude přivedena vlastní přípojka vody, zatím se voda bere ze společné studny. Chata má balkon z kterého je překrásný výhled. Financování vám zajistíme přes naše hypocentrum.

530 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 16
Chalupa (3+1), Janov  u Krnova

Chalupa (3+1), Janov u Krnova

Janov

Nabízíme k prodeji chalupu 3+1 v obci Janov u Krnova (okres Bruntál), se zastavěnou plochou 200 m2 a zahradou 790 m2. V přízemí je dispozice 3+1 s WC a koupelnou, hospodářská místnost. V patře se nachází půda. Dům je připojen na veřejný vodovod a žumpu. Vytápění je lokální na tuhá paliva a přímotop. Na zahradě jsou ovocné stromy a keře. Dům je přístupná z veřejné komunikace. Velmi hezké místo na náměstí obce. Chalupa je vhodná k rekonstrukci.

430 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 měsíci 0
Prodej, chata 3+1, 364 m2, Břidličná

Prodej, chata 3+1, 364 m2, Břidličná

Břidličná

Nabízíme k prodeji zahradní chatku v oblasti zahrádek obce Břidličná. Na pozemku o výměře 364m2 se nachází dvě samostatné chatky. Pozemek je oplocený a má dva samostatné vchody. Na jedné části pozemku stojí větší ze dvou chatek, která má přízemí s kuchyňkou a pokojíkem a dále podkroví s ložnicí. Na druhé části se nachází chatka s jednou místností. Na pozemku je umístěn skleník (3x6m), zděná udírna, záhony, ovocné stromy a keře. Přísun elektrické energie je zajištěn elektrocentrálou. Nedaleko pozemku je přístup k pitné vodě z vodovodního řadu. Pro závlahu je využívána nádrž na dešťovou vodu. Větší chatka je v os. vlastnictví a byla zkolaudována v roce 2008.Chatka se v případě zájmu prodává s veškerým vybavením. Hledáte-li chatu v klidném a krásném prostředí Nízkého Jeseníku, pak doporučujeme prohlídku.

180 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 6
Prodej, chata, 576 m2, Bruntál

Prodej, chata, 576 m2, Bruntál

Bruntál

Nabízíme k prodeji chatku 16 m2 se zahrádkou o rozloze 570 m2 v zahrádkářské kolonii "Bukový potok". Chatka je v dobrém stavu. Na pozemku není přívod vody ani elektriky. Asi 500m od zahrady je možno se koupat v Bukovém potoce ( Balatonu).Cena je uvedena bez provize RK.

190 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 8
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?