Domy chaty na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 7
Prodej, chata, 504 m2, Karviná - Olšiny

Prodej, chata, 504 m2, Karviná - Olšiny

Staré Město, Karviná

Dovolte mi Vám nabídnout krásnou chatku se zahradou, na které je studna s užitkovou vodou. Na pozemku je nově vysazen živý plot. Uděláno dětské pískoviště. Chatka je v osobním vlastnictví, pozemek se pronajímá. Zahrádka je krásná a prostorná, s ovocnými stromy, ideální k volným víkendům nebo grilování. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací prosím kontaktujte makléře.

250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 6
Prodej, chata, Havířov - Prostřední Suchá

Prodej, chata, Havířov - Prostřední Suchá

Prostřední Suchá, Havířov

Nabízíme k prodeji chatku s pergolou a kůlnou. Pozemek je ve vlastnictví obce., Oplocená okrasná zahrada 875 m2 v klidné části Prostřední Suché. Zahrada je ihned volná. Elektřina a voda není k dispozici, WC suché. Dojezd až na pozemek, bezproblémový i v zimě. Naprosto bezpečné místo, vhodné k rekreaci a odpočinku.

79 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, chaty, 55 m2, Český Těšín

Prodej, chaty, 55 m2, Český Těšín

Dolní Žukov, Český Těšín

Nabízíme k prodeji novostavbu chaty s pevným základem o velikosti 55 m2. Stavba je ze dřeva, je k ní vydáno stavební povolení a současný stav je před dokončením. Chata je připravena na napojení obecní vody, přípojka vyřízena a elektřina bude dopojena cca do 14 dnů. Odpad byl v plánu řešit žumpou, je již vybudovaná příprava na umístění pod chatou. Pozemek je prostorný a nabízí výhled na okolní hory. Místo je klidné, ideální pro rodinnou rekreaci. Oplocení pozemku je možné jen z části, přes pozemek vede koridor pro pohyb zvěře. Doporučuji prohlídku.

1 370 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 3 dny 17
Prodej, zahradní chata, Karviná - Staré Město, ul. Olšiny

Prodej, zahradní chata, Karviná - Staré Město, ul. Olšiny

Staré Město, Karviná

Nabízíme k prodeji pěknou dřevěnou zahradní chatku, která se nachází na krásném slunném místě poblíž rybníku v zahrádkové osadě Olšiny. Chata je v osobním vlastnictví, rozměry cca 4x4 m, vyvýšená, má 1 místnost - kuchyňku, menší půdu, zastřešené posezení - terasu, místnost na nářadí a suché WC. Chata leží na pozemku o celkové výměře 400 m2, který je majetkem Pozemkového fondu ČR, roční nájem cca 400 Kč, možnost odkupu do osobního vlastnictví cca za 20.000 Kč. Voda je přivedena ze studny. Součástí prodeje je také elektrocentrála.

200 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 7
Prodej, zahrada, 419 m2, Prostřední Suchá, chatka

Prodej, zahrada, 419 m2, Prostřední Suchá, chatka

Prostřední Suchá, Havířov

Nabízíme k prodeji chatu bez č. p. a č.ev s pozemkem o celkové výměře 419 m2 . Chata je situována na okraji zahrádkářské osady v Havířově - Prostřední Suché. Na zahradu je přiveden el. proud. Voda na hranici pozemku. Doporučujeme prohlídku.

380 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 14
Chata s č. popisným k trvalému bydlení Dolní Těrlicko

Chata s č. popisným k trvalému bydlení Dolní Těrlicko

Dolní Těrlicko, Těrlicko

Exkluzivní prodej chaty ve velmi dobrém technickém stavu, k celoročnímu bydlení, v klidné části obce Dolní Těrlicko. Nemovitost je celá podsklepená: velká dílna, sušárna, kotelna, místo pro AP a umývadlo pro použití při práci nebo odpočinku na zahradě. Schodiště do 1.NP.   V1.NP je zádveří,  koupelna s rohovou vanou a WC, obývací pokoj a kuchyň. V patře je ložnice a pracovna (bývalý dětský pokoj)  s balkónem, v dalším podlaží - střešním prostoru -  je pokoj a předsíň.
IS : elektřina, studna, ohřev vody el. bojlerem, vytápění ústřední topení na TP nebo el. přímotop.
Ze zadu směrem do zahrady je terasa na posezení s houpačkou, v předu kotec pro psa, popř. uložné místo na dřevo, kolo, moto  apod.
Oplocená zahrada 475m2, zastavěná plocha 58m2.
Příjezd po obecní asf. komunikaci, k chatě samotné část zpevněná a část nezpevněná komunikace, pouze pro vlastníky okolních nemovitostí. při podpisu kupní smlouvy bud epro nového majitele zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy - na nemovitost. Nyní je pouze na jméno majitele chaty - prodejem padá.
Financování je možné řešit částečně úvěrem.  Financování ůžeme zajistit.

DOPORUČUJEME - velmi hezké, klidné a slunné místo, od severu chráněno lesním porostem. Přehrada

1 130 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 27
Prodej, chata, Orlová - Město

Prodej, chata, Orlová - Město

Město, Orlová

Nabízíme k prodeji zahradní chatku v Orlové. Chata je zděná, podsklepená, součástí je sociální zařízení, kuchyně, komora. V patře se nachází veranda, velký pokoj a WC. Druhé patro slouží jako ložnice. U chaty je zánovní plechový zahradní domek a udírna. Zahrada nyní slouží k rekreaci, ale je možno využívat i k pěstitelským účelům. Objekt se nachází v klidné části města Orlové, doporučuje prohlídku a zajistíme i financování.

540 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 15
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře