Domy chaty na prodej, Opava

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Prodej, chata, 349 m2, Radkov

Prodej, chata, 349 m2, Radkov

Radkov, Radkov

Na prodej chata o zastavěné ploše 37 m2 v obci Radkov na samotě. Chata je v původním stavu. V květnu - červnu se chystá rekonstrukce střechy, rozvodů vody a elektřiny. Cena je za finální rekonstrukci. Termín dokončení rekonstrukce jev měsíci srpen- září. Více informací u makléřky.

1 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 15
Prodej, chata, 269 m2, Vítkov - Nové Těchanovice

Prodej, chata, 269 m2, Vítkov - Nové Těchanovice

Nové Těchanovice, Vítkov

Na prodej chata v obci Nové Těchanovice. Zastavěná plocha je 26 m2. V květnu - červnu bude probíhat rekonstrukce koupelna, wc, střecha, interiér, elektřina, voda a zahrada. Cena je za již provedenou finální rekonstrukci . Více informací u makléřky.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, chata, 24 m2, Hlučín, ul. Osada na Vinohradech

Prodej, chata, 24 m2, Hlučín, ul. Osada na Vinohradech

Hlučín

Nabízíme k prodeji zděnou patrovou chatu s venkovním posezením a kůlnou na nářadí v klidné lokalitě v blízkosti Hlučínského jezera. Do chaty je zavedena elektřina a voda (pitná i užitková). V suterénu je sprchový kout, chemické WC a kuchyňka. Není problém dobudovat WC splachovací. Vybavení chaty (lednice, mikrovlná trouba, TV, nábytek i zahradní vybavení apod.) je v ceně prodeje. Zastavěná plocha 17 m2. Zcela rovinatý pozemek zahrady s chatou o celkové výměře 200 m2. U chaty je mnoho květin, okrasných a ovocných stromů. Z ložnice v patře je velmi pěkný výhled až na blízkou Hlučínskou "Štěrkovnu". Chatová osada je oplocená a příjezd řešen automatickou branou na osobní telefonní číslo. Příjezd až k chatě a parkování přímo na vlastním pozemku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

485 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 44
Prodej, chata se zahradou, 200 m2, Hlučín

Prodej, chata se zahradou, 200 m2, Hlučín

Hlučín

Nabízíme k prodeji zděnou patrovou chatu s krytou terasou s posezením a kůlnou na nářadí v klidné lokalitě v blízkosti hlučínské Štěrkovny. Do chaty je zavedena elektřina a voda, vnitřní vybavení (lednice, plynová trouba, TV, nábytek, zahradní vybavení apod.) je v ceně prodeje. Zastavěná plocha 18 m2, pozemek zahrady se skleníkem o výměře 200 m2. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 9
Prodej, chata 4+1, Kyjovice ve Slezsku

Prodej, chata 4+1, Kyjovice ve Slezsku

Kyjovice, Kyjovice

Nabízíme k prodeji chatu k celoročnímu bydlení o dispozici 4+1 a výměřě 130m2. Chata je napojena na vodu z kopané studny, elektřina 230W, odpady řešeny trativodem. U chaty okrasná zahrada o výměře 1000m2.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 7
Prodej, chata 4+1, 90 m2, Čermná ve Slezsku

Prodej, chata 4+1, 90 m2, Čermná ve Slezsku

Čermná ve Slezsku, Čermná ve Slezsku

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi chatu v oblasti lesů, v okolí Čermné ve Slezsku. Chata je na klidném místě s rozsáhlým pozemkem a celoročním možnosti příjezdu. Celý rekreační objekt je ve velice udržovaném stavu. Uvnitř naleznete saunu a ochlazovací bazén. Samozřejmostí je také venkovní posezení s udírnou. Chata se prodává s veškerým vybavením. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

1 350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 17
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře