Domy na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 41
Prodej, rodinný dům, Slatina

Prodej, rodinný dům, Slatina

Nový Svět, Slatina

Nabízíme Vám k prodeji dvougenerační rodinný dům v malebné obci Nový Svět. Jedná se o 2 samostatné bytové jednotky. V přízemí se nachází zádveří: bytová jednotka o velikosti 4+kk, koupelna a WC. V 1. NP je umístěná jednotka o velikosti 4+kk se zánovní kuchyňskou linkou se spotřebiči, prostornou koupelnou s vanou a sprchovým koutem a toaletou. Stavba disponuje půdními prostory a sklepy včetně technického zázemí. Další dvě místnosti lze využít jako dílnu a prádelnu či černou kuchyňkou. Dům je napojený na inženýrské sítě - plyn, elektřina, voda a je vytápěn ústředním topením s kotlem na tuhá paliva včetně plně automatizovaného zásobníku, lze jej také vytápět plynovým kotlem, ohřev vody v bojleru na zemní plyn. Vlastní studna s užitkovou vodou pro zahradu. K domu dále náleží samostatná garáž a stodola. U domu zapěstovaná zahrada a pergola s el. rozvodem. Více informací u makléře. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum.

3 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 14
Prodej, rodinný dům, 5+1, Jeseník nad Odrou

Prodej, rodinný dům, 5+1, Jeseník nad Odrou

Jeseník nad Odrou

Nabízíme k prodeji RD 5+1 vč. zastřešené pergoly a zahrady o výměře 2100 m2. Přízemí 150 m2 - byt vel. 4+1. Na patře 150 m2 - určeno k výstavbě druhé bytové jednotky. Zastavěná plocha vlastním pozemkem 175 m2. U domu zastřešená pergola účelně navazující na kuchyňskou část. V celém přízemí nové podlahy. Na západní stěně vystavěn komín na krbové vytápění, tato strana domu již zateplena. II. NP nám zakrývá zcela nová střecha vč. trámů. Dům napojen na veřejný vodovod, vlastní studna na zahradě výhodou - voda v hloubce 3 m. Sklepní prostor má funkční systém drenážního odvodnění - sklep suchý. Zahrada dělena na část užitkovou - ovocné stromy a část určenou k relaxaci s prostorem pro jakoukoliv stavbu pro děti - bazén, houpačky, pískoviště, zahradní domek. Oplocení zahrady ve výstavbě, viz foto. Pohodlné parkování. Klidná lokalita s výbornou dostupností nejen do centra ale i do sousedních obcí, rychlý příjezd na dálnici - Ostrava, Olomouc. Rezervujte si prohlídku na ČT 23.8.2018.

2 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 14
Prodej, rodinný dům, 129 m2, Hodslavice

Prodej, rodinný dům, 129 m2, Hodslavice

Hodslavice, Hodslavice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Hodslavice, který je ve velmi špatném stavu, určen ke kompletní rekonstrukci. Vhodné pro investory, možnost vybudování nájemních bytů. V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku.

390 000 Kč

Stav: Špatný Balkon

před 3 dny 4
Prodej, rodinný dům, Bítov

Prodej, rodinný dům, Bítov

Bítov, Bítov

Nabízíme k prodeji starší rodinný dům před rekonstrukcí s plastovými okny. Interiér domu je připraven na celkovou rekonstrukci. Zdivo je očištěno na cihlu, podlaha je vykopána do hloubky 1,5 m pod kamenné základy. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Na pozemku se nachází také kopaná kamenná studna a pramen s pitnou vodou. Zde se nabízí možnost dům rekonstruovat, nebo jej zbourat, zachovat sklepní prostory a postavit dům nový. Více napoví osobní prohlídka.

590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 9
Prodej, rodinný dům, 380 m2, Suchdol nad Odrou

Prodej, rodinný dům, 380 m2, Suchdol nad Odrou

Suchdol nad Odrou

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Suchdol nad Odrou s prostornou zahradou. Na zahradě je garáž a kůlny, k dispozici je rovněž studna s užitkovou vodou. V 1. NP se nacházejí 4 pokoje a kuchyně. Ve 2. NP jsou 3 pokoje, menší kuchyně, součástí je rovněž balkón. Dům je připojen k obecní kanalizaci, nové rozvody plynu v plastu, nová plastová okna. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, popř. kotlem na tuhá paliva. V domě jsou plně funkční kachlová kamna, vybudovaná ve 4 pokojích které lze rovněž použít k vytápění. Položené jsou dřevěné podlahy, v původním, ale udržovaném stavu a keramická dlažba. Dům je dispozičně řešen jako 7+1, možnost vytvoření 2 bytových jednotek. V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost. Cena je k jednání. Doporučujeme prohlídku.

2 880 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 16
Prodej, rodinný dům 6+1, 190 m2, Jistebník

Prodej, rodinný dům 6+1, 190 m2, Jistebník

Jistebník, Jistebník

Nabízíme prodej RD vhodný k celkové rekonstrukci, která již byla zahájena - nová elektřina a plastová okna. Podkrovní prostor vhodný k vybudování dalších obytných prostorů. Strategická poloha v obci předurčuje nemovitost ke klidnému bydlení, ale i smíšenému využití k podnikání s dobrou dostupností do Ostravy a okolních měst. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. S financováním pomůže naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

870 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Prodej, rodinný dům 4+2, 436 m2, Odry, ul. Stará

Prodej, rodinný dům 4+2, 436 m2, Odry, ul. Stará

Odry

Nabízíme k prodeji rodinný dům o 2 bytových jednotkách. Ve spodním patře naleznete zrekonstruovanou jednotku o dispozici 2+1 - elektrické rozvody, podlahy, voda. Ve druhém patře naleznete dispozičně stejnou jednotku, která je obyvatelná a vhodná k rekonstrukci. Půdu lze předělat na obyvatelnou část. U domu se nachází kůlna s menší dílnou a zahradou, která je ideální k posezení u grilu. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost v dosahu. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

1 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 19
Prodej, rodinný dům 6+1, 650 m2, Suchdol nad Odrou

Prodej, rodinný dům 6+1, 650 m2, Suchdol nad Odrou

Suchdol nad Odrou

Nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný rodinný dům s možností dvougeneračního bydlen ve vyhledávané části městyse Suchdol nad Odrou. K domu s nadstandardní zastavěnou plochou náleží zahrada o výměře 260 m2, vlastní studna, garáže, stodola a místo pro chov hospodářských zvířat. Tento rok dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí obytných prostor zahrnující zateplení pláště budovy, nová PVC okna, vnitřní omítky a lité podlahy. Možnost podnikání v ostatních zastavěných částech nemovitosti se samostatným zadním vstupem. Velmi zajímavá investice do vlastního bydlení. Prohlídka domu nutná.

1 790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 37
Prodej, rodinný dům, Příbor, ul. Pod Haškovcem

Prodej, rodinný dům, Příbor, ul. Pod Haškovcem

Příbor

Exklusivně Vám nabízíme nadstandardní rodinou vilu v klidné části města Příbor. Dům byl postaven v roce 2002. V přízemní části domu se nachází vstupní chodba, obývací pokoj se vstupem na terasu, kuchyně, jídelna, ložnice rodičů se šatnou a vlastní koupelnou, dále pracovnou, dvě toalety s bidety, šatnou pro hosty, technická místnost a komora. V 1 NP se nachází velká hala, která slouží jako herna, dva dětské pokoje s koupelnou a šatnou. Dále je zde pokoj s koupelnou. Pokoj pro hosty poskytne soukromí Vaším hostům. Vytápění domu je pomoci tepelného čerpadla. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací. Také v přízemní části je krb s výměníkem pro vytápění domu. V hale se nacházejí ještě krbové kamna. U domu je vzrostlá zahrada - park, která poskytuje dostatek soukromí. U domu je před dokončením krytý bazén s protiproudem. Více informací u makléře. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. V obci veškerá občanská vybavenost.

15 789 474 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Prodej, rodinný dům, 600 m2, Bílovec, Lubojaty

Prodej, rodinný dům, 600 m2, Bílovec, Lubojaty

Lubojaty, Bílovec

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům ve velmi klidné a lukrativní lokalitě městské části Bílovec-Lubojaty. Dům je připraven k rekonstrukci dle představ nového majitele. K domu přiléhá velká slunečná zahrada o velikosti 1016 m2. Výhodou je blízkost veškeré občanské vybavenosti (škola, školka, obchod, pošta, kultura). Možnost rozdělení na nejméně dvě bytové jednotky, přízemní části 2+1 a v 1 NP 4+1. U domu velká stodola, která nabízí realizaci v oblasti podnikání. Dobrá dopravní dostupnost do okolních měst (Ostrava, Bílovec, Opava, Nový Jičín). S volbou vhodného financování Vám pomůže naše Hypoteční centrum. Více informací u makléře.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 22
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře