Domy, rodinné domy na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 40
Prodej, rodinný dům 6+2, 330 m2, Mankovice - Nový Jičín

Prodej, rodinný dům 6+2, 330 m2, Mankovice - Nový Jičín

Mankovice

Nabízíme Vám dvougenerační rodinný dům s obytnou plochou cca 330 m2 a pozemkem, který má 912 m2, který se nachází v žádané lokalitě Mankovice u Nového Jičína. Dům má k dispozici venkovní výtah, který je vybudován z přízemí do prvního patra a je zcela bezbariérový je vhodný pro tělesně postižené. Dále je zde garáž pro jedno auto a venkovní krytý bazén o rozměrech 8 m x 3,5 m. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, plastová okna, zateplení domu a novou fasádu. V domě o velikosti cca 330 m2 jsou celkem 2 patra v podkroví je 2+1 s wc a vanou, velmi pěkný půdní byt, dále v 1. patře je bytová jednotka 4+KK 2 x wc s vanou, celé 1. patro je bezbariérové. V přízemí se nachází při vstupu do domu prostorná hala, dále je zde pracovna a technické místnosti. V celém domě je dlažba a lino. Vytápění je na tuhá paliva, ale lze také topit přes elektrokotel nebo využít krbových kamen. Bližší informace u makléře.

4 777 777 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 16 hod. 31
Prodej, rodinný dům, Pustějov

Prodej, rodinný dům, Pustějov

Pustějov, Pustějov

Nabízíme k prodeji novostavby bungalovů v obci Pustějov. Jedná se o 4 parcely o velikosti cca 760 m2. Příjezdová cesta obecní. Klidné místo na okraji obce. V příštím roce bude výstavba zděných bungalovů zahájena. V obci ZŠ, MŠ, obchod, pošta, zastávka autobusu. V ceně není zahrnutá daň 4%. Více informací u makléře.

4 200 000 Kč

Stav: Novostavba

před 16 hod. 10
Prodej, rodinný dům, 5+1, Příbor

Prodej, rodinný dům, 5+1, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Příbor. Jedná se o dvoupodlažní dům s menší zahradou v blízkosti centra města i služeb. Dům v zachovalém původním stavu po rekonstrukci topení, nový plynový kotel. Nabízí se úpravy dle představ nového majitele, možné i dvougenerační bydlení - 2 vchody, v každém podlaží koupelna+WC. V přízemí prostorná kuchyně a 2 pokoje, další tři místnosti v patře. S financováním pomůžeme. Více info u makléře.

2 195 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 17 hod. 16
Prodej, rodinný dům, Bítov

Prodej, rodinný dům, Bítov

Bítov, Bítov

Nabízíme k prodeji starší rodinný dům před rekonstrukcí s plastovými okny. Interiér domu je připraven na celkovou rekonstrukci. Zdivo je očištěno na cihlu, podlaha je vykopána do hloubky 1,5 m pod kamenné základy. Dům je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a veřejnou kanalizaci. Na hranici pozemku je plynová přípojka. Na pozemku se nachází také kopaná kamenná studna a pramen s pitnou vodou. Zde se nabízí možnost dům rekonstruovat, nebo jej zbourat, zachovat sklepní prostory a postavit dům nový. Více napoví osobní prohlídka.

590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 20 hod. 9
Prodej, rodinný dům 6+2, 159 m2, Odry, Na stráni

Prodej, rodinný dům 6+2, 159 m2, Odry, Na stráni

Odry

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům s garáží, terasou i kaskádovitou zahradou. Dům se nachází ve vyhledávané, podnikatelské lokalitě Oder. K domu náleží i místo pro grilování a zpevněný prostor pro bazén. Dům je napojen na veškeré IS a v dosahu je také veškerá občanská vybavennost města. Možná změna dispozice domu i řešení dvougeneračního bydlení dělá z této nemovitosti velmi zajímavou investici do vlastního bydlení. Za příplatek možná rekonstrukce dle představy nového majitele. Makléři doporučují prohlídku domu.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 32
Prodej, rodinný dům, Nový Jičín, ul. Novosady

Prodej, rodinný dům, Nový Jičín, ul. Novosady

Nový Jičín

Nabízíme prodej domu v blízkosti centra města Nový Jičín. Objekt dříve sloužil jako rodinný dům, který prošel v letech 2005 - 2007 rozsáhlou rekonstrukcí a přístavbou spojenou s kolaudací na administrativní budovu - možno zpět změnit na rodinný dům. K domu náleží udržovaná zahrada a parkovací plocha pro 5 automobilů. Po malých úpravách bude dům dispozičně 5+1 s garáží, několika menšími skladovacími místnostmi a půdou. Vynikající poloha - FÚ, OSSZ 2 minuty, centrum 3 minuty, na silnici E462 - 4 minuty a na dálnici D1 - 15 minut. Napojeno na všechny dostupné inženýrské sítě - elektřina, plyn, vodovod, kanalizace. Další vybavení - klimatizace, zabezpečovací zařízení vnitřní i vnější. V případě zájmu možno ponechat vybavené nábytkem. Dům volný dle dohody. Pro více info volejte makléře!

7 400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 21
Prodej, rodinný dům 6+1, 190 m2, Jistebník

Prodej, rodinný dům 6+1, 190 m2, Jistebník

Jistebník, Jistebník

Nabízíme prodej RD vhodný k celkové rekonstrukci, která již byla zahájena - nová elektřina a plastová okna. Podkrovní prostor vhodný k vybudování dalších obytných prostorů. Strategická poloha v obci předurčuje nemovitost ke klidnému bydlení, ale i smíšenému využití k podnikání s dobrou dostupností do Ostravy a okolních měst. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. S financováním pomůže naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

870 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 5
Prodej, rodinný dům, 110 m2, Jeseník nad Odrou - Hůrka

Prodej, rodinný dům, 110 m2, Jeseník nad Odrou - Hůrka

Hůrka, Jeseník nad Odrou

Prodej rodinného domu 110 m2, v obci Hůrka u Jeseníku nad Odrou. Celková plocha pozemku je 3971 m2. Na pozemku jsou stavby a to stodola a přízemní stavení dříve používané na chov zvířat. Vhodné pro podnikání. Součástí prodeje je lesní pozemek o výměře 1072 m2. Do Nového Jičína je to 8 km - zde je veškerá občanská vybavenost. Další informace u realitního makléře.

2 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 24
Prodej, rodinný dům 4+1, Skotnice

Prodej, rodinný dům 4+1, Skotnice

Skotnice, Skotnice

Nabízíme rodinný dům 4+1 s garáží. Dispozice v přízemí 4 pokoje, kuchyň, koupelna a WC, v 1. NP lze vybudovat další bytovou jednotku. Je nutná rekonstrukce domu. Veškeré inženýrské sítě jsou napojeny mimo kanalizaci, která v místě není. Doporučujeme.

530 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, rodinný dům 3+1 a 2+1, 459 m2, Vražné, Hynčice

Prodej, rodinný dům 3+1 a 2+1, 459 m2, Vražné, Hynčice

Hynčice, Vražné

Nabízíme dvojpodlažní rodinný dům s nadstandardní zastavěnou plochou, vlastním parkováním a bezproblémovým příjezdem v klidné lokalitě obce Vražné - Hynčice. K vesnické usedlosti patří komplex ovocných, okrasných i zeleninových zahrad, s možností chovu hospodářských zvířat v přilehlých prostorech nemovitosti. Rozmístění jednotlivých pokojů, plná vybavenost a okolí domu umožňuje tuto nemovitost využít i k vícegeneračnímu bydlení nebo jako chalupu s plným komfortem odpočinku a vlastní možností seberealizace, a to včetně podnikání. Objekt byl postaven v roce 1930. Makléř doporučuje prohlídku domu.

2 540 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 dny 29
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře