Domy, rodinné domy na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 32
Prodej, rodinný dům, 100 m2, Štramberk

Prodej, rodinný dům, 100 m2, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji podsklepený rodinny dům vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. V 1. NP je kuchyň, koupelna a dva pokoje. Ve 2. NP je možnost vybudovat další pokoje. V domě je původní vytápění na tuhá paliva. Celková plocha pozemku je cca 800 m2. Více podrobnějších informací u makléře.

1 190 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 10
Prodej, chalupa, 200 m2, Štramberk

Prodej, chalupa, 200 m2, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji krásnou, stylovou roubenku v památkové rezervaci v centru města Štramberk. Roubenka je po částečné rekonstrukci. V prvním podlaží jsou tři místnosti a předsíň, v podkroví je možnost vybudování dalších pokojů. Roubenka je podsklepena. Tento sklep lze využít například jako vinný sklípek. K roubence také náleží nejen předzahrádka, ale i pozemek, což je v této lokalitě vyjímečné. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 11
Prodej, rodinný dům, 120 m2, Slatina u Bílovce

Prodej, rodinný dům, 120 m2, Slatina u Bílovce

Slatina

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům 5+1 po částečné rekonstrukci interiérů. V domě jsou nová plastová okna a dřevěné podlahy a elektrické rozvody. Udržovaná květinová zahrada s výhledem do zámeckého parku. Za domem je garáž a parkovací stání. Vhodné jako investice. Makléř doporučuje prohlídku.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 9
Prodej, rodinný dům 5+1, 200 m2, Slatina

Prodej, rodinný dům 5+1, 200 m2, Slatina

Slatina

Prodej rodinného domu v malebné obci Slatina u Bílovce. Dům se nachází v centru obce, avšak s absolutním soukromím na zahradě. Dům prošel postupnou rekonstrukcí, lze zde vybudovat 2 bytové jednotky. V přízemí se nachází byt 2+1, sklípek na potraviny, prostorná veranda a vstupní hala. V patře poté velice moderní otevřený prostor s kuchyní a ložnice. Zahrada o velikosti 1.600 m2 je vedena v územním plánu obce jako stavební a lze jí tedy z části odprodat, nebo zahájit výstavbu dalšího domu. Pozemek je oplocen hodnotným břidlicovým plotem, navazující na kamennou pergolu s uzákem a venkovním krbem. Obec Slatina je usazená v kopcovité oblasti plné lesů, luk a polí. Mají vlastní sjezdovku a obecní bazén. Dostupnost do Ostravy, Opavy a Bílovce do několika minut.

2 599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 21
Prodej, rodinný dům 9+2, 1841 m2, Pustějov

Prodej, rodinný dům 9+2, 1841 m2, Pustějov

Pustějov, Pustějov

Nabízíme k prodeji dvoupatrový rodinný dům 9+2 o podlahové ploše 780 m2. Dům o dvou bytových jednotkách 5+1 v 2.NP a 4+1 ve 3.NP je v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. 2.NP po drobných úpravách obyvatelné ihned, 3.NP potřebuje rekonstrukci. V 1.NP je technické zázemí domu s kotlem na tuhé paliva, bojlerem a dvěmi garážemi o rozměrech cca 5x10m s vraty o výšce 2,5m. Dům je připojen na kanalizaci, vodovodní řád, elektřinu, plyn vede na hranici pozemku. Na obdélníkovém rovinatém pozemku je vlastní studna. Dobré napojení na dálnici D1, za 20 minut jste z lůna přírody v centru Ostravy. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

2 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 27
Prodej, rodinný dům, Bartošovice

Prodej, rodinný dům, Bartošovice

Bartošovice, Bartošovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Bartošovice. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Plynová přípojka na hranici pozemku. Na zahradě o výměře 837 m2 se nachází kopaná studna a ovocné stromy a keře. Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem. Část oken vyměněna za plastová. Sklep o výměře 10 m2. Dům je určen k rekonstrukci.

1 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 18
Prodej, rodinný dům 6+1, 190 m2, Jistebník

Prodej, rodinný dům 6+1, 190 m2, Jistebník

Jistebník, Jistebník

Nabízíme prodej RD vhodný k celkové rekonstrukci, která již byla zahájena - nová elektřina a plastová okna. Podkrovní prostor vhodný k vybudování dalších obytných prostorů. Strategická poloha v obci předurčuje nemovitost ke klidnému bydlení, ale i smíšenému využití k podnikání s dobrou dostupností do Ostravy a okolních měst. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. S financováním pomůže naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

865 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, rodinný dům 3+1 a 2+1, 459 m2, Vražné, Hynčice

Prodej, rodinný dům 3+1 a 2+1, 459 m2, Vražné, Hynčice

Hynčice, Vražné

Nabízíme dvojpodlažní rodinný dům s nadstandardní zastavěnou plochou, vlastním parkováním a bezproblémovým příjezdem v klidné lokalitě obce Vražné - Hynčice. K vesnické usedlosti patří komplex ovocných, okrasných i zeleninových zahrad, s možností chovu hospodářských zvířat v přilehlých prostorech nemovitosti. Rozmístění jednotlivých pokojů, plná vybavenost a okolí domu umožňuje tuto nemovitost využít i k vícegeneračnímu bydlení nebo jako chalupu s plným komfortem odpočinku a vlastní možností seberealizace, a to včetně podnikání. Objekt byl postaven v roce 1930. Makléř doporučuje prohlídku domu.

1 739 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 29
Prodej, rodinný dům, Bernartice nad Odrou

Prodej, rodinný dům, Bernartice nad Odrou

Bernartice nad Odrou, Bernartice nad Odrou

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům ve velmi žádané obci s veškerou občanskou vybaveností. V 1NP se nachází kuchyně, ložnice, prostorný obývací pokoj ( bývalá kovárna) s původní klenbou a sociální zařízení. Dům disponuje půdními prostory, které jsou přichystány k dostavbě dle představ nového majitele. Vytápění je řešeno krbovými kamny a elektrickými přímotopy. V domě je připraven rozvod ústředního topení k instalaci. Dům je přichystán k prodeji i s vybavením. Na prostorné zahradě je garáž, kůlna, a zahradní posezení. Zahrada o výměře 1514 m2 je osázena vzrostlými ovocnými stromy, svou rozlohou, tvarem a osazením v terénu je velmi vhodná jako stavební místo pro další dva rodinné domy. Parkování možno i před domem, na vlastním pozemku. Doporučujeme prohlídku.

4 678 960 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 14
Prodej, rodinný dům 4+2, Kopřivnice - Lubina

Prodej, rodinný dům 4+2, Kopřivnice - Lubina

Lubina, Kopřivnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Kopřivnici - Lubina. Jedná se o starší dům o dispozici bytu 3+1 a 1+1 se samostatným vchodem, určený k rekonstrukci. Součástí pozemku je velká stodola s garážemi a hospodářskou částí k rekonstrukci. Dům se zahradou je umístěn na okraji obce ve velmi klidné části. Vytápění - kotel na tuhá paliva. Rozvody vody, elektřina je původní. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizace řešena septikem. Kuchyň i koupelna jsou v původním stavu. Dům není podsklepen. Cena zahrnuje pozemek o celkové výměře cca 1938 m2. S financováním pomůžeme. Doporučujeme.

1 620 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 týdny 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře