M & M reality holding a. s.

Praha, Krakovská 9
M & M reality holding a. s.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Nemovitosti: 3260

WEB: www.mmreality.cz

E-mail: info@mmreality.cz

Tel.: 800 100 446

Nabídka realitní kanceláře

Pronájem, byt 1+1, 40 m2, Bohumín, ul. Štefánikova

Pronájem, byt 1+1, 40 m2, Bohumín, ul. Štefánikova

Nový Bohumín, Bohumín

Nabízíme k pronájmu pěkný, čistý byt 1+1 v Bohumíně. Byt prošel v nedávné době rekonstrukcí koupelny a kuchyně. V koupelně proběhla výměna jádra, obkladů, WC, vytvořen sprchovací kout, proběhla také výměna rozvodů vody a odpadů. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Možnost trvalého pobytu, dlouhodobě. V dosahu veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku.

5 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před hodinou 5
Prodej, byt 2+1, Havířov, ul. 17. listopadu

Prodej, byt 2+1, Havířov, ul. 17. listopadu

Podlesí, Havířov

Nabídka družstevního bytu s možností převodu do osobního vlastnictví. Byt prošel rekonstrukci jádra, které je zděné. Dále rozvodů elektřiny a odpadů. Kuchyně je propojena s obývacím pokojem, nabízí tak krásný otevřený prostor a je zde rohová linka. V celém bytě jsou plovoucí podlahy a dlažba. Vkusná rekonstrukce umožňující nastěhování bez příprav. Je možné ponechat i některé vybavení v rámci ceny. V obýváku je také francouzské okno. Dům je skeletového typu, interiérové zdi jsou cihlové, tudíž umožňují snadnější úpravy. Více informací u makléře.

750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před hodinou 5
Prodej, rodinný dům 3+1 a 2+1, 459 m2, Vražné, Hynčice

Prodej, rodinný dům 3+1 a 2+1, 459 m2, Vražné, Hynčice

Hynčice, Vražné

Nabízíme dvoupodlažní rodinný dům s nadstandardní zastavěnou plochou, vlastním parkováním a bezproblémovým příjezdem v klidné lokalitě obce Vražné - Hynčice. K vesnické usedlosti patří komplex ovocných, okrasných i zeleninových zahrad, s možností chovu hospodářských zvířat v přilehlých prostorech nemovitosti. Rozmístění jednotlivých pokojů, plná vybavenost a okolí domu umožňuje tuto nemovitost využít i k vícegeneračnímu bydlení nebo jako chalupu s plným komfortem odpočinku a vlastní možností seberealizace, a to včetně podnikání. Objekt byl postaven v roce 1930. Makléř doporučuje prohlídku domu.

1 739 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 29
Prodej, rodinný dům, 4158 m2, Pustějov

Prodej, rodinný dům, 4158 m2, Pustějov

Pustějov, Pustějov

Nabízíme k prodeji komplex nemovitostí vhodných jak k bydlení, tak i k podnikání. Plocha domu je 330 m2, pozemek 4158 m2. V objektu se nachází rekonstruovaný byt a fungující firma na výrobu hnojiv se zázemím pro zaměstnance, prodejnou a kancelářemi. Součástí je také garáž. Část udržovaného pozemku slouží jako odpočinková zóna s posezením, bazénem a záhony pro pěstování zeleniny. Byt je mezonetový, slunný, vzdušný a prostorný, se dvěmi kuchyněmi, koupelnami a toaletami. Vytápění zajišťuje stacionární plynový kotel a krbová kamna. Ohřev TUV el. bojlerem a solárními panely. Objekt má vlastní studnu se silným pramenem. Nemovitost je umístěna v klidné části obce, nedaleko od centra. V obci je zajištěna dostatečná občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy. Nedaleká dálnice zajišťuje rychlé spojení s okolními městy. Doporučujeme prohlídku. S financováním rádi pomohou naši specialisté.

13 520 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 37
Prodej, čerpací stanice, Bystřice nad Olší

Prodej, čerpací stanice, Bystřice nad Olší

Bystřice, Bystřice

Nabízíme prodej areálu čerpací stanice pohonných hmot, která se skládá z obslužného objektu, výdeje PHM se zastřešením, mycí linky, dvou mycích boxů a příjezdových komunikací.Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě kromě kanalizace. Nemovitost se nachází u silnice č. 11, mezi Vendryní a Bystřicí nad Olší. Prokazatelná návratnost investice 6 let. Více informací u makléře.

17 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 9
Prodej, stavební pozemek, Čeladná

Prodej, stavební pozemek, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Exkluzivně Vám nabízíme nádherné pozemky v obci Čeladná v části zvané Pod smrčkem/Paseky. Z pozemků se nabízí krásný a nerušený výhled do krajiny a na známé vrcholky hor. Umístěním jde o klidnou a rekreační část obce s minimální výstavbou a příjezdem po zpevněné komunikaci z několika stran. K prodeji se nabízí cca 11 316 m2, které se skládají ze tří pozemků. Část tvoří les cca 1700 m2 a dvě louky, jedna cca 9050 m2 a druhá cca 570 m2. Vyčleněná stavební část pro obytnou výstavbu má velikost cca 0,13 ha kdy čistě stavebně lze využít 23%, tedy cca 250 m2 - viz mapka z územního plánu. Na zbytku lze hospodařit v souladu s pravidly pro plochu zeleně a plochu lesní. Elektřina v dosahu, vodu nutno řešit vrtem. Další podrobnosti u makléře. Dohoda o ceně možná. Doporučuji prohlídku, jelikož jen tak lze plně pochopit a vstřebat samotnou atmosféru a genius loci.

6 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 9
Prodej, byt, 3+kk, Kopřivnice, ul. Francouzská

Prodej, byt, 3+kk, Kopřivnice, ul. Francouzská

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji družstevní byt po kompletní rekonstrukci, s možností převodu do osobního vlastnictví. Byt prošel nákladnou rekonstrukcí- nová kuchyňská linka, včetně spotřebičů, plastová okna, dřevěné parapety i žaluzie, luxusně zrekonstruovaná koupelna, s vanou i sprchovým koutem, nové rozvody elektřiny, plynu i vody. Na podlahách jsou dřevěné plovoucí podlahy a keramická dlažba v koupelně a na WC. Součástí bytu je i prostorná lodžie. Doporučujeme prohlídku

1 872 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 hod. 14
Prodej, pozemek, Bystříce nad Olší

Prodej, pozemek, Bystříce nad Olší

Bystřice, Bystřice

Předmětem prodeje je areál (nemovité věci – pozemky tvořící celek o výměře 35.158 m2, viz mapa), který byl projektován a zamýšlen k vybudování rozsáhlého centra pro osobní a kamiónovou dopravu. Nemovité věci jsou nabízeny včetně detailního projektu, který je pro tento záměr zpracován (vážným zájemcům k dispozici při prohlídce nemovitosti). Projekt vznikl jako řešení havarijní situace kamionové dopravy na slovensko – české hranici (v souvislosti s provozem automobilky HYUNDAI a v návaznosti se zásobováním automobilky KIA Žilina); jako záměr vybudovat moderní autocentrum v bezprostřední blízkosti komunikace E75 a silnice 1. třídy T57.

54 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 5
Prodej, rodinný dům, 6+1, 85 m2, Březová, Leskovec

Prodej, rodinný dům, 6+1, 85 m2, Březová, Leskovec

Leskovec, Březová

Nabízíme rodinný dům ve velmi klidné a chalupáři vyhledávané lokalitě části obce Březová v Leskovci. Rodinný dům - bývalý obecní úřad je dvojpodlažní a celopodsklepený, s vlastní studnou přímo v domě a možností připojení na obecní vodovod a plyn na hranici z části oploceného pozemku. Elektřina do domu, určeného k celkové rekonstrukci, zavedena. Nutno dobudovat sociální zařízení s odpadem a kuchyň z celkem 6 obytných místností domu. Makléř doporučuje prohlídku domu.

399 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 15
Pronájem, byt 2+k, Moravská Ostrava, ul. Havířská

Pronájem, byt 2+k, Moravská Ostrava, ul. Havířská

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk v cihlovém domě. Byt je po rekonstrukci a samotný dům je zateplen. Celková plocha bytu je 68 m2 a nachází se ve vyhledávané lokalitě mezi Moravskou Ostravou a Vítkovicemi. Byt je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem. Elektřina a plyn se přepisují přímo na nájemníka. Kauci není možné platit na splátky. Možnost přihlášení k trvalému pobytu. Velmi dobrá občanská vybavenost a dostupnost do centra obce. Je možné si pronajmout od města pozemek pro zahrádku. Doporučujeme

7 800 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 12
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť