Komerční prostory na prodej, Bruntál

Změnit zadání Počet inzerátů: 28
Prodej, penzion, Světlá Hora

Prodej, penzion, Světlá Hora

Světlá Hora

Nabízíme pension Podlesí v Jeseníkách. Možno využít také jako restauraci s ubytováním a prodejnou. Nemovitost ma 3 podlaží, 2 vchody. 1. Podlaží má vchod s prodejnou, kde se dále vstupuje do společenské místnosti s restaurací a barem. Dále je v 1 podlaží kuchyň, technické místnosti, kotelna. 2. Podlaží má vlastní vstup s verandou a chodbou do dalších pokojů a technickou místnost. 3. Podlaží má chodbu, ze které se vstupuje do dalších pokojů. Celková ubytovací kapacita 20 lůžek, z toho 12 pevných+8 přistýlek Počet pokojů 6, z toho 2 apartmány, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Penzion má prostornou kuchyň. Vytápění je tepelným čerpadlem nebo kotlem na tuhá paliva. Penzion se nachází v klidné prostředí jesenických hor. S využitím turistiky a lyžování. Vzdálenost od sjezdovky pod Pradědem 10km, Ski areál Andělská Hora 7km, Ski areál Suchá Rudná 5km, Wellness centrum Bruntál 11km, les je vzdálen 70 metrů. Volejte makléře pro více informací. Zajistíme výhodné financování.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 22 hod. 10
Prodej, nájemní dům, Krnov, ul. Wolkerova

Prodej, nájemní dům, Krnov, ul. Wolkerova

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme nájemní dům o třech bytových jednotkách. Jedná se o 2+KK, 3+KK a 4+1. V tomto domě probíhá rekonstrukce. Občanská vybavenost v blízkosti. Více informací u makléře.

3 900 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

včera 7
Prodej, obchodní objekt, 3931, Bruntál, ul. Dr. E. Beneše

Prodej, obchodní objekt, 3931, Bruntál, ul. Dr. E. Beneše

Bruntál

Nabízíme Vám k prodeji obchodní objekt v samotném srdci Bruntálu. V obchodním objektu, který se skládá ze dvou domů, se nachází 8 bytů, 15 kanceláří a nebytové prostory, které aktuálně slouží jako obchody. V roce 2018 proběhla rekonstrukce všech bytů nacházejících se ve 2. podlaží včetně dvou bytových jednotek, které se nachází na půdě. Obchodní domy se nachází v dobré lokalitě v blízkosti nákupního střediska, které zaručí frekventovanost lidí v okolí objektu. Pro více informací volejte makléře. Doporučujeme prohlídku.

29 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Prodej, obchodní prostory, kanceláře, Krnov

Prodej, obchodní prostory, kanceláře, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme k prodeji komerční prostory o rozloze 115 m2 v blízkosti centra města. Prostory jsou v přízemí cihlového domu a jsou vhodné jako kanceláře, obchodní prostor, volnočasové aktivity, lékařská ordinace, kadeřnictví, lékárna, atd . V daných prostorech se nacházejí tři propojené místnosti a sociální zařízení s kuchyňkou. Objekt se nacházejí ve výhodné lokalitě s velmi dobrým dopravním napojením, nedaleko od centra města. Vytápění je dálkové se samostatným měřením, voda, elektřina, vlastní měřiče. Nízké provozní náklady. Možnost parkování. K dispozici ihned.

2 430 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 16
Prodej, nájemní dům, Město Albrechtice

Prodej, nájemní dům, Město Albrechtice

Město Albrechtice

Prodej nájemního domu o třech bytových jednotkách o dispozici 2+1, 3+1 a 4+1. Dvě bytové jednotky po rekonstrukci, jedna bytová jednotka v původním stavu. V domě jsou nová plastová okna, elektřina v mědi, rozvody topení v mědi včetně nových radiátorů, částečně nová střešní krytina. Každý byt má možnost buď samostatného vytápění nebo společného kotle a také vlastní vchod. K domu náleží prostorná zahrada. Ideální investice na pronájem.

900 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 27
Prodej, provozní plochy 20 842 m2, Bruntál

Prodej, provozní plochy 20 842 m2, Bruntál

Bruntál

Nabízíme k prodeji skladovací areál o celkové ploše 20 842 m2. Součástí areálu jsou 4 haly a budovy s příslušenstvím (kanceláře, výrobní objekty, garáže, dílny, sklady a kotelna). Haly disponují sociálním zařízením a zázemím pro zaměstnance a jsou zateplené. Vytápění je řešeno plynovým topením. První hala je určena ke skladování a je zateplena z poloviny. V areálu je k dispozici plynovod a veřejný vodovod. Elektrická energie je řešená vlastní trafostanicí. Celá plocha areálu je zpevněná panely.

30 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 27
Prodej, zemědělská stavba, 201 m2, Široká Niva

Prodej, zemědělská stavba, 201 m2, Široká Niva

Široká Niva

Nabízíme prodej budovy s předzahrádkou, která složila jako kovárna v Široké Nivě. Provedením rekonstrukce cihlové budovy může sloužit jako hezká chalupa. Situovaná je v podhůří Jeseníků. Ideální výchozí místo pro pěší i cykloturistiku. Vodní nádrž slezská Harta je vzdálená cca 20 min. Více informací v RK.

260 000 Kč

Stav: Špatný

před měsícem 4
Prodej, obchodní objekt, 127 m2, Krnov - Pod Cvilínem

Prodej, obchodní objekt, 127 m2, Krnov - Pod Cvilínem

Pod Cvilínem, Krnov

Nabízíme prodej nemovitosti k účelu jako obchodní objekt, komerční či administrativní prostory. Stavba občanského vybavení. Nachází se v centrální části města Krnov, s obecní příjezdovou cestou a pozemky okolo jsou také obecní. Parkoviště v blízkosti. Teď vedeno jako sauna, bazén, společenská místnost s posezením a krbem. Nachází se zde sociální zázemí, koupelna a toaleta. Více informací u makléře.

630 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 13
Prodej, obchodní prostor, 376 m2, Břidličná

Prodej, obchodní prostor, 376 m2, Břidličná

Břidličná

Nabízíme prodej obchodního prostoru, který se nachází v Břidličné, na ulici Nábřežní. Prostor je složen z místnosti prodejny, kanceláře, skladu a sociálního zařízení. Dále je součástí vnější oplocený prostor. Dříve využíváno jako zahradnictví a zverimex. Prostory mají vlastní vytápění a teplou vodu. Možno předělat k bydlení. Více informací Vám rádi poskytneme na prohlídce nemovitosti nebo na pobočce realitní kanceláře.

1 270 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 7
Prodej, restaurace, Světlá Hora

Prodej, restaurace, Světlá Hora

Světlá, Světlá Hora

Nabízíme k prodeji budovu v centru obce na hlavním tahu Ostrava – Jeseníky - Praděd. V přízemí se nachází restaurace s dlouholetou tradicí, součástí je i velký sál vhodný ke konání společenských akcí a částečně zrekonstruovaná kuchyň se sociálním zařízením a skladovými prostorami. V 1. nadzemním podlaží je byt majitele. Zadní část objektu má samostatný vchod s příjezdovou cestou. Budova je napojena na vodovodní síť, má kanalizaci a plynovou přípojku. Objekt lze využít i jako výrobní prostory nebo po úpravách jako velký rodinný dům. K budově patří i dvůr s udírnou, v létě slouží jako zahrádka pro hosty restaurace.

1 780 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře