Komerční prostory, Činžovní domy na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Prodej, nájemní dům,1536 m2, Nošovice

Prodej, nájemní dům,1536 m2, Nošovice

Nošovice

Hledáte investiční příležitost? Nabízíme k prodeji dva domy o celkové výměře 1536 m2 spolu se zahradou, pozemky a příjezdovými cestami v klidné lokalitě Nošovic vhodné ke komerčním účelům s využitím jako penzion, ubytovna, bytové jednotky nebo zemědělská usedlost. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

7 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 28
Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, Zámecké náměstí

Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, Zámecké náměstí

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme ke koupi nájemní dům v historickém centru města Frýdku - Místku, na Zámeckém náměstí. Dle územního plánu je dům zařazen do plochy smíšené obytné městské se širokými možnostmi využití. Dům je udržovaný a nejsou nutné okamžité investice do oprav. V objektu je zajištěno topení a ohřev vody 2 plynovými kotly. Nájemní dům je složen z jednoho podzemního podlaží, tří nadzemních podlaží a podkroví. V zadní části pozemku je soukromé parkoviště s kapacitou 7 osobních automobilů se dvěma přístupy do objektu. Je možno využít zadní vchod a nebo kryté venkovní schodiště vedoucí přímo do 3. NP, hlavní vchod je že strany Zámeckého náměstí. V domě je celkem 12 nájemních prostorů, které jsou z většiny obsazeny dlouhodobými nájemníky s platnými nájemními smlouvami. Jedná se tak o velmi zajímavou investiční příležitost s jistou návratností. Bližší informace o ročním výnosu, obsazenosti, nákladech na provoz apod. jsou na vyžádání u makléře.

11 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 22
Prodej, nájemní dům, Jablunkov, Plk. Velebnovského

Prodej, nájemní dům, Jablunkov, Plk. Velebnovského

Jablunkov, Jablunkov

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji nájemní dům v centru Jablunkova. Dům se skládá z tří nadzemních podlaží a je podsklepený. V prvním nadzemním podlaží se nachází prodejna řeznictví, kterou lze využít ve stávající podobě nebo po menší úpravě na jiný druh prodejny či kanceláře. V druhém nadzemním podlaží se nachází plně zařízená restaurace a v třetím nadzemním podlaží je byt, který je řešen dispozičně jako 2+1. K nájemnímu domu je i přilehlá garáž a zahrada. Pro více informací kontaktujte našeho makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 17
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře