Komerční prostory, Činžovní domy na prodej, Frýdek-Místek

Prodej, Nájemní dům, Jablunkov, Plk. Velebnovského

Prodej, Nájemní dům, Jablunkov, Plk. Velebnovského

Jablunkov, Jablunkov

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji nájemní dům v centru Jablunkova. Dům se skládá z tří nadzemních podlaží a je podsklepený. V prvním nadzemním podlaží se nachází prodejna řeznictví, kterou lze využít ve stávající podobě nebo po menší úpravě na jiný druh prodejny či kanceláře. V druhém nadzemním podlaží se nachází plně zařízená restaurace a v třetím nadzemním podlaží je byt, který je řešen dispozičně jako 2+1. K nájemnímu domu je i přilehlá garáž a zahrada. Pro více informací kontaktujte našeho makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 17
Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, ul. Míru

Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, ul. Míru

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji nájemní dům, který je momentálně využíván jako ubytovna. V přízemí domu je 13 pokojů jejich součástí je umyvadlo, 5 x sociální zázemí se sprchami a WC, společná kuchyně. V 1.NP je 7 pokojů, kdy 2 z nich mají sprchu a WC, dalších 5 jsou pouze s umyvadlem. Ve sklepních prostorách jsou plynové kotle, prádelna, skladovací místnosti. Dům prošel částečnou rekonstrukcí ( elektřina v mědi, plastová okna, vnitřní omítky). V celém domě je položena keramická dlažba. Více informací u makléře.

3 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 12
Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, ul. Karolíny Světlé

Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, ul. Karolíny Světlé

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji nájemní dům o zastavěné ploše 381 m2, nacházející se na Frýdeckém náměstí, na ulici Karolíny Světlé. Dům se skládá z tří nadzemních podlaží a je podsklepený. Prostory jsou vhodné ke komerčnímu využití kanceláří, prodejen. Vnitřní prostory domu, jsou vhodné k rekonstrukci. V první nadzemní podlaží se nachází šest místností a dvě sociální zařízení, v druhém nadzemním podlaží je devět místností a čtyři sociální zařízení a v třetím nadzemním podlaží se nachází osm místností a také čtyři sociální zařízení. Čelo domu je umístěno přímo na náměstí. Bližší informace u makléře.

17 699 999 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 14
Prodej, komerční objekt, Palkovice

Prodej, komerční objekt, Palkovice

Palkovice

Nabízíme ke koupi stavbu občanského vybavení v obci Palkovice. V současné době je objekt využíván jako sídlo firmy s prodejnou zboží. Jako variantu využití objektu pro nájemní bydlení máme připravené schématické znázornění, které počítá s celkovou realizací 14 bytových jednotek, pro každé podlaží 7 bytů, každý o celkové ploše 48 m2. Objekt je v územním plánu veden v ploše smíšené obytné a nabízí se tak široké možnosti využití viz. specifikace zařazená mezi fotografiemi. Umístění objektu je velmi perfektně viditelné a zároveň dostatečně vzdálené od hlavní cesty s parkovištěm před objektem pro cca. 14 osobních aut a zpevněným pozemkem za objektem o velikosti 545 m2. Vytápění objektu je zajištěno plynovým kotlem a radiátory. Ohřev vody pak elektrickým bojlerem. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace.

6 825 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 17
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?