Komerční prostory, Činžovní domy na prodej Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 10
Prodej, nájemní dům, 260 m2, Ostrava - Kunčičky

Prodej, nájemní dům, 260 m2, Ostrava - Kunčičky

Kunčičky, Ostrava

Nabízíme ke koupi zrekonstruovaný a zkolaudovaný dům v roce 2014, který nabízí 4 bytové jednotky. V přízemí jsou 2 byty 1+1, v patře poté 2 byty 1+kk. Dům má novou střechu, zateplení, okna, rozvody, elektřiny, vody, odpadů. Interiér domu je taktéž po rekonstrukci. Tato nemovitost nabízí čistý roční zisk 240.000 Kč. Dům je plně obsazen spolehlivými nájemníky. Nemovitost se nachází 5 minut autem z centra města. Nejedná se žádnou vyloučenou lokalitu. K domu patří teké zahrada (přes 600 m2), kterou nájemníci domu využívají k relaxaci a odpočinku. K domu patří teké parkoviště před domem pro 6 automobilů. Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti s makléřem za přítomnosti majitele. Jedná se o výhodnou a bezstarostnou investici. Výnos cca 7% ročně z investované částky.

3 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 10
Prodej, bytový dům, Michálkovice, ul. U Kříže

Prodej, bytový dům, Michálkovice, ul. U Kříže

Michálkovice, Ostrava

Nabízíme prodej nemovitost k bydlení i komerčnímu využití. Rekonstrukce el. 220/380 V a výměna oken. Podkrovní prostor vhodný k vybudování kanceláří případně bytů či další přístavby. Objekt vhodný k bydlení, podnikatelské činnosti: sklady, montážní dílny, sídlo firmy s možností samostatného bydlení v podkroví. Veškerá občanská vybavenost a MHD v dosahu. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 13
Prodej, dům 7+2, terasa, garáž, Ostrava - Polanka

Prodej, dům 7+2, terasa, garáž, Ostrava - Polanka

Polanka nad Odrou, Ostrava

Nabízíme k prodeji dům o třech samostatných, bytových jednotkách. Dům má plastová okna, dveře, bezúdržbovou plechovou střechu. Odpady svedeny do veřejné kanalizace, obecní vodovod. Nové elektro, v místnostech plovoucí podlahy, koupelny a WC, chodba, sklepy, schodiště, dlažba. Nové vnitřní dveře včetně obložek. V bytech je dobře využitý úložný prostor. Z bytu ve 3.NP je vstup na prostornou dlážděnou terasu s výhledem do okolí. Prodej včetně vybavení. Pozemek oplocený, vjezd ke garáže pojezdovou branou. Garáž je prostorná 40 m2, vysoká cca 5 m. Na udržované zahradě je připraveno příjemné posezení. Více informací Vás sdělí makléř. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůže naše hypoteční centrum.

4 960 001 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 31
Prodej, nájemní dům, 2592 m2, Ostrava, ul. Olešní

Prodej, nájemní dům, 2592 m2, Ostrava, ul. Olešní

Muglinov, Ostrava

Exluzivně nabízíme prodej tří činžovních domů v bloku o celkové ploše 2592 m2 a 37 bytových jednotkách. Byty v domě jsou pronajaty, návratnost investic vložených do koupě nemovitosti do 10 let. Dům po revitalizaci (nová střecha, plastová okna, v bytových jednotkách elektřina v mědi, odpady v plastu, nové omítky). Kolaudace v 2016. Vytápění a ohřev teplé vody zajištují 2 plynové kotle v domě. Bytové jednotky jsou rozděleny na 2 x 1+kk, 5 x 1+1, 21 x 2+1, 9 x 3+1. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

29 390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 21
Prodej, nájemní dům, Moravská Ostrava, ul. Jílová

Prodej, nájemní dům, Moravská Ostrava, ul. Jílová

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji nájemní dům, který je zcela zrekonstruovaný a dispozičně je uzpůsoben na kancelářské prostory s možností přestavby na bytové jednotky. Nachází se zde 8 kancelářských prostor s vlastním domovním telefonem, některé z nich mají svůj balkón, toalety se nachází v mezipatrech. Budova má 3 NP, půdní prostory , které jsou rozděleny příčkami na tři místnosti + sklep. V podkroví se nachází kuchyňka a koupelna s vanou. Dům prošel celkovou rekonstrukcí - plastová okna, nové rozvody vody, nová elektroinstalace, nové odpady a topení. V kancelářích se nachází zátěžové koberce a připojení k internetu je k dispozici v celém domě. V budově je nainstalován bezpečnostní kamerový systém Makléř doporučuje na investici.

4 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 24
Prodej, nájemní dům, Ostrava - Nová Ves, ul. U Hrůbků

Prodej, nájemní dům, Ostrava - Nová Ves, ul. U Hrůbků

Nová Ves, Ostrava

Nabízíme k prodeji objekt vedený jako bytový dům, který je možné rozdělit na 8 bytových jednotek. Celková plocha pozemku je 885 m2. Součástí domu jsou v přízemí prostory, které je možné využívat jako sklady nebo jíné komerční prostory. Dům je napojen na obecní vodovodní řád a připraven na připojení do obecní kanalizace. Konstrukce domu je v dobrém technickém stavu, má sedlovou střechu se zánovní krytinou. Dům je v lokalitě s dobrou dopravní dostupností, MHD 2 min. Více podrobnějších informací u makléře.

4 250 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, nájemní dům, 390 m2, Ostrava - Vítkovice

Prodej, nájemní dům, 390 m2, Ostrava - Vítkovice

Vítkovice, Ostrava

Prodej zrevitalizovaného nájemního domu v Ostravě - Vítkovicích s 5 bytovými jednotkami. Dům má 3 nadzemní podlaží, zastavěná plocha je 134 m2. Součástí prodeje je i pozemek za domem o velikosti 61 m2, využívaný jako zahrada. Skladba bytů: v 1. NP: 2 x 2+kk (47 m2), v 2. NP: 2 x 2+kk (1 x 47 m2 a 1 x 42 m2 s lodžií 5 m2) a ve 3. NP: 1 x 3+kk (100 m2) v podkroví. Každý byt má vlastní měřiče energií. Vytápění je plynovým kotlem, ohřev teplé vody je elektrickými bojlery. V současné době jsou všechny byty pronajaty. Dům je podsklepený a pravidelně udržovaný. Veškeré služby v dosahu, parkování před domem. Více informací u makléře.

4 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 11
Prodej, bytový dům s 6 jednotkami, Ostrava-Kunčičky

Prodej, bytový dům s 6 jednotkami, Ostrava-Kunčičky

Kunčičky, Ostrava

MOb Slezská Ostrava oznamuje svůj záměr prodeje pozemku p.č. 243/1 a na něm umístěného bytového domu čp.199 na ulici Rajnochova v k.ú. Kunčičky. Dům byl postavený v roce 1869, je prázdný bez nájemníků. V domě se nachází 6 bytových jednotek.

Poslední schválený návrh kupní ceny z roku 2015 je 821.890,- Kč.
Bližší informace k prodeji lze získat u paní Urbančíkové tel: 599 410 427.

821 890 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 0
Prodej, bytový dům, Stará Ves nad Ondřejnicí

Prodej, bytový dům, Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Ves, Stará Ves nad Ondřejnicí

Nabízíme k prodeji bytový dům v obci Stará Ves nad Ondřejnicí. Bývalého sídla zemědělského družstva. V 1.NP se nachází bývalá restaurace s kuchyní, skladem a schodišťovým prostorem. Ve 2.NP a 3.NP se nachází bytové prostory o 24ti pokojích, WC, kuchyně, umývárna. Možnost využití pro sídlo firmy a využít budovu jako kancelářskou budovu. Doporučujeme osobní prohlídku.

1 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej, bytový komplex, Ostrava - Moravská Ostrava

Prodej, bytový komplex, Ostrava - Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Projekt bytového komplexu vč. stavebních pozemků o výměře 2030 m2 a podkladů pro územní rozhodnutí a stavební povolení. Celkem 83 bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk o výměrách v rozmezí 35 - 90 m2. V přízemí obchodní prostory o celkové výměře 1320 m2, ve dvou podzemních podlažích parkovácí stání. Pro více informací kontaktujte makléře. Kompletní dokumentace k dispozici na vyžádání. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

480 000 Kč

Stav: Novostavba

před 6 měsíci 36
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře