Komerční prostory, Činžovní domy na prodej Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 11
Prodej, nájemní dům, 456 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Prodej, nájemní dům, 456 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji luxusní 4 podlažní nájemní dům - vilu s užitnou plochou 500 m2 a vlastní parkovací plochou. Nemovitost je původně z roku 1923, prošla rozsáhlou a precizní rekonstrukcí s použitím kvalitních materiálů a technologií. Jedná se prakticky o úplně nový dům, který je určen k širokému využítí. Vhodné na kanceláře, sídlo firmy ale i s následnou úpravou na bydlení. Vhodné také jako investice za účelem pronájmu. Podrobnější informace u makléře.

19 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 19
Prodej, kanceláře, Ostrava, Vítkovice, ul. Kutuzovova

Prodej, kanceláře, Ostrava, Vítkovice, ul. Kutuzovova

Vítkovice, Ostrava

Nabízíme Vám k prodeji komerční budovu, kterou lze využít k různým účelům dle představy nového majitele. Budova má tři nadzemní podlaží, na každém patře je 10 velkých místnosti s okny, koupelny, WC a kuchyně. Původně sloužila jako zázemí firem s kancelářemi. Výhodou je, že nemovitost je vedená jako objekt k bydlení, a proto nabízí velký potenciál k využití. Možnost vybudování 9 bytu. S volbou vhodného financování Vám rádi pomůžeme. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

5 390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 10
Prodej, nájemní dům, Ostrava - Nová Ves, ul. U Hrůbků

Prodej, nájemní dům, Ostrava - Nová Ves, ul. U Hrůbků

Nová Ves, Ostrava

Nabízíme k prodeji objekt vedený jako bytový dům, který je možné rozdělit na 8 bytových jednotek. Celková plocha pozemku je 885 m2. Součástí domu jsou v přízemí prostory, které je možné využívat jako sklady nebo jíné komerční prostory. Dům je napojen na obecní vodovodní řád a připraven na připojení do obecní kanalizace. Konstrukce domu je v dobrém technickém stavu, má sedlovou střechu se zánovní krytinou. Dům je v lokalitě s dobrou dopravní dostupností, MHD 2 min. Více podrobnějších informací u makléře.

4 420 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, bytový dům, Michálkovice, ul. U Kříže

Prodej, bytový dům, Michálkovice, ul. U Kříže

Michálkovice, Ostrava

Nabízíme prodej nemovitost k bydlení i komerčnímu využití. Rekonstrukce el. 220/380 V a výměna oken. Podkrovní prostor vhodný k vybudování kanceláří případně bytů či další přístavby. Objekt vhodný k bydlení, podnikatelské činnosti: sklady, montážní dílny, sídlo firmy s možností samostatného bydlení v podkroví. Veškerá občanská vybavenost a MHD v dosahu. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 13
Prodej, nájemní dům, 2592 m2, Ostrava, ul. Olešní

Prodej, nájemní dům, 2592 m2, Ostrava, ul. Olešní

Muglinov, Ostrava

Exluzivně nabízíme prodej tří činžovních domů v bloku o celkové ploše 2592 m2 a 37 bytových jednotkách. Byty v domě jsou pronajaty, návratnost investic vložených do koupě nemovitosti do 10 let. Dům po revitalizaci (nová střecha, plastová okna, v bytových jednotkách elektřina v mědi, odpady v plastu, nové omítky). Kolaudace v 2016. Vytápění a ohřev teplé vody zajištují 2 plynové kotle v domě. Bytové jednotky jsou rozděleny na 2 x 1+kk, 5 x 1+1, 21 x 2+1, 9 x 3+1. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Pro více informací a domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

27 810 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 21
Prodej, nájemní dům, Ostrava - Přívoz, ul. Jirská

Prodej, nájemní dům, Ostrava - Přívoz, ul. Jirská

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme Vám podsklepený bytový dům v centru Ostravy vhodný k bydlení i podnikání. Velmi dobrá perspektiva zhodnocení s výnosem z pronájmů. Sklepní prostory s přípravou pro restauraci, ale vhodné i pro welness, kanceláře a další podnikatelské záměry. Garáže ve dvoře se zastřešenou částí se stavebním pozemkem. Naposledy využívaný jako auto bazar. Dům má celkem 11 bytů a to osm 2+1, dva 3+1 a jeden 1+1 s nájemci. Podkroví vhodné k vybudování dalších bytů. Veškerá občanská vybavenost a MHD v blízkosti. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

16 970 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 24
Prodej, dům 7+2, terasa, garáž, Ostrava - Polanka

Prodej, dům 7+2, terasa, garáž, Ostrava - Polanka

Polanka nad Odrou, Ostrava

Nabízíme k prodeji dům o třech samostatných, bytových jednotkách. Dům má plastová okna, dveře, bezúdržbovou plechovou střechu. Odpady svedeny do veřejné kanalizace, obecní vodovod. Nové elektro, v místnostech plovoucí podlahy, koupelny a WC, chodba, sklepy, schodiště, dlažba. Nové vnitřní dveře včetně obložek. V bytech je dobře využitý úložný prostor. Z bytu ve 3.NP je vstup na prostornou dlážděnou terasu s výhledem do okolí. Prodej včetně vybavení. Pozemek oplocený, vjezd ke garáže pojezdovou branou. Garáž je prostorná 40 m2, vysoká cca 5 m. Na udržované zahradě je připraveno příjemné posezení. Více informací Vás sdělí makléř. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůže naše hypoteční centrum.

4 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 31
Prodej, bytový dům s 6 jednotkami, Ostrava-Kunčičky

Prodej, bytový dům s 6 jednotkami, Ostrava-Kunčičky

Kunčičky, Ostrava

MOb Slezská Ostrava oznamuje svůj záměr prodeje pozemku p.č. 243/1 a na něm umístěného bytového domu čp.199 na ulici Rajnochova v k.ú. Kunčičky. Dům byl postavený v roce 1869, je prázdný bez nájemníků. V domě se nachází 6 bytových jednotek.

Poslední schválený návrh kupní ceny z roku 2015 je 821.890,- Kč.
Bližší informace k prodeji lze získat u paní Urbančíkové tel: 599 410 427.

821 890 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 0
Prodej, bytový dům, Stará Ves nad Ondřejnicí

Prodej, bytový dům, Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Ves, Stará Ves nad Ondřejnicí

Nabízíme k prodeji bytový dům v obci Stará Ves nad Ondřejnicí. Bývalého sídla zemědělského družstva. V 1.NP se nachází bývalá restaurace s kuchyní, skladem a schodišťovým prostorem. Ve 2.NP a 3.NP se nachází bytové prostory o 24ti pokojích, WC, kuchyně, umývárna. Možnost využití pro sídlo firmy a využít budovu jako kancelářskou budovu. Doporučujeme osobní prohlídku.

1 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 6
Prodej, bytový komplex, Ostrava - Moravská Ostrava

Prodej, bytový komplex, Ostrava - Moravská Ostrava

Moravská Ostrava, Ostrava

Projekt bytového komplexu vč. stavebních pozemků o výměře 2030 m2 a podkladů pro územní rozhodnutí a stavební povolení. Celkem 83 bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk o výměrách v rozmezí 35 - 90 m2. V přízemí obchodní prostory o celkové výměře 1320 m2, ve dvou podzemních podlažích parkovácí stání. Pro více informací kontaktujte makléře. Kompletní dokumentace k dispozici na vyžádání. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

480 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 měsíci 36
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře