Komerční prostory na prodej, Frýdek-Místek

Prodej, sklad, 260 m2, Frýdek - Místek

Prodej, sklad, 260 m2, Frýdek - Místek

Místek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji patrovou cihlovou budovu, kterou lze využít ke skladování nebo jinému podnikatelskému účelu. Je situována poblíž ulice Beskydská za STK ve Frýdku - Místku. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 903 m2. Příjezd pro osobní i nákladní vozidla. Makléř doporučuje.

1 860 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 7
Prodej, Nájemní dům, Jablunkov, Plk. Velebnovského

Prodej, Nájemní dům, Jablunkov, Plk. Velebnovského

Jablunkov, Jablunkov

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji nájemní dům v centru Jablunkova. Dům se skládá z tří nadzemních podlaží a je podsklepený. V prvním nadzemním podlaží se nachází prodejna řeznictví, kterou lze využít ve stávající podobě nebo po menší úpravě na jiný druh prodejny či kanceláře. V druhém nadzemním podlaží se nachází plně zařízená restaurace a v třetím nadzemním podlaží je byt, který je řešen dispozičně jako 2+1. K nájemnímu domu je i přilehlá garáž a zahrada. Pro více informací kontaktujte našeho makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 17
Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, ul. Míru

Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, ul. Míru

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji nájemní dům, který je momentálně využíván jako ubytovna. V přízemí domu je 13 pokojů jejich součástí je umyvadlo, 5 x sociální zázemí se sprchami a WC, společná kuchyně. V 1.NP je 7 pokojů, kdy 2 z nich mají sprchu a WC, dalších 5 jsou pouze s umyvadlem. Ve sklepních prostorách jsou plynové kotle, prádelna, skladovací místnosti. Dům prošel částečnou rekonstrukcí ( elektřina v mědi, plastová okna, vnitřní omítky). V celém domě je položena keramická dlažba. Více informací u makléře.

3 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 12
Prodej, penzion, Ostravice

Prodej, penzion, Ostravice

Ostravice

Nabízíme k prodeji horský penzion s restaurací, který se nachází v obci Ostravice. Na ploše pozemku o rozloze 9985 m2 se nachází penzion, garáže, parkovací stání a tenisový kurt. Penzion sestává z pokojů a apartmánů s kapacitou pro 65 osob a restaurace. Vytápění budovy je plynovým kotlem a kotlem na dřevo. Ostravice leží v centru rekreační oblasti Beskyd, která poskytuje možnosti k celoročnímu rekreačnímu a sportovnímu vyžití. Na své si přijdou turisté i lyžaři. Proto je oblast vyhledávána v letním i zimním období. Přímo u penzionu se nachází sjezdovka o délce 420 m se dvěmi vleky.V okolí možnost koupání v přírodě i bazénech. Výborná investiční příležitost. Financování zajistíme. Doporučujeme prohlídku.

4 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 27
Prodej, bistro, 40 m2, Frýdek - Místek, ul. Slezská

Prodej, bistro, 40 m2, Frýdek - Místek, ul. Slezská

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji vybavení zavedeného rychlého občerstvení s přenecháním nájmu. Platná nájemní smlouva do r. 2032. Občerstvení se nachází na ul. Slezská v blízkosti malého Tesca, velmi dobré obraty, rychlá návratnost. K dispozici sklad, kuchyňka a sociální zařízení. Makléř doporučuje prohlídku.

530 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 4
Prodej, hotel, Písek, Mosty u Jablunkova

Prodej, hotel, Písek, Mosty u Jablunkova

Písek

Předmětem prodeje je zavedený hotelový a rekreační areál v provozu s vlastní zasněžovanou sjezdovkou délky 450 m, rozsáhlým sportovním zázemím s několika různými hřišti, vyhřívaným bazénem a vlastním wellness centrem. Areál leží v beskydských horách nad obcí Písek nedaleko Mostů u Jablunkova poblíž hlavní turistické trasy využívané turisty, cyklisty i běžkaři. Hotel Polanka je vyhledávaným místem jak pro relaxaci, tak pro pořádání rodinných i firemních oslav, svateb a setkání, lyžařských kurzů, škol v přírodě, letních táborů a mnoha dalších akcí. K příjemnému pobytu hostů je k dispozici restaurace s domácí kuchyní, jídelnou a vinárnou o celkové kapacitě 130 míst, dále školící místnost, klubovna a prosklený venkovní bar u sjezdovky. Sportovní zázemí hotelu: klubovna, bowling se dvěma dráhami, kulečník, stolní tenis, venkovní bazén se solárním vyhříváním, sauna, whirlpool, tenisový a volejbalový kurt a lyžařský vlek se zasněžováním a vlastní rolbou.

13 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 14
Prodej, penzion, Komorní Lhotka

Prodej, penzion, Komorní Lhotka

Komorní Lhotka

Nabízíme k prodeji zavedený penzion 520 m2, ve velmi žádané lokalitě obce Komorní Lhotka. V přízemí penzionu se nachází restaurace, bistro - zmrzlina, kuchyň, sklady, úklidové místnosti a WC. V patře je devět 2-3 lůžkových pokojů, celkem 22 lůžek, sociální zařízení na chodbě. Penzion lze využít jako ubytovnu. S financováním pomůže naše Hypocentrum. Makléř doporučuje prohlídku.

4 199 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 15
Prodej, restaurace, Komorní Lhotka

Prodej, restaurace, Komorní Lhotka

Komorní Lhotka, Komorní Lhotka

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci s možností ubytování ve velmi žádané lokalitě obce Komorní Lhotka. V přízemí se nachází restaurace, bistro - zmrzlina, kuchyň, sklady, úklidové místnosti a WC. V patře je devět 2-3 lůžkových pokojů, celkem 22 lůžek, sociální zařízení na chodbě. Penzion lze využít i jako ubytovnu. S financováním pomůže naše Hypocentrum. Makléř doporučuje prohlídku.

4 199 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 10
Prodej, penzion, Vysoká nad Kysucou

Prodej, penzion, Vysoká nad Kysucou

Bílá, Bílá

Nabízíme k prodeji novostavbu roubené koliby v překrásném prostředí pohoří Javorníky v CHKO Kysuce - Vysoká nad Kysucou. V přízemí se nachází restaurace s krbem a prosklenou terasou celkově pro 50 osob, bar, kuchyně, toalety a bezbariérový pokoj se 4 lůžky a vlastním soc. zařízením. V podkroví jsou čtyři pokoje, každý s vlastním soc. zařízením, celkem pro 16 osob. Více info u makléře. Doporučujeme prohlídku.

4 680 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před 2 měsíci 29
Prodej, hotel, penzion, Bukovec

Prodej, hotel, penzion, Bukovec

Bukovec, Bukovec

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi horskou chatu Gírová .Chata Gírová se nachází pod stejnojmenným vrcholem, nedaleko Mostů u Jablunkova (4,5 km) na česko-slovensko-polském pomezí, pod nejvyšším vrcholem Jablunkovského mezihoří. Chata je umístěna uprostřed zalesněné přírody, ale přesto v dosahu civilizace. Horská chata nabízí širokou nabídku celoročních aktivit, jako možnost koupání v bazénu u chaty s ohřívanou vodou, hřiště pro míčové hry, grilování či opékání u ohně, turistické menší a dlouhé túry, cyklostezky, zábavné večery, silvestrovské párty. Pro milovníky běžeckého lyžování jsou zde upravovány běžecké tratě do Bukovce a na Hrčavu, rovněž i do Jablunkova. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 20
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?