Komerční prostory na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 22
Prodej, hotel, Raškovice

Prodej, hotel, Raškovice

Raškovice, Raškovice

Zavedený hotel v příjemném prostředí Beskyd. V přízemí hotelu restaurace, kuchyně, salónek a prostorný sál pro pořádání společenských akcí (bývalé kino). V 1.NP 7 pokojů (4x 2lůžkový, 2x 3lůžkový, 3x 4 lůžkový), kancelář a tech. místnost. V 2.NP 2 pokoje (1x 3lůžkový a 1x – dvě místnosti a kuchyňka). Možnost realizace dalších pokojů v podkroví. Součástí je také venkovní zahrádka s výčepem.

7 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 26
Prodej, nájemní dům,1536 m2, Nošovice

Prodej, nájemní dům,1536 m2, Nošovice

Nošovice

Hledáte investiční příležitost? Nabízíme k prodeji dva domy o celkové výměře 1536 m2 spolu se zahradou, pozemky a příjezdovými cestami v klidné lokalitě Nošovic vhodné ke komerčním účelům s využitím jako penzion, ubytovna, bytové jednotky nebo zemědělská usedlost. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

7 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 28
Prodej, sklady, 21818 m2, Frýdek-Místek

Prodej, sklady, 21818 m2, Frýdek-Místek

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Exkluzivně nabízíme prostory vhodné ke skladování ve Frýdlantě nad Ostravicí , které jsou dle územního plánu určeny pro řemeslnou výrobu a skladování, obchod, administrativu, ubytovny a podobně. V současnosti se na pozemcích nachází fungující zahradnictví, které je možno koupí převzít a dále provozovat. Na pozemcích se nachází budova se dvěmi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 se sociálním zařízením a šatnami, garáže, dílna, středotlaké kotle, vytápěné skleníky. Vodu k zalévání rostlin a skleníků lze čerpat z vrtané studny. Pozemek se nachází na strategickém místě s výbornou dostupností a výhledem na Beskydy. Nespornou výhodou je zasíťovanost pozemku, která Vám ušetří nemalé peníze v případě, že byste se rozhodli pozemek využít jinak než jak je využíván v současnosti. Pozemek lze rozparcelovat a koupit jen jeho část cca 18000 m2, tak jak je na ilustračním obrázku. Pro více informací volejte makléře. Návrh financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

27 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 32
Prodej, penzion, Třinec - Tyra

Prodej, penzion, Třinec - Tyra

Tyra, Třinec

Nabízíme fungující penzion s hospůdkou v podhorské oblasti Tyra. Penzion má 5 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek, samostatný byt 2+KK, vše umístěno v 2.NP. V 1.NP je samotná hlavní místnost, na kterou navazuje venkovní bar, privátní salónek se saunou a vířivkou. Více informací u makléře.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 9
Prodej, komerční budova, 806 m2, Bystřice

Prodej, komerční budova, 806 m2, Bystřice

Bystřice, Bystřice

Nabízíme k prodeji komerční budovu nedaleko centra podhorské obce Bystřice. Budova prošla celkovou rekonstrukcí a lze ji využít hned k několika podnikatelským záměrům. V suterénu je restaurace s kapacitou 50 míst, kulečník ,dva wc a garáž. Venku je terasa pro 35 hostů, dětské hřiště a vlastní parkoviště. V 1.NP je prodejna, rampa a tři apartmány s vlastním sociálním zařízením. Jeden z apartmánů je dokončený, dva jsou před dokončením. V 2.NP je bar s kuchyní a sálem pro 45 hostů, k pořádání soukromých či firemních akcí. Vytápění plynovým kotlem, obecní vovovod i kanalizace. Objekt je svou polohou ideální pro ty co hledají klid, přírodu, sport i romantiku. Makleř doporučuje prohlídku

6 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 22
Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, Zámecké náměstí

Prodej, nájemní dům, Frýdek - Místek, Zámecké náměstí

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme ke koupi nájemní dům v historickém centru města Frýdku - Místku, na Zámeckém náměstí. Dle územního plánu je dům zařazen do plochy smíšené obytné městské se širokými možnostmi využití. Dům je udržovaný a nejsou nutné okamžité investice do oprav. V objektu je zajištěno topení a ohřev vody 2 plynovými kotly. Nájemní dům je složen z jednoho podzemního podlaží, tří nadzemních podlaží a podkroví. V zadní části pozemku je soukromé parkoviště s kapacitou 7 osobních automobilů se dvěma přístupy do objektu. Je možno využít zadní vchod a nebo kryté venkovní schodiště vedoucí přímo do 3. NP, hlavní vchod je že strany Zámeckého náměstí. V domě je celkem 12 nájemních prostorů, které jsou z většiny obsazeny dlouhodobými nájemníky s platnými nájemními smlouvami. Jedná se tak o velmi zajímavou investiční příležitost s jistou návratností. Bližší informace o ročním výnosu, obsazenosti, nákladech na provoz apod. jsou na vyžádání u makléře.

11 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 22
Prodej, výrobní hala, 2376 m2, Frýdek - Místek

Prodej, výrobní hala, 2376 m2, Frýdek - Místek

Mosty u Jablunkova, Mosty u Jablunkova

Nabízíme k prodeji demontovanou konstrukci dvojlodní haly HPI 18, moduly po 6 m o rozměrech 2 x 18 m, šířka 36 m, delká 66 m. Prodej je včetně všech součástí a projektu. Více podrobnějších informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

3 000 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před měsícem 5
Prodej, bistro, 40 m2, Frýdek - Místek, ul. Slezská

Prodej, bistro, 40 m2, Frýdek - Místek, ul. Slezská

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji vybavení zavedeného rychlého občerstvení s přenecháním nájmu. Platná nájemní smlouva do r. 2032. Občerstvení se nachází na ul. Slezská v blízkosti malého Tesca, velmi dobré obraty, rychlá návratnost. K dispozici sklad, kuchyňka a sociální zařízení. Makléř doporučuje prohlídku.

390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 4
Prodej, zámek, Hnojník, okr. Frýdek - Místek

Prodej, zámek, Hnojník, okr. Frýdek - Místek

Hnojník, Hnojník

Naše společnost exkluzivně nabízí prodej historické nemovitosti - zámek v obci Hnojník na řece Stonávce v okrese Frýdek-Místek z první poloviny 18. století, který vznikl přestavbou původního sídla z 15. století. Empírová budova je obklopena parkem z poloviny 18. století. V současné době je zámek s celým areálem veden jako kulturní památka. Objekt aktuálně prošel nutnými opravami. Součástí ceny je jak budova zámku, okolní pozemky tak přilehlé budovy zámku, které sloužili jako stáje, ubytování pro služebnictvo, později garáže apod. Tyto budovy lze dále přestavět. Samotná budova zámku se skládá ze 3 podlaží, sklepních prostor i podkroví. Další informace a termín prohlídky po dohodě u makléře.

10 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 27
Prodej, obchodní prostory 5+2, 680 m2, Frýdek - Místek

Prodej, obchodní prostory 5+2, 680 m2, Frýdek - Místek

Místek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji dům v klidné lokalitě na okraji Místku směrem na Frýdlant, v lukrativní části Bahno-Příkopy. Jedná se o specifickou nemovitost ( bývalý mlýn ) vhodnou ideálně pro živnostníka, který využije několika set m2 nebytových prostor (dílny, sklady, tělocvična...) a nádvoří před domem. Dům o půdorysu 13 x 26 m se nachází na pozemku o výměře necelých 3 600 m2. K domu je přistavěn přízemní sklad/dřevník se samostatnou garáží pro 1 osobní auto, před domem je zpevněné nádvoří, které dále obklopuje samostatná zděná patrová hospodářská budova o půdorysu 6 x 6 m a kryté stání/altán rovněž o půdorysu přibližně 6 x 6 m. Nádvoří je dostatečně prostorné k zaparkování mnoha vozů nebo i několika kamionů (ale ne dlouhých návěsů). Dům je bývalým mlýnem a jeho konstrukce je velice masivní – zdi v přízemí mají tloušťku až 90 cm a tímto má dům výborné tepelně-akumulační vlastnosti. Nízké náklady na vytápění doplňuje 11 kW plně automatická malá vodní elektrárna. Makléř doporučuje prohlídku.

5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 45
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře