Komerční prostory na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 19
Prodej, obchod a služby, Třanovice

Prodej, obchod a služby, Třanovice

Třanovice

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost s číslem popisným, v průmyslové zóně obce Třanovice. Budova prošla kompletní rekonstrukcí, při níž byla udělána nová střecha, vyměněny okna a kompletně předělán interiér budovy. V interiéru je ze dvou třetin podlahové vytápění, pouze v jedné části jsou radiátory. Ohřev vody zajišťuje plynový kotel a elektrický bojler. Budovu lze rozdělit na dvě samostatné části, s vlastním sociálním zázemím. Kolem budovy je 1000m2 volné plochy, využitelnou jako parkování, nebo odstavná plocha. Přístup je po obecní cestě, dojezd možný i kamionem. Budovu je možné využít jako sídlo firmy, menší výrobnu apod. Vhodné také jako autoservis. Více informací při prohlídce.

4 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, hotel, Písek, Mosty u Jablunkova

Prodej, hotel, Písek, Mosty u Jablunkova

Mosty u Jablunkova

Předmětem prodeje je zavedený hotelový a rekreační areál v provozu s vlastní zasněžovanou sjezdovkou délky 450 m, rozsáhlým sportovním zázemím s několika různými hřišti, vyhřívaným bazénem a vlastním wellness centrem. Areál leží v beskydských horách nad obcí Písek nedaleko Mostů u Jablunkova poblíž hlavní turistické trasy využívané turisty, cyklisty i běžkaři. Hotel Polanka je vyhledávaným místem jak pro relaxaci, tak pro pořádání rodinných i firemních oslav, svateb a setkání, lyžařských kurzů, škol v přírodě, letních táborů a mnoha dalších akcí. K příjemnému pobytu hostů je k dispozici restaurace s domácí kuchyní, jídelnou a vinárnou o celkové kapacitě 207 míst, dále školící místnost, klubovna a prosklený venkovní bar u sjezdovky. Sportovní zázemí hotelu: klubovna, bowling se dvěma dráhami, kulečník, stolní tenis, venkovní bazén se solárním vyhříváním, sauna, whirlpool, tenisový a volejbalový kurt a lyžařský vlek se zasněžováním a vlastní rolbou. Makléř doporučuje prohlídku .

11 890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 3 týdny 35
Prodej, penzion, Vysoká nad Kysucou

Prodej, penzion, Vysoká nad Kysucou

Bílá, Bílá

Nabízíme k prodeji novostavbu roubené koliby v překrásném prostředí pohoří Javorníky v CHKO Kysuce - Vysoká nad Kysucou. V přízemí se nachází restaurace s krbem a prosklenou terasou celkově pro 50 osob, bar, kuchyně, toalety a bezbariérový pokoj se 4 lůžky a vlastním soc. zařízením. V podkroví jsou čtyři pokoje, každý s vlastním soc. zařízením, celkem pro 16 osob. Více info u makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 680 000 Kč

Stav: Novostavba Balkon

před měsícem 29
Prodej, nájemní dům, 1536 m2, Nošovice

Prodej, nájemní dům, 1536 m2, Nošovice

Nošovice

Hledáte investiční příležitost? Nabízíme k prodeji dva domy o celkové výměře 1536 m2 spolu se zahradou, pozemky a příjezdovými cestami v klidné lokalitě Nošovic vhodné ke komerčním účelům s využitím jako penzion, ubytovna, bytové jednotky nebo zemědělská usedlost. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

7 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 16
Prodej, zámek, Hnojník, okr. Frýdek - Místek

Prodej, zámek, Hnojník, okr. Frýdek - Místek

Hnojník, Hnojník

Naše společnost exkluzivně nabízí prodej historické nemovitosti - zámek v obci Hnojník na řece Stonávce v okrese Frýdek-Místek z první poloviny 18. století, který vznikl přestavbou původního sídla z 15. století. Empírová budova je obklopena parkem z poloviny 18. století. V současné době je zámek s celým areálem veden jako kulturní památka. Objekt aktuálně prošel nutnými opravami. Součástí ceny je jak samotný zámek, okolní pozemky tak přilehlé budovy zámku, které sloužili jako stáje, ubytování pro služebnictvo, později garáže apod. Tyto budovy lze dále přestavět. Samotná budova zámku se skládá ze 3 podlaží, sklepních prostor i podkroví. Další informace a termín prohlídky po dohodě u makléře.

10 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 19
Prodej, nájemní dům, Brušperk, ul. náměstí J. A. Komenského

Prodej, nájemní dům, Brušperk, ul. náměstí J. A. Komenského

Brušperk, Brušperk

Nabízíme ke koupi nájemní dům v centru města Brušperk. Dům se nachází v historickém jádru města a využití objektu dle územního plánu je velmi široké a jedná se o investičně velmi zajímavou lokalitu. V roce 2005 byl instalován nový plynový kotel vč. nových rozvodů a radiátorů. V roce 2006 byla provedena rekonstrukce střechy vč. nových krovů a asfaltové střešní krytiny. V 1.NP které disponuje plochou 116 m2 je v současné době prodejna textilu a smíšeného zboží. V 2.NP které disponuje plochou 147 m2 je vyvedená nová elektroinstalace a v západní části jsou udělány nové stropy. Nabízí se využití jako velkoplošný byt. Půdní prostor je momentálně nevyužitý, ale dá se rovněž počítat s využitím např. pro velkoplošný byt stejně jako ve 2. NP. Objekt je celo-podsklepený a průchozí do západní části, kde se dále nachází přístavek a zpevněná plocha. Strategická pozice vůči průmyslových zón Mošnov - Hrabová - Nošovice a zároveň blízkost dálnice z Nového Jičína do Českého Těšína. Vřele doporučujeme.

3 590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 10
Prodej, restaurace, 520 m2, Komorní Lhotka

Prodej, restaurace, 520 m2, Komorní Lhotka

Komorní Lhotka, Komorní Lhotka

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci s možností ubytování ve velmi žádané lokalitě obce Komorní Lhotka. V přízemí se nachází restaurace, bistro - zmrzlina, kuchyň, sklady, úklidové místnosti a WC. V patře je devět 2-3 lůžkových pokojů, celkem 22 lůžek, sociální zařízení na chodbě. Penzion lze využít i jako ubytovnu. S financováním pomůže naše Hypocentrum. Makléř doporučuje prohlídku.

4 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 11
Prodej, penzion, 520 m2, Komorní Lhotka

Prodej, penzion, 520 m2, Komorní Lhotka

Komorní Lhotka, Komorní Lhotka

Nabízíme k prodeji zavedený penzion 520 m2 ve velmi žádané lokalitě obce Komorní Lhotka. V přízemí penzionu se nachází restaurace, bistro - zmrzlina, kuchyň, sklady, úklidové místnosti a WC. V patře je devět 2-3 lůžkových pokojů, celkem 22 lůžek, sociální zařízení na chodbě. Penzion lze využít jako ubytovnu. S financováním pomůže naše Hypocentrum. Makléř doporučuje prohlídku.

4 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 10
Prodej, sklady, 3136 m2, Frýdek - Místek

Prodej, sklady, 3136 m2, Frýdek - Místek

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Exkluzivně nabízíme pozemky ve Frýdlantě nad Ostravicí, které jsou dle územního plánu určeny pro řemeslnou výrobu a skladování, obchod, administrativu, ubytovny a podobně. Pozemky o rozloze cca 16500 m2 lze koupit jako celek nebo po částech, jak je uvedeno na ilustračním obrázku a nebo po domluvě lze různě nakombinovat. Na pozemcích se nachází budova se dvěmi bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 se sociálním zařízením a šatnami, garáže, dílna, středotlaké kotle, vytápěné skleníky. Vodu k zalévání rostlin a skleníků lze čerpat z vrtané studny. Pozemky se nachází na strategickém místě s výbornou dostupností a výhledem na Beskydy. Nespornou výhodou je zasíťovanost pozemků. Pro více informací k pozemkům či sjednání schůzky volejte makléři. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

5 224 576 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 32
Prodej, hotel, Raškovice

Prodej, hotel, Raškovice

Raškovice, Raškovice

Zavedený hotel v příjemném prostředí Beskyd. V přízemí hotelu restaurace, kuchyně, salónek a prostorný sál pro pořádání společenských akcí (bývalé kino). V 1.NP 7 pokojů (4x 2lůžkový, 2x 3lůžkový, 3x 4 lůžkový), kancelář a tech. místnost. V 2.NP 2 pokoje (1x 3lůžkový a 1x – dvě místnosti a kuchyňka). Možnost realizace dalších pokojů v podkroví. Součástí je také venkovní zahrádka s výčepem.

7 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 26
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře