Komerční prostory na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 27
Prodej, komerční objekt, 1006 m2, Orlová - Poruba

Prodej, komerční objekt, 1006 m2, Orlová - Poruba

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji komerční objekt o výměře 1006 m2 ( podlahová plocha 1 800 m2) v lokalitě Orlová - část Poruba, ulice Nádražní. Objekt se nachází na pokraji obce. Občanská vybavenost v blízkém okolí. Strategické místo pro firmy: typ využití jako sklad, výrobní objekt, obchod a služby. Objekt má příjezdovou plochu z hlavní silnice, má 3 nakládací rampy, 2 výtahy, kanceláře (možnost příjezdu osobním i nákladním autem). Objekt je z 1/2 podsklepen, disponuje v zadní části objektu kolejí, která vede k nakládací rampě. Exteriér i interiér je určen k následné rekonstrukci. V 1 NP a 2 NP se nachází velké průchozí místnosti. Nutno vidět osobně. Financování zajistíme přes naše Hypocentrum. Pro více informací a domluvení prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

1 689 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 7
Prodej, restaurace, Karviná - Ráj, ul. Borovského

Prodej, restaurace, Karviná - Ráj, ul. Borovského

Ráj, Karviná

Prodej zavedeného, celkově zrekonstruovaného restauračního komplexu v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Venkovní terasa (cca 150 míst) se zahradou a dětským koutkem, včetně zahradního výčepu a grilu. Velký sál s výčepem, kuchyň s vybavením, apod. Výborná dostupnost (zastávka MHD). Možnost zprostředkování financování. Bližší informace u makléře.

8 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 13
Prodej, komerční objekt, Dolní Lutyně

Prodej, komerční objekt, Dolní Lutyně

Dolní Lutyně, Dolní Lutyně

Nabízíme k prodeji komerční objekt v lokalitě Dolní Lutyně na ulici Rychvaldská. Možnost využití jako prodejna, obchod, výroba, sklady (možnost zásobování kamionem), bowling, střelnice, autoservis, restaurace se zastřešenou zahrádkou ve dvoře, atd. Jedná se svou polohou o strategicky umístěnou budovu na okraji města, který klientům nabízí výbornou dostupnost z okolních měst. Bezproblémové parkování na pozemku za budovou, který náleží k domu. Občanská vybavenost v okolí. Doporučujeme prohlídku.

1 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 23
Prodej, výrobní objekt, Bohumín

Prodej, výrobní objekt, Bohumín

Starý Bohumín, Bohumín

Nábízíme k prodeji nemovitost vhodnou k podnikání na pozemku o výměře 898 m2. Objekt byl zrekonstruován v roce 2015. V budově jsou plastová vakuovaná okna a vrata pro vjezd nákladních aut. Uvnitř je vybudovaný kanál pro opravu aut. Je zde nový přívod el. energie 400V/25A. Vedle budovy se nachází unimobuňka o rozměrech cca 5 x 2,5 m zateplená s novými plastovými vakuovými okny, vnitřním novým obložením. Na parcelách je vybudována cesta pro příjezd k hlavní budově ze zadní strany. Objekt se nachází v blízkosti jezera Malý Kališok.

620 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, komerční prostor, Orlová, ul. Březová

Prodej, komerční prostor, Orlová, ul. Březová

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji zavedenu stolařskou dílnu nacházející se v přízemí rodinného domu. Součástí dílny je bytová jednotka 4+kk v prvním patře. Dílna disponuje dvěma halama se stroji, skladem, šatnou koupelnou a WC pro zaměstnance, kanceláří. Příkon el. energie 32 kW. Prostory jsou vhodné i k jiné ruční výrobě. Dům prošel rozsáhlou revitalizací, má dostavěné první patro, nová plastová okna, nová střecha včetně izolace. Bytová jednotka o dispozici 4+kk sestává z obývacího pokoje, který je napojen na prostorný jídelní a kuchyňský kout se vchodem na terasu. Na zemi je plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, kuchyňská linka je nabízena včetně spotřebičů. Elektroinstalace je v mědi, odpady jsou v plastu. Jednotka disponuje krbem. Koupelna a WC jsou v keramickém obkladu. Vhodné k bydlení a současně i k podnikání. Dům je bez opláštění, zohledněno v prodejní ceně. Bližší info u makléře, doporučujeme prohlídku. S profinancováním vám pomůžeme přes naše Hypocentrum.

3 599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 33
Prodej Restaurace, 261m² - Petřvald

Prodej Restaurace, 261m² - Petřvald

Petřvald

Nabízíme k prodeji objekt zavedeného restauračního a barového zařízení na velice lukrativním místě u frekventované hlavní cesty v Petřvaldě, okr. Karviná. Tento bar disponuje uvnitř 80 místy , salónek 16 místy, bar 3 místa, venkovní posezení 45 místy. Místa je možné rozšířit dle vlastního uvážení. Restaurace se nachází na pozemku o velikosti 2325m2 a její rozloha činí 261m2. Restaurační zařízení je nově a moderně zrekonstruováno. Nachází se v těsné blízkosti hlavní komunikace a je k ní velice dobrá přístupnost. Restaurace je plně vybavena a má k dispozici dva menší salónky z čehož je jeden využíván jako menší herna ve které jsou umístěny tři herní automaty ( kvíz ) , které generují měsíční čistý zisk na pokrytí nákladů. V baru se nachází jeden kulečníkový stůl. Restaurační zařízení má menší kuchyň, která je v současné době využívána pouze na určitý sortiment jídel. Budova je částečně podsklepena. Na pozemku, který je součástí je vybudováno venkovní posení a dětské hřiště s různými prolézačkami a pískovištěm. Budova je po obvodu nově vyzděná a má novou elektřinu a plastové okna. Doporučujeme prohlídku.

4 999 999 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Prodej, výrobní objekt, 5184 m2, Rychvald, ul. Úpadní

Prodej, výrobní objekt, 5184 m2, Rychvald, ul. Úpadní

Rychvald, Rychvald

Nabízíme k prodeji výrobní objekt, který se nachází v obci Rychvald, včetně celoročně obyvatelné zděné zahradní chatky, zahrady s posezením a parcely se 2 – 3 stavebními místy. Jedná se o zavedenou firmu na výrobu betonových výrobků. Parcela, louka vlevo od příjezdové cesty slouží jako manipulační plocha, parkoviště. Pozemky se nacházejí v klidné lokalitě vedle hlavní cesty, spojnice Ostrava – Orlová. Příjezd je přes ulici Úpadní, po vlastní zpevněné komunikaci. Po dohodě možno ponechat veškeré vybavení provozovny, materiál, skladové zásoby a ke dni převodu i neprodané výrobky. Výhodná investice. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

2 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 27
Prodej, komerční nemovitost, Petřvald, ul. Ostravská

Prodej, komerční nemovitost, Petřvald, ul. Ostravská

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji dvě komerční nemovitosti. V první hlavní budově se v přízemí nacházejí komerční prostory pro skladovací nebo kancelářské využití se soc. zázemím a v 1. patře je k dispozici bytová jednotka 3+kk o výměře 102 m2, která prošla také rekonstrukcí . V dalším přilehlém objektu se nachází bytová jednotka 2+1 o výměře 40 m2 se samostatným vchodem a také vybavená zámečnická dílna ( svářečka, bruska, el. nůžky, nářadí aj. ). K dispozici je upravená zahrada s venkovním posezením, uzákem a grilem. Dále hospodářská budova, dřevník, kotec, prostor pro parkování uvnitř objektu i před domem. Nemovitost se nachází při hlavní komunikaci s blízkým dosahem do Ostravy, Havířova, Karviné. V blízkém dosahu jsou taktéž zastávky ČSAD. Více informací získáte u makléře.

3 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 27
Prodej, obchodní prostory, Karviná - Nové Město

Prodej, obchodní prostory, Karviná - Nové Město

Nové Město, Karviná

Prodej 2-podlažní novostavby s vybavením ke všem možnostem komerčního využití s bezbariérovým přístupem. Vlastní příjezd, parkoviště pro 100 aut, veliký sál pro 310 lidí a více, 3 vybavené bary, učebny pro PC a další využití, 3 kanceláře s kuchyňkami a vlastním WC, šatny, 2 plně vybavené kuchyně apod. Sál lze využít pro pořádaní konferencí, společenských akcí, workshopů, výstav, koncertů, videoprojekcí apod.

19 760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 22
Prodej, komerční objekt, Bohumín, ul. Ostravská

Prodej, komerční objekt, Bohumín, ul. Ostravská

Starý Bohumín, Bohumín

Nabízíme k prodeji nemovitost v lokalitě na hranici Starého a Nového Bohumína. Nemovitost a pozemek je primárně určen k prodeji ke komerčním účelům. Jedná se o logisticky atraktivní lokalitu, na které je povoleno využití nemovitosti a pozemků k podnikatelským účelům. Lokalita se nachází na křižovatce hlavní bohumínské tepny a silnice 647, která je hlavním tahem na Ostravu. Atraktivní je cca 400 m vzdálenost od dálnice D1. Úsekově je nemovitost u sjezdu Exit 370 na Bohumín. Výhodou je také perfektní dostupnost do Polska. Objekt se sestává ze dvou obytných jednotek, hospodářských budov, garáží a nezastavěného pozemku. V areálu je možno řešit skladové, výrobní případně obchodní prostory. Jsou zde umístěny dva samostatné vjezdy. Makléř doporučuje prohlídku, s financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum v zastoupení finančním specialistou.

10 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 21
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře