Komerční prostory na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 26
Prodej, výrobní objekt, 2744 m2, Rychvald, ul. Úpadní

Prodej, výrobní objekt, 2744 m2, Rychvald, ul. Úpadní

Rychvald, Rychvald

Nabízíme k prodeji zavedenou výrobnu betonových výrobků, včetně 800 m2 zpevněných ploch, 450 m2 zatřesených ploch, několika ti Unimobuněk, velké zahrady vedené dle ÚP jako stavební parcela a celoročně obývané zděné chaty dispozice 3+kk. Objekt se nachází v klidné lokalitě poblíž cesty č. 470 Ostrava – Orlová. Příjezd je přes ulici Úpadní, po vlastní zpevněné komunikaci. Po dohodě možno ponechat veškeré vybavení provozovny, materiál, skladové zásoby a ke dni převodu i neprodané výrobky. Výhodná investice. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

1 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 22
Prodej obchodní prostor, výroba, 4 889m² - Orlová - Město

Prodej obchodní prostor, výroba, 4 889m² - Orlová - Město

Orlová

Nabízíme ke koupi uzavřený areál s velmi dobrou dostupností pro kamiónovou dopravu, nákladních vozidel. Možnost využití jako sklady, prodej sypkých materiálů, překladiště, logistické centrum jehož součástí je administrativní budova (lze zřídit také bytovou jednotku). Celý areál je monitorován kamerovým systémem. Na pozemku se nachází další zděné a opláštěné stavby skladů materiálů, dílna a dřevěné garáže. Zpevněné nádvoří mezi objekty je připraveno pro stavbu haly o výměře 750 m2. Součástí prodeje je již její schválený projekt, lze obnovit stavební povolení. Areál je snadno přístupný po asfaltové komunikaci, dostupný hlavnímu tahu ve směru Karviná – Ostrava, nedaleko nádraží ČD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dosud předložen, proto je uvedena třída G. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a osobně Vám areál předvedeme. Prohlídky vždy po dohodě.

4 700 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 10
Prodej, trafika, Karviná, ul. Einsteinova

Prodej, trafika, Karviná, ul. Einsteinova

Hranice, Karviná

Nabízíme k prodeji trafiku o výměře 8 m2. Trafika je po rekonstrukci (nové el. rozvody + osvětlení a zásuvky, nová PVC podlaha, nové bezpečnostní okénko, nové bezpečnostní dveře, úložné prostory, nová střecha, ventilace). Trafiku lze ponechat na stávajícím místě, nebo jí přemístit jinam. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 5
Prodej, obchodní prostory, Karviná - Ráj

Prodej, obchodní prostory, Karviná - Ráj

Ráj, Karviná

Prodej zavedené večerky s využitím i k jiným účelům. Objekt stojí uprostřed sídliště na vlastním pozemku v lukrativním místě v blízkosti škola, školka a zdravotní středisko. Budova je zateplená, napojena na vodovod, kanalizaci a elektřinu,vytápění elektrickým kotlem + radiátory, popřípadě klimatizací. Plastové okna, bezpečnostní rolety, kamerový systém. Samostatné WC, šatna, sklad, prodejna. Ihned k dispozici.

1 640 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, komerční prostor, 36 m2, Orlová, ul. U Moravy

Prodej, komerční prostor, 36 m2, Orlová, ul. U Moravy

Lutyně, Orlová

Nabízíme k prodeji zavedený komerční prostor, který je součástí nákupního centra a v součastnosti funguje jako zavedená prodejna rychlého občerstvení. Komerční prostor je po rekonstrukci, nová elektroinstalace, omítky, podlahy, keramické obklady. Prostor disponuje klimatizací, dvěma kuchyňskými linkami, toaletou s umyvadlem. Uvnitř je nainstalovaná kamera s možností sledování interieru i přes aplikaci v mobilním telefonu. Prostor nabízíme k prodeji za uvedenou cenu samostatně, nebo včetně veškerého profi vybavení pro provozování rychlého občerstvení. Info k ceně u makléře. V okolí komerčního prostoru se nachází škola, městská zástavba s potenciálem kupní síly. Doporučujeme prohlídku.

545 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Prodej, komerční prostory, 280 m2, Havířov - Bludovice

Prodej, komerční prostory, 280 m2, Havířov - Bludovice

Bludovice, Havířov

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost v Havířově - Bludovicích. Jedná se o dvě nemovitosti, které jsou po kompletní rekonstrukci. V první budově při hlavní cestě se nacházejí 4 kanceláře, podkrovní byt po celém půdorysu budovy a vinný sklípek. V druhé budově jsou k dispozici 2 kanceláře. Vytápění domu je řešeno ústředním topením na plyn. Ohřev TUV novým el. bojlerem. K dispozici jsou IS - vodovod, elektro, plyn, kanalizace a parkovací místa. Příjezdová cesta po obecní komunikaci. Jsou zde uzavřeny nájemní vztahy včetně uzavřených reklamních smluv zajišťující atraktivní zdroj příjmů. Více informací získáte u makléře včetně zajištění termínů prohlídek v daných nemovitostech.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 20
Prodej, obchodní prostory, Karviná - Staré Město

Prodej, obchodní prostory, Karviná - Staré Město

Staré Město, Karviná

Prodej komerčního objektu tvořeného domem s dispozicí 5+1 kolaudovaný jako rodinný dům, dále hospodářskou budovou a druhým domem k vlastnímu využití. V této chvílí sloužící jako kancelář, dílna k podnikatelským účelům. Dvě velké parkovací plochy, možnost vjezdu i velkého nákladního vozidla. K domu dále náleží zahrada se studnou, skleníkem, 3800 m2 zadrenážované a zpevněné plochy k dalšímu využití (parkoviště, hřiště, kurt, nebo chov hospodářských zvířat). Vhodné jako sídlo firmy s možností výroby a pod. Nutno vidět Možnost zprostředkování financování.

4 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 26
Prodej, komerční objekt, Bohumín, ul. Ostravská

Prodej, komerční objekt, Bohumín, ul. Ostravská

Starý Bohumín, Bohumín

Nabízíme k prodeji nemovitost v lokalitě na hranici Starého a Nového Bohumína. Nemovitost a pozemek je primárně určen k prodeji ke komerčním účelům. Jedná se o logisticky atraktivní lokalitu, na které je povoleno využití nemovitosti a pozemků k podnikatelským účelům. Lokalita se nachází na křižovatce hlavní bohumínské tepny a silnice 647, která je hlavním tahem na Ostravu. Atraktivní je cca 400 m vzdálenost od dálnice D1. Úsekově je nemovitost u sjezdu Exit 370 na Bohumín. Výhodou je také perfektní dostupnost do Polska. Objekt se sestává ze dvou obytných jednotek, hospodářských budov, garáží a nezastavěného pozemku. V areálu je možno řešit skladové, výrobní případně obchodní prostory. Jsou zde umístěny dva samostatné vjezdy. Makléř doporučuje prohlídku, s financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum v zastoupení finančním specialistou.

7 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 21
Prodej, komerční prostory, 144m2, Český Těšín

Prodej, komerční prostory, 144m2, Český Těšín

Český Těšín

Nabízíme k prodeji nebytový prostor v přízemí, o rozloze 144 m2 v centru Českého Těšína na ulici Sokola Tůmy. V roce 2007 proběhla v prostorách rekonstrukce / nová plastová okna, elektřina, omítky, plynové topení/. Do roku 2015 byl prostor využíván a kolaudován jako restaurace, později od roku 2015 byl využíván k provozování cukrárny, výroba i posezení cca 60 míst. Vlastní prostory se člení na restauraci /cukrárnu/, banketku, kuchyň, toalety, příruční sklad k baru, šatna, skladový prostor nebo kancelář. Prodej je včetně zařízení např. stoly a židle. Více info u prohlídky. V současné době se také nabízí možnost odkupu zařízení pro výrobu cukrářských výroků a interieru pro provozování cukrárny. Velmi nízký náklad do fondu oprav. Nemovitost se nachází ve skvělé lokalitě v historickém centru /kostel, park s dětským centrem, základní a střední škola, hraniční přechod do Polska. Poloha objektu a členění prostor nabízí široké možnosti uplatnění. Cena k jednání.

3 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 11
Prodej, obchodní prostory, Karviná - Nové Město

Prodej, obchodní prostory, Karviná - Nové Město

Nové Město, Karviná

Prodej 2-podlažní novostavby s vybavením ke všem možnostem komerčního využití s bezbariérovým přístupem. Vlastní příjezd, parkoviště pro 100 aut, veliký sál pro 310 lidí a více, 3 vybavené bary, učebny pro PC a další využití, 3 kanceláře s kuchyňkami a vlastním WC, šatny, 2 plně vybavené kuchyně apod. Sál lze využít pro pořádaní konferencí, společenských akcí, workshopů, výstav, koncertů, videoprojekcí apod.

19 760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 22
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře