Komerční prostory na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 25
Prodej, komerční objekt, Albrechtice, ul. Obecní

Prodej, komerční objekt, Albrechtice, ul. Obecní

Albrechtice, Albrechtice

Nabízíme k prodeji areál s pozemky o výměře 21100 m2 , ve kterém se nachází výrobní objekt, administrativní budova a odstavné, skladovací plochy s betonovým povrchem a povrchem ze silničních panelů. Dle ÚP se jedná o plochy výrobní průmyslové. Nyní je zde výroba technologií na zpracování biomasy. Samostatně stojící objekt je s půdorysem 38 x 42 m, plochou střechou, svislou ocelovou, zděnou a sendvičovou zateplenou konstrukcí a s izolací proti zemní vlhkostí. Vstup do haly s betonovou podlahou je zajištěn třemi ocelovými vraty 5 x 5 m. V objektu jsou rozvody elektroinstalace, vody, v oddělené místnosti vývojové dílny a výrobní haly je vytápění s kotlem na biomasu. V roce 2010 prošla hala rekonstrukcí. K dispozici je i administrativní budova s kancelářemi, se soc. zázemím, ubytovacím prostorem, kotelnou, sklady a dílnami. Objekt je ve strategickém dosahu nákladní dopravy s možností rychlé obsluhy - zásobování Českého, Polského a Slovenského trhu. Více informací získáte u makléře.

25 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 28
Prodej, obchodní prostory, Karviná - Nové Město

Prodej, obchodní prostory, Karviná - Nové Město

Nové Město, Karviná

Prodej 2-podlažní novostavby s vybavením ke všem možnostem komerčního využití s bezbariérovým přístupem. Vlastní příjezd, parkoviště pro 100 aut, veliký sál pro 310 lidí a více, 3 vybavené bary, učebny pro PC a další využití, 3 kanceláře s kuchyňkami a vlastním WC, šatny, 2 plně vybavené kuchyně apod. Sál lze využít pro pořádaní konferencí, společenských akcí, workshopů, výstav, koncertů, videoprojekcí apod.

19 760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 22
Prodej, komerční pozemek, Havířov, projekt

Prodej, komerční pozemek, Havířov, projekt

Město, Havířov

Projekt bytového komplexu (podklady pro stavební povolení, vydáno územní rozhodnutí) vč. stavebních pozemků o výměře 11.216 m2 v lokalitě Havířov - U Zámku. Celkem 112 bytových jednotek, 119 garážových stání + venkovní parkovací plochy. Pro více informací kontaktujte makléře. Kompletní dokumentace k dispozici na vyžádání.

18 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 18
Prodej, hotel, Karviná - Darkov, ul. Lázeňská

Prodej, hotel, Karviná - Darkov, ul. Lázeňská

Lázně Darkov, Karviná

Prodej 3***hotelového komplexu Darkov s dlouholetou tradicí po rozsáhlé rekonstrukci v lázeňské části města Karviná - Darkov. Hotel nabízí 10 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj. Součástí komplexu je stylová restaurace s využitím také pro pořádaní školení a firem. akcí, veliká zahrada s posezením pro 150 lidí s dětskými atrakcemi, výčepem, grilováním apod. Bližší a podrobné informace u makléře.

14 560 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 měsíci 21
Prodej, restaurace, Karviná - Ráj, ul. Borovského

Prodej, restaurace, Karviná - Ráj, ul. Borovského

Ráj, Karviná

Prodej zavedeného, celkově zrekonstruovaného restauračního komplexu v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Venkovní terasa (cca 150 míst) se zahradou a dětským koutkem, včetně zahradního výčepu a grilu. Velký sál s výčepem, kuchyň s vybavením, apod. Výborná dostupnost (zastávka MHD). Možnost zprostředkování financování. Bližší informace u makléře.

8 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 13
Prodej, komerční objekt, Bohumín, ul. Ostravská

Prodej, komerční objekt, Bohumín, ul. Ostravská

Starý Bohumín, Bohumín

Nabízíme k prodeji nemovitost v lokalitě na hranici Starého a Nového Bohumína. Nemovitost a pozemek je primárně určen k prodeji ke komerčním účelům. Jedná se o logisticky atraktivní lokalitu, na které je povoleno využití nemovitosti a pozemků k podnikatelským účelům. Lokalita se nachází na křižovatce hlavní bohumínské tepny a silnice 647, která je hlavním tahem na Ostravu. Atraktivní je cca 400 m vzdálenost od dálnice D1. Úsekově je nemovitost u sjezdu Exit 370 na Bohumín. Výhodou je také perfektní dostupnost do Polska. Objekt se sestává ze dvou obytných jednotek, hospodářských budov, garáží a nezastavěného pozemku. V areálu je možno řešit skladové, výrobní případně obchodní prostory. Jsou zde umístěny dva samostatné vjezdy. Makléř doporučuje prohlídku, s financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum v zastoupení finančním specialistou.

7 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 21
Prodej, obchod a služby, Petrovice u Karviné

Prodej, obchod a služby, Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné

Nabízíme k prodeji dva komerční objekty v obci Petrovice u Karviné, část Dolní Marklovice přímo na hranici s Polskem. Možnost využití je jako ubytovací zařízení, tak prodejna či jiné komerční účely. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

5 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 9
Prodej, komerční prostory, 280 m2, Havířov - Bludovice

Prodej, komerční prostory, 280 m2, Havířov - Bludovice

Bludovice, Havířov

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost v Havířově - Bludovicích. Jedná se o dvě nemovitosti, které jsou po kompletní rekonstrukci. V první budově při hlavní cestě se nacházejí 4 kanceláře, podkrovní byt po celém půdorysu budovy a vinný sklípek. V druhé budově jsou k dispozici 2 kanceláře. Vytápění domu je řešeno ústředním topením na plyn. Ohřev TUV novým el. bojlerem. K dispozici jsou IS - vodovod, elektro, plyn, kanalizace a parkovací místa. Příjezdová cesta po obecní komunikaci. Jsou zde uzavřeny nájemní vztahy včetně uzavřených reklamních smluv zajišťující atraktivní zdroj příjmů. Více informací získáte u makléře včetně zajištění termínů prohlídek v daných nemovitostech.

4 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 21
Prodej, výrobní objekt, 600 m2, Český Těšín

Prodej, výrobní objekt, 600 m2, Český Těšín

Český Těšín

Nabízíme k prodeji výrobní areál o rozloze 600 m2 v Českém Těšíně, dříve využívaný jako šicí dílna. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí (zateplení fasády, plastová okna s žaluziemi, elektřina v mědi, voda a odpady v plastu, nová střecha). Součástí objektu jsou kancelářské, výrobní i skladovací prostory. Areál má vlastní rampu na nakládku nebo vykládku a je kompletně oplocený. Doporučujeme.

3 895 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 5
Prodej, komerční prostor, Orlová, ul. Březová

Prodej, komerční prostor, Orlová, ul. Březová

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji zavedenu stolařskou dílnu nacházející se v přízemí rodinného domu. Součástí dílny je bytová jednotka 4+kk v prvním patře. Dílna disponuje dvěma halama se stroji, skladem, šatnou koupelnou a WC pro zaměstnance, kanceláří. Příkon el. energie 32 kW. Prostory jsou vhodné i k jiné ruční výrobě. Dům prošel rozsáhlou revitalizací, má dostavěné první patro, nová plastová okna, nová střecha včetně izolace. Bytová jednotka o dispozici 4+kk sestává z obývacího pokoje, který je napojen na prostorný jídelní a kuchyňský kout se vchodem na terasu. Na zemi je plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou, kuchyňská linka je nabízena včetně spotřebičů. Elektroinstalace je v mědi, odpady jsou v plastu. Jednotka disponuje krbem. Koupelna a WC jsou v keramickém obkladu. Vhodné k bydlení a současně i k podnikání. Dům je bez opláštění, zohledněno v prodejní ceně. Bližší info u makléře, doporučujeme prohlídku. S profinancováním vám pomůžeme přes naše Hypocentrum.

3 599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 měsíci 33
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře