Komerční prostory, restaurace na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 33
Prodej, restaurace, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, restaurace, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme k prodeji komerční objekt, v součastnosti je zde vybavená restaurace, která prošla rekonstrukcí v roce 2010 (nové rozvody elektro, LED osvětlení – voda – plyn - kanalizace, podlahy, stropy, omítky, bezp. okna a dveře, sociální zařízení, střecha, zateplení fasády, zpevněné plochy). Současní objektu je plně vybavená kuchyň, bar - výčep, chladící box, vzduchotechnika s TV dohřevem a rekuperací, komplet ozvučení, dětský koutek, stoly, židle, lavice, velkoplošná TV, vybavení zahrádky, venkovní grill. Provoz je díky pravidelné údržbě v dobrém stavu. K objektu přísluší parkoviště, venkovní zahrádka, dětské hřiště a další plocha 300m2, pro rozšíření libovolných aktivit. Dále pak kompletní pokladní systém, včetně licence SW Septim (plná kompatibilita s EET a pokladními terminály). Objekt lze využít i případně jako sídlo firmy, nebo rozšířit o prostory pro bydlení v 2.NP. Doporučujeme prohlídku.

6 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 24 hod. 37
Prodej restaurace, stravování, 264 m², Havířov, ul. Konzumní

Prodej restaurace, stravování, 264 m², Havířov, ul. Konzumní

Šumbark, Havířov

Nabízíme k prodeji komerční objekt na pozemku 507 m2 vhodný na provozování restaurace. K dispozici projekt na dokončení. Vlastní oplocená zahrádka a rampa. Vhodné také jako ordinace, nebo obchodní prostory. Proběhla rekonstrukce vnitřních prostor, objekt je připraven k dokončení dle potřeb nového majitele. Parkování u nemovitosti, výborná lokalita. Zajistíme výhodné financování. Pro domluvení prohlídky kontaktujte makléře.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
Prodej restaurace, 2325 m2, Petřvald, ul. Ostravská

Prodej restaurace, 2325 m2, Petřvald, ul. Ostravská

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji objekt, který je určen k občanské vybavenosti. Momentálně je v objektu provozováno restaurační zařízení. Prostory jsou po rekonstrukci (plastová okna, střešní krytina, elektřina v mědi, nový kondenzační kotel včetně rozvodů topení a sociálního zařízení). K nemovitosti patří pozemek o celkové výměře 2325 m2 který je využíván jako dětské hřiště. Venkovní kryté posezení je samozřejmostí. Tato nemovitost a je určena k prodeji včetně veškerého vybavení pro provoz restaurace. K dispozici je také salónek pro soukromé akce. Nachází se u frekventované silnice na ulici Ostravská, která tvoří spojnici mezi městy Ostrava, Orlová a Karviná. Více napoví osobní prohlídka za účasti majitele.

4 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej restaurace, 449 m², Světlá Hora

Prodej restaurace, 449 m², Světlá Hora

Světlá, Světlá Hora

Nabízíme k prodeji rodinný dům, který je po částečné rekonstrukci veden jako restaurace, stravování, výčep, bar, sezení, kuchyň a jídelna. V přízemí je bezbariérový přístup. Nová elektřina, veškeré rozvody, voda, odpady a topení. Ve 2. NP je v rekonstrukci 6 místností, z toho 2 menší je možnost dokončit dle svých představ. Na bydlení i k užívání jako hotel.

2 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 5
Prodej restaurace, 853 m², Krnov, ul. Bruntálská

Prodej restaurace, 853 m², Krnov, ul. Bruntálská

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme prodej restauračního zařízení, který se nachází přímo u frekventované hlavní cesty. Objekt je vybaven a připraven k přenechání provozu bez dalších investic. Sezení v restauraci pro 40 osob a venku na terase pro 36 osob. Parkoviště na pozemku u domu a vedle domu. V přízemí restaurace a bar. Sociální zařízení. Bojler v patře 180 l a ve sklepě 2x po 50 l. Nové omítky, stropy a podlahy. Elektřina v mědi, voda v plastu. V patře je kuchyň s výtahem pro expedici jídel. Provozní místnosti. Veškeré zařízení v kuchyni v ceně. Kuchyň je nová. Zařízení kuchyně - šesti plotýnkový sporák, digestoř, konvektomat, nerezové regály, dřezy, lednice, myčka, pracovní stoly a další. Dále skříně a úložné prostory. Rohová místnost, kancelář, šatna pro zaměstnance, sklady, koupelna a WC. Půda je prostorná a vhodná k dalšímu využití pro bydlení či jiné prostory. Sklep byl využíván jako vinárna. Ve sklepě je 1x elektrický kotel a 2x plynový (pro každé patro). Dvě žumpy - dvoukomorová 10 hl a 5 hl.

2 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 13
Prodej restaurace, 250 m², Opava

Prodej restaurace, 250 m², Opava

Předměstí, Opava

Prodáme restauraci, o velikosti 250 m2, která se nachází na výhodně situovaném místě v těsné blízkosti centra Opavy. Restaurace má ideálně řešenou prostornou vnitřní dispozici s vchodem přímo z hlavní ulice. Má také kuchyni s veškerým zázemím, samostatný salónek, sklad a sklep. Topení je centrální plynovým kotlem, voda je z obecního řádu a odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Má také dvůr s venkovním posezením a parkováním. Součástí prodeje je také ve dvoře přilehlý nebytový prostor se čtyřmi místnostmi s možností stavební úpravy. V současnosti je restaurace pronajímána, přičemž je možné tento stav zachovat. Více informací u makléře.

3 890 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 11
Prodej restaurace, stravování, Krnov, ul. Chářovská

Prodej restaurace, stravování, Krnov, ul. Chářovská

Pod Cvilínem, Krnov

Nabízíme kompletně vybavenou restauraci včetně zavedené klientely. Restaurace má stavebně oddělenou stravovací místnost s celkovou kapacitou 80 míst. V kuchyni se vaří denně přes 300 obědů, které se z větší části rozvážejí na objednávky do firem. Kuchyně je plně vybavená veškerým příslušenstvím - kotel, trouba, konvektomat, šokery, kuchyňské roboty, pětidvéřový chladící pult a vzduchotechnika. Součástí kuchyně jsou prostory pro výrobu lahůdek. Zahradní posezení za restaurací má kapacitu 120 míst je zde výčep, taneční parket a dětské hřiště. Ve 2. NP se nachází salónek, WC, šatny a sociální zázemí pro zaměstnance, kancelář, technické místnosti. Nad restaurací se nachází byt 3+1, který má samostatný vchod z chodby. Byt je prostorný o velikosti 112 m3 a je po rekonstrukci: nová okna, rozvody topení, vody plynu elektřiny, nové podlahy. Kuchyně je zhotovena na míru, včetně spotřebičů. V bytě jsou dvě koupelny. Celá budova prošla rekonstrukcí: odpady, topení, voda, vzduchotechnika, podlahy

6 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 31
Prodej restaurace, stravování, 38 m², Opava, ul. U Fortny

Prodej restaurace, stravování, 38 m², Opava, ul. U Fortny

Město, Opava

Nabízíme prodej zavedeného rychlého občerstvení v novém obchodním centru Breda v Opavě. Jedná se o prodej podniku s následným uzavřením nájemní smlouvy. Prodej včetně veškerého vybavení v záruce, zaškoleného personálu, webových stránek a potřebného příslušenství s dalšímu bezproblémovému provozu. Více informací u makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 6
Prodej restaurace, stravování, 120 m², Kopřivnice

Prodej restaurace, stravování, 120 m², Kopřivnice

Kopřivnice

Nabízíme Vám k přenechání nájmu velmi známou značku kavárny,baru Fifty Fifty. V ceně je veškeré zázemí baru a celý sortiment. To vám zajistí klidné pokračování provozu v aktuálním místě hotelu Tatra. K baru náleží prostory k sezení pro hosty, skladovací prostory, toalety a možnost pronajmout si pokoj pro personál. Fifty Fifty má velké podvědomí lidi jak v Kopřivnici tak v širokém okolí a řadí se mezi nejlepší bary České republiky. Právě teď je jedinečná možnost převzít tuto značku a pokračovat v tomto duchu i nadále. Cena je bez DPH. Pro více informací kontaktujte makléře.

795 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 9
Prodej restaurace, 300 m², Frýdek-Místek, ul. K Hájku

Prodej restaurace, 300 m², Frýdek-Místek, ul. K Hájku

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme ke koupi zajímavou obchodní nemovitost, která má letité klienty a nachází se na lukrativním místě. Představuje možnost dalšího obchodního rozvoje. Možnost vybudování podkrovního bytu. V roce 2009 rekonstrukce (sociální zařízení, rozvody vody, topení, vzduchotechnika. 2017 plynový kondenzační kotel. Zahrádka a venkovní posezení 63 m2, pro cca. 40 osob. Vnitřní kapacita pro 80 osob. Další informace u makléře. Doporučujeme.

3 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 11
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->