Komerční prostory, restaurace k pronájmu, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, Restaurace, 261m² - Petřvald

Pronájem, Restaurace, 261m² - Petřvald

Petřvald

Nabízíme k pronájmu objekt zavedeného restauračního a barového zařízení na velice lukrativním místě u frekventované hlavní cesty v Petřvaldě, okr. Karviná. Tento bar disponuje uvnitř 80 místy , salónek 16 místy, bar 3 místa, venkovní posezení 45 místy. Místa je možné rozšířit dle vlastního uvážení. Restaurace se nachází na pozemku o velikosti 2 325m2 a její rozloha činí 261m2. Restaurační zařízení je nově a moderně zrekonstruováno. Nachází se v těsné blízkosti hlavní komunikace a je k ní velice dobrá přístupnost. Restaurace je plně vybavena a má k dispozici dva menší salónky z čehož je jeden využíván jako menší herna ve které jsou umístěny tři herní automaty (kvíz) , které generují měsíční čistý zisk na pokrytí nákladů. V baru se nachází jeden kulečníkový stůl. Restaurační zařízení má menší kuchyň, která je v současné době využívána pouze na určitý sortiment jídel. Budova je částečně podsklepena. Na pozemku, který je součástí je vybudováno venkovní posení a dětské hřiště s různými prolézačkami a pískovištěm. Budova je po obvodu nově vyzděná a má novou elektřinu a plastové okna.Rychlá návratnost zaručena. Doporučujeme prohlídku.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 10
Pronájem, komerční prostory, Karviná - 8, ul. Mendelova

Pronájem, komerční prostory, Karviná - 8, ul. Mendelova

Hranice, Karviná

Pronájem komerčního prostoru včetně vybavení s venkovní terasou a posezením v obci Karviná - Hranice. K ceně pronájmu je nutno připočítat energie. Možnost dohody odstupného na vybavení. Bližší informace u makléře.

16 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 11
Pronájem, restaurace, 375 m2, Orlová - Lutyně

Pronájem, restaurace, 375 m2, Orlová - Lutyně

Lutyně, Orlová

Nabízíme k pronájmu prostory bývalého klubu o celkové velikosti 375 m2 v lokalitě Orlová - Lutyně. Prostor je umístěn v prvním podzemním podlaží a nachází se zde parket, prostory pro posezení, bar, kuchyně s vlastním sociálním zařízením. Dále sociální zařízení pro muže a ženy, nákladní výtah. V 1.NP se nachází 2 místnosti a je zde napojení na nákladní výtah. Příjezd pro zásobování přímo u budovy. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. K dispozici ihned.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 23
Pronájem, restaurace s ubytováním, Bohumín - Pudlov

Pronájem, restaurace s ubytováním, Bohumín - Pudlov

Pudlov, Bohumín

Pronájem restaurace s bytem pro personál a s 8 pokoji k pronájmu. Budova je umístěná na ulici Ostravská v Bohumíně – Pudlově. V 1. patře budovy se nachází restaurace se stylovým posezením pro hosty. Zázemí tvoří vybavená komerční kuchyně, oddělené WC pro M, Ž a personál. Dále je na patře dvoupokojová bytová jednotka pro nájemce nebo personál. V 2. patře budovy je 8 jednopokojových jednotek určených k pronájmu. Každý pokoj je vybaven vanou nebo sprchovým boxem. WC jsou na patře společná. U budovy je oplocený pozemek, který z části může sloužit jako parkovací plocha a z části jako venkovní posezení. Pronájem restauračního zařízení včetně bytu je nabízen za 10.000,-Kč/ měsíc plus služby. Pronájem pokojů k pronájmu je předmětem další domluvy. Pokoje v 2. patře prochází rekonstrukcí. Volné po dohodě ihned. Více info u makléře.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 19
Pronájem, kavárna, Havířov - Prostřední Suchá

Pronájem, kavárna, Havířov - Prostřední Suchá

Prostřední Suchá, Havířov

Nabízíme k pronájmu kavárnu v rezidenci Nový Impuls. Součástí kavárny je prostorná terasa a také banketka. Nutno vidět a osobně projednat velice výhodné podmínky pronájmu.

150 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 12
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře