Komerční prostory, restaurace k pronájmu, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Pronájem, Restaurace, 261m² - Petřvald

Pronájem, Restaurace, 261m² - Petřvald

Petřvald

Nabízíme k pronájmu objekt zavedeného restauračního a barového zařízení na velice lukrativním místě u frekventované hlavní cesty v Petřvaldě, okr. Karviná. Tento bar disponuje uvnitř 80 místy , salónek 16 místy, bar 3 místa, venkovní posezení 45 místy. Místa je možné rozšířit dle vlastního uvážení. Restaurace se nachází na pozemku o velikosti 2 325m2 a její rozloha činí 261m2. Restaurační zařízení je nově a moderně zrekonstruováno. Nachází se v těsné blízkosti hlavní komunikace a je k ní velice dobrá přístupnost. Restaurace je plně vybavena a má k dispozici dva menší salónky z čehož je jeden využíván jako menší herna ve které jsou umístěny tři herní automaty (kvíz) , které generují měsíční čistý zisk na pokrytí nákladů. V baru se nachází jeden kulečníkový stůl. Restaurační zařízení má menší kuchyň, která je v současné době využívána pouze na určitý sortiment jídel. Budova je částečně podsklepena. Na pozemku, který je součástí je vybudováno venkovní posení a dětské hřiště s různými prolézačkami a pískovištěm. Budova je po obvodu nově vyzděná a má novou elektřinu a plastové okna.Rychlá návratnost zaručena. Doporučujeme prohlídku.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 10
Pronájem, komerční prostor, 36 m2, Orlová, ul. U Moravy

Pronájem, komerční prostor, 36 m2, Orlová, ul. U Moravy

Lutyně, Orlová

Nabízíme k pronájmu zavedený komerční prostor, který je součástí nákupního centra a současně funguje jako zavedená prodejna rychlého občerstvení. Prostor je po rekonstrukci, nová elektroinstalace, omítky, podlahy, keramické obklady. Komerční prostor disponuje klimatizací, dvěma kuchyňskými linkami, toaletou s umyvadlem. Uvnitř je nainstalovaná kamera s možností sledování interiéru i přes aplikaci v mobilním telefonu. Prostor nabízíme k pronájmu včetně veškerého profi vybavení pro provozování rychlého občerstvení. Vybavení je používáno od 4/2018. Možnost prostor využít i na jiné účely, cenu nájmu bez vybavení vám sdělí makléř. V okolí komerčního prostoru se nachází škola, městská zástavba s potenciálem kupní síly. Doporučujeme prohlídku.

11 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Pronájem, Restaurace, Obchodního prostoru nebo skladu, 320m²

Pronájem, Restaurace, Obchodního prostoru nebo skladu, 320m²

Havířov

Nabízíme Vám k pronájmu komerční objekt v Prostřední Suché. Tento objekt byl kolaudován jako restaurace a výrobna cukrovinek. Lze jej využít jako sklad, výrobnu, provozovnu nebo restauraci. Objekt byl využíván jako večerka a restaurace. Dostupnost do centra města Havířova je cca 5 minut autem. Budova je jednopodlažní, částečně podsklepená, pozemek náležící k budově je k dispozici je o velikosti 1163 m2. Dále jsou zde čtyři parkovací místa. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřina, plyn. Volný ihned. Doporučujeme. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před měsícem 7
Pronájem, komerční prostory, Karviná - 8, ul. Mendelova

Pronájem, komerční prostory, Karviná - 8, ul. Mendelova

Hranice, Karviná

Pronájem komerčního prostoru včetně vybavení s venkovní terasou a posezením v obci Karviná - Hranice. K ceně pronájmu je nutno připočítat energie. Možnost dohody odstupného na vybavení. Bližší informace u makléře.

16 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 11
Pronájem, kavárna, Havířov - Prostřední Suchá

Pronájem, kavárna, Havířov - Prostřední Suchá

Prostřední Suchá, Havířov

Nabízíme k pronájmu kavárnu v rezidenci Nový Impuls. Součástí kavárny je prostorná terasa a také banketka. Nutno vidět a osobně projednat velice výhodné podmínky pronájmu.

150 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 9 měsíci 12
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře