Komerční prostory, restaurace k pronájmu, Opava

Pronájem, motorest, 400 m2, Lesní Albrechtice

Pronájem, motorest, 400 m2, Lesní Albrechtice

Lesní Albrechtice, Březová

Nabízíme pronájem hezkého motorestu přímo u hlavní výpadovky v obci Březová. Vhodný pro provoz restaurace, občerstvení, rodinných oslav, svateb i jen posezení s přáteli u vína či piva. Možnost provozování plesů či společenských akcí pro místní obyvatelé. Příjemným doplňkem je prostorná venkovní terasa na posezení v letních měsících. Hlavní místnost motorestu je zpestřena barem v dřevěném dekóru. Celý prostor působí příjemně. Objekt je vybaven prostornou kuchyní, přípravnou jídel s lednicemi a skladem na suroviny. Samozřejmostí je i zázemí pro personál.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před měsícem 10
Pronájem, restaurace, 200 m2, Bohuslavice

Pronájem, restaurace, 200 m2, Bohuslavice

Bohuslavice

Nabízíme do nájmu restauraci, která se nachází na frekventovaném místě v Bohuslavicích. V restauraci je k sezení 50 míst, 16 míst v salonku, 46 míst v pergole a 30 míst v banketce. Restaurace má již zavedenou klientelu. V ceně je elektřina, voda, topení a internet. Více informací u makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 13
Pronájem, restaurace, 200 m2, Kravaře

Pronájem, restaurace, 200 m2, Kravaře

Kravaře

Nabízíme prostory vhodné pro podnikání v oblasti gastronomie - restaurace, vinárna, kavárna a galerie, tak máte možnost využít prostor v centru Kravař s vlastním parkováním. K dispozici je přibližně 200 m2, na kterých je možno obsloužit až 60 hostů včetně kuchyně, baru, oddělených toalet. Prostory jsou rozděleny sklepními klenbami na 4 oddíly (salónky) + 1 samostatný salonek. Prostory se vytápí podlahově, náklady na provoz včetně vytápění, vody, plynu a elektřiny činí dle nastavených záloh (restaurace) cca 8000,-. Součástí nájmu je vybavení kuchyně a krb na pizzu. V případě zájmu je možno si pronajmout další prostory jak pro byt, kanceláře, tak i pro skladování, případně výrobu. Více informací, případně orientační plánek prostor k dispozici u makléře

9 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 5
Pronájem, komerční prostory, 140 m2, Opava

Pronájem, komerční prostory, 140 m2, Opava

Město, Opava

Nabízíme k pronájmu komerční suterénní prostor, který se nachází v blízkosti centra města Opavy. Dříve využíváno jako bar. Pro svou polohu vhodné i jako skladovací či kancelářské prostory. Více informací Vám rádi poskytneme při prohlídce.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 8 měsíci 5
Pronájem, komerční prostory, 400 m2, Opava, ul. Solná

Pronájem, komerční prostory, 400 m2, Opava, ul. Solná

Město, Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu komerční prostory ve frekventované ulici v centru města Opavy. Jedná se o více účelový prostor o velikosti 400 m2, v kterém je vybudován bowling s barem a příjemným posezením. Možnosti využití tohoto prostoru jsou však všestranné a v případě , že nový majitel bude chtít zde provozovat jinou podnikatelskou činnost je možno po dohodě s majitelem a konzultaci podnikatelského záměru celý objekt vyklidit a pronajmout prázdnou plochu. Objekt disponuje také zázemím s dvěma šatnami i rozdělenými toaletami. Je zde také kancelář pro vedení podniku. V případě, že se najde zájemce, který bude pokračovat v nastaveném záměru hostinské činnosti a herny požaduje majitel odkoupení bowlingových strojů, vybavení baru, restaurace a kuchyně. To vše za velice přijatelnou cenu. Pro tuto nemovitost hledáme opravdu jen vážné zájemce, kteří mají zkušenosti v podnikání a mají jasný záměr . Preferujeme dlouhodobý pronájem s garancí obou stran .

17 400 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 15
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?