Komerční prostory, restaurace k pronájmu, Opava

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem, restaurace, 80 m2, Opava - Město

Pronájem, restaurace, 80 m2, Opava - Město

Město, Opava

Nabízíme pronájem zavedené restaurace, která se nachází v centru města Opavy. Stylová restaurace s vyhlášenou kuchyní a zahradním posezením. Možnost odkoupení zařízení od předchozího nájemce. Více informací vám rádi poskytneme na pobočce realitní kanceláře nebo u makléře.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 7
Pronájem, motorest, 400 m2, Lesní Albrechtice

Pronájem, motorest, 400 m2, Lesní Albrechtice

Lesní Albrechtice, Březová

Nabízíme pronájem hezkého motorestu přímo u hlavní výpadovky v obci Březová. Vhodný pro provoz restaurace, občerstvení, rodinných oslav, svateb i jen posezení s přáteli u vína či piva. Možnost provozování plesů či společenských akcí pro místní obyvatelé. Příjemným doplňkem je prostorná venkovní terasa na posezení v letních měsících. Hlavní místnost motorestu je zpestřena barem v dřevěném dekóru. Celý prostor působí příjemně. Objekt je vybaven prostornou kuchyní, přípravnou jídel s lednicemi a skladem na suroviny. Samozřejmostí je i zázemí pro personál.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 10
Pronájem, restaurace, 200 m2, Bohuslavice

Pronájem, restaurace, 200 m2, Bohuslavice

Bohuslavice

Nabízíme do nájmu restauraci, která se nachází na frekventovaném místě v Bohuslavicích. V restauraci je k sezení 50 míst, 16 míst v salonku, 46 míst v pergole a 30 míst v banketce. Restaurace má již zavedenou klientelu. V ceně je elektřina, voda, topení a internet. Více informací u makléře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 13
Pronájem, restaurace, 200 m2, Kravaře

Pronájem, restaurace, 200 m2, Kravaře

Kravaře

Nabízíme prostory vhodné pro podnikání v oblasti gastronomie - restaurace, vinárna, kavárna a galerie, tak máte možnost využít prostor v centru Kravař s vlastním parkováním. K dispozici je přibližně 200 m2, na kterých je možno obsloužit až 60 hostů včetně kuchyně, baru, oddělených toalet. Prostory jsou rozděleny sklepními klenbami na 4 oddíly (salónky) + 1 samostatný salonek. Prostory se vytápí podlahově, náklady na provoz včetně vytápění, vody, plynu a elektřiny činí dle nastavených záloh (restaurace) cca 8000,-. Součástí nájmu je vybavení kuchyně a krb na pizzu. V případě zájmu je možno si pronajmout další prostory jak pro byt, kanceláře, tak i pro skladování, případně výrobu. Více informací, případně orientační plánek prostor k dispozici u makléře

9 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře