Komerční prostory, restaurace k pronájmu Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem, restaurace, Stará Ves nad Ondřejnicí

Pronájem, restaurace, Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Ves, Stará Ves nad Ondřejnicí

V zastoupení majitelů si Vám dovoluji nabídnout k přenechání pronájmu tuto exkluzivní restauraci přímo v zámku obce Stará Ves nad Ondřejnicí. Restaurace se nachází v historickém objektu zámku a velkou její výhodou je spojení s obřadní síní, díky kterému je využívána zejména ke svatebním hostinám a podobným akcím, jako jsou rodinné a firemní oslavy, rauty a školení. Restaurace je denně otevřena a má svou stálou klientelu. Objekt prošel nákladnou a zdařilou rekonstrukcí. Součástí prodeje je kompletně vybavená kuchyně, bar a veškeré zařízení restaurace. Majitelé jsou ochotni podat veškeré informace a své zkušenosti ohledně jejího chodu a kontaktů na dodavatele. V případě zájmu jsme schopni zajistit možnost financování přes naše finanční oddělení. Makléř doporučuje prohlídku a následně podá další informace.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 22
Pronájem, restaurace, Ostrava, ul. Hlavní třída

Pronájem, restaurace, Ostrava, ul. Hlavní třída

Poruba, Ostrava

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout k pronájmu bývalou pivnici v Ostravě Porubě na Hlavní třídě. Jedná se o dvoupatrový komerční objekt o celkové výměře 454 m2. Budova je ve velice dobrém stavu, vnitřní prostory prošly rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2018. Objekt má mnohostranné využití, např. restaurační, kancelářské prostory, prodejní prostory, fitcentrum a další. V případě zájmu a dalších dotazů kontaktujte realitního makléře.

90 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 10
Pronájem, restaurace, 144 m2, Ostrava, ul. Českobratrská

Pronájem, restaurace, 144 m2, Ostrava, ul. Českobratrská

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme přenechání nájmu dlouholeté zavedené řecké restaurace v centru Ostravy. K prodeji je příslušenství a zařízení fungujícího podniku. V restauraci je 30 míst k sezení plus stoly ke stání. Noční prodej. Veškerá občanská vybavenost a MHD v bezprostřední blízkosti. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 6
Pronájem, restaurace, Ostrava - Mariánské Hory

Pronájem, restaurace, Ostrava - Mariánské Hory

Mariánské Hory, Ostrava

Nabízíme k pronájmu zavedenou restauraci o velikosti 150 m2 v atraktivní lokalitě Ostravy Mariánských Hor. Restaurace je plně vybavena a je možnost si vybavení převzít za odstupné. Dispozičně je restaurace řešena následovně: v přízemí se nachází restaurace s barem ( kapacita 32 osob), kuchyň, 2x WC, sklad na potraviny. V suterénu se nachází 3x technická místnost (mycí box + sklad potravin + šatny včetně toalet pro zaměstnance). Parkování je v těsné blízkosti restaurace. Bližší informace u makléře.

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před rokem 11
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře