Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu, Bruntál

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem, skladovací prostory, 258 m2, Bruntál

Pronájem, skladovací prostory, 258 m2, Bruntál

Bruntál

Nabízíme pronájem výrobní (skladovací) haly na ploše 258 m2 v uzavřené hale se zpevněnou podlahou v rámci uzavřeného skladového a výrobního areálu. Do haly vedou samostatná velká vjezdová vrata. V areálu jsou dále k pronájmu volné zpevněné plochy vhodné i pro garážování vozidel. Prostory jsou vhodné jak pro dlouhodobé skladování, tak jako překladiště kamionů na menší vozidla. V daných prostorech se nacházejí dvě propojené místnosti s vlastním vstupem i vjezdem a sociální zařízení. V nabídce je i varianta pronájmu další haly. Hala je nově zrekonstruována - plastová okna, sekční vrata, topení, místní jeřáb na 2000 kg. Součástí je také zázemí - kancelář, šatny, sprchy a soc. zařízení na ploše 120 m2. Možnost využití zastřešené plochy před halou. Energie - voda, plyn, elektřina (trafo 400 kW) - vlastní měření. Bližší informace Vám rádi sdělíme při prohlídce či osobním jednání.

30 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Pronájem, sklady, Krnov

Pronájem, sklady, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme k pronájmu sklady o rozloze 258 m2 v blízkosti centra města. Prostory jsou vhodné k využití jako sídlo firmy se skladovacími prostory, kaceláří a kuchyňkou nebo výrobní prostory, obchodní prostory např. prodejna nábytku, second hand atd. V daných prostorech se nacházejí dvě propojené místnosti s vlastním vstupem i vjezdem a sociální zařízení. Vytápění je kotlem na tuhá paliva. Cena je bez služeb. Při podpisu nájemní smlouvy je potřeba složit kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu + měsíční nájem + provize rk. Možnost parkování. K dispozici ihned.

20 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 9
Pronájem, skladové prostory, 275 m2, Bruntál

Pronájem, skladové prostory, 275 m2, Bruntál

Bruntál

Pronájem skladového prostoru v areálu Seliko v Bruntále. Vrata do objektu rolovací s výškou 3 m a šíří 2,8 m. Lze využít jako skladovací prostor nebo po menších úpravách jako prostor výrobní. Areál poblíž centra města. V noci střežen. Více informací u makléře.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře