Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem, sklad, Veřovice

Pronájem, sklad, Veřovice

Veřovice, Veřovice

Nabízíme k pronájmu víceúčelovou halu v obci Veřovice. Objekt byl doposud využíván jako jízdárna pro koně. Objekt má samostatný vjezd a lze jej využívat jako sklad. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 29 min. 3
Podnájem, skladovací prostor, Příbor

Podnájem, skladovací prostor, Příbor

Příbor

Exklusivně nabízíme k podnájmu plně zabezpečený skladový areál. Celý areál, venkovní plochy, vnitřní prostory haly, příručních skladů jsou pod kamerovým a el. zabezpečovacím systémem s napojením na 24h/7 dohled dispečinku PCO. Areál se nachází u hlavní komunikace v Příboře se sjezdem vzdáleným 100 m na dálnici na FM a Nový Jičín. Hlavní sklad o velikosti 229 m2 je možné členit na dílčí jednotky dle dohody s majitelem. Hala má betonovou podlahu a do konce roku bude zateplená. Nově oplocená venkovní plocha má velikost 994 m2. Možno využít pro skladovací nebo manipulační účely. Plocha může sloužit jako parkoviště, sklad stavebního materiálů, kamení, sutě, dřeva, atd. Zpevněná plocha umožňuje vjezd autojeřábu. Dva samostatně uzamykatelné příruční sklady s dřevěnou podlahou rozměr 2,6x4,8m. Majitel je ochoten přikoupit a umístit na pozemku další montované haly dle požadavku budoucího podnájemce. Nájem prostor činí 150 Kč/m2/měsíc + el.energie. Dohoda možná. Více informací u makléře.

150 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 7
Pronájem, skladovací prostor, Kopřivnice, Lubina

Pronájem, skladovací prostor, Kopřivnice, Lubina

Lubina, Kopřivnice

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor (bývalý chlév) o velikosti 153 m2. V objektu elektřina 220/380 V, voda, teplota celoročně 7-15 stupňů. Vhodné jako dílna nebo sklad. Prostor před rekonstrukcí. Majitel požaduje nájem, vratnou kauci + provize RK.

5 000 Kč za měsíc

Stav: Špatný

před 4 měsíci 7
Pronájem, skladové prostory, Nový Jičín, ul. Dvořákova

Pronájem, skladové prostory, Nový Jičín, ul. Dvořákova

Nový Jičín

Nabízíme k pronájmu skladové prostory o výměře 78 m2, které se nachází v areálu hotelu Kalač s vlastním zázemím a sociálním zařízením. Prostory jsou bez oken, možnost využití jako sklady. Součástí jsou funkční chladící boxy, nakládací rampa. Cena je 120 kč za m2 bez DPH. Možnost využití parkoviště za budovou. K pronájmu ihned. Doporučujeme prohlídku.

120 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 10 měsíci 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře