Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu, Opava

Pronájem, hala, 557 m2, Opava-Komárov

Pronájem, hala, 557 m2, Opava-Komárov

Komárov, Opava

Nabízíme k pronájmu průmyslovou halu v Opavě-Komárově o celkové podlahové ploše 557 m2. Hala je přizpůsobená pro nájezd kamiónů. Vrata mají výšky 4,2 m a je jich tam 5. Podlaha v hale je asfaltová a je zde zavedena elektřina a voda. Parkování v areálu. Možnost pronájmu kanceláře v přilehlé budově. Více informací u makléře.

40 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Pronájem, sklady, 1050 m2, Velké Hoštice

Pronájem, sklady, 1050 m2, Velké Hoštice

Velké Hoštice, Velké Hoštice

Nabízíme k pronájmu půdní prostory o rozloze 1050 m2 upravené na skladovací plochy či výrobní. Je zde průmyslový výtah, který je i v mezipatře u nákladní plošiny pro kamiony. Do výtahu se vejdou netypické palety o hmotnosti 1000kg. Podlaha je speciálně upravena. Celá střecha a konstrukce je nová. Na střeše je nový eternit. Každé patro má své elektrické hodiny. Je zde možnost si pronajmout i přízemní prostory, které jsou o rozloze 550m2. Také je zde vytápěná část budovy a o rozloze 220 m2, kde se nacházají kanceláře, sociálky, wc. Také k dispozici a to o dvacet korun na m2 dražší než půdné prostory. Více informací u makléře.

40 Kč za m2/měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 4
Pronájem, skladové prostory, 1400 m2, Opava

Pronájem, skladové prostory, 1400 m2, Opava

Předměstí, Opava

Nabízíme Vám k pronájmu nové, moderní, skladové prostory ve vysokém standardu, v uzavřeném areálu v Opavě, v Moravskoslezském kraji, v blízkosti Ostravy a PLR. Hala se nachází v celooploceném objektu. Možnost i krátkodobých pronájmů (dočasné uskladnění větších kapacit). Skladové prostory jsou především vhodné pro zásobovací a distribuční logistiku pro farmaceutický průmysl, potravinářský průmysl i jiné obchodní zboží. Stavba je celá zateplená, s plastovými okny a s automaticky se otevíracími vysokými vraty. Aktuálně jsou k dispozici jednotky o ploše skladových prostorů 1400 m2. V přízemí objektu se nachází šatny s WC a sociálním zařízením. Hala je vhodná pro uskladnění léčiv všeho druhu. Objekt je zajištěný alarmem. Před halou je oplocený vlastní pozemek s možností nakládky a vykládky na rampách a parkování dodávek, nákladních automobilů, včetně kamiónů. Skladovací prostory jsou vhodné i pro náročné zákazníky. Zveme na prohlídku.

100 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 14
Pronájem, komerční prostory, 400 m2, Opava, ul. Bochenkova

Pronájem, komerční prostory, 400 m2, Opava, ul. Bochenkova

Předměstí, Opava

Pronajmeme komerční prostory, které se nachází v těsné blízkosti centra Opavy, na ulici Bochenkova. Jde o soubor tří místností o celkové rozloze cca 400 m2. Možnost pronájmu pouze části. Výhodná poloha, umístění v oploceném areálu. Parkování je na místě. Více informací Vám rádi poskytneme na prohlídce nemovitosti nebo na pobočce realitní kanceláře.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 8
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?