Komerční prostory, výrobní prostory k pronájmu, Bruntál

Pronájem, výrobní objekty, 866 m2, Krnov

Pronájem, výrobní objekty, 866 m2, Krnov

Pod Bezručovým vrchem, Krnov

Nabízíme k pronájmu výrobní, po případě skladovací halu, o celkové výměře 866 m2, v průmyslové zóně Krnov, část Červený Dvůr. Hala se nachází v průmyslovém areálu ZVOS s r.o. Je oplocena, střežena hlídací službou a kamerovým systémem. Hala je z ocelového skeletu, zateplená a vybavená, připravena pro výrobu nebo skladování. Rozměry haly jsou 18 x 36 m a výška pod vazníky 6 m. Výrobní plocha je 665 m2, využitelná plocha kanceláří umístěných v patře je 145 m2,sociální zařízení 46 m2. V hale jsou vybudovány kompletní rozvody elektříny, včetně připojovacích rozvaděčů pro strojní vybavení po celém obvodu haly. Vstup a vjezd -2 elektrické zvedací vrata, 1 ocelové otvírací vrata. Vytápění haly plynovými zářiči, kanceláře vytápěné samostatným plynovým kotlem. Kanceláře spolu se sociálním zařízením jsou umístěny v patře kolem haly, přístup po schodišti přímo z haly. Více informací u makléře.

45 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 13
Pronájem, výrobní objekt, 215 m2, Bruntál

Pronájem, výrobní objekt, 215 m2, Bruntál

Bruntál

Nabízíme Vám k pronájmu halu, která se nachází v areálu Seliko v Bruntále. Možno využít jako sklad i výrobní objekt. V noci střežen. Areál je situován poblíž centra města. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 4
Pronájem, výrobní objekt, Město Albrechtice

Pronájem, výrobní objekt, Město Albrechtice

Město Albrechtice

Pronájem výrobních objektů, které se sestávají z haly o výšce 3,5 a 6 m, skladů, kanceláří, kuchyňky a kompletního sociálního zázemí. Objekty jsou vhodné k strojírenské výrobě, autoopravně, skladů a drobných výrobních činností. Objekt se nachází v průmyslové zóně obce a svou činností nebude narušovat okolí. Nabízené prostory jsou po kompletní rekonstrukci, nové topení, podlahy, plastová okna, vrata na elektrický pohon. Kauce a výše měsíčního nájmu se stanoví až po prohlídce, s konkrétním nájmem jednotlivých prostor a služeb.

150 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 12
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?