Ostatní na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 30
Prodej garáže, 27 m², Karviná, ul. Svatopluka Čecha

Prodej garáže, 27 m², Karviná, ul. Svatopluka Čecha

Nové Město, Karviná

Nabízíme k prodeji garáž o celkové ploše 27 m² v žádané části Karviná - Nové Město. Garáž je v dobrém stavu a nachází se v oploceném areálu, který je monitorován kamerami. V areálu se nachází nájezdová rampa a veřejný vodovod. Bližší informace u makléře.

270 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 6
Prodej, garáž, 19 m², Frýdek-Místek, ul. I. P. Pavlova

Prodej, garáž, 19 m², Frýdek-Místek, ul. I. P. Pavlova

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme Vám ke koupi garáž na ulici I. P. Pavlova ve Frýdku. Garáž je součástí bytového domu a je velmi dobře přístupná po udržované příjezdové cestě. Garáž má nová elektricky ovládaná vrata, součásti jsou 2 ovladače. Stěny i strop jsou tepelně izolované, a tedy i v zimě poskytuje garáž relativně příjemné vnitřní prostředí. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Naši finanční specialisté Vám rádi pomohou s financováním této nemovitosti.

430 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
Prodej, garáž, 17 m², Ostrava, ul. U Výtopny

Prodej, garáž, 17 m², Ostrava, ul. U Výtopny

Zábřeh, Ostrava

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví, která se nachází v Ostravě - Zábřehu, na ulici U Výtopny. Garáž je v původním stavu, suchá, do střechy nezatéká. Šířka vjezdu je 245 cm, výška 200 cm. Podlahová plocha 595 x 295 cm. Do garáže je možné připojit elektřinu. Pozemek pod garáží patří městu a je ošetřen nájemní smlouvou. Ohledně prohlídky kontaktujte makléře.

180 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 3
Prodej, garáž, 30 m², Karviná, ul. Sportovní

Prodej, garáž, 30 m², Karviná, ul. Sportovní

Karviná

Nabízíme k prodeji prostornou garáž v osobním vlastnictví s velkými vraty, která se nachází v řadovém komplexu garáží u hornické nemocnice v Karviné. V garáži je možno zaparkovat dodávku, nebo jiná velká auta. V areálu je k dispozici rampa i voda. Za garážemi ruční myčka. Klidné a bezpečné místo s blízkou dostupností do centra města. Doporučujeme prohlídku.

280 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, garáž, 21 m2, Ostrava - Mariánské Hory

Prodej, garáž, 21 m2, Ostrava - Mariánské Hory

Mariánské Hory, Ostrava

Nabízíme k prodeji garáž v družstevním vlastnictví v klidné části Ostravy - Mariánských Hor na ulici Fráni Šrámka. Garáž je umístěna v komplexu patrových garáží. Stavba a celý objekt jsou ve velmi dobrém stavu, včetně připojení na elektřinu. Celý komplex se nachází na obecním pozemku a má obecní příjezdovou cestu. Uvedená cena je včetně provize RK a právního servisu. Makléř doporučuje prohlídku.

150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 3
Prodej, garáž, 21 m², Havířov, ul. Na Pavlasůvce

Prodej, garáž, 21 m², Havířov, ul. Na Pavlasůvce

Prostřední Suchá, Havířov

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž včetně pozemku v osobním vlastnictví v Havířově-Prostřední Suché. Zastavěná plocha garáže je 21 m². Na střeše garáže je nově položená střešní krytina. Je čistá, suchá, nově vymalovaná, vyklizená. Garážová vrata jsou kovová. Obecní příjezdová cesta ke garáži je zpevněná. Vhodné i jako investiční nemovitost. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře.

139 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, garáž, 24 m2, Orlová

Prodej, garáž, 24 m2, Orlová

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji garáž v klidné lokalitě města na ulici Přespolní, dvě minuty od benzínové stanice Shell, se snadnou dostupností centra. Jedná se zrekonstruovanou nemovitost, včetně střechy, vnitřních omítek, podlahy a elektřiny. Pro bližší informace a termín prohlídky kontaktujte makléře.

210 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, garáž, 22 m², Ostrava, ul. Psohlavců

Prodej, garáž, 22 m², Ostrava, ul. Psohlavců

Svinov, Ostrava

Nabízíme k prodeji garáž, která se nachází na pozemku městského obvodu Ostrava Svinov. Vrata jsou jištěna čtyřmi zámky, do garáže nezatéká. Funkční rozvody elektrické energie s vlastním měřičem spotřeby. Garáž je zařízena jako dílna s veškerým vybavením. Pro bližší informace a termín prohlídky kontaktujte našeho makléře.

235 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, garáž, Ostrava

Prodej, garáž, Ostrava

Hrabová, Ostrava

Nabízíme Vám ke koupi garážové stání, v družstevním vlastnictví, v Ostravě Hrabové. Garáž má výměru 17 m2, je suchá a má připojení k elektřině. Vstup je zajištěn přes 2 ocelová vrata. Pro více informací volejte makléři.

140 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 6
Prodej, garáž, 38 m², Ostrava, ul. Křišťanova

Prodej, garáž, 38 m², Ostrava, ul. Křišťanova

Přívoz, Ostrava

Nabízíme k prodeji dvojgaráž v osobním vlastnictví na pozemku města se zavedenou elektřinou a vlastním elektroměrem. V garáži jsou vysoké stropy, po úpravě a zvětšení vrat lze parkovat i s dodávkou. Garáže jsou probourané jako jeden velký prostor, vhodné jako sklad, dílna apod. Pro bližší informace kontaktujte našeho makléře.

95 000 Kč

Stav: Špatný

před 4 týdny 5
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->