Ostatní garáže na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 55
Prodej garáže, 20 m², Karviná

Prodej garáže, 20 m², Karviná

Nové Město, Karviná

Nabízíme k prodeji zděnou garáž v osobním vlastnictví (včetně pozemku pod garáží). Na garáži byla před několika lety dělána nová střecha, nyní střecha po lehké opravě krytiny. Vrata jsou kovové, nově natřené se třemi zámky. Nabízí se možnost rekonstrukce dle vlastních představ či využití jako sklad apod. Ohledně prohlídky kontaktujte makléře.

75 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 min. 4
Prodej garáže, 36 m², Ostrava, ul. Pod Výtahem

Prodej garáže, 36 m², Ostrava, ul. Pod Výtahem

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji prostornou, dvojitou, řadovou garáž ve Slezské Ostravě na ul. Pod Výtahem. Garáž je v osobním vlastnictví na pozemku města s příjezdem po obecní komunikaci. Garáž má slušné ocelové garážové vrata, zavedenou elektřinu, je suchá a vymalovaná. Vnitřní rozměry 6 x 6 m. Výška vrat 2,5 m. Před garáží je betonová plocha a veřejné osvětlení. Garáž je ihned k dispozici. Cena včetně právních služeb, úschovy kupní ceny a provize. Pro více informací kontaktujte makléře.

320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 7
Prodej garáže, 24 m², Orlová

Prodej garáže, 24 m², Orlová

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji garáž v klidné lokalitě města na ulici Přespolní, dvě minuty od benzínové stanice Shell, se snadnou dostupností centra. Jedná se zrekonstruovanou nemovitost, včetně střechy, vnitřních omítek, podlahy a elektřiny. Pro bližší informace a termín prohlídky kontaktujte makléře.

190 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej garáže, 25 m², Slezská Ostrava, ul. Sionkova

Prodej garáže, 25 m², Slezská Ostrava, ul. Sionkova

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví o velikosti 25 m² stojící na pozemku města ve Slezské Ostravě u ul. Sionkova. Příjezd je po zpevněné obecní cestě. Zastávka MHD je v blízkosti cca 200 m. Rekonstrukce garáže započala položením nové střechy odbornou firmou. Majitel opravil vnitřní stěny viz. foto. Rezavé plechové vrata je nutné opravit, ošetřit a natřít. Garáž je bez elektřiny s možností napojení. Pro detailní informace, nebo prohlídku kontaktujte makléře. S vhodnou variantou financování Vám rádi pomohou naší finanční specialisté.

130 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej garáže, 25 m², Vratimov, ul. Okružní

Prodej garáže, 25 m², Vratimov, ul. Okružní

Vratimov

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví (včetně pozemku) o velikosti 25 m2 ve Vratimově na ul. Okružní. Příjezd je po zpevněné obecní cestě. Výhodná krajní pozice na začátku areálu nabízí dostatek prostoru před i okolo garáže. Komfortní parkování zajištuje nová střecha, nově omítnutá venkovní stěna, nově natřená vrata a čerstvě vybílené vnitřní stěny. Prostor je suchý a dobře větraný. Vnitřní zářivkové osvětlení, zásuvky na 220V a na 380V umožňují další možnost využití garáže jako dílnu. Bezpečnost parkování zvyšují plechová vrata, která uzamyká FAB zabudovaný zámek a dva kryté dozické zámky. Pro další detailní informace, nebo prohlídku kontaktujte makléře. S vhodnou variantou financování Vám rádi pomohou naší finanční specialisté.

248 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
Prodej garáže, 24 m², Petřvald

Prodej garáže, 24 m², Petřvald

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž včetně pozemku v osobním vlastnictví v Petřvaldě. Zastavěná plocha garáže je 24 m². Na střeše garáže byla v nedávné době položená střešní krytina. Je čistá, suchá, vyklizená a k prodeji. Garážová vrata jsou kovová. Ke garáži je obecní příjezdová cesta. Vhodné i jako investiční nemovitost. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře.

100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 6
Prodej garáže, 38 m², Ostrava, ul. Křišťanova

Prodej garáže, 38 m², Ostrava, ul. Křišťanova

Přívoz, Ostrava

Nabízíme k prodeji dvojgaráž v osobním vlastnictví na pozemku města se zavedenou elektřinou a vlastním elektroměrem. V garáži jsou vysoké stropy, po úpravě a zvětšení vrat lze parkovat i s dodávkou. Garáže jsou probourané jako jeden velký prostor, vhodné jako sklad, dílna apod. Pro bližší informace kontaktujte našeho makléře.

90 000 Kč

Stav: Špatný

před týdnem 5
Prodej garáže, 410 m², Orlová, ul. Okrajová

Prodej garáže, 410 m², Orlová, ul. Okrajová

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji tři garáže v Orlové a pozemek vhodný k využívání zahrady. Garáže i pozemek se nachází na stejném místě, dvě garáže mají dlouhodobého nájemníka a je možnost dále pronajímat. Pozemek je možno využívat pouze jako zahradu případně si přistavit maringotku nebo mobilní dům - je nestavební. Majitel požaduje prodej jen jako celek. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy, doporučuji prohlídku.

330 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 11
Prodej garáže, 23 m², Ostrava, ul. Komerční

Prodej garáže, 23 m², Ostrava, ul. Komerční

Muglinov, Ostrava

Nabízíme k prodeji zděnou řadovou garáž na ul. Komerční o velikosti 23 m2 ve Slezské Ostravě (Muglinov). Garáž je v osobním vlastnictví na pozemku jiného majitele. Garáž je suchá, možnost jejího okamžitého využívání. Cena k jednání. Doporučujeme prohlídku.

130 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej garáže, 21 m², Ostrava, ul. Sionkova

Prodej garáže, 21 m², Ostrava, ul. Sionkova

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji řadovou garáž v osobním vlastnictví o velikosti 21 m2 v lokalitě Slezská Ostrava, ul. Sionkova. Garáž je suchá, bez elektřiny. Bezpečnost zajišťují plechová vrata. Příjezd je po zpevněné obecní cestě. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

119 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->