Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 090 m² - Havířov - Dolní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 090 m² - Havířov - Dolní Suchá

Havířov

Prodej pozemku o rozloze 1 090 m2, Havířov - Dolní Suchá. Pozemek má vybudován IS na hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Příjezdová komunikace s vlastním LV za poplatek, podíl příjezdové cesty cena 30 000,-Kč. V ulici, kde se nachází pozemek se nyní budou stavět 2 domy a jedná se o velice pěknou lokalitu s dosahem na MHD, s dojezdem do centra Havířova a také do dalších měst - Ostrava, Karviná, Orlová. Další informace poskytneme včetně přesné polohy pozemku rádi poskytneme vážným zájemcům. Případnému zájemci předáme kontakt na pracovníka, který vyřizuje stavební povolení v této lokalitě. V případě zájmu o výstavbu domu na klíč Vám pověřený zástupce stavební firmy poskytne potřebné informace ohledně výstavby domu a můžete si dohodnout schůzku přímo na pozemku, kde Vám může aktuálně sdělit umístění domu a další informace spojené s výstavbou domu. Financování Vám rádi zajistíme našim finančním specialistou IL REALITY, který Vám zajistí plynulé financování koupě pozemku. Financování Vám rádi zajistíme. Právní servis včetně úschovy financí zajištěn smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. V případě zájmu Vám zajistíme financování koupě pozemku našim finančním specialistou IL REALITY.

799 999 Kč

Balkon

před 5 hod. 3
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 184 m² - Havířov - Dolní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 184 m² - Havířov - Dolní Suchá

Havířov

Prodej pozemku o rozloze 1 184 m2, Havířov - Dolní Suchá. Pozemek má vybudován IS na hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Příjezdová samostatná komunikace s vlastním LV, která je za poplatek 30 000,-Kč. V ulici, kde se nachází pozemek se nyní budou stavět 2 domy a jedná se o velice pěknou lokalitu s dosahem na MHD, s dojezdem do centra Havířova a také do dalších měst - Ostrava, Karviná, Orlová. Další informace poskytneme včetně přesné polohy pozemku rádi poskytneme vážným zájemcům. Případnému zájemci předáme kontakt na pracovníka, který vyřizuje stavební povolení v této lokalitě. V případě zájmu o výstavbu domu na klíč Vám pověřený zástupce stavební firmy poskytne potřebné informace ohledně výstavby domu a můžete si dohodnout schůzku přímo na pozemku, kde Vám může aktuálně sdělit umístění domu a další informace spojené s výstavbou domu. Financování Vám rádi zajistíme našim finančním specialistou IL REALITY, který Vám zajistí plynulé financování koupě pozemku. Financování Vám rádi zajistíme. Právní servis včetně úschovy financí zajištěn smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Na koupi pozemku Vám v případě zájmu zajistíme financování našim finančním specialistou IL REALITY.

799 999 Kč

Balkon

před 5 hod. 3
Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 339 m² - Havířov - Dolní Suchá

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 339 m² - Havířov - Dolní Suchá

Havířov

Prodej velice pěkného pozemku o celkové rozloze 2 339 m2, který je již rozdělen aktuálním geometrickým plánem na 2 samostatné pozemky (1 184 m2, 1 090 m2), Havířov - Dolní Suchá. Pozemky mají vybudované IS na hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Na pozemcích je schválena stavba 2 samostatných rodinných domů, stavební povolení můžeme zajistit. V ulici, kde se nachází pozemek se nyní budou stavět 2 domy a jedná se o velice pěknou lokalitu s dosahem na MHD a s dojezdem do centra Havířova a také dalších měst - Ostrava, Karviná, Orlová. K pozemku je samostatná příjezdová komunikace s vlastním LV, odkup za 50 000,-Kč. Další informace pouze vážným zájemcům a ráda Vám sdělím přesnou lokalitu pozemku. V případě zájmu Vám sdělíme kontakt na pracovníka, který Vám vyřídí stavební povolení. Právní servis včetně úschovy financování je zajištěn smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu o výstavbu domu na klíč Vám pověřený zástupce stavební firmy poskytne potřebné informace ohledně výstavby domů a můžete si dohodnout schůzku přímo na pozemku, kde Vám může ukázat rozmístění domů. Financování Vám rádi zajistíme našim finančním specialistou IL REALITY, který Vám zajistí plynulé financování koupě pozemku.

1 700 000 Kč

Balkon

před 5 hod. 3
Prodej, pozemek, 1657 m2, Bystřice

Prodej, pozemek, 1657 m2, Bystřice

Bystřice

Nabízíme rovinatý pozemek v Bystřici o rozloze cca 1657 m2. Voda a elektřina na hranici pozemku, plyn se nachází u obecní komunikace. Součástí prodeje bude také 1/3 příjezdové cesty a točny cca 214 m2 za 75 000. V současné době probíhá realizace příjezdové komunikace současným vlastníkem. Krásný panoramatický výhled na pohoří Beskyd. Rozptýlená zástavba rodinných domů. Autobusová zastávka 3 minuty chůze.

700 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 834 m2, Darkovičky

Prodej, stavební pozemek, 834 m2, Darkovičky

Darkovičky, Hlučín

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o velikosti 834 m2 v klidné a žádané lokalitě v obci Darkovičky u Hlučína. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, vedený v územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě (vodovod, elektřina) se nachází do 1m od hranice pozemku, plynovod ve vzdálenosti 5m od hranice pozemku. V okolí veškerá občanská vybavenost (škola, mateřská škola, pošta, sportoviště, obchody). Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře. Možnost nabídky financování. Pro více informací, popřípadě prohlídku kontaktujte makléře.

1 289 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Žermanice

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Žermanice

Žermanice, Žermanice

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o velikosti 2000 m2 ve velmi klidné části Žermanic. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, s krásným výhledem na Beskydy, vedený v územním plánu města k výstavbě rodinného domu. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Největší výhodou je, že elektrická přípojka a vodovodní řád je již vybudován na pozemku. Nabídka možnosti financování. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře. Pro více informací popřípadě prohlídku kontaktujte makléře.

595 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 878 m2, Šenov

Prodej, stavební pozemek, 878 m2, Šenov

Šenov, Šenov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 878 m2, který je situován v intravilánu obce Šenov dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Pozemek se nachází v klidné lokalitě rodinných domků 20 minut z centra Ostravy, veškerá občanská vybavenost v blízkosti - mateřská škola, základní škola, veškerá soustava úřadů, služeb a občanského vybavení atd. V případě zájmu s financováním koupě pozemku a stavbou domu vč. pojištění pomůže naše hypocentrum. Doporučujeme prohlídku.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 1242 m2, Sviadnov

Prodej, stavební pozemek, 1242 m2, Sviadnov

Sviadnov, Sviadnov

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek obdélníkového tvaru určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu v obci Sviadnov. Výměra parcely je 1242 m2 a nachází se na ulici Pod Šimlem. Tento pozemek patří k posledním volným pozemkům v této vyhledávané lokalitě. Distribuční síť plynu a elektřiny, vodovodní řád a splašková kanalizace je vedena v obecní, asfaltové cestě, přípojky jsou vyvedeny na pozemku. Pozemek je ze tří stran oplocený, jedná se o klidné místo s vynikající dostupností do okolních měst Frýdku - Místku a Ostravy. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Financování na míru Vám zpracují naši hypoteční specialisté.

1 776 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 1023 m2, Frýdek - Místek

Prodej, stavební pozemek, 1023 m2, Frýdek - Místek

Lískovec, Frýdek-Místek

Hledáte místo pro Váš dům ? Nabízíme ke koupi stavební pozemek v Lískovci u Frýdku - Místku na ul. Vratimovská. Slunný pozemek o výměře 1023 m2, je zahrnut do územního plánu obce a určen pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je ze tří stran oplocen, rovinatý a jsou zde vzrostlé stromy, poskytující příjemný stín. Na pozemku je možnost připojení k vodovodu a do distribuční sítě elektřiny a plynu. Přístup k pozemku je po obecní komunikaci. Možnost využití MHD zdarma pro občany města F-M. Základní a mateřská škola vzdálena 3 minuty chůze. Jedná se o klidné místo s vynikající dostupností do okolních měst Frýdku - Místku a Ostravy. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Financování na míru Vám zpracují naši hypoteční specialisté.

960 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 5
Prodej, pozemek, 3690 m2, Petrovice u Karviné

Prodej, pozemek, 3690 m2, Petrovice u Karviné

Dolní Marklovice, Petrovice u Karviné

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 3690 m2. Možnost výstavby rodinného domu, poblíž MHD, obchod potravin, školka, škola. Na parcele přípojka vody, plynu, elektro, kanalizace. Příjezdová cesta zpevněná 40 cm struskou. Prodej jen v celku.

1 995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 11 hod. 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?