Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek, 2717 m2, Ludvíkov pod Pradědem

Prodej, pozemek, 2717 m2, Ludvíkov pod Pradědem

Ludvíkov, Ludvíkov

Nabízíme prodej pozemku, o rozloze 2717 m2, který je určen ke stavbě rodinného domu. Pozemek se nachází na spojnici mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovou Studánkou. Elektrická přípojka vyřízena. Souhlas stavebního úřadu také. Více informací u makléře.

2 817 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 4
Prodej, zahrada, Vrbno pod Pradědem

Prodej, zahrada, Vrbno pod Pradědem

Mnichov, Vrbno pod Pradědem

Nabízíme prodej zahrady s chatou v osobním vlastictví. Chata je zapsaná na katastru nemovitostí. Konstrukce chaty je dřevěná. V přízemí chaty je veranda, kuchyňka, toaleta, v 1.NP je obývací pokoj a v podkroví je ložnice. V chatě je zavedena elektřina, splachovací wc, kotel na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů, sporák na vaření a do chaty bude přivedena vlastní přípojka vody, zatím se voda bere ze společné studny. Chata má balkon z kterého je překrásný výhled. Financování vám zajistíme přes naše hypocentrum.

480 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 17
Prodej, pozemek, 3584 m2, Těrlicko - Hradiště pod Babí horou

Prodej, pozemek, 3584 m2, Těrlicko - Hradiště pod Babí horou

Hradiště, Těrlicko

Dovolujeme si Vám nabídnout slunný pozemek, který je určen k výstavbě rodinných domů o rozloze 3 584 m2. Pozemek splňuje veškeré nároky, má výhledy do okolí, bude napojen na inženýrské sítě, voda a plyn na hranici pozemku, které zajistí prodávající. Pozemek lze geometrickým plánem rozdělit na dva samostatné pozemky. Příjezd je vyřešen po obecní komunikaci, která je celoročně udržovaná. Vhodné pro rodinu s dětmi. Makléř doporučuje prohlídku.

410 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 hod. 6
Prodej, louka, 66819 m2, Vyšní Lhoty

Prodej, louka, 66819 m2, Vyšní Lhoty

Vyšní Lhoty, Vyšní Lhoty

Nabízíme k prodeji mírně svažitý, souvislý pozemek, orientovaný na jihozápad. S krásným výhledem na hory. Jedná se o velice hezké místo, vhodné pro ekologické hospodaření v Beskydech. Příjezd k pozemku zajištěn obecní komunikaci. Více informací poskytneme v RK.

53 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 7
Prodej, pole, 124430 m2, Svatoňovice

Prodej, pole, 124430 m2, Svatoňovice

Svatoňovice, Svatoňovice

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako orná půda o výměře 124430 m2 v katastrálním území Svatoňovice, okres Opava. Jedná se o pruh v honu. Přístup po státní nezpevněné komunikaci. BPEJ 83521 a 83524. Pozemek je obhospodařován bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

26 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 hod. 3
Prodej, pozemek, 8296 m2, Ostrava, ul. Újezdní

Prodej, pozemek, 8296 m2, Ostrava, ul. Újezdní

Radvanice, Ostrava

Nabízíme na prodej rozlehlý pozemek v klidné a žádané lokalitě Ostravy. Pozemek je vhodný k investici anebo pro výstavbu (dle stavebního úřadu - k výstavbě rodinných domů, bytových domů, dopravní infrastruktury, administrativní infrastruktury či občanského vybavení a další) nebo jiné podnikatelské účely. Celý pozemek je rovinatý a s velmi dobrou dostupností do Ostravy a Havířova. Příjezd je po obecní zpevněné komunikaci. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pro více informací volejte makléře. Doporučujeme. S financováním Vám pomůžeme.

495 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji slunný, trochu svažitý pozemek o rozloze 2000 m2 určený k výstavbě rod.domku jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci.Sklon pozemku vybízí k zajímavým terénním úpravám. Potěší i okolní výhled na Beskydy. Inženýrské sítě na okraji pozemku, možnost napojení na veř. kanalizaci, příp. využití ČOV s odpadem do potoku, který protéká pozemkem. Pozemek poskytuje dostatečné soukromí, klidná a atraktivní lokalita s výbornou dostupností do Ostravy. Součástí je i kompletně zpracovaný návrh na výstavbu RD.

1 740 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 2847 m2. Pozemek je přístupný z centra města po státní silnici. Pozemek je schválen územně plánovací dokumentací města Frýdlantu n/O a určeny jako stavební plocha k bydlení, stavbě rodinného domů. Pozemek je přístupný přímo z místní komunikace, která je vedena v pasportu místních komunikací města Frýdlantu n/O. Vyhledávaná lokalita s využitím cyklostezek vedoucích přes Ostravicí dál do Beskyd. V nedalekém okolí se nachází soutok Ostravice a Čeladenky. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžou naši specialisté Hypotečního centra. Cena k jednání.

1 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 8
Prodej, pozemek, 3313 m2, Orlová, ul. Na Vyhlídce

Prodej, pozemek, 3313 m2, Orlová, ul. Na Vyhlídce

Lutyně, Orlová

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3313 m2 k výstavbě rodinných domů. Nachází se v klidné lokalitě na Výhodě na ulici Na Vyhlídce. Vhodný i na developerský projekt. Elektřina i voda v dosahu.

550 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 4
Prodej, pozemek, 2813 m2, Orlová

Prodej, pozemek, 2813 m2, Orlová

Poruba, Orlová

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 2813 m2. Nachází se na ulici Zátiší v Orlové - Lutyni. Pozemek je slunný, částečně svažitý, na okraji sídliště u cesty. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Inženýrské sítě na hranici pozemku, nutno napojit. Možno využít i ke komerční výstavbě, například parkovacího domu. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

238 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 6
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?