Pozemky Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 163
Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Paskov, ul. Mitrovická

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Paskov, ul. Mitrovická

Nová Bělá, Ostrava

Nabízíme pozemek určený k zástavbě o velikosti 2000 m2 s možností výstavby rodinného domu.Přesná výměra bude upřesněna až novým geometrickým plánem. Podrobné informace v souvislosti ÚP podáme na prohlídce. Voda, elektřina a zpevněná cesta s věcnými břemeny jízdy a chůze na hranici pozemku. V okolí parcely je vesnická výstavba včetně novostaveb. V dosahu je napojení na dálnici mezi Ostravou a Frýdkem - Místkem. V obci je vybavenost jako například škola, školka a obchod. Další služby jsou v blízkém okolí obce. Financování Vám na míru zajistí naší finanční specialisté. Doporučujeme prohlídku

850 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 7
Prodej, zahrada 275 m2, Ostrava, ul. Špillarova

Prodej, zahrada 275 m2, Ostrava, ul. Špillarova

Výškovice, Ostrava

Nabízíme k prodeji zateplenou dřevěnou chatu, která je obložená borovicovými palubkami a ošetřena bezbarvým nátěrem. Má dvojitá plastová okna a dveře opatřeny bezpečnostním zámkem. Chata je vybavená novým stolem a židlemi z borovice v masivu. Vytápění zajišťuje bio krb. Je zde nová elektrocentrála a veškeré zahradní nářadí. K chatce náleží zděná udírna, dřevěné chemické WC a dřevěná uzamykatelná bedna na nářadí. Dále kontejner 1000 l na dešťovou vodu a vrtaná studna s pumpou. Velikost chatky je 15 m2 a pozemek 275 m2. Na zahradě vysazeno - 3x kanadské borůvky, 3x josta, 2x jabloň, višeň, 5x cypřiš, smrk, záhon česneku, 3x angrešt, 2x rybíz, jedlé kaštany, lískový ořech, brusinky, ostružiny, maliny. Pozemek je do konce roku v pronájmu a od nového roku bude zahájen odkup pozemku do osobního vlastnictví. Více informací v realitní kanceláři.

290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 12
Prodej, pozemek, Ostrava - Koblov

Prodej, pozemek, Ostrava - Koblov

Koblov, Ostrava

Nabídka pozemku určená pro výstavbu chaty o maximální zastavěné plochy do 25 m2 a 1. NP plus podkroví. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii v Koblově. Pro více informací volejte makléře.

280 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 4
Prodej, pole, 12647 m2, Koblov

Prodej, pole, 12647 m2, Koblov

Koblov, Ostrava

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda a vodní plocha o celkové výměře 12647 m2 v katastrálním území Koblov, okres Ostrava-město. Jedná se o pruhy v honu. Výměra orné půdy činí 10118 m2. Přístup po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 65800. Pozemky jsou obhospodařovány bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

45 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 3
Prodej pozemku pro bydlení, 577m², ulice Vývozní, Ostrava - Hrušov

Prodej pozemku pro bydlení, 577m², ulice Vývozní, Ostrava - Hrušov

Ostrava

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek, v katastru obce Hrušov, Ostrava. Na pozemku je možno okamžitě stavět. Vyřízeno stavební povolení na Rodinný dům, dispozice 5+1. K dispozici je veškerá projektová dokumentace. Parcela má celkovou rozlohu 577 m2 a je z části zasíťovaná.

320 000 Kč

Balkon

včera 5
Prodej, stavební pozemek, 2700 m2, Šenov

Prodej, stavební pozemek, 2700 m2, Šenov

Šenov, Šenov

Nabízíme ke koupi stavební pozemek ležící v klidné lokalitě o velikosti 2700 m2 určené v územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru. Největší výhodou je, že elektrická a vodovodní přípojka je již vybudována na pozemku, možnost napojení i na plynovod a veřejnou kanalizaci. Veškeré dokumenty obdržíte při prohlídce. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře.

859 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1350 m2, Šenov

Prodej, stavební pozemek, 1350 m2, Šenov

Šenov, Šenov

Nabízíme ke koupi stavební pozemky ležící v klidné lokalitě o velikosti 1350 m2 určené v územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. Pozemky jsou rovinaté, obdélníkového tvaru. Největší výhodou je, že elektrická a vodovodní přípojka je již vybudována na pozemku, možnost napojení i na plynovod a veřejnou kanalizaci. Veškeré dokumenty obdržíte při prohlídce. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře.

859 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, pozemek, 1238 m2, Ostrava, ul. Za Obchodem

Prodej, pozemek, 1238 m2, Ostrava, ul. Za Obchodem

Petřkovice, Ostrava

Nabízíme pozemek dle územního plánu určený k výstavbě rodinného domu v Petřkovicích. Parcela má elektrickou přípojku i vodu na hranici pozemku. Kanalizace v plánu do roku 2020. V dosahu veškerá občanská vybavenost. Klidná lokalita s výhledem na Ostravu. Strategická poloha nabízí také rychlou dostupnost do Ostravy, Hlučína a Opavy, a okolních obcí. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 572 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 239 m2, Ostrava, ul. Škrétova

Prodej, stavební pozemek, 239 m2, Ostrava, ul. Škrétova

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme pozemek o rozloze 239 m2 určený územním plánem k bydlení a občanskému vybavení integrovanému převážně v domech městského charakteru. Plochy tohoto funkčního využití jsou charakteristické intenzivní vícepodlažní zástavbou o výškové hladině vyšší než 3 nadzemní podlaží. Veškeré nové stavby musí svým objemovým a výrazovým řešením odpovídat charakteru zástavby převládající funkce. Hlavní využití: bytové domy, budovy, zařízení a plochy sloužící k zajištění potřeb obyvatel (obchody, služby, administrativa, úřady, soudy, stravování,ubytování, zdravotní a sociální zařízení, domovy důchodců, charitativní zařízení). Rovinatý pozemek má rozlohu 13 m x 18,4 m. Veškeré IS na hranici pozemku. Součástí ceny je také studie výstavby bytového domu o šesti podlažích.Nabízí také možnost i výměny za byt, rodinný dům, pozemek. Případně majitel pozemku odkoupí Vaši nemovitost. Cena je včetně DPH.Více informací u makléře.

590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 9
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 150m² - Šenov, doporučuji

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 150m² - Šenov, doporučuji

Šenov

Prodej pozemek Šenov u Ostravy 1 150 m2, rovina. Na pozemek je schválená výstavba pro jeden samostatný RD. Přípojky jsou na hranici pozemku. Pozemek se nachází v blízkosti ulice V poli, pozemek má příjezdovou komunikaci. Město Šenov je velice dobře dostupné do měst Ostravy, Havířova, Orlové, Frýdku Místku a dalších měst. MHD v obci a občanská vybavenost. Zájemcům, kteří uvažují o výstavbě RD můžeme zajistit výstavbu domu na klíč, jak dřevostavbu, tak i zděnou stavbu a to firmou, která staví domy na klíč po celé ČR. Dům si vyberete dle svých požadavků. Fotografie a vizualizace jsou pouze jako ukázka z jednoho domu na klíč. Stavební povolení můžeme zajistit pracovníkem, který zajišťuje tuto službu v této lokalitě. Vhodné pro zájemce, kteří hledají větší pozemek ve velice dobré dostupnosti do Ostravy a dalších měst. Na koupi pozemku Vám zajistíme výhodné financování našim specialistou na bydlení, který má na starosti tento pozemek jak jeho financování, tak i prodej. Na osobní schůzce Vám poskytne veškeré potřebné informace. Veškerý právní servis včetně úschovy financí u nás zajištěno smluvní advokátní kanceláří. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

980 000 Kč

Balkon

před 3 dny 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře