Pozemky Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 145
Prodej, stavební pozemek, 878 m2, Šenov

Prodej, stavební pozemek, 878 m2, Šenov

Šenov, Šenov

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 878 m2, který je situován v intravilánu obce Šenov dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Pozemek se nachází v klidné lokalitě rodinných domků 20 minut z centra Ostravy, veškerá občanská vybavenost v blízkosti - mateřská škola, základní škola, veškerá soustava úřadů, služeb a občanského vybavení atd. V případě zájmu s financováním koupě pozemku a stavbou domu vč. pojištění pomůže naše hypocentrum. Doporučujeme prohlídku.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 8
Prodej, pozemek, 1593 m2, Ostrava, ul. Těšínská

Prodej, pozemek, 1593 m2, Ostrava, ul. Těšínská

Bartovice, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 1.593 m2 v katastrální části Ostrava Bartovice. Rovinatý pozemek je přístupný z ulice Bartovické. Voda, plyn a elektrická energie jsou v blízkosti hranice pozemku. Vhodný k individuální i ke komerční výstavbě. Dobrá dostupnost do Ostravy i Havířova. S financováním poradíme a pomůžeme. Informace u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

499 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 14 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 964 m2, Václavovice

Prodej, stavební pozemek, 964 m2, Václavovice

Václavovice, Václavovice

Nabízíme ke koupi krásný stavební pozemek o výměře 964 m2 ve velmi klidné části obce Václavovice u Frýdku Místku. Pozemek je oplocený, rovinatý, obdélníkového tvaru, vedeny v územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. Vodovodní a elektrická přípojka je již vybudována na pozemku, plynovod se nachází 5m od hranice pozemku. Občanská vybavenost obce ( pošta, mateřská a základní škola, praktický lékař, obchody, sportovní a dětské hřiště aj. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb. Možnost nabídky financování. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 120 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 17 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 1300 m2, Ostrava - Heřmanice

Prodej, stavební pozemek, 1300 m2, Ostrava - Heřmanice

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební pozemek obdélníkového tvaru v okrajové části Ostravy - Heřmanic o celkové ploše 1316 m2. Je situován v klidné části obce s hezkým výhledem na okolní louky a pole. V blízkosti je obecní komunikace, součástí prodeje je i podíl na parcele vhodné k vybudování příjezdové cesty, vzdálenost od obecní komunikace k hranici pozemku je přibližně 25 m. V blízkosti parcely je možno provést přípojku na vodovodní řad a elektrickou síť. S financováním Vám zdarma pomůže náš hypotéční specialista.

550 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 17 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Radvanice, Návrší

Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Radvanice, Návrší

Radvanice, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1087 m2. Pozemek je umístěn, na konci slepé ulice a je mírně svahovitý. Příjezd k pozemku je po zpevněné obecní komunikaci. Elektřina na hranici pozemku. Více informací Vám poskytne makléř na osobní prohlídkce pozemku. Financování na míru Vám bezplatně zařídí náš hypoteční specialista. Doporučujeme prohlídku.

599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej stavební pozemek , 1000 m2 , Ostrava , Polanka

Prodej stavební pozemek , 1000 m2 , Ostrava , Polanka

Svinov, Ostrava

Nabízíme vám pozemky určené dle územního plánu k výstavbě rodinných domů mezi obcemi Polanka nad Odrou a Svinovem.Pozemky se nachází v klidné části obce a v současné době pracujeme na rozparcelování geodetem , kdy po té každý z pozemků bude mít rozlohu cca 1000 m2 , tak jak je uvedeno na ilustračním obrázku v inzerci . IS -elektrika na hranici pozemku , voda na hranici pozemku , plyn není , odpady řešeny čov . Jedná se o slunné a klidné místo k bydlení . Pro více informací a domluvení prohlídky volejte makléři . Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

990 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 872 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Prodej, stavební pozemek, 872 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v žádané lokalitě Slezské Ostravy. Na pozemku stojí starý neobydlený dům se zastavěnou plochou 545 m2 s číslem popisným. Zahrada má výměru 327 m2. Celý pozemek má rozměr 36x24 m. Dům je určen k demolici, nebo k celkové rekonstrukci podle představ nových majitelů. Veškeré sítě zavedeny na pozemek. Kanalizaci nutno řešit ČOV. Příjezdová cesta je obecní, asfaltová. Zahrada má obdélníkový tvar. Z pozemku je krásný výhled na louky a lesy v okolí. Velmi klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. V blízkosti pozemku vystaveno nové dětské hřiště. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 22
Prodej, stavební pozemek, 1412 m2, Horní Lhota

Prodej, stavební pozemek, 1412 m2, Horní Lhota

Horní Lhota, Horní Lhota

Rádi lyžujete? Máme pro Vás nabídku pozemku, který je v blízkosti Vaňkova kopce. Pozemek má výmeřu 1412 m2 a nachází se v obci Horní Lhota. IS - přípojka elektřiny je již na pozemku, voda, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku. Jedná se o slunný pozemek, který se nachází na velice klidném místě s dobrou dostupností do Ostravy. Financování zajistíme přes naše hypoteční centrum. Pro více informací nebo domluvení prohlídky volejte makléři.

1 350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 239 m2, Ostrava, ul. Škrétova

Prodej, stavební pozemek, 239 m2, Ostrava, ul. Škrétova

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme pozemek o rozloze 239 m2 určený územním plánem k bydlení a občanskému vybavení integrovanému převážně v domech městského charakteru. Plochy tohoto funkčního využití jsou charakteristické intenzivní vícepodlažní zástavbou o výškové hladině vyšší než 3 nadzemní podlaží. Veškeré nové stavby musí svým objemovým a výrazovým řešením odpovídat charakteru zástavby převládající funkce. Hlavní využití: bytové domy, budovy, zařízení a plochy sloužící k zajištění potřeb obyvatel (obchody, služby, administrativa, úřady, soudy, stravování,ubytování, zdravotní a sociální zařízení, domovy důchodců, charitativní zařízení). Rovinatý pozemek má rozlohu 13 m x 18,4 m. Veškeré IS na hranici pozemku. Součástí ceny je také studie výstavby bytového domu o šesti podlažích.Nabízí také možnost i výměny za byt, rodinný dům, pozemek. Případně majitel pozemku odkoupí Vaši nemovitost. Více informací u makléře.

670 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 9
Pronájem, zahrada, 390 m2, Ostrava - Petřkovice

Pronájem, zahrada, 390 m2, Ostrava - Petřkovice

Petřkovice, Ostrava

Nabízíme k pronájmu neoplocenou zahradu v Petřkovicích u Ostravy o velikosti 390 m2, využití jako okrasná i jako užitková. U pozemku je voda, kanalizace a elektřina. V blízkosti je restaurace s letní zahrádkou.

700 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře