Pozemky na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 821
Prodej pozemku k bydlení, 1770 m², Český Těšín

Prodej pozemku k bydlení, 1770 m², Český Těšín

Český Těšín

Hledáte pozemek s dostupnými inženýrskými sítěmi, v zástavbě rodinných domů, s výhledem na hory a okolí? Tato nabídka vás jistě zaujme. Exkluzivně nabízím ke koupi pozemek určený územním plánem k zástavbě RD (zóna BI) o velikosti 1.770 m2, který se nachází v části obce Český Těšín - Horní Žukov. Pozemek je možno napojit na elektřinu, kanalizaci a plyn (řády vedou podél příjezdové cesty) a také vodovod, který je vzdálen cca 58 m od pozemku a lze se na něj připojit z více míst. Na pozemek se dostanete po asfaltové obecní komunikaci. Z pozemku je také výhled na nedaleké Beskydy a okolí. Do centra Českého Těšína je to do 10 min autem, zastávka autobusu a MHD je do 10 min pěší chůzí. Dostupnost na dálnici do 5 min autem. Více informací vám ráda poskytnu telefonicky či osobně při prohlídce.

1 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 21
Prodej pozemku k bydlení, 1026 m², Český Těšín

Prodej pozemku k bydlení, 1026 m², Český Těšín

Český Těšín

Hledáte pozemek určený ke stavbě rodinného domu s možností připojit se na všechny sítě (vodovod, kanalizace, elektřinu a plyn)? Pozemek na periferii města, ale s dostupností MHD? Mám pro vás tuto nabídku. Nabízím ke koupi pozemek územním plánem určen k zástavbě RD, velikost 1026 m2, obdélníkového tvaru 20x50 m. Podél pozemku vedou všechny dostupné sítě. Vyjádření k sítím vám ráda ukážu při osobní prohlídce. Domluvte si prohlídku ještě dnes. Těší se na vás Monika Wytrzensová

850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 10
Prodej louky, 14273 m², Bystřice

Prodej louky, 14273 m², Bystřice

Bystřice, Bystřice

Nabízím ke koupi pozemek o velikosti 14.273 m2 momentálně využívaného jako louka. Nachází se v severní části obce Bystřice. Pozemek se mírně svažuje na severozápad. Přístup z cesty je z jihozápadu. Svou velikostí může být tento pozemek do budoucna skvělou investicí. K pozemku máme prozatím vyjádření z úřadu o převedení části parcely o výměře 1.500 m2 do stavební zóny. Tato změna se již vyřizuje a záloha je uhrazena. Přes pozemek vede vodovodní řád. Bližší informace vám rádi poskytneme telefonicky nebo osobně při prohlídce.

4 242 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 8
Prodej pozemku k bydlení, 1546 m², Český Těšín

Prodej pozemku k bydlení, 1546 m², Český Těšín

Mosty, Český Těšín

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu v Mostech u Českého Těšína. Voda a elektřina - vodoměr a elektroměr na pozemku. Plyn se nachází na hranici pozemku, kanalizace formou ČOV. Pozemek je oplocený, v udržovaném stavu, se vzrostlými ovocnými stromy, keři a jinými stromy. Na pozemku se nachází chatka. Příjezd k pozemku je po obecní cestě. Pozemek nemá přímé sousedy a leží v klidné části obce. V případě zájmu nás kontaktujte a domluvte si prohlídku. Těšíme se na Vaši návštěvu tohoto pozemku.

1 067 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 11
Prodej pozemku k bydlení, 1964 m², Petřvald

Prodej pozemku k bydlení, 1964 m², Petřvald

Petřvald, Petřvald

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě rodinného domu v obci Petřvald u Karviné. Elektřina a studna jsou na pozemku. Voda je na hranici pozemku, kanalizace formou ČOV nebo koncem roku kanalizací. Jedná se o oplocený pozemek v udržovaném stavu, se vzrostlými stromy a keři. Na pozemku je postavená větší chatka. Příjezd k pozemku je po cestě s věcným břemenem. Pozemek je v klidné části obce. V případě zájmu nás kontaktujte a domluvte si prohlídku. Těšíme se na Vaši návštěvu tohoto pozemku.

1 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 9
Prodej louky, 49682 m², Třinec

Prodej louky, 49682 m², Třinec

Třinec

Hledáte pozemek určený k zemědělství a vybudování farmy? Nebo jen jako svou investici? V obou případech máme pro vás rozlehlý pozemek o rozloze 49 682 m2. Část pozemku je osázena sedmiletými japonskými topoly, další je osázena jehličnatými stromy - jedlemi, borovicemi a stříbrnými smrky (stáří 6 - 7 let, výšky 2 - 4 m). Na pozemku je i pět tisíc malých květináčů s kanadským zimolezem (stáří 6 let). Součásti jsou také tři pozemky o rozloze 5 635 m2, které jsou vhodné jako investice do budoucna k možné výstavbě. Součástí prodeje jsou tři plechové garáže, dřevěná chatka na nářadí a dvě studny - kopaná a vrtaná. Romantické zákoutí na pozemku se pyšní malým rybníkem s pramenem a křišťálovou, nezamrzající vodou. V rybníku je násada řady druhů ryb - línů, pstruhů, štik, candátů, jeseterů a plotic. Pozemek na severní straně lemuje potok Neborůvka. Příjezd po vlastní, částečně zpevněné cestě. Na prohlídku s Vámi se těší Tatána Krstovská.

4 450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 21
Prodej louky, 5535 m², Třinec

Prodej louky, 5535 m², Třinec

Nebory, Třinec

Hledáte pozemek na investici do budoucna? Nabízíme soubor tří pozemků o rozloze 5535 m2 se zpevněnou příjezdovou cestou v podílu v Neborech. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Na pozemku se nachází kopaná studna. V současné době je pozemek osázen sedmiletými japonskými topoly a je vhodný k zěmědělství. Více informací u prohlídky.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 7
Prodej zahrady, 1098 m², Zátor - Loučky

Prodej zahrady, 1098 m², Zátor - Loučky

Loučky, Zátor

Nabízíme Vám k prodeji pozemek vedený jako zahrada, který se nachází mezi domy v klidné části obce Zátor. Na pozemku jsou k dispozici veškeré sítě na stavbu domu. Plocha pozemku je rovinatá s ovocnými stromy. Součástí pozemku je také mobilní dům, o velikosti 35 m2, ve kterém je k dispozici několik lůžek, kuchyň a WC. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Vzdálenost do Bruntálu či Krnova přibližně 15 km. Jedná se o velmi klidnou lokalitu vhodnou na relax či trávení volného času s rodinou a přáteli. Doporučujeme osobní prohlídku.

995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 hod. 6
Prodej pozemku k bydlení, 10142 m², Studénka, ul. R. Tomáška

Prodej pozemku k bydlení, 10142 m², Studénka, ul. R. Tomáška

Studénka

Nabízíme Vám k prodeji zajímavý pozemek v okrajové části města, který umožňuje dle územního plánu výstavbu rodinných domů. Velikost pozemku má širší využití. Zajímavá nabídka pro investory. Na hranici pozemku se nachází inženýrské sítě - plyn, vodovod, elektrické vedení a kanalizace.Více informací u makléře.

5 325 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 3
Prodej pozemku k bydlení, 4140 m², Studénka, ul. R. Tomáška

Prodej pozemku k bydlení, 4140 m², Studénka, ul. R. Tomáška

Studénka

Nabízíme Vám k prodeji zajímavý pozemek v okrajové části města, který umožňuje dle územního plánu výstavbu rodinných domů. Velikost pozemku má širší využití. Zajímavá nabídka pro investory - exkluzivně prodáváme i vedlejší pozemek o rozloze 6.002 m2. Na hranici pozemku se nachází inženýrské sítě - plyn, vodovod, elektrické vedení a kanalizace.Více informací u makléře.

2 175 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->