Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Bruntál

Změnit zadání Počet inzerátů: 43
Prodej, pozemek, 2894 m2, Dvorce - Rejchartice

Prodej, pozemek, 2894 m2, Dvorce - Rejchartice

Rejchartice, Dvorce

Nabízíme prodej pozemku, o výměře 2894 m2, který se nachází v obci Dvorce, část Rejchartice. Parcela je vhodná k zastavění, je tak vedena i v územním plánu obce. V dosahu veřejný vodovod a na okraji pozemku elektřina. Příjezd po nezpevněné komunikaci, kterou vlastní obec. Uvnitř pozemku je část, která je ve vlastnictví obce, určená k zastavění a je možné se s obcí dohodnout na odkupu. Více informací u makléře.

1 Kč

Stav: Velmi dobrý

před rokem 3
Prodej, zahrada, 756 m2, Horní Město - Dobřečov

Prodej, zahrada, 756 m2, Horní Město - Dobřečov

Dobřečov, Horní Město

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 756 m2, který se nachází v obci Horní Město, část Dobřečov. Pozemek je určen k zastavění. Možnost zajištění financování. Více informací u makléře.

1 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 5
Prodej, pozemek, 3506 m2, Světlá Hora - Dětřichovice

Prodej, pozemek, 3506 m2, Světlá Hora - Dětřichovice

Dětřichovice, Světlá Hora

Nabízíme Vám pozemky jako jeden celek, které se nachází v obci Světlá Hora, část Dětřichovice. Vhodné k výstavbě rodinného domu, chaty a chalupy. Obec protíná hranice chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V okolí se nacházejí turistická centra Karlov, Malá Morávka a lázně Karlova Studánka. Naleznete zde množství značených turistických stezek, cyklostezek i tras pro běh na lyžích. Pro příznivce sjezdového lyžování jsou k dispozici sjezdovky nejen na nejvyšší hoře Moravy Pradědu, ale přímo v katastru obce najdete sjezdovky v Suché Rudné. Více informací u makléře.

129 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej, stavební pozemek, Holčovice

Prodej, stavební pozemek, Holčovice

Dlouhá Ves, Holčovice

Chcete bydlet v čistém prostředí hor nebo hledáte investiční příležitost? Nabízíme Vám k prodeji rozmanitý pozemek, určený uzemním plánem obce k výstavbě rodinného domu. Je z části lemován lesní plochou a potůčkem. Inženýrské sítě – elektřina na hranici pozemku, studna, odpad řešit čističkou odpadních vod. K pozemku vede veřejná komunikace. Okolní zástavbu tvoří chaty. Zajímavá lokalita s krásnými výhledy na okraji obce u lesa zaručený klid a soukromí. Možnost okamžité výstavby RD nebo chaty. Klidné prostředí s krásným výhledem do přírody. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum.

211 Kč za m2

Stav: Dobrý

před měsícem 5
Prodej, stavební pozemek, 1682 m2, Oborná

Prodej, stavební pozemek, 1682 m2, Oborná

Oborná

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1682 m2 v obci Oborná u Bruntálu. Parcela je obdelníkového tvaru. Voda na hranici pozemku, elektřina vzdálená třicet metrů od pozemku. Na pozemku se nenachází kanalizace, nutná ČOV.

250 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, pozemek, 1484 m2, Velká Štáhle

Prodej, pozemek, 1484 m2, Velká Štáhle

Velká Štáhle, Velká Štáhle

Nabízíme k prodeji pozemek, o velikosti 1484 m2, který se nachází v obci Velká Štáhle, s výhledem na nejvyšší horu Praděd. Pozemek má přístupovou cestu. Inženýrské sítě na hranici pozemku, elektřina, plyn a voda. V územním plánu lokalita pro výstavbu. Velmi klidná část, ticho, polosamota. V blízkosti lázně Karlova Studánka, lyžařská centra Karlov, Malá Morávka, vodní nádrž Slezská Harta, rybaření a koupání. Dále Rešovské vodopády. Obcí prochází i železniční trať. Obec Velká Štáhle vytváří pro svou výhodnou polohu možnosti zaměstnání. Dobré podmínky pro trvalé bydlení. Více informací u makléře.

299 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 3
Prodej, pozemek, 9700 m2, Roudno

Prodej, pozemek, 9700 m2, Roudno

Roudno, Roudno

Prodej pozemku o celkové výměře 9700 m2, který se nachází ve vyhledávané turistické lokalitě v těsné blízkosti přehrady Slezská Harta cca 150 - 200 m. Velmi pěkný pozemek s příjezdovou cestou, vhodný na rekreační účely. Rybaření, houbaření, cyklistika, turistika, v zimě lyže a běžky. Na pozemku lze postavit chatu 16 m2, eventuálně objekt občanské vybavenosti, hotel, penzion. Elektřina v dosahu, voda nutno vrt. Na přaní majitele číslo pozemku nesděluji ale doporučují prohlídku.

300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 5
Prodej, pozemek, 7952 m2, Oborná

Prodej, pozemek, 7952 m2, Oborná

Oborná, Oborná

Nabízíme krásný pozemek o výměře 7952 m2, v mírném svahu u lesa. Schválený v územním plánu pro stavbu rodinného domu. Inženýrské sítě: elektřina 10-30 m, voda podél pozemku. Pozemek je částečně oplocen a lemuje ho les. V obci není kanalizace a je nutné vybudovat vlastní ČOV, nebo žumpu. Klidná lokalita, výborná dostupnost. Možnost okamžité výstavby. Jedná se o část obce s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Krásné a klidné prostředí obklopené nádhernou přírodou.

300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 5
Prodej, pozemek, 1100 m2, Hoštálkovy - Vraclávek

Prodej, pozemek, 1100 m2, Hoštálkovy - Vraclávek

Vraclávek, Hošťálkovy

Nabízíme k prodeji pozemek, které se nachází v obci Hošťálkovy, část Vraclávek. Pozemek k výstavbě. Obec se nachází v předhůří Hrubého Jeseníku v oblasti zvané Brantická vrchovina 10 km severozápadně od města Krnov. V obci, či v jejim okolí, jsou velké možnosti sportovního vyžití - turistika, cykloturistika, lyžování (zasněžovaná sjezdovka je přímo v obci). Čistý vzduch a krásná příroda je samozřejmostí. Pozemek je určen k rodinné nebo rekreační výstavbě, je situován v klidné části obce. Pozemek se rozdělí geometrickým plánem dle požadavků a domluvy mezi majitelem a zájemcem. Více informací u makléře.

300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 5
Prodej, stavební pozemek, 1653 m2, Oborná

Prodej, stavební pozemek, 1653 m2, Oborná

Oborná

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1653 m2 v obci Oborná u Bruntálu. Parcela je obdelníkového tvaru. Voda na hranici pozemku, elektřina vzdálená třicet metrů od pozemku. Na pozemku se nenachází kanalizace, nutná ČOV.

300 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 6
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře