Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 49
Prodej, stavební pozemek, 1255 m², Bílovec

Prodej, stavební pozemek, 1255 m², Bílovec

Bílovec

Na okraji Bílovce Vám nabízíme stavební pozemek o velikosti 1255 m², tento je určen k výstavbě rodiného domu. Na hranici se nachazejí veškeré inženýrské sítě. Pozemek má obdelníkový tvar a je mimo zaplavové území.

865 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, Hladké Životice

Prodej, stavební pozemek, Hladké Životice

Hladké Životice

V malebné obci Hladké Životice Vám nabízíme pozemek, který je určen k výstavbě rodinného domu. Je téměř rovinatý a má obdélníkový tvar. Inženýrské sítě jsou na hranici (voda, plyn a elektřina). V obci veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékař, pošta a podobně). Díky nájezdu na D1 jste za 20 min v centru Ostravy, Hranic a Opavy. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře.

400 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 19 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 1494 m², Bílovec, Stará Ves

Prodej, stavební pozemek, 1494 m², Bílovec, Stará Ves

Stará Ves, Bílovec

Nabízíme Vám k prodeji v klidné částí města pozemek, který je určen k výstavbě rodiného domu. Nachází se mimo zaplavové území. Velice mírný sklon je ideální k výstavbě. Rozměry pozemku jsou cca 25 x 60 metrů. V obci veškerá občanská vybavenost. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře.

1 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 998 m2, Bílovec - Město

Prodej, stavební pozemek, 998 m2, Bílovec - Město

Bílovec

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 889 m2 a rozměrech 42 m x 23 m na ulici Dukelská. Pozemek se nachází blízko centra města. Inženýrské sítě jsou umístěny na hranici pozemku (veřejný vodovod, veřejná kanalizace, plyn a elektřina). Pozemek je podle schváleného územního plánu začleněn do ploch bydlení městského typu, je tedy možno ihned stavět. Stavební parcela se nachází ve velmi atraktivní lokalitě s výhledem na město. V blízkosti se nachází veškeré služby. Financování hypotékou vyřídíme.

950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 10
Prodej, stavební pozemek, Příbor

Prodej, stavební pozemek, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji pozemek v okrajové části obce Příbor. Dle územního plánu se jedná o pozemek vhodný k zástavbě. Inženýrské sítě v dosahu. Výstavba částečně omezena VTL plynovodem. Pozemek je tedy ideální pro 1-2 domy s větší zahradou. Přesná výměra nových parcel bude stanovena novým geometrickým plánem dle představ zájemců. Výhodou atraktivní klidná lokalita s dobrou dostupností. Mírně svažitý pozemek nabízí i krásné výhledy a zajištění soukromí. Financování, případně výstavbu nového domu domu na klíč zajistíme. Doporučujeme.

750 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 3500 m2, Hladké Životice

Prodej, stavební pozemek, 3500 m2, Hladké Životice

Hladké Životice

Nabízíme Vám stavební pozemek na velmi klidném místě, na kterém je již postavená garáž. Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu, díky své poloze ideální k výstavbě rodinného sídla. Na pozemek dovedené veškeré IS mimo kanalizace. Přístup po zpevněné obecní komunikaci. Celý pozemek je oplocený. Velikost pozemku 3.500 m². V obci veškerá občanská vybavenost. Nedaleko obce přivaděč na D1 (Ostrava cca 20 min., Hranice cca 20 min.). Více informací u makléře.

1 049 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej, stavební parcela, 593 m2, Štramberk

Prodej, stavební parcela, 593 m2, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Štramberk. Jedná se o nově vytýčenou parcelu o velikosti 593 m2 s krásným výhledem na město. Všechny inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace) na hranici pozemku. Příjezd po městské asfaltové komunikaci. Výhodou krásný rovinatý pozemek v klidné části obce s dobrou dopravní dostupností. Dle územního plánu je pozemek vhodný k individuální zástavbě. Doporučujeme.

795 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Prodej, stavební pozemek 3875 , Jistebník

Prodej, stavební pozemek 3875 , Jistebník

Jistebník, Jistebník

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné části obce Jistebník. Jedná se o původní stavbu s č.p. určenou k demolici a zahradu kolem. Pozemek i nadále určen k výstavbě rodinného domu. V případě zájmu možnost rozdělení. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Financování zajistíme. Více info u makléře. Doporučujeme.

2 760 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 dny 9
Prodej, pozemek, 1849 m2, Bartošovice, Hukovice

Prodej, pozemek, 1849 m2, Bartošovice, Hukovice

Hukovice, Bartošovice

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Bartošovice, místní část Hukovice. Rovinatý pozemek se nachází v okrajové části obce a je dostupný po obecní komunikaci. Dle územního plánu obce se jedná o pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Výhodou atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností. Financování zajistíme. Doporučujeme.

780 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Prodej, stavební parcela, Bítov

Prodej, stavební parcela, Bítov

Bítov, Bítov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1071m² v obci Bítov. K pozemku vede vlastní komunikace zpevněná recyklátem. Pozemek se nachází v klidné části obce. Je zde nádherný výhled na lázeňské centrum Hýlov a Beskydy. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku ( voda, kanalizace, plyn, el. rozvod). Dostupnost veškerých služeb a MHD. Vynikající dosažitelnost Ostravy cca 20 min a Opavy 20min. Kupní cena je uvedena včetně provize a právních služeb. S financováním pomůže naše hypoteční centrum.

1 299 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře