Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 62
Prodej, stavební pozemek, 1355 m2, Sedlnice

Prodej, stavební pozemek, 1355 m2, Sedlnice

Sedlnice

Dovolujeme si Vám nabídnout pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu v obci Sedlnice, okr. Nový Jičín. Tento pozemek je jižně orientován a nachází se ve dobré dostupnosti do přilehlých měst. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Více informací Vám poskytneme telefonicky nebo na prohlídce, kterou Vám doporučujeme.

845 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 20 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, Štramberk

Prodej, stavební pozemek, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji pozemky s možností výstavby dvou rodinných domů o velikosti 2879m2. Konkrétní informace co se týče dělení pozemku a vedení IS již máme k dispozici, což Vám ušetří čas a nervy na konkrétních úřadech. Rozhodnutí o stavbě však na základě schváleného projektu. Pozemky s výhledem na Trúbu a nedaleko koupaliště Libotín, jsou ideální příležitostí k bydlení. Pro více informací kontaktujte makléře.

570 Kč za m2

Stav: Dobrý

před týdnem 8
Prodej, stavební pozemky, 3400 m2, Příbor - Prchalov

Prodej, stavební pozemky, 3400 m2, Příbor - Prchalov

Prchalov, Příbor

Nabízíme stavební pozemek s pohledem na Beskydy ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě části Příbora v Prchalově. Mírně svažitý, po celý den prosluněný pozemek, skýtá pro svého budoucího majitele možnost stavby luxusního rodinného sídla s bezproblémovým dojezdem po obecní komunikaci a inženýrskými sítěmi přímo na pozemku (elektřina a voda) nebo v jeho bezprostřední blízkosti (plyn a kanalizace). Na pozemku je chatka s přivedenou elektřinou, vodou a septikem s trativodem. Financování zabezpečíme. Makléř doporučuje.

2 278 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 20
Prodej, pozemek 2647 m2, Kopřivnice

Prodej, pozemek 2647 m2, Kopřivnice

Kopřivnice

Prodej pozemku o celkové ploše 2647 m2, který se nachází v obci Kopřivnice. Pozemek je veden jako trvalý travní porost a v územním plánu je zahrnut do sekce smíšené obytné - městské. Jedná se o rovinatou plochu. Poloha pozemku je uprostřed zástavby a je lemován vodním tokem Kopřivnička. Okolí je tvořeno pozemky stejného charakteru. Velice pěkné místo pro bydlení. Pro více informací volejte makléře. Uvedená cena je bez daně z nabytí nemovitosti.

720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 4
Prodej, pozemek, 1422 m2, Jeseník nad Odrou, Hůrka

Prodej, pozemek, 1422 m2, Jeseník nad Odrou, Hůrka

Hůrka, Jeseník nad Odrou

Nabízíme na prodej velmi zajímavý pozemek v klidné a žádané části Jeseníku nad Odrou, a to v části Hůrka. Pozemek je rovinatý, s velmi dobrou dostupností. Příjezd po obecní komunikací. Elektřina a plyn jsou kousek od pozemku, vyvedeny nejsou (nachází se v cestě). Vhodné k investici nebo na rekreaci, dle územního plánu také pro výstavbu rodinných domů a nebo stavby pro rodinnou rekreaci. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, stavební pozemek, Kunín

Prodej, stavební pozemek, Kunín

Kunín

Nabízíme Vám v klidné části obce Kunín stavební pozemek o rozměrech cca 30 x 91 metrů. Tento se nachází téměř na rovině. Na pozemku je přípojka el. rozvodu. V blízkosti se nachází vodovodní řád a plynovod. V obci veškerá občanská vybavenost. S financováním pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře.

3 369 606 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 4 týdny 4
Prodej, stavební pozemek, 864 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, stavební pozemek, 864 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte bydlení nedaleko centra Frenštátu? Máme pro Vás jedinečnou nabídku pozemku, na kterém se dotahují IS. Pozemek je rovinatý s výhledy na okolní vrcholky Beskyd. Pro více informací kontaktujte makléře.

907 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 5
Prodej, stavební pozemek, 873 m2, Nový Jičín, ul. Revoluční

Prodej, stavební pozemek, 873 m2, Nový Jičín, ul. Revoluční

Nový Jičín

Nabízíme k prodeji, stavební parcelu na ul. Revoluční ve směru z Nového Jičína na Valašské Meziříčí o velikosti 874 m2 se základovou deskou o velikosti 80 m2, která lze protáhnou na velikost až 100-110 m2 a budovu je možné zvednout o patro. Na pozemku jsou veškeré sítě, voda, elektřina. K pozemku je vypracován projekt a je již vyřízeno kompletně stavební povolení. Ihned můžete začít stavět. Parcela je v územním plánu určena k občanské vybavenosti, vhodné pro firmu, obchod s možností bydlení. Pro více informací, neváhejte kontaktovat makléře, financování na míru Vám bezplatně připraví náš hypoteční specialista. Doporučujeme prohlídku.

1 770 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 16
Prodej pozemek, 1 336 m2, Bravantice, možná výstavba domu na klíč, doporučujeme

Prodej pozemek, 1 336 m2, Bravantice, možná výstavba domu na klíč, doporučujeme

Bravantice

Nabízíme Vám prodej pozemku, který je určen k výstavbě rodinného domu v obci Bravantice o výměře 1 336 m2. Pozemek je ve velice klidné lokalitě a s dobrou dostupností, 5 min od nájezdu na dálnici. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Pozemek je svažitý a není to rovina. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě - kanalizace, voda, elektřina, plyn. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme výstavbu domu, dřevostavbu, po dohodě i zděnou stavbu vše na klíč od českého výrobce. Budete v případě zájmu jednat přímo s manažerem staveb, který Vám sdělí informace potřebné k výstavbě domu a poradí Vám s osazením samotného domu. Zajistíme kompletní financování jak na koupi pozemku ale také financování na celou výstavbu domu a to našim finančním specialistou. Výstavba domu na klíč není podmínkou prodeje. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. V inzerátu jsou také ukázkové fotografie domu na klíč, bungalov a vizualizace interiérů.

935 000 Kč

Stav: Projekt Balkon

před měsícem 10
Prodej, komerční pozemek, Hladké Životice

Prodej, komerční pozemek, Hladké Životice

Hladké Životice, Hladké Životice

Nabízíme k prodeji pozemek v blízkosti centra obce Hladké Životice. Pozemek je v územním plánu obce veden jako stavební plocha k podnikání bez rušivých vlivů. Vhodný tedy pro komerční využití s vynikající dostupností v blízkosti dálnice. Přístup po zpevněné obecní komunikaci, inženýrské sítě na hranici pozemku. Financování zajistíme. Doporučujeme.

350 Kč za m2

Stav: Dobrý

před měsícem 6
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře