Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 48
Prodej, stavební pozemek, 1683 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, stavební pozemek, 1683 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve Frenštátě pod Radhoštěm v blízkosti centra města. Na pozemek jsou vyřízeny souhlasy pro výstavbu jednoho či dvou rodinných domů. Přivedení IS jsou zahrnuty v ceně. Žádné další náklady kromě daně z nabytí. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 767 200 Kč

Stav: Dobrý

před 15 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 2156 m2, Bílovec

Prodej, stavební pozemek, 2156 m2, Bílovec

Bílovec

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je určen k výstavbě rodinného domu. Tento se nachází na okraji obce, je s nepatrným náklonem, obdélníkový tvar cca 31 x 72 a velikosti 2156 m2. V současné době jsou zaplacený poplatky na přívod vody. Dále zde do konce roku bude přiveden rozvod el. energie. Při rychlém jednání možnost dohody. V obci veškerá občanská vybavenost. S financováním pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 32 520 m2, Kujavy, okr. Nový Jičín

Prodej, stavební pozemek, 32 520 m2, Kujavy, okr. Nový Jičín

Kujavy, Kujavy

Exkluzivně nabízíme ucelený soubor stavebních pozemků o celkové výměře 32.520 m2. Nabízí se zde možnost koupit i polovinu. Dle platného územního plánu: lehký průmysl, drobné podnikání, individuální bydlení. Vhodné pro developery. Na pozemky jsou 2 přístupy přímo od obecní hlavní komunikace. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí přímo na pozemku. Obec Kujavy (3 km od města Fulnek) - vzdálenost do Ostravy je 20 min jízdy autem po nové dálnici, vzdálenost do Olomouce cca 30 min jízdy, vzdálenost do Nového Jičína cca 5 min jízdy. Kujavy se nacházejí necelé 2 km od dálničního sjezdu z dálnice. Pozemky jsou však zvukově i opticky od dálnice odděleny. Pozemky navazují na stávající zástavbu v obci, která má několik set obyvatel. Pozemky jsou osluněné, výhled je i na cca 2 km vzdálený Fulnecký zámek. V obci je postaven nový vodovod, je zde škola, školka, obecní úřad, fotbalové hřiště i autobusová zastávka.

199 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 12
Prodej pozemek, 1 336 m2, Bravantice, možná výstavba domu na klíč, doporučujeme

Prodej pozemek, 1 336 m2, Bravantice, možná výstavba domu na klíč, doporučujeme

Bravantice

Nabízíme Vám prodej pozemku, který je určen k výstavbě rodinného domu v obci Bravantice o výměře 1 336 m2. Pozemek je ve velice klidné lokalitě a s dobrou dostupností, 5 min od nájezdu na dálnici. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Pozemek je svažitý a není to rovina. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě - kanalizace, voda, elektřina, plyn. V případě vašeho zájmu vám zajistíme výstavbu domů na klíč, zajistíme kompletní financování na koupi pozemku a také na výstavbu domu a to našim finančním specialistou. Výstavba domu na klíč není podmínkou prodeje. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

919 999 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 3 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 1855 m2, Stará Ves u Bílovce

Prodej, stavební pozemek, 1855 m2, Stará Ves u Bílovce

Stará Ves, Bílovec

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné části obce. Pozemek je mírně svažitý na severozápad. Příjezd od vedlejší silnice je ze severozápadní strany. Pozemek se nachází v oblasti určené pro bydlení. Na jižní hranici pozemku je vodovodní řad, elektrická energie je přes cestu. Více informací u makléře.

1 010 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1355 m2, Sedlnice

Prodej, stavební pozemek, 1355 m2, Sedlnice

Sedlnice

Nabízíme Vám pozemek určený k výstavbě rodinného domu, dle platného územního plánu. Pozemek je na slunném místě v klidné části obce. Na hranici jsou voda, elektřina, plyn, kabelová televize. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky a nebo na osobní prohlídce, kterou doporučujeme.

855 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 6041 m2, Štramberk

Prodej, stavební pozemek, 6041 m2, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme pozemek k výstavbě rodinných domů. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Možnost koupě i menší výměry. Pozemek se nachází v klidné a žádané lokalitě města Štramberk. Strategická poloha zaručuje soukromí i dobrou dostupnost do Nového Jičínu i Kopřivnice. Výhodná cena jak pro prodej, tak i dobrou investici. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a MHD v dosahu. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

530 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 3
Prodej, stavební pozemek 3875 , Jistebník

Prodej, stavební pozemek 3875 , Jistebník

Jistebník, Jistebník

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné části obce Jistebník. Jedná se o původní stavbu s č.p. určenou k demolici a zahradu kolem. Pozemek i nadále určen k výstavbě rodinného domu. V případě zájmu možnost rozdělení. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Financování zajistíme. Více info u makléře. Doporučujeme.

2 760 000 Kč

Stav: Špatný

před týdnem 9
Prodej, stavební pozemek, 1641 m2, Sedlnice

Prodej, stavební pozemek, 1641 m2, Sedlnice

Sedlnice, Sedlnice

Nabízíme ke koupi stavební pozemek dle platného územního plánu obce o celkové rozloze 1641 m2 v obci Sedlnice. Na pozemku je již vyřešena voda, elektřina, plyn a místní kabelová televize. Příjezdová cesta je po obecní zpevněné komunikaci. Snadná dostupnost do Ostravy, Nového Jíčína i Frýdku - Místku. Více informací u makléře.

750 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 10
Prodej, pozemek, 161 m2, Jeseník n/O. - Polouvsí

Prodej, pozemek, 161 m2, Jeseník n/O. - Polouvsí

Polouvsí, Jeseník nad Odrou

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 161 m2 cca 10 km od Nového Jičína. Naproti pozemku rybník, aut. zastávka. Ideální pozemek pro rekreaci nebo zahradu. Po původní stavbě stále existuje číslo popisné, v územním plánu veden jako stavební. Inženýrské sítě v dosahu. Výhodou klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Doporučujeme.

89 900 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 8
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře