Pozemky, Stavební pozemky na prodej Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 97
Prodej, stavební pozemek, 964 m2, Václavovice

Prodej, stavební pozemek, 964 m2, Václavovice

Václavovice, Václavovice

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o celkové rozloze 964 m2 ve Václavovicích. Pozemek je oplocený, v zadní části vybudovaný betonový plot. Elektřina a voda již vyřešeny na pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost. Bezproblémová dostupnost do Frýdku, Havířova a Ostravy díky autobusové dopravě spojující tyto tři města. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb RK. Možnost nabídky financování. Makléř doporučuje.

1 300 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 21 hod. 3
Prodej, pozemek, 10035 m2, Ostrava, ul. Kubínova

Prodej, pozemek, 10035 m2, Ostrava, ul. Kubínova

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek v části Ostrava Heřmanice o výměře 10.035 m2. Téměř rovinatý pozemek je přístupný z ulice Kubínova. Voda, plyn a elektrická energie jsou v blízkosti hranice pozemku. Vhodný k výstavbě rodinných domů. Výborná dostupnost do centra Ostravy. Klidná lokalita, přesto dobrá dostupnost MHD a služeb. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí a DPH.

298 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek,1502 m2, Ostrava - Muglinov

Prodej, stavební pozemek,1502 m2, Ostrava - Muglinov

Muglinov, Ostrava

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý stavební pozemek o výměře 1502 m2 dle územního plánu vhodný k výstavbě rodinného domu, sídla firmy, provozovny nebo také skladu. Veškeré sitě (voda,plyn,elektřina) jsou na hranici pozemku. Klidná lokalita ve slepé ulici. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 814 m2, Ostrava - Michálkovice

Prodej, stavební pozemek, 814 m2, Ostrava - Michálkovice

Michálkovice, Ostrava

Nabízíme pozemek v klidné části Ostrava - Michálkovice. Jedná se o prosluněný a udržovaný pozemek, který je zahrnut do územního plánu města bez omezení. Pozemek je celý oplocený drátěným plotem, příjezd je zajištěn po obecní zpevněné komunikaci, parkování je možné přímo na pozemku, k dispozici je brána. V současné době je pozemek využíván k relaxaci a zahrádkaření. Na pozemku je vystavěna chatka, ta je na pevných základech, částečně je podsklepená a je do ní zavedena elektřina. Slouží k uskladnění výpěstků, zahradního nábytku a nářadí. Pozemek je rovinatý, voda je přivedena přímo na pozemek, plyn je na hranici pozemku, kanalizace dešťová. Pozemek sousedí se zahrádkářskou kolonií, jedná se o klidné místo, doprava zajištěna MHD. Možnost dokoupení dalších metrů. Více informací u makléře. Vyřízení hypotéky zajistíme našimi zkušenými nezávislými hypotečními specialisty bezplatně.

895 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Hrabová

Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Hrabová

Hrabová, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební, rovinatý pozemek o velikosti 841 m2. umístěný v klidné části Ostravy Hrabové. U pozemku jsou veškeré inženýrské sítě, vyvedena je elektřina. V ceně je vyvedení vody, kanalizace je hned vedle pozemku s možností napojení ČOV, plyn cca 5 metrů. Příjezdová cesta je v podílovém spoluvlastnictví a bude přecházet pod správu obce. V blízkosti se nachází cyklostezka, jízdárna a další občanské vybavení. Výhodou je dobrá dostupnost MHD a linkových spojů.

1 570 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 11
Prodej, pozemek, 1864 m2, Ostrava - Michálkovice

Prodej, pozemek, 1864 m2, Ostrava - Michálkovice

Michálkovice, Ostrava

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné lokalitě v Ostravě - Michálkovicích, v územním plánu určený pro stavbu rodinného domu. Pozemek je čtvercového tvaru, mírně svažitý, oplocený a nachází se ve slepé ulici. Na hranici pozemku je přiveden veřejný vodovod, elektřina a plyn. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1412 m2, Horní Lhota

Prodej, stavební pozemek, 1412 m2, Horní Lhota

Horní Lhota, Horní Lhota

Rádi lyžujete? Máme pro Vás nabídku pozemku, který je v blízkosti Vaňkova kopce. Pozemek má výmeřu 1412 m2 a nachází se v obci Horní Lhota. IS - přípojka elektřiny je již na pozemku, voda, plyn a kanalizace jsou na hranici pozemku. Jedná se o slunný pozemek, který se nachází na velice klidném místě s dobrou dostupností do Ostravy. Financování zajistíme přes naše hypoteční centrum. Pro více informací nebo domluvení prohlídky volejte makléři.

1 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
Prodej, stavební pozemek, Stará Ves nad Ondřejnicí

Prodej, stavební pozemek, Stará Ves nad Ondřejnicí

Stará Ves, Stará Ves nad Ondřejnicí

Nabízíme Vám ke koupi pozemek ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Pozemky mají celkovou výměru 5531 m2 a zaručí Vám dostatečné soukromí. Kupní cena je uvedena bez daně z nabytí nemovitých věcí. Pro více informací nebo domluvení prohlídky volejte makléři.

4 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1880 m2, Klimkovice - Josefovice

Prodej, stavební pozemek, 1880 m2, Klimkovice - Josefovice

Josefovice, Klimkovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1880 m2, pozemek má rozměry cca 100x 19 m. Přístup na pozemek je z obecní zpevněné komunikace, která je celoročně udržovaná. Na pozemku je zavedena voda a elektřina, v hranici pozemku vede plyn a výstavba veřejné kanalizace je naplánována na tento rok. Pozemek je celooplocen. Přední část pozemku vhodná k výstavbě RD je v rovině, zadní část pozemku je mírně svažitá s ovocnými stromy (švestky, jablka, hrušky, blumy). Část Josefovice je velmi klidná oblast vzdálená pouze 3 km od centra Klimkovic. Do Josefovic jezdí MHD a vzhledem k blízkému napojení na dálnici D47 trvá cesta do centra Ostravy jen 20 minut. Do Ostravy Poruby pouhých 13 minut. Přímo v obci je mateřská škola. V Klimkovicích je základní škola. V obci je také obchod. Z jedné strany pozemku je pole, na druhé straně je postaven rodinný dům.

900 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 13
Prodej, pozemek, 1985 m2, Ostrava - Nová Plesná

Prodej, pozemek, 1985 m2, Ostrava - Nová Plesná

Plesná, Ostrava

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu v atraktivní části Nová Plesná, Pláňava. Pozemek má 1985 m2, na šířku 20 m, na délku 108 m. Je hned u budoucí příjezdové cesty. Jedná se o lokalitu s novou výstavbou rodinných domů. Bližší informace u makléře.

1 560 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře