Pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Prodej, stavební parcela, Dolní Lomná

Prodej, stavební parcela, Dolní Lomná

Dolní Lomná

Chcete bydlet uprostřed přírody a zároveň v dosahu civilizace? Dovolujeme si Vám nabídnout krásný slunný pozemek v podhorské obci Dolní Lomná. Pozemek splňuje veškeré nároky,má nádherné výhledy do okolí, je napojen na inženýrské sítě. Voda je řešena vodovodním řádem i vlastní studnou, plyn a elektřiny na pozemku. Příjezd je vyřešen po obecní komunikaci, která je celoročně udržovaná. Makléř doporučuje prohlídku.

999 999 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, stavební pozemek, 3570 m2, Kaňovice

Prodej, stavební pozemek, 3570 m2, Kaňovice

Kaňovice, Kaňovice

Pozemek k výstavbě vily či rodinného domu. El. přípojka a voda na hranici pozemku. Strategická poloha nabízí soukromí s výbornou dostupností do Ostravy, Havířova a Frýdku - Místku. Vhodné pro atraktivní prodej po výstavbě domu či dobrou investici. Klidná lokalita s výhledem na Beskydy. Možnost i větší výměry. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 7
Prodej, stavební pozemek, 4102 m2, Kaňovice

Prodej, stavební pozemek, 4102 m2, Kaňovice

Kaňovice, Kaňovice

Pozemek k výstavbě vily či rodinného domu. Elektrická přípojka a voda na hranici pozemku. Strategická poloha nabízí soukromí i výbornou dostupnost do Ostravy, Havířova a Frýdku-Místku. Vhodné pro prodej po výstavbě domu či dobrou investici. Klidná lokalita s výhledem na Beskydy. Možnost i větší výměry. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 520 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, stavební pozemek, 1800 m2, Dobrá

Prodej, stavební pozemek, 1800 m2, Dobrá

Dobrá, Dobrá

Nabízíme k prodeji stavební pozemek obdélníkového tvaru o rozměrech cca 25 m x 72 m. Pozemek je v územním plánu obce určený ke stavbě rodinného domu. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Sítě na hranici pozemku. Více informací u makléře.

1 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, 3659 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemek, 3659 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme ke koupi atraktivní pozemek o celkové výměře 3659 m2 v klidné části obce Čeladná - Hamry. Pozemek je rovinatý, slunný s pěkným výhledem na hory. Součástí nabídky je přípojka vody, kanalizace a elektro. Dle územního plánu je převládající navrhovaný způsob využití smíšené bydlení s maximální výškovou hladinou dvě nadzemní podlaží s podkrovím a s povolenou zastavitelností 10%. Přípustné jsou tedy bydlení v rodinných domech, rodinná rekreace, stavby a zařízení občanského vybavení a podobné. Příjezd k pozemku je po celoročně udržované obecní komunikaci. Obec Čeladná je vybavena veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, vlak, autobusové spojení, obchody, lékaři atd..). Obec Čeladná nabízí nejen rekreační, sportovní a kulturní vyžití, ale také lázně a rozvětvené turistické trasy. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

5 708 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek,1831 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemek,1831 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme ke koupi atraktivní pozemek o celkové výměře 1831 m2 v klidné části obce Čeladná - Hamry. Pozemek je rovinatý, slunný s pěkným výhledem na hory. Součástí nabídky je přípojka vody, kanalizace a elektro. Dle územního plánu je převládající navrhovaný způsob využití smíšené bydlení s maximální výškovou hladinou dvě nadzemní podlaží s podkrovím a s povolenou zastavitelností 10%. Přípustné jsou tedy bydlení v rodinných domech, rodinná rekreace, stavby a zařízení občanského vybavení a podobné. Příjezd k pozemku je po celoročně udržované obecní komunikaci. Obec Čeladná je vybavena veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, vlak, autobusové spojení, obchody, lékaři atd..). Obec Čeladná nabízí nejen rekreační, sportovní a kulturní vyžití, ale také lázně a rozvětvené turistické trasy. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

2 854 250 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek,1828 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemek,1828 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme ke koupi atraktivní pozemek o celkové výměře 1828 m2 v klidné části obce Čeladná - Hamry. Pozemek je rovinatý, slunný s pěkným výhledem na hory. Součástí nabídky je přípojka vody, kanalizace a elektro. Dle územního plánu je převládající navrhovaný způsob využití smíšené bydlení s maximální výškovou hladinou dvě nadzemní podlaží s podkrovím a s povolenou zastavitelností 10%. Přípustné jsou tedy bydlení v rodinných domech, rodinná rekreace, stavby a zařízení občanského vybavení a podobné. Příjezd k pozemku je po celoročně udržované obecní komunikaci. Obec Čeladná je vybavena veškerou občanskou vybaveností (škola, školka, vlak, autobusové spojení, obchody, lékaři atd..). Obec Čeladná nabízí nejen rekreační, sportovní a kulturní vyžití, ale také lázně a rozvětvené turistické trasy. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

2 854 250 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, 7 308 m2, Pražmo

Prodej, stavební pozemek, 7 308 m2, Pražmo

Pražmo, Pražmo

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozsáhlý pozemek o celkové výměře 7 308 m2, který je zahrnut do územního plánu obce a určen pro výstavbu pěti rodinných domů. Slunný pozemek s výhledem na hory je situován v blízkosti centra obce a svou rozlohou nabízí novému majiteli dostatečné soukromí. Elektřina, voda i kanalizace jsou na hranici pozemku. Pražmo i přilehlá obec Raškovice mají výbornou občanskou vybavenost. Makléř doporučuje.

535 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, stavební pozemek, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 1553 m2. Pozemek se nachází v katastrálním území Frýdlantu a je veden dle nového geometrického plánu jako stavební. Velmi dobrá dostupnost do centra obce je po zpevněné komunikaci. Pozemek se nachází nedaleko řeky Čeladenka, kolem které vede cyklostezka směr Ostravice, Čeladná a jsou zde jezy ve kterých je v letních měsících příjemné koupání. Velmi vyhledávaná lokalita. Doporučujeme prohlídku.

950 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 14
Prodej, louka, 26943 m2, Měrkovice

Prodej, louka, 26943 m2, Měrkovice

Měrkovice, Kozlovice

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako trvalý travní porost, orná půda, ostatní plocha a vodní plocha o celkové výměře 26943 m2 v katastrálním území Měrkovice, okres Frýdek-Místek. Výměra trvalého travního porostu činí 18466 m2. Přístup přes pozemek jiného vlastníka a po obecní nezpevněné komunikaci. BPEJ 74811 a 74851. Pozemky jsou obhospodařovány bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

24 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?