Pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 163
Prodej, pozemek, 1657 m2, Bystřice

Prodej, pozemek, 1657 m2, Bystřice

Bystřice

Nabízíme rovinatý pozemek v Bystřici o rozloze cca 1657 m2. Voda a elektřina na hranici pozemku, plyn se nachází u obecní komunikace. Součástí prodeje bude také 1/3 příjezdové cesty a točny cca 214 m2 za 75 000. V současné době probíhá realizace příjezdové komunikace současným vlastníkem. Krásný panoramatický výhled na pohoří Beskyd. Rozptýlená zástavba rodinných domů. Autobusová zastávka 3 minuty chůze.

700 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 9 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Žermanice

Prodej, stavební pozemek, 2000 m2, Žermanice

Žermanice, Žermanice

Nabízíme ke koupi stavební pozemek o velikosti 2000 m2 ve velmi klidné části Žermanic. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, s krásným výhledem na Beskydy, vedený v územním plánu města k výstavbě rodinného domu. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Největší výhodou je, že elektrická přípojka a vodovodní řád je již vybudován na pozemku. Nabídka možnosti financování. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře. Pro více informací popřípadě prohlídku kontaktujte makléře.

595 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 10 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 1242 m2, Sviadnov

Prodej, stavební pozemek, 1242 m2, Sviadnov

Sviadnov, Sviadnov

Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek obdélníkového tvaru určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu v obci Sviadnov. Výměra parcely je 1242 m2 a nachází se na ulici Pod Šimlem. Tento pozemek patří k posledním volným pozemkům v této vyhledávané lokalitě. Distribuční síť plynu a elektřiny, vodovodní řád a splašková kanalizace je vedena v obecní, asfaltové cestě, přípojky jsou vyvedeny na pozemku. Pozemek je ze tří stran oplocený, jedná se o klidné místo s vynikající dostupností do okolních měst Frýdku - Místku a Ostravy. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Financování na míru Vám zpracují naši hypoteční specialisté.

1 776 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 6
Prodej, stavební pozemek, 1023 m2, Frýdek - Místek

Prodej, stavební pozemek, 1023 m2, Frýdek - Místek

Lískovec, Frýdek-Místek

Hledáte místo pro Váš dům ? Nabízíme ke koupi stavební pozemek v Lískovci u Frýdku - Místku na ul. Vratimovská. Slunný pozemek o výměře 1023 m2, je zahrnut do územního plánu obce a určen pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je ze tří stran oplocen, rovinatý a jsou zde vzrostlé stromy, poskytující příjemný stín. Na pozemku je možnost připojení k vodovodu a do distribuční sítě elektřiny a plynu. Přístup k pozemku je po obecní komunikaci. Možnost využití MHD zdarma pro občany města F-M. Základní a mateřská škola vzdálena 3 minuty chůze. Jedná se o klidné místo s vynikající dostupností do okolních měst Frýdku - Místku a Ostravy. Více informací Vám poskytneme na prohlídce, nebo v RK. Financování na míru Vám zpracují naši hypoteční specialisté.

960 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, 987 m2, Staříč

Prodej, stavební pozemek, 987 m2, Staříč

Staříč, Staříč

Nabízíme pozemek pro výstavbu rodinného domu v obci Staříč na Frýdecko - Místecku, který se nachází v zóně pro smíšené bydlení. Pozemek se nachází v blízkosti centra obce. Inženýrské sítě jsou téměř na hranici pozemku. Pozemek je orientovaný jižně nad úrovní obecní cesty. S financováním Vám pomohou naší specialisté. Doporučujeme osobní prohlídku.

640 000 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 6
Prodej, zahrada, 604 m2, Písečná

Prodej, zahrada, 604 m2, Písečná

Písečná

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji pozemek v obci Písečná o výměře 604 m2, nyní využívaný jako zahrada. Sítě na pozemku nejsou zavedeny. Ideální pro ty kteří hledají odreagování v klidném prostředí. Pro více informací volejte svého makléře.

55 000 Kč

Stav: Dobrý

před 15 hod. 5
Prodej, pole, 5780 m2, Třinec

Prodej, pole, 5780 m2, Třinec

Třinec

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 5780 m2 v okrajové části města Třinec - Konská. Celodenně prosluněný pozemek je rovinatý s přístupem z obecní asfaltové komunikace, která je celoročně udržovaná. Pozemek je veden jako orná půda. Makléř doporučuje prohlídku

35 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 15 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Čeladná

Prodej, stavební pozemek, 1500 m2, Čeladná

Čeladná, Čeladná

Nabízíme k prodeji stavební pozemek na velmi žádaném a lukrativním místě nedaleko golfového hřiště v obci Čeladná. Pozemek je zcela rovinatý a veškeré inženýrské sítě včetně kanalizace jsou na hranici pozemku. Je možno využít již vypracovaný projekt ke stavbě roubenky, a všechny potřebné dokumentace k zahájení stavby. Budoucí majitelé ocení nádherně umístěný pozemek, k výstavbě svého domu snů. V blízkém okolí veškerá občanská vybavenost. Makléř doporučuje prohlídku. S financováním Vám vypomůže naše úvěrové centrum, v zastoupení finančním specialistou.

1 850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Prodej, stavební pozemek, 2847 m2, Frýdlant nad Ostravicí

Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí

Nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek o celkové ploše 2847 m2. Pozemek je schválen územním plánováním , a určeny jako stavební plocha k bydlení, stavbě rodinného domů, je přístupný přímo z místní komunikace, která je vedena v pasportu místních komunikací. Vyhledávaná lokalita s využitím cyklostezek vedoucích přes Ostravicí dál do Beskyd. V nedalekém okolí se nachází soutok Ostravice a Čeladenky. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžou naši specialisté Hypotečního centra. Cena k jednání.

1 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 13
Prodej, stavební pozemek, 1658 m2, Janovice

Prodej, stavební pozemek, 1658 m2, Janovice

Janovice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1 658 m2, který se nachází v klidné části obce Janovice. Pozemek je rovinatý s výhledem na Beskydy. Voda, elektřina a plyn ve vzdálenosti do 50 m, kanalizace zatím není - připravuje se. S financováním pomůže naše Hypocentrum. Makléř doporučuje prohlídku.

1 740 900 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře