Pozemky na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 312
Prodej, pozemek, 808 m2, Bohumín - Skřečoň

Prodej, pozemek, 808 m2, Bohumín - Skřečoň

Skřečoň, Bohumín

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 808 m2 vedený jako zahrada, možno využít k výstavbě rodinného domu. Parcela se nachází v klidné části poblíž autobusové zastávky, inženýrské sítě na hranici pozemku. Pro více informací kontaktujte prosím makléře.

680 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 4
Prodej, louka, 6429 m2, Albrechtice u Českého Těšína

Prodej, louka, 6429 m2, Albrechtice u Českého Těšína

Albrechtice, Albrechtice

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako trvalý travní porost o výměře 6429 m2 v katastrálním území Albrechtice u Českého Těšína, okres Karviná. Pozemek se nachází v zastavěné části obce. Přístup po nezpevněné komunikaci jiného vlastníka na základě věcného břemene. BPEJ 74310 a 74752. Pozemek je obhospodařován bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

330 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 3
Prodej, pozemek, 6275 m2, Rychvald, ul. Landek

Prodej, pozemek, 6275 m2, Rychvald, ul. Landek

Rychvald, Rychvald

Nabízíme na prodej velmi zajímavý pozemek v těsné blízkosti Orlové a Rychvaldu. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, možnost také napojení na veřejnou kanalizaci. Na pozemku je již vyvedena elektřina (tzv. antoníček). Pozemek je určen pro výstavbu rodinných domů dle územního plánu města Rychvald. Příjezd je k pozemku zajištěn přes obecní komunikaci. Dále je tento pozemek vhodný k investici - připraven geometrický plán na rozdělení a vytvoření tak 3 pozemků pro výstavbu domů. Možnost koupě jako celek nebo menší pozemek samostatně. Pro více informací volejte makléře. Doporučujeme. S financováním Vám pomůžeme. V blízkosti veškerá občanská dostupnost. Při rychlém jednání je možná výrazná sleva!

1 605 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, pozemek, 1936 m2, Rychvald, ul. Akátová

Prodej, pozemek, 1936 m2, Rychvald, ul. Akátová

Rychvald, Rychvald

Nabízíme na prodej pozemek, který se nachází v klidném a pěkném místě mezi Orlovou a Rychvaldem. Pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu dle územního plánu města Rychvald. Příjezd je k pozemku zajištěn, a to skrz obecní asfaltovou cestu. Co se týká elektřiny - na pozemku je již vystavěna elektroměrová skříň k připojení (tzv. antoníček). Napojení na vodovodní řád je v těsné blízkosti pozemku, taktéž kanalizace - možno řešit napojení na veřejnou kanalizaci nebo žumpou. V případě zájmu k pozemku obdržíte zdarma kompletní typový projekt od společnosti G servis na stavbu menšího zděného bungalovu 3+kk o obytné ploše 75 m2. Projekt je ve 3 vyhotoveních. Pozemek je situován na severozápad a je svažitý. V blízkosti je občanská vybavenost (5 minut centrum Orlové). Možnost koupit také všechny 3 pozemky. Při rychlém jednání možná sleva. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

460 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, pozemek, 1766 m2, Rychvald, ul. Landek

Prodej, pozemek, 1766 m2, Rychvald, ul. Landek

Rychvald, Rychvald

Nabízíme na prodej pozemek, který se nachází v klidném a pěkném místě mezi Orlovou a Rychvaldem. Pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu dle územního plánu města Rychvald. Příjezd je k pozemku zajištěn, a to skrz obecní asfaltovou cestu s napojením na vlastní cestu (dle geo. plánu pro vytvoření cesty). Napojení na vodovodní řád je v těsné blízkosti pozemku, taktéž kanalizace - možno řešit napojení na veřejnou kanalizaci nebo žumpou.V případě zájmu k pozemku obdržíte zdarma kompletní typový projekt od společnosti G servis na stavbu menšího zděného bungalovu 3+kk o obytné ploše 75 m2. Projekt je ve 3 vyhotoveních. Pozemek je situován na severozápad a je svažitý. V blízkosti je občanská vybavenost (5 minut centrum Orlové). Možnost koupit také všechny 3 pozemky. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme. Při rychlém jednání sleva.

447 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, pozemek, 1992 m2, Rychvald, ul. Akátová

Prodej, pozemek, 1992 m2, Rychvald, ul. Akátová

Rychvald, Rychvald

Nabízíme na prodej pozemek, který se nachází v klidném a pěkném místě mezi Orlovou a Rychvaldem. Pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu dle územního plánu města Rychvald. Příjezd k pozemku je zajištěn, a to skrz obecní asfaltovou cestu s napojením na vlastní cestu (dle geo. plánu pro vytvoření cesty). Napojení na vodovodní řád je v těsné blízkosti pozemku, taktéž kanalizace - možno řešit napojení na veřejnou kanalizaci nebo žumpou. V případě zájmu k pozemku obdržíte zdarma kompletní typový projekt od společnosti G servis na stavbu menšího zděného bungalovu 3+kk o obytné ploše 75 m2. Projekt je ve 3 vyhotoveních. Pozemek je situován na severozápad a je svažitý. V blízkosti je občanská vybavenost (5 minut centrum Orlové). Možnost koupit také všechny 3 pozemky. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme Při rychlém jednání sleva.

460 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 928 m2, Petřvald u Karviné

Prodej, stavební pozemek, 928 m2, Petřvald u Karviné

Petřvald, Petřvald

Nabízíme na prodej pozemek na pěkném a klidném místě v Petřvaldu. Na pozemku je již přivedena elektřina, voda je také zajištěna a připojena na veřejný vodovod. K pozemku vede nová asfaltová cesta s příjezdem. Pozemek je rovinatý a dobře přístupný. V těsné blízkosti veškerá občanská vybavenost. Parkování na pozemku. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

940 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 1690 m2, Horní Suchá

Prodej, stavební pozemek, 1690 m2, Horní Suchá

Horní Suchá, Horní Suchá

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 1690 m2. Je situován ve velmi klidné části obce ve slepé ulici. Sítě se nacházejí na hranici pozemku. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru. Veškeré dokumenty obdržíte při prohlídce. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb realitní kanceláře.

379 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, louka, 2505 m2, Horní Lutyně

Prodej, louka, 2505 m2, Horní Lutyně

Lutyně, Orlová

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako trvalý travní porost o výměře 2505 m2 v katastrálním území Horní Lutyně, okres Karviná. Přístup po obecní zpevněné komunikaci. BPEJ 64742. Pozemek je obhospodařován bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

150 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 3
Pozemek pro bydlení, 5912m², ulice Borovského, Karviná - Ráj

Pozemek pro bydlení, 5912m², ulice Borovského, Karviná - Ráj

Karviná

Nabízíme vám pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu v lukrativní části Karviné, přístupný z ulice Borovského, Karviná - Ráj. Pozemek je vhodný pro náročného klienta, který ocení jeho velikost a pěkný výhled. K pozemku vede vlastní přístupová cesta v délce 36 m od hlavní komunikace ulice Borovského. Parcela je tímto od silnice kryta okolní zástavbou. Celková výměra pozemku je 5912m², včetně přístupové cesty o velikosti 145m². Pozemek Je mírně svažitý. Na pozemek je přivedena voda. Elektřina a plyn je u hranice pozemku. Doporučujeme prohlídku.

650 Kč za m2

Balkon

před 6 dny 7
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře