Pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 69
Prodej, pozemek, Bartošovice, okr. Nový - Jičín

Prodej, pozemek, Bartošovice, okr. Nový - Jičín

Bartošovice

Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 5780 m2, který se nachází na okraji obce Bartošovice, v okr. Nový -Jičín. Pozemek je veden z části jako lesní, ve kterém jsou vzrostlé listnaté stromy ( buk, dub, olše ) a druhá část jako trvalý trávní porost. Doporučujeme jako případnou investici do budoucna.

160 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, stavební pozemek, 570 m2, Závišice

Prodej, stavební pozemek, 570 m2, Závišice

Závišice

Nabízíme k prodeji dva pozemky v obci Závišice, které jsou vedeny jako stavební. Jedná se o pozemky o rozloze 569 a 579 m2, svou velikostí, hlavně šířkou jsou tedy vhodné pro výstavbu chaty či menšího domu. Elektřina a voda na hranici pozemku, příjezd po zpevněné obecní a vlastní komunikaci. Výhodou klidná lokalita na okraji obce mimo záplavovou oblast. Lze koupit jednotlivě i dohromady, pozemky jsou blízko sebe, ale nesousedí. Cena může být předmětem jednání. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

231 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, pozemek, 1422 m2, Jeseník nad Odrou, Hůrka

Prodej, pozemek, 1422 m2, Jeseník nad Odrou, Hůrka

Hůrka, Jeseník nad Odrou

Nabízíme na prodej velmi zajímavý pozemek v klidné a žádané části Jeseníku nad Odrou, a to v části Hůrka. Pozemek je rovinatý, s velmi dobrou dostupností. Příjezd po obecní komunikací. Elektřina a plyn jsou kousek od pozemku, vyvedeny nejsou (nachází se v cestě). Vhodné k investici nebo na rekreaci, dle územního plánu také pro výstavbu rodinných domů a nebo stavby pro rodinnou rekreaci. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

405 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 4
Prodej, zahrada, 263 m2, Příbor

Prodej, zahrada, 263 m2, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Příbor o celkové ploše 263 m2. Zahrada se nachází v klidné části města v blízkosti centra i vlakového nádraží. Pozemek veden v katastru jako zahrada. Dle územního plánu plocha smíšená obytná, stavební tedy s omezeními vyplývajícími z velikosti a lokality. V současné době oplocená, neudržovaná zahrada se vzrostlými stromy. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

330 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 4
Prodej, pozemek, 1849 m2, Bartošovice, Hukovice

Prodej, pozemek, 1849 m2, Bartošovice, Hukovice

Hukovice, Bartošovice

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Bartošovice, místní část Hukovice. Rovinatý pozemek se nachází v okrajové části obce a je dostupný po obecní komunikaci. Dle územního plánu obce se jedná o pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Výhodou atraktivní lokalita s vynikající dopravní dostupností. Financování zajistíme. Doporučujeme.

780 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 6
Prodej, pozemek 2647 m2, Kopřivnice

Prodej, pozemek 2647 m2, Kopřivnice

Kopřivnice

Prodej pozemku o celkové ploše 2647 m2, který se nachází v obci Kopřivnice. Pozemek je veden jako trvalý travní porost a v územním plánu je zahrnut do sekce smíšené obytné - městské. Jedná se o rovinatou plochu. Poloha pozemku je uprostřed zástavby a je lemován vodním tokem Kopřivnička. Okolí je tvořeno pozemky stejného charakteru. Velice pěkné místo pro bydlení. Pro více informací volejte makléře. Uvedená cena je bez daně z nabytí nemovitosti.

720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 4
Prodej, pole, 1923 m2, Mořkov

Prodej, pole, 1923 m2, Mořkov

Mořkov, Mořkov

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako orná půda o výměře 1923 m2 v katastrálním území Mořkov, okres Nový Jičín. Jedná se o pruh v honu. Přístup po obecní zpevněné komunikaci. BPEJ 74911. Pozemek je obhospodařován na základě pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

60 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 3
Prodej, stavební pozemek, Sedlnice

Prodej, stavební pozemek, Sedlnice

Sedlnice, Sedlnice

Nabízíme Vám ke koupi rovinatý slunný pozemek obdélníkového tvaru. Na hranici pozemku elektřina, plyn, telekomunikace, obecní vodovod, přístup z obecní komunikace. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky, nebo na prohlídce. Návrh nejvýhodnějšího financování vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista

795 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

včera 7
Prodej, stavební pozemek, 1255 m², Bílovec

Prodej, stavební pozemek, 1255 m², Bílovec

Bílovec

Na okraji Bílovce Vám nabízíme stavební pozemek o velikosti 1255 m², tento je určen k výstavbě rodiného domu. Na hranici se nachazejí veškeré inženýrské sítě. Pozemek má obdelníkový tvar a je mimo zaplavové území.

865 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, Hladké Životice

Prodej, stavební pozemek, Hladké Životice

Hladké Životice

V malebné obci Hladké Životice Vám nabízíme pozemek, který je určen k výstavbě rodinného domu. Je téměř rovinatý a má obdélníkový tvar. Inženýrské sítě jsou na hranici (voda, plyn a elektřina). V obci veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékař, pošta a podobně). Díky nájezdu na D1 jste za 20 min v centru Ostravy, Hranic a Opavy. S financováním Vám pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře.

400 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře