Pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 103
Prodej lesa, 5708 m², Tísek

Prodej lesa, 5708 m², Tísek

Tísek, Tísek

Prodej uceleného lesního pozemku o celkové výměře 5.708 m2, jedná se o smíšený lesní porost. Dle lesní hospodářské osnovy se zde nachází: habr obecný 22 let 50%, buk lesní 22 let 20%, dub letní 22 let 20% a modřín opadavý 22 let 10%. Ke kupní ceně se hradí daň z nabytí nemovitosti.

130 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej pozemku k bydlení, 2620 m², Štramberk, ul. Libotín

Prodej pozemku k bydlení, 2620 m², Štramberk, ul. Libotín

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji pozemky s možností výstavby dvou rodinných domů o velikosti 2620m2. Konkrétní informace co se týče dělení pozemku a vedení IS již máme k dispozici, což Vám ušetří čas a nervy na konkrétních úřadech. Rozhodnutí o stavbě však na základě schváleného projektu. Pozemky s výhledem na Trúbu a nedaleko koupaliště Libotín, jsou ideální příležitostí k bydlení. Pro více informací kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej zahrady, 389 m², Bílovec

Prodej zahrady, 389 m², Bílovec

Stará Ves, Bílovec

Nabízíme zahradu ve Staré Vsi u Bílovce o ploše 389 m2. Zahrada se nachází v zahrádkářské osadě Na Vyhlídce II na jejím samém okraji. Jedná se o příjemnou poklidnou lokalitu s výhledem do zeleně, osada je lemovaná lesem a nabízí možnost procházek do okolí. Příjezd je zajištěn společnou bránou až k pozemku, parkování je možné přímo v místě. Zahrada má čtvercový tvar, je mírně ze svahu a je celodenně osluněná. Pozemek je vhodný k zahrádkaření nebo k výstavbě montované chaty. Přípojka vody a elektřiny je vyvedena na pozemku. V osadě funguje za poplatek půjčovna zahradnického nářadí, odvoz bio odpadu. Doporučuji jako skvělé místo k relaxaci.

315 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej zahrady, 380 m², Odry

Prodej zahrady, 380 m², Odry

Odry

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 380 m², která se nachází v zahrádkářské kolonii Odry. Zahrada je nyní zatravněná a vysázena ovocnými stromy. Je zde postaven malý altán k odpočinku a relaxaci. Voda je užitková ze skalních sklepů, elektřina je na hranici pozemku. Pro více informací, nebo termíny prohlídek kontaktujte makléře.

400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej pozemku k bydlení, 1899 m², Frenštát pod Radhoštěm

Prodej pozemku k bydlení, 1899 m², Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek k bydlení na jednom z nejkrásnějších míst ve Frenštátě pod Radhoštěm. Na pozemku je vrtaná studna o hloubce cca 25 metrů s dostatečnou vydatností vodního zdroje. Elektřina je přivedena na pozemek. V ceně pozemku je i podíl na příjezdové cestě - 1/4 z 1525 m2 - cesta již zbudována, na sousedních pozemcích se již staví domy (dva jsou již postavené). Z pozemku je hezký výhled na Velký Javorník, Radhošť a Lysou Horu. K dispozici bude od června 2021. S financováním a vyřízením hypotéky vám rád pomůže náš finanční specialista. Bližší informace u makléře.

2 998 500 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 7
Prodej lesa, 236909 m², Frýdek-Místek

Prodej lesa, 236909 m², Frýdek-Místek

Kopřivnice

Nabízíme k prodeji soubor lesních pozemků, nacházejících se v různých katastrálních územích Moravskoslezského kraje o celkové výměře 236909 m2. Největší a nejdražší pozemek z nabízených má výměru 104793 m2 a nachází se v kat. území Vendryně, je určen k těžbě a je zde schválená dotace od státu na dobu až 50 let ve výši 147.000,- Kč ročně, v případě netěžení. Celý balíček je vhodný jako dlouhodobá investice. Rovněž je možné koupit jenom vybrané částí lesů z tohoto balíčku. Více podrobností u makléře.

5 949 248 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 7
Prodej pozemku k bydlení, 5768 m², Pustějov

Prodej pozemku k bydlení, 5768 m², Pustějov

Pustějov, Pustějov

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek na okraji obce Pustějov. Dle nového územního plánu plocha smíšená obytná, vhodný pro výstavbu max. 2 rodinných domů, k podnikání. Majitel však preferuje prodej pozemku jako celku. Přístup zajištěn z obecní komunikace. Lze napojit na veškeré inženýrské sítě obce, v dosahu cca 150 m. V případě zájmu možno dokoupit dalších navazujících 8.120 m2, které již nelze zastavět, ale využít např. jako zahradu, pastvinu apod. Výhodou vynikající dopravní dostupnost, krásný výhled,, orientace na jih. S financováním pomůžeme. Doporučujeme.

945 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 6 dny 4
Prodej ovocného sadu, 1825 m², Starý Jičín

Prodej ovocného sadu, 1825 m², Starý Jičín

Jičina, Starý Jičín

Nabízíme k prodeji pozemek mezi Kojetínem a Starým Jičínem. V současné době sad - osázen plodícími ovocnými stromy (švestka, třešeň, jabloň, hruška, ořech atd.). Pozemek bez inženýrských sítí, pramen pitné vody v blízkosti. Vhodné k zahradničení i rekreaci, možnost dosázet další stromy, apod. Výhodou klidná lokalita s krásným výhledem a dobrou dostupností v blízkosti místní komunikace. Bližší info u makléře. Cena může být předmětem dohody. Doporučujeme.

650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 10
Prodej pozemku k bydlení, 1902 m², Frenštát pod Radhoštěm

Prodej pozemku k bydlení, 1902 m², Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme k prodeji pozemek v okrajové části města. Dle územního plánu určen k zástavbě. Jedná se o rovinatý pozemek trojúhelníkového tvaru vhodný pro stavbu jednoho rodinného domu. Přístup zajištěn po obecní komunikaci. Inženýrské sítě na hranici pozemku (elektřina, plyn, kanalizace). Výhodou atraktivní klidná lokalita s dobrou dostupností do centra města. S financováním pomůžeme. Doporučujeme.

1 790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 8
Prodej pozemku k bydlení, 601 m², Tichá

Prodej pozemku k bydlení, 601 m², Tichá

Tichá, Tichá

Nabízíme Vám k prodeji pozemek k bydlení v obci Tichá o velikosti 601 m2. Pozemek se nachází na místě s výhledem na Beskydy. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu nebo jako investici (nyní využití jako zahradu). Výhodou atraktivní, klidná lokalita s dobrou dopravní dostupností. S financováním pomůže naše hypoteční centrum. Doporučujeme. Pro více informací kontaktujte makléře.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->