Pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 61
Prodej, zahrada, 395 m2, Štramberk

Prodej, zahrada, 395 m2, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Štramberk, část Dražné. Pozemek oplocen. Na zahradě vlastní studna, zavedena elektřina. Starší stavení určené k demolici. Výhodou atraktivní klidná lokalita s výbornou dostupností, krásné výhledy. Možno využít k zahradničení i rekreaci, upravit nyní málo využívaný pozemek dle vlastních představ a záměrů. Cena může být předmětem dohody. Doporučujeme.

380 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
Prodej, zahrada, 449 m2, Fulnek

Prodej, zahrada, 449 m2, Fulnek

Fulnek

Nabízíme k prodeji zahradu ve Fulneku o výměře 449 m2. Nachází se v klidné části na okraji města. K zahradě také patří chata 17 m2, která má 2 NP a je celá podsklepená. 1. NP je vybaveno kuchyňskou linkou, 2 NP je využíváno jako ložnice. Ve sklepě jsou 2 boxy na potraviny a zbylá plocha se dá využít jako vinný sklípek s posezením. V chatě je zavedena elektrika (220 i 380 V) i voda z vodovodního řádu. Součástí je technická místnost na nářadí, předmětem prodeje je i čerpadlo, sekačka, el. pila, kolečko, zařízení na postřik stromů, atd. Na chatu navazuje zastřešená pergola s posezením, zastínění ze dvou stran zajišťuje vinná réva. Na zahradě se dále nachází skleník a ovocné stromy - švestky, jabloně, meruňka, broskev. K zalévání se používá voda z podzemního zásobníku na dešťovou vodu - 2 m3 a nadzemního o objemu 1 m3. Doporučujeme prohlídku.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 8
Prodej, stavební pozemek, 889 m2, Bílovec - Město

Prodej, stavební pozemek, 889 m2, Bílovec - Město

Bílovec

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 889 m2 a rozměrech 42 m x 23 m na ulici Dukelská. Pozemek se nachází blízko centra města. Inženýrské sítě jsou umístěny na hranici pozemku (veřejný vodovod, veřejná kanalizace, plyn a elektřina). Pozemek je podle schváleného územního plánu začleněn do ploch bydlení městského typu, je tedy možno ihned stavět. Stavební parcela se nachází ve velmi atraktivní lokalitě s výhledem na město. V blízkosti se nachází veškeré služby. Financování hypotékou vyřídíme.

899 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 12
Prodej, pozemek, 500 m2, Jeseník nad Odrou

Prodej, pozemek, 500 m2, Jeseník nad Odrou

Jeseník nad Odrou

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Jeseník nad Odrou. Pozemek se nachází v klidné části obce v blízkosti vodního toku. Na části pozemku stál původně dům, zůstalo tedy i číslo popisné. Dle územního plánu stavební, ale vzhledem k rozhodnutí obce a protipovodňovým opatřením nyní stavět nelze. Ideální využití jako zahrada. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

180 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Prodej, pozemek, 1932 m2, Šenov u Nového Jičína

Prodej, pozemek, 1932 m2, Šenov u Nového Jičína

Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína

Nabízíme na prodej pozemek na velmi zajímavém a dobrém místě v Šenově u Nového Jičína. Pozemek je určen k výstavbě smíšeného charakteru, (obytné i občanské vybavení nebo komerční zařízení vhodné k podnikání) dle územního plánu. Příjezd k pozemku je zajištěn, a to přes obecní cestu. Co se týče inženýrských sítí - elektřina je svedena ze sloupu do HDS, kanalizace je k dispozici dešťová i splašková, napojení na vodovodní řád je přes komunikaci. Pozemek je rovinatý s dobrou dostupností. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Parkování na pozemku. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

910 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 1008 m2, Mošnov

Prodej, stavební pozemek, 1008 m2, Mošnov

Mošnov

Naše společnost Vám nabízí k prodeji atraktivní, slunný pozemek v klidné části, blízko centra obce Mošnov. Pozemek je dle územního plánu určen k bydlení. Pozemek je rovinatý a přístupný z místní komunikace. Parcela má rozlohu 1008 m2 a inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (voda, plyn, elektrická energie i kanalizace). Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

1 390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 32 520 m2, Kujavy, okr. Nový Jičín

Prodej, stavební pozemek, 32 520 m2, Kujavy, okr. Nový Jičín

Kujavy, Kujavy

Exkluzivně nabízíme ucelený soubor stavebních pozemků o celkové výměře 32.520 m2. Nabízí se zde možnost koupit i polovinu. Dle platného územního plánu: lehký průmysl, drobné podnikání, individuální bydlení. Vhodné pro developery. Na pozemky jsou 2 přístupy přímo od obecní hlavní komunikace. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí přímo na pozemku. Obec Kujavy (3 km od města Fulnek) - vzdálenost do Ostravy je 20 min jízdy autem po nové dálnici, vzdálenost do Olomouce cca 30 min jízdy, vzdálenost do Nového Jičína cca 5 min jízdy. Kujavy se nacházejí necelé 2 km od dálničního sjezdu z dálnice. Pozemky jsou však zvukově i opticky od dálnice odděleny. Pozemky navazují na stávající zástavbu v obci, která má několik set obyvatel. Pozemky jsou osluněné, výhled je i na cca 2 km vzdálený Fulnecký zámek. V obci je postaven nový vodovod, je zde škola, školka, obecní úřad, fotbalové hřiště i autobusová zastávka.

199 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 12
Prodej, stavební pozemek, 2572 m2, Bílovec - Stará Ves

Prodej, stavební pozemek, 2572 m2, Bílovec - Stará Ves

Stará Ves, Bílovec

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku v zajímavém prostředí Bílovce. Pozemek orientovaný jižně s příjezdem po obecní komunikaci je jedinečnou příležitostí na klidné bydlení. Vhodné i jako investiční příležitost. Více informací u makléře

390 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 6 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Sedlnice

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Sedlnice

Sedlnice, Sedlnice

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek v obci Sedlnice, celková výměra 1000 m2. Pozemek má obdélníkový tvar cca 41 m x 24 m, je na pěkném a klidném místě. Na hranici pozemku v příjezdové cestě je přiveden vodovodní řád, zároveň je na pozemku přípojka elektřiny. Dobrá dostupnost z Nového Jičína, Frýdku - Místku i Ostravy. Pro více informací kontaktujte makléře.

990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, 6041 m2, Štramberk

Prodej, stavební pozemek, 6041 m2, Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme pozemek k výstavbě rodinných domů. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Možnost koupě i menší výměry. Pozemek se nachází v klidné a žádané lokalitě města Štramberk. Strategická poloha zaručuje soukromí i dobrou dostupnost do Nového Jičínu i Kopřivnice. Výhodná cena jak pro prodej, tak i dobrou investici. Klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a MHD v dosahu. Financování Vám zajistí naše hypocentrum. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

530 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře