Pozemky na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 72
Prodej, pole, 15585 m2, Starý Jičín

Prodej, pole, 15585 m2, Starý Jičín

Starý Jičín

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky v katastrálním území Starý Jičín, okres Nový Jičín. Výměra pozemků je 15585 m2, parcely vedené jako orná půda a malá část jako vodní plocha. Další informace u makléře RK.

30 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 1683 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Prodej, stavební pozemek, 1683 m2, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve Frenštátě pod Radhoštěm v blízkosti centra města. Na pozemek jsou vyřízeny souhlasy pro výstavbu jednoho či dvou rodinných domů. Přivedení IS jsou zahrnuty v ceně. Žádné další náklady kromě daně z nabytí. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 767 200 Kč

Stav: Dobrý

před 14 hod. 6
Prodej, louka, 2000 m2, Závišice

Prodej, louka, 2000 m2, Závišice

Závišice, Závišice

Máme pro Vás nabídku trvalého travního porostu vhodného k účelům zahrádkářským, chovatelským či rekreačním. Jedná se o cca 2000 m2 s příjezdem po obecní komunikaci. Pozemek není k využití stavby RD, je však na kreativitě každého, jak by případný pozemek v tomto směru využíval. Pěkný výhled po okolí, nízká frekvence automobilů a téměř žádné hustější osídlení v těsné blízkosti nenajdete. Relax, klid a pohoda zajištěna. IS: elektřina v blízkosti. Velmi lukrativní místo, které Vám rádi ukážeme na osobní prohlídce.

375 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 2156 m2, Bílovec

Prodej, stavební pozemek, 2156 m2, Bílovec

Bílovec

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je určen k výstavbě rodinného domu. Tento se nachází na okraji obce, je s nepatrným náklonem, obdélníkový tvar cca 31 x 72 a velikosti 2156 m2. V současné době jsou zaplacený poplatky na přívod vody. Dále zde do konce roku bude přiveden rozvod el. energie. Při rychlém jednání možnost dohody. V obci veškerá občanská vybavenost. S financováním pomůže naše hypoteční centrum. Více informací u makléře.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 32 520 m2, Kujavy, okr. Nový Jičín

Prodej, stavební pozemek, 32 520 m2, Kujavy, okr. Nový Jičín

Kujavy, Kujavy

Exkluzivně nabízíme ucelený soubor stavebních pozemků o celkové výměře 32.520 m2. Nabízí se zde možnost koupit i polovinu. Dle platného územního plánu: lehký průmysl, drobné podnikání, individuální bydlení. Vhodné pro developery. Na pozemky jsou 2 přístupy přímo od obecní hlavní komunikace. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí přímo na pozemku. Obec Kujavy (3 km od města Fulnek) - vzdálenost do Ostravy je 20 min jízdy autem po nové dálnici, vzdálenost do Olomouce cca 30 min jízdy, vzdálenost do Nového Jičína cca 5 min jízdy. Kujavy se nacházejí necelé 2 km od dálničního sjezdu z dálnice. Pozemky jsou však zvukově i opticky od dálnice odděleny. Pozemky navazují na stávající zástavbu v obci, která má několik set obyvatel. Pozemky jsou osluněné, výhled je i na cca 2 km vzdálený Fulnecký zámek. V obci je postaven nový vodovod, je zde škola, školka, obecní úřad, fotbalové hřiště i autobusová zastávka.

199 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 12
Prodej pozemek, 1 336 m2, Bravantice, možná výstavba domu na klíč, doporučujeme

Prodej pozemek, 1 336 m2, Bravantice, možná výstavba domu na klíč, doporučujeme

Bravantice

Nabízíme Vám prodej pozemku, který je určen k výstavbě rodinného domu v obci Bravantice o výměře 1 336 m2. Pozemek je ve velice klidné lokalitě a s dobrou dostupností, 5 min od nájezdu na dálnici. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Pozemek je svažitý a není to rovina. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě - kanalizace, voda, elektřina, plyn. V případě vašeho zájmu vám zajistíme výstavbu domů na klíč, zajistíme kompletní financování na koupi pozemku a také na výstavbu domu a to našim finančním specialistou. Výstavba domu na klíč není podmínkou prodeje. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

919 999 Kč

Stav: Projekt Balkon

před 3 dny 9
Prodej, les, 6092 m2, Straník

Prodej, les, 6092 m2, Straník

Straník, Nový Jičín

Nabízíme k prodeji les o celkové výměře 6092 m2, který se nachází v obci Straník, patřící pod Nový Jičín. Les je přístupný po obecní komunikaci. Dřeviny dle LHO jsou JS 65%, LP 30%, SM 5%. Pro více informací volejte makléře

120 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 1855 m2, Stará Ves u Bílovce

Prodej, stavební pozemek, 1855 m2, Stará Ves u Bílovce

Stará Ves, Bílovec

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné části obce. Pozemek je mírně svažitý na severozápad. Příjezd od vedlejší silnice je ze severozápadní strany. Pozemek se nachází v oblasti určené pro bydlení. Na jižní hranici pozemku je vodovodní řad, elektrická energie je přes cestu. Více informací u makléře.

1 010 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 1355 m2, Sedlnice

Prodej, stavební pozemek, 1355 m2, Sedlnice

Sedlnice

Nabízíme Vám pozemek určený k výstavbě rodinného domu, dle platného územního plánu. Pozemek je na slunném místě v klidné části obce. Na hranici jsou voda, elektřina, plyn, kabelová televize. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky a nebo na osobní prohlídce, kterou doporučujeme.

855 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 6
Prodej, pozemek, 1932 m2, Šenov u Nového Jičína

Prodej, pozemek, 1932 m2, Šenov u Nového Jičína

Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína

Nabízíme na prodej pozemek na velmi zajímavém a dobrém místě v Šenově u Nového Jičína. Pozemek je určen k výstavbě smíšeného charakteru, (obytné i občanské vybavení nebo komerční zařízení vhodné k podnikání) dle územního plánu. Příjezd k pozemku je zajištěn, a to přes obecní cestu. Co se týče inženýrských sítí - elektřina je svedena ze sloupu do HDS, kanalizace je k dispozici dešťová i splašková, napojení na vodovodní řád je přes komunikaci. Pozemek je rovinatý s dobrou dostupností. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Parkování na pozemku. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

910 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře