Pozemky na prodej, Frýdek-Místek

Změnit zadání Počet inzerátů: 100
Prodej pole, 3693 m², Třinec

Prodej pole, 3693 m², Třinec

Třinec

Nabízíme pozemek v katastrálním území Dolní Lištná o výměře 3.693 m2. Parcela v tuto chvíli není územním plánem určena k výstavbě, ale navazuje na plochy do územního plánu zařazené. Sítě u pozemku. Vhodné jako investice. Doporučuji.

120 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 1359 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1359 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek o celkové rozloze 1359 m2 v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Napojení na vodovodní a plynovou přípojku je možno provést přímo na pozemku. V současné době probíhá vyřizování žádosti o změnu územního využití - ke stavbě RD. Zárověň je možnost koupit vedlejší pozemek, kde je již výstavba RD povolena. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

675 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Prodej pozemku k bydlení, 1750 m², Ostravice

Ostravice, Ostravice

Exkluzivně nabízíme pozemek o celkové rozloze 1750 m2, určený k výstavbě RD, v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd na Ostravici s krásným výhledem na hory. Rovinatý pozemek vznikne oddělením udržované zahrady parkového typu viz. přiložený nákres. Navíc je možno dokoipit i sousední pozemek o rozloze 1359 m2. K pozemku je skvělé vlakové a autobusové spojení v pravidelných intervalech. Obec Ostravice je známá pro svou nabídku sportovních aktivit jako je např. cykloturistika, jízdárna, dětské sportovní centrum, golf, bowling, přírodní koupání v peřejích, velké fotbalové hřiště, v zimě sjezdové lyžování a běžkování a především krásná příroda v každém ročním období v bezprostředním okolí Lysé hory. Více informací o pozemku telefonicky nebo s makléřem na prohlídce.

1 663 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 4526 m², Žermanice

Prodej pozemku k bydlení, 4526 m², Žermanice

Žermanice, Žermanice

Dovolte mi, abych Vám ve výhradním zastoupení majitele, nabídla ke koupi pozemek o rozloze 4 646 m2. Velmi lukrativní lokalita, vhodná pro milovníky samoty a přírody. Na pozemku stojí budova, dříve rodinný dům, který je již určen k demolici. Pro více informací kontaktujte makléře.

8 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej louky, 13908 m², Třinec

Prodej louky, 13908 m², Třinec

Osůvky, Třinec

Nabízíme Vám ke koupi rozsáhlý pozemek vhodný pro zemědělskou činnost ve velmi klidné lokalitě v Třinci - Osůvkách. Jedná se o celek, který tvoří parcely č. 1097/5, 1099/1, 1099/3, 1101/2, 1105/3, 1112/4, 1112/5 a 1112/6. Přístup na pozemek je možný přes věcné břemeno (chůze i jízda) z hlavní cesty. Pozemek je aktuálně pronajímán nedalekému kravínu (není podmínkou), a tedy je vhodný také jako investice. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat pro více informací a domluvení osobní prohlídky.

40 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pastviny, 22544 m², Komorní Lhotka

Prodej pastviny, 22544 m², Komorní Lhotka

Komorní Lhotka, Komorní Lhotka

Nabízíme k prodeji louku, pastvinu v Komorní Lhotce. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Elektřina v dosahu, příjezd zajištěn po obecní komunikaci. Využití pozemku především k chovu hospodářských zvířat, možnost vybudování přístřešků pro zvířata. S financováním Vám pomůže náš hypotéční specialista.

1 277 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 457 m², Staříč, ul. Fryčovická

Prodej pozemku k bydlení, 457 m², Staříč, ul. Fryčovická

Staříč, Staříč

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek ve Staříči cca 300m od obecního úřadu v místní části Hradčany. Pozemek je sklonitý, stavba se předpokládá v horní části pozemku. Podle územního plánu je možné na pozemku postavit RD. Voda, elektřina i plyn jsou v těsné blízkosti.

430 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 795 m², Raškovice

Prodej pozemku k bydlení, 795 m², Raškovice

Raškovice, Raškovice

Ve výhradním zastoupení majitele, si Vám dovoluji nabídnout výhodnou koupi pozemku, v minulosti RD číslem popisným nyní pouze základy. Vhodné pro výstavbu menšího domku, nebo využít k rekreaci jako zahrádku s chatkou. Na pozemku zůstaly kamenné základy, přípojka elektrického proudu. Voda z vlastní studny. Veškerou stavební i územní dokumentaci předložíme vážnému zájemci při osobním jednání.

895 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
Prodej pozemku k bydlení, 759 m², Frýdek-Místek

Prodej pozemku k bydlení, 759 m², Frýdek-Místek

Frýdek, Frýdek-Místek

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné části obce, na kterém vám prodávající postaví dům dle daného projektu (fotografie ilustrační), dispozičně 3kk, 120 m2 zastavěné plochy, 100 m2 užitné plochy. Dům se prodává bez základního vybavení a to kuchyně, vestavěné skříně, oploceného pozemku. Dům je cihlový (porotherm 30) a je zateplený 15 cm polystyrénem, okna jsou plastová (troj sklo), střešní krytina - plech Satjam. Vytápění domu je řešeno tepelným čerpadlem, elektrokotlem, v celém domě je podlahové vytápění. Podlahy v celém domě dlažba, možnost vlastního výběru. Stylové krbové kamna v obývacím pokoji jako druhý zdroj vytápění. Koupelna je s vanou a sprchovým koutem, v domě jsou dvě toalety a tři prostorné pokoje plus obývací pokoj s kuchyní, nechybí šatna. Venkovní terasa, garáž, zámková dlažba kolem domu. Podrobnější informace u makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 939 m², Sedliště

Prodej pozemku k bydlení, 939 m², Sedliště

Sedliště, Sedliště

Exkluzivně nabízíme prodej pozemku o výměře 939 m2, umístěný v žádané lokalitě obce. Pozemek se nachází v těsné blízkosti příjezdové komunikace, dle územního plánu, zde můžete realizovat stavba o celkové zastavěné ploše 140 m2. Je možnost připojení plynu, který se nachází na hranici pozemku, dále vodovodu a elektřiny. Velmi dobrá dostupnost do okolí, veškerá občanská vybavenost v obci. Další informace u makléře. Doporučujeme.

1 014 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->