Pozemky na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 106
Prodej pole, 14378 m², Albrechtice

Prodej pole, 14378 m², Albrechtice

Albrechtice, Albrechtice

Nabízíme na prodej rozsáhlý pozemek v žádané lokalitě Albrechtic, nedaleko Těrlické přehrady. Pozemek je určený k zemědělským a chovatelským účelům. Dobrá dostupnost z okolních měst, jako je Havířov, Orlová, Karviná. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Parkování na ulici. Nedaleko pozemku je i autobusová zastávka. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme. Doporučujeme.

420 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 709 m², Orlová

Prodej pozemku k bydlení, 709 m², Orlová

Orlová

Nabízíme k prodeji zahradu, která je určená k výstavbě rodinného domu. Výhodou je klidná a žádaná lokalita a především rovinatý terén. Veškeré inženýrské sítě se nachází v těsné blízkosti. Příjezd je zajištěn po obecní, asfaltové komunikaci. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Parkování na ulici nebo na pozemku. Doporučujeme. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme.

580 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, Petřvald, ul. Lesní

Prodej pozemku k bydlení, Petřvald, ul. Lesní

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji pozemek určený dle ÚP k rodinné zástavbě. Pozemek je čtvercový, o výměře 2890 m² v obci Petřvald u Karviné s podílem na příjezdové cestě. Elektřina je vedena na hranici pozemku, odpady se řeší ČOV. Pozemek je umístěn v okrajové části obce, přímo u lesa. Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně. Příjezdová cesta je po zpevněné komunikaci, s realizací nové asfaltové cesty se počítá v letošním roce. Lokalita s dobrou dostupností do Ostravy, Orlové či Karviné. Cena nezahrnuje služby RK. Náš finanční poradce Vám rád vysvětlí možnosti financování koupě samotného pozemku i budoucí výstavby.

838 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej, pole, 24297 m2, Rychvald

Prodej, pole, 24297 m2, Rychvald

Rychvald, Rychvald

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako orná půda o výměře 24297 m2 v katastrálním území Rychvald, okres Karviná. Pozemek tvoří půdní blok. Přístup přes pozemek jiného vlastníka. BPEJ 64300, 64310 a 65800. K pozemku je sjednána pachtovní smlouva. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

40 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pastviny, 1518 m², Orlová

Prodej pastviny, 1518 m², Orlová

Lutyně, Orlová

Nabízíme Vám ke koupi pozemek na okraji obce Orlová. Právní přístup je zajištěn věcným břemenem. Pozemek lze využít jako pastvinu či k jiné zemědělské činnosti. Pro podrobnosti neváhejte kontaktovat našeho makléře.

149 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej zahrady, 1016 m², Doubrava

Prodej zahrady, 1016 m², Doubrava

Doubrava, Doubrava

Nabízíme k prodeji pozemek s vlastní příjezdovou cestou v Doubravě u Orlové. Parcela je rovinatá. Inženýrské sítě (voda, plyn a elektřina) na hranici pozemku. Klidné místo. S financováním zdarma pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

485 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku, 3737 m², Dětmarovice

Prodej pozemku, 3737 m², Dětmarovice

Dětmarovice, Dětmarovice

Nabízíme k prodeji pozemek v Dětmarovicích. Pozemek je veden jako orná půda s možností převodu na stavební parcelu. Je orientovaný na jih a celodenně prosluněný. Jedná se velice klidnou lokalitu s řídkou zástavbou rodinných domů. Všechny sítě (elektřina, voda i plyn) v dosahu cca 50m. Příjezdová cesta je zajištěna věcným břemenem.

109 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 1770 m², Český Těšín

Prodej pozemku k bydlení, 1770 m², Český Těšín

Český Těšín

Hledáte pozemek s dostupnými inženýrskými sítěmi, v zástavbě rodinných domů, s výhledem na hory a okolí? Tato nabídka vás jistě zaujme. Exkluzivně nabízím ke koupi pozemek určený územním plánem k zástavbě RD (zóna BI) o velikosti 1.770 m2, který se nachází v části obce Český Těšín - Horní Žukov. Pozemek je možno napojit na elektřinu, kanalizaci a plyn (řády vedou podél příjezdové cesty) a také vodovod, který je vzdálen cca 58 m od pozemku a lze se na něj připojit z více míst. Na pozemek se dostanete po asfaltové obecní komunikaci. Z pozemku je také výhled na nedaleké Beskydy a okolí. Do centra Českého Těšína je to do 10 min autem, zastávka autobusu a MHD je do 10 min pěší chůzí. Dostupnost na dálnici do 5 min autem. Více informací vám ráda poskytnu telefonicky či osobně při prohlídce.

1 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 20
Prodej pozemku k bydlení, 2450 m², Dolní Lutyně

Prodej pozemku k bydlení, 2450 m², Dolní Lutyně

Dolní Lutyně

Nabízíme Vám k prodeji rovinatý pozemek o výměře 2450 m² v klidném prostředí Dolní Lutyně. Dle územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Nabízí se také možnost rozdělení pozemku. Pozemek je ze dvou stran oplocen, na jedné straně jsou instalovány sloupky plotu. Na pozemku je již zavedená elektřina ve sloupku. Pozemek poskytuje dostatek soukromí s výhledem na les a okolní prostředí. Všechna vyjádření k existenci sítí Vám rádi předložíme na prohlídce pozemku. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Pro bližší informace a domluvení termínu prohlídky kontaktujte makléře

1 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 700 m², Karviná, ul. Višňová

Prodej pozemku k bydlení, 700 m², Karviná, ul. Višňová

Ráj, Karviná

Nabízíme Vám pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu. V krásné a klidné části Karviné. Voda, kanalizace, elektřina, plyn je dostupná na hranici pozemku. Velkou výhodou je obecní příjezdová cesta. Pro více informací kontaktujte makléře a domluvte si prohlídku. S financováním Vám ráda pomůže naše hypoteční specialistka.

1 090 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->