Pozemky na prodej Ostrava-město

Změnit zadání Počet inzerátů: 153
Prodej, stavební pozemek, 1698 m2, Ostrava - Heřmanice

Prodej, stavební pozemek, 1698 m2, Ostrava - Heřmanice

Heřmanice, Ostrava

Představujeme Vám k prodeji stavební pozemek o výměře 1698 m2 v Ostravě Heřmanicích. Pozemek se nachází na velice klidném místě s vynikající dostupností do centra Ostravy. Veškeré inženýrské sítě jsou již na hranici pozemku. K prodeji je i sousední pozemek o velikosti 1694 m2. Autobusová zastávka je od pozemku vzdálena přibližně 100 m. Případné financování nemovitosti zajistíme přes naše M&M hypocentrum. Kupní cena je uvedena bez daně z nabytí nemovitých věcí. Možnost využití dotace k výstavbě rodinného domu až ve výši 530.000 Kč. Pro více informací nebo domluvení prohlídky volejte makléři.

700 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 13 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, 964 m2, Václavovice

Prodej, stavební pozemek, 964 m2, Václavovice

Václavovice, Václavovice

Nabízíme ke koupi krásný stavební pozemek o výměře 964 m2 ve velmi klidné části obce Václavovice u Frýdku Místku. Pozemek je oplocený, rovinatý, obdélníkového tvaru, vedeny v územním plánu obce k výstavbě rodinného domu. Vodovodní a elektrická přípojka je již vybudována na pozemku, plynovod se nachází 5m od hranice pozemku. Občanská vybavenost obce ( pošta, mateřská a základní škola, praktický lékař, obchody, sportovní a dětské hřiště aj. Cena je uvedena včetně provize a právních služeb. Možnost nabídky financování. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 120 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 13 hod. 4
Prodej, stavební pozemek, 3524 m2, Ostrava - Radvanice

Prodej, stavební pozemek, 3524 m2, Ostrava - Radvanice

Radvanice, Ostrava

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji atraktivní, slunný pozemek v klidné části Ostravy Radvanic. Pozemek je dle územního plánu určen k bydlení. Pozemek je rovinatý a přístupný z místní komunikace. Parcela má rozlohu 3524 m2 a inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (voda, plyn, elektrická energie i kanalizace). Autobusová zastávka se nachází do 100m od hranice pozemku. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

2 370 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 14 hod. 8
Prodej, stavební pozemek, 872 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Prodej, stavební pozemek, 872 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v žádané lokalitě Slezské Ostravy na ulici Podílní. Na pozemku stojí starý neobydlený dům, celo oplocený, se zastavěnou plochou 545 m2 s číslem popisným. Zahrada má výměru 327 m2. Celý pozemek má rozměr 36x24 m. Dům je určen k demolici, nebo k celkové rekonstrukci podle představ nových majitelů. Veškeré sítě zavedeny na pozemek. Kanalizace řešena žumpou. Příjezdová cesta je obecní, asfaltová. Zahrada má obdélníkový tvar. Z pozemku je krásný výhled na louky a lesy v okolí. Velmi klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. V blízkosti pozemku vystaveno nové dětské hřiště. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Ostrava, ul. Trnkovecká

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Ostrava, ul. Trnkovecká

Radvanice, Ostrava

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji atraktivní, slunné pozemky v klidné části Ostravy Radvanic. Pozemky jsou dle územního plánu určeny k bydlení. Parcely jsou rovinaté a přístupné z místní komunikace. Každá parcela má rozlohu cca 1000 m2 a inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (voda, plyn, elektrická energie i kanalizace). Autobusová zastávka se nachází do 100m od hranice pozemku. Návrh nejvhodnějšího financování Vám na míru a bezplatně zpracuje náš hypoteční a úvěrový specialista. Doporučujeme prohlídku.

790 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej, stavební pozemek, 239 m2, Ostrava, ul. Škrétova

Prodej, stavební pozemek, 239 m2, Ostrava, ul. Škrétova

Moravská Ostrava, Ostrava

Nabízíme pozemek o rozloze 239 m2 určený územním plánem k bydlení a občanskému vybavení integrovanému převážně v domech městského charakteru. Plochy tohoto funkčního využití jsou charakteristické intenzivní vícepodlažní zástavbou o výškové hladině vyšší než 3 nadzemní podlaží. Veškeré nové stavby musí svým objemovým a výrazovým řešením odpovídat charakteru zástavby převládající funkce. Hlavní využití: bytové domy, budovy, zařízení a plochy sloužící k zajištění potřeb obyvatel (obchody, služby, administrativa, úřady, soudy, stravování,ubytování, zdravotní a sociální zařízení, domovy důchodců, charitativní zařízení). Rovinatý pozemek má rozlohu 13 m x 18,4 m. Veškeré IS na hranici pozemku. Součástí ceny je také studie výstavby bytového domu o šesti podlažích.Nabízí také možnost i výměny za byt, rodinný dům, pozemek. Případně majitel pozemku odkoupí Vaši nemovitost. Více informací u makléře.

590 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 754 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Prodej, stavební pozemek, 754 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Muglinov, Ostrava

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek orientovaný na jihozápadní stranu v lukrativní lokalitě, zástavby rodinných domů Muglinov. Pozemek bude nově rozdělen s podáním kupní smlouvy na katastr nemovitostí. Skutečná velikost dle nového GP je 754m2. Na pozemku není omezení stavby, veškeré IS jsou na hranici pozemku. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 000 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, pozemek, 1850 m2, Klimkovice

Prodej, pozemek, 1850 m2, Klimkovice

Klimkovice

Nabízíme k prodeji pozemek určen k výstavbě rodinného domu v Klimkovicích. Pozemek činí 1664 m2 a 1/2 příjezdové cesty 186 m2. Inženýrské sítě - elektro, voda, plyn až u hranice pozemku. V ceně je již vybudovaná příjezdová komunikace včetně zpevnění.

1 500 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 8
Prodej, stavební pozemek, 1300 m2, Ostrava - Heřmanice

Prodej, stavební pozemek, 1300 m2, Ostrava - Heřmanice

Heřmanice, Ostrava

Nabízíme k prodeji stavební pozemek obdélníkového tvaru v okrajové části Ostravy - Heřmanic o celkové ploše 1316 m2. Je situován v klidné části obce s hezkým výhledem na okolní louky a pole. V blízkosti je obecní komunikace, součástí prodeje je i podíl na parcele vhodné k vybudování příjezdové cesty, vzdálenost od obecní komunikace k hranici pozemku je přibližně 25 m. V blízkosti parcely je možno provést přípojku na vodovodní řad a elektrickou síť. S financováním Vám zdarma pomůže náš hypotéční specialista.

550 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, pozemek, 500 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Prodej, pozemek, 500 m2, Ostrava - Slezská Ostrava

Slezská Ostrava, Ostrava

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek určený pro výstavbu rodinného domku. Na hranici pozemku přivedeny veškeré inženýrské sítě, tj. voda, elektřina, kanalizace. Pozemek má vlastní pevné oplocení, z čelní strany reprezentativní. Po většině obvodu pozemku se nachází vzrostlé okrasné dřeviny, v zadní části pěkný dřevěný zahradní domek. Pro výstavbu RD byla již vydána schvalovací stanoviska. Klidná a atraktivní lokalita s výbornou dostupností. Doporučujeme prohlídku.

2 100 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 3
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře