Pozemky, zahrady na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 41
Bruntál, prodej - pozemku - zahrady, 395m² - pozemek

Bruntál, prodej - pozemku - zahrady, 395m² - pozemek

Bruntál

Nabízíme Vám prodej zahrádkářského podílu v osadě č. 1 Radost o výměře 395 m2, který je v dlouhodobém podnájmu od ZO ZČS Bruntál. Předmětem prodeje je zahrada včetně kompletního vybavení (chatka se solárním panelem a baterií, chemické wc, zastřešené posezení včetně grilu a posezení), dětská trampolína, houpačka, udírna, skleník, zahradní technika, sudy na vodu, atd. Na zahradě jsou ovocné stromy, rybíz, angrešt, jahody a okrasné květiny. Pozemek má taky branku se vstupem na polní cestu, ke které je možný příjezd autem. Zahrádka by byla volná začátkem října letošního roku. Poplatky za pronájem jsou cca 1 000,- Kč ročně, smlouva vyprší 18.6.2022 a následně se bude prodlužovat na dalších 10 let. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

390 000 Kč

Balkon

před 17 hod. 10
Prodej zahrady, 519 m², Razová

Prodej zahrady, 519 m², Razová

Razová, Razová

Nabízíme Vám k prodeji zahradu v obci Razová, o celkové ploše 519 m2, s obytnou buňkou a velkým karavanem s platnou SPZ. Pozemek určený k výstavbě je o rozloze 234 m2. Část pozemku je určená k výstavbě, část zahrada, ostatní plocha. Na pozemku elektřina, voda vrt, domácí vodárna se dá natáhnout. Příjezdová cesta hned u pozemku i možnost parkování. Obec Razová se nachází přímo u velké vodní nádrže Slezská Harta, v podhůří Jeseníků. Více informací u makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej zahrady, 500 m², Opava - Kateřinky

Prodej zahrady, 500 m², Opava - Kateřinky

Kateřinky, Opava

Prodáme zahradu v osobním vlastnictví, s dřevěnou chatou, o celkové velikosti 500 m2, která se nachází na oblíbeném místě v Opavě, část Kateřinky, v těsné blízkosti Městských sadů a Stříbrného jezera. K zahradě vede zpevněná komunikace, s možností příjezdu přímo k pozemku. Dřevěná chata na betonovém základu je elektrifikována, má zastavěnou plochou 50 m2, a přízemní vnitřní dispozici 2+kk s kuchyňskou linkou, předsíní a sklepem. Vytápění je kamny na tuhá paliva, voda je z vlastní kopané studny a WC je chemické. Na pozemku je také venkovní posezení, zahradní sprcha, skleník, dílna, domek na nářadí a druhá kopaná studna. Zahrada je ideální k úpravě dle vlastních představ. V dosahu je zastávka MHD. Více informací Vám rádi sdělíme při prohlídce.

790 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 12
Prodej zahrady, 370 m², Opava - Předměstí

Prodej zahrady, 370 m², Opava - Předměstí

Předměstí, Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi zahradu v Městských sadech v osadě Mír. Na pozemku se nachází zahradní chatka. Jedná se o zděnou chatu, která je ve velice dobrém stavu s novým rozvodem elektřiny s možnosti využívání užitkové vody, která je přivedena na pozemek s městského náhonu. Dále pak je možno využívat obecní pitnou vodu v dosahu 10 m od pozemku. Pozemek o rozloze 370 m2 je majetkem města Opavy. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy, skleník i půda k možnosti pěstování zeleniny. V klidové části je pak zase bazén a stylové posezení v pergole. Chata je vytápěna kamny na pevné paliva a chemickým záchodem. V 1. NP je společenská část s posezením a kuchyňským koutem v 2. NP pak je možnost spaní pod sedlovou střechou se střešními okny. Chata je částečně podsklepená. Doporučujeme prohlídku.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 9
Prodej zahrady, 1738 m², Klimkovice

Prodej zahrady, 1738 m², Klimkovice

Klimkovice

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastru obce Klimkovice, v těsné blízkosti dálnice D1. Pozemek lze využít pro umístění skladovací haly na patkách. Pozemek je částečně oplocen a je zde zavedena elektřina. Kanalizace a voda jsou v dosahu. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

940 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej zahrady, 1016 m², Doubrava

Prodej zahrady, 1016 m², Doubrava

Doubrava, Doubrava

Nabízíme k prodeji pozemek s vlastní příjezdovou cestou v Doubravě u Orlové. Parcela je rovinatá. Inženýrské sítě (voda, plyn a elektřina) na hranici pozemku. Klidné místo. S financováním zdarma pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

485 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej zahrady, 380 m², Odry

Prodej zahrady, 380 m², Odry

Odry

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 380 m², která se nachází v zahrádkářské kolonii Odry. Zahrada je nyní zatravněná a vysázena ovocnými stromy. Je zde postaven malý altán k odpočinku a relaxaci. Voda je užitková ze skalních sklepů, elektřina je na hranici pozemku. Pro více informací, nebo termíny prohlídek kontaktujte makléře.

400 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 4
Prodej zahrady, 1098 m², Zátor - Loučky

Prodej zahrady, 1098 m², Zátor - Loučky

Loučky, Zátor

Nabízíme Vám k prodeji pozemek vedený jako zahrada, který se nachází mezi domy v klidné části obce Zátor. Na pozemku jsou k dispozici veškeré sítě na stavbu domu. Plocha pozemku je rovinatá s ovocnými stromy. Součástí pozemku je také mobilní dům, o velikosti 35 m2, ve kterém je k dispozici několik lůžek, kuchyň a WC. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Vzdálenost do Bruntálu či Krnova přibližně 15 km. Jedná se o velmi klidnou lokalitu vhodnou na relax či trávení volného času s rodinou a přáteli. Doporučujeme osobní prohlídku.

995 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 6
Prodej zahrady, 780 m², Ostrava - Svinov

Prodej zahrady, 780 m², Ostrava - Svinov

Svinov, Ostrava

Nabízíme k prodeji poslední 2 zahrady - A1+A2, G o plochách od cca 780 m2 až do cca 950 m2 (viz plánek). Cena zahrady je stanovena v závislosti na m2. Ke každé zahradě náleží podíl na přístupové cestě, cena tohoto podílu je v závislosti na m2 zahrady. Na parcele A1 je zahradní chatka ve špatném stavu, A1 a A2 se prodává dohromady. Klidná lokalita v blízkosti lesa. Více informací u makléře.

450 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 11
Prodej zahrady, 2549 m², Holasovice

Prodej zahrady, 2549 m², Holasovice

Holasovice, Holasovice

Stavební pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Parcelu je možno připojit na elektřinu, vodu i kanalizaci. Jedná se o rozlehlou parcelu, kterou je možno rozdělit pro využití dvou samostatných pozemku k výstavbě. Pozemek je po celý den prosluněn a je vhodně orientován na světové strany. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. Obec Holasovice je umístěna na hlavním silničním tahu mezi Opavou a Krnovem. Pozemek je vhodný na výstavbu chaty, chalupy či mobilheimu. V případě zájmu Vám pomůžeme zajistit financování nákupu pozemku a případné výstavby domu. Bližší informace v RK.

1 250 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 7
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->