Pozemky, zahrady na prodej Moravskoslezský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 70
Prodej zahrady, 4827 m², Soběšovice

Prodej zahrady, 4827 m², Soběšovice

Soběšovice, Soběšovice

Dovolte mi Vám nabídnout pozemky určeny k rekreaci, v blízkosti Žermanické přehrady, cca 200 - 300 m od vody, ideální k investici. Vhodné k výstavbě chatek, herní zóny či sportovních aktivit. V blízkosti naleznete bar či kemp a občanskou vybavenost (pošta, samoobsluha, restaurace). Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 060 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před hodinou 7
Prodej zahrady, 636 m², Štramberk

Prodej zahrady, 636 m², Štramberk

Štramberk, Štramberk

Nabízíme k prodeji zahradu ve Štramberku. Na zahradě se nachází dřevěná chata, která stoji na kůlech. Do chaty není přivedena elektřina. Dále se na zahradě nachází suchá toaleta. Do zahrady se jde přes obecní pozemek, na kterém se nachází dětské hřiště a parkoviště. Pro více informací kontaktujte makléře.

390 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 5
Prodej zahrady, 400 m², Šenov u Nového Jičína

Prodej zahrady, 400 m², Šenov u Nového Jičína

Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína

Nabízíme k prodeji zaběhlou pěknou zahradu v klidně zahrádkářské osadě na kraji města. Součástí zahrady je plně podsklepená chata se zázemím a terasou s venkovním posezením. Na zahradě je skleník, vzrostlé ovocné stromy, nechybí ovocné keře a veškeré zahrádkářské vybavení včetně sekačky na trávu. Voda na hranici pozemku, elektřina v chatě, parkování v blízkosti chaty. Velmi dobrá dostupnost a co je hlavní? pohoda na zahrádce s příjemnými sousedy. Podrobnější informace vám sdělí makléř.

450 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 13
Prodej zahrady, 1959 m², Dětmarovice

Prodej zahrady, 1959 m², Dětmarovice

Dětmarovice

Prodej pozemku v obci Dětmarovice. Voda, elektřina a plyn v dosahu, stejně jako veškerá občanská vybavenost. S financováním vám rádi pomůžeme.

1 180 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 3
Prodej zahrady, 314 m², Háj ve Slezsku

Prodej zahrady, 314 m², Háj ve Slezsku

Jilešovice, Háj ve Slezsku

Nabízíme na prodej pozemek v osobním vlastnictví, který se nachází v klidné lokalitě Jilešovic. Pozemek vhodný například k víkendové rekreaci. Na pozemku je vytažena voda (vč. hodin). V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Celý pozemek je oplocen. Parkovat lze na pozemku i na ulici. Příjezd je obecní a zpevněný. Pro více informací volejte makléře. S financováním Vám pomůžeme. Doporučujeme.

230 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 4
Prodej zahrady, 416 m², Opava - Jaktař

Prodej zahrady, 416 m², Opava - Jaktař

Jaktař, Opava

Prodáme zahradu v osobním vlastnictví, s dřevěnou chatou, o celkové velikosti 416 m2, která se nachází na výhodně situovaném místě v Opavě - Jaktaři, nedaleko Slezské nemocnice, u svaté Anny. K zahradě vede vlastní zpevněná komunikace, s možností příjezdu přímo k pozemku. Dřevěná chata se zastavěnou plochou 20 m2 je elektrifikovaná a má přízemní vnitřní dispozici 1+kk, s kuchyňským koutem, půdním úložným prostorem a prostorem pro nářadí. Voda, je z obecního řádu. Na pozemku je také skleník, skluzavka a houpačka pro děti, a prostor pro posezení a bazén. Možnost zřízení parkování přímo na pozemku. Nedaleko zahrady je zastávka MHD. Zahrada je vhodná jak k okamžitému užívání, tak k úpravě dle vlastních představ. Možnost zajištění zdarma vhodné varianty financování přes naše hypoteční centrum, spolupracující se všemi bankami.

810 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 9
Prodej zahrady, 1706 m², Křišťanovice

Prodej zahrady, 1706 m², Křišťanovice

Křišťanovice, Křišťanovice

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zahradu s chatou, o výměře pozemku 1706 m2, v obci Křišťanovice. Pozemek je oplocený, kdy vchod do zahrady je možný ze dvou stran. Zahrada je nyní využívána jako okrasná s mnoha ovocnými stromy. K dispozici je parkování na pozemku. Součástí prodeje je chatka a kůlna na nářadí. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Jedná se o velmi klidnou oblast, která je využívána chataři. Velkou výhodou je blízkost rekreačně atraktivních lokalit a to zejména Slezské Harty, která je vzdálena 4 km a dále například Velký a Malý Roudný. Více informací Vám ochotně poskytne makléř.

799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 11
Prodej zahrady, 3152 m², Bystřice

Prodej zahrady, 3152 m², Bystřice

Bystřice, Bystřice

Pokud hledáte pozemek, který by měl plnit funkci zahrady nebo plochu na jiné využití než stavby rodinného domu, tak bych doporučil zhlédnout tuto nabídku. Jedná se o nestavební pozemek, který je v dobré dostupnosti a centrum je vzdáleno do 15 minut pěší chůze. Příjezd je řešen po obecní asfaltové komunikaci. U pozemku najdete elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci. Jsem připraven na prohlídku nebo Vaše dotazy.

550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 5
Prodej zahrady, 1016 m², Doubrava

Prodej zahrady, 1016 m², Doubrava

Doubrava, Doubrava

Nabízíme k prodeji pozemek s vlastní příjezdovou cestou v Doubravě u Orlové. Parcela je rovinatá. Inženýrské sítě (voda, plyn a elektřina) na hranici pozemku. Klidné místo. S financováním zdarma pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

485 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 4
Prodej zahrady, 500 m², Opava - Kateřinky

Prodej zahrady, 500 m², Opava - Kateřinky

Kateřinky, Opava

Prodáme zahradu v osobním vlastnictví, s dřevěnou chatou, o celkové velikosti 500 m2, která se nachází na oblíbeném místě v Opavě, část Kateřinky, v těsné blízkosti Městských sadů a Stříbrného jezera. K zahradě vede zpevněná komunikace, s možností příjezdu přímo k pozemku. Dřevěná chata na betonovém základu je elektrifikována, má zastavěnou plochou 50 m2, a přízemní vnitřní dispozici 2+kk s kuchyňskou linkou, předsíní a sklepem. Vytápění je kamny na tuhá paliva, voda je z vlastní kopané studny a WC je chemické. Na pozemku je také venkovní posezení, zahradní sprcha, skleník, dílna, domek na nářadí a druhá kopaná studna. Zahrada je ideální k úpravě dle vlastních představ. V dosahu je zastávka MHD. Více informací Vám rádi sdělíme při prohlídce.

990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 12
REALITY V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

28. 01. 20 Pojištění majetku musí chránit vaši nemovitost

04. 07. 19 ​Jih po osmi letech upravil nájemné v obecních bytech

26. 06. 19 Ostrava prodá pozemek v centru, proluku Nové Lauby

17. 06. 19 Moravskoslezský kraj již zná vítěze tradiční soutěže Stavba roku.

Doporučené realitní kanceláře

-->