Pozemky, zahrady na prodej, Karviná

Změnit zadání Počet inzerátů: 16
Prodej, zahrada, 906 m2, Petřvald

Prodej, zahrada, 906 m2, Petřvald

Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji zahradu v zahrádkářské kolonii v klidné okrajové části Petřvaldu s chatou. Zahrada má výměru 906 m2 a skládá se ze dvou části - zeleninové (záhony a skleník) a ovocné s ovocnými stromy (jabloně, hruška, ořešák, ryngle, švestka, třešně). Do chaty je zavedená elektřina, možnost napojení na vodovod, který je na pozemku. V přízemí obytná místnost s krbovými kamny a kuchyňkou, 1. patro - místnost na přespání. Možnost přístavby. U chaty je přístřešek s posezením, grilem a uzákem, plocha pro bazén, 2x kůlna a vlastní suché WC. Velmi klidná lokalita, plná zeleně, vhodná pro relax a zahradničení. Veškerá občanská vybavenost i MHD v dosahu. Doporučujeme.

335 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 19
Prodej, zahrada, Karviná - Staré Město

Prodej, zahrada, Karviná - Staré Město

Staré Město, Karviná

Nabízíme zahradu 376 m2 v osobním vlastnictví v klidné části Karviné - Starého Města. Celý pozemek je oplocen. Na pozemku je skleník a vzrostlé ovocné stromy, které si nový majitel upraví k obrazu svému. Dále na pozemku je naveden elektrický proud a užitková voda k zalévání, kterou pouští několikrát týdně podle potřeby zahradkářský svaz. Bližší informace u makléře.

105 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 6
Prodej, zahradní chata, Karviná - Staré Město, ul. Olšiny

Prodej, zahradní chata, Karviná - Staré Město, ul. Olšiny

Staré Město, Karviná

Nabízíme k prodeji pěknou dřevěnou zahradní chatku, která se nachází na krásném slunném místě poblíž rybníku v zahrádkové osadě Olšiny. Chata je v osobním vlastnictví, rozměry cca 4x4 m, vyvýšená, má 1 místnost - kuchyňku, menší půdu, zastřešené posezení - terasu, místnost na nářadí a suché WC. Chata leží na pozemku o celkové výměře 400 m2, který je majetkem Pozemkového fondu ČR, roční nájem cca 400 Kč, možnost odkupu do osobního vlastnictví cca za 20.000 Kč. Voda je přivedena ze studny. Součástí prodeje je také elektrocentrála.

200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 7
Prodej, zahrada, 369 m2, Karvina - Ráj

Prodej, zahrada, 369 m2, Karvina - Ráj

Ráj, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradu o velikosti 369 m2 v zahrádkářské osadě Bažantnice v Karviné, která je v osobním vlastnictví. Zahrada je plná ovocných stromů, keřů, květin. Přes zahradu teče potok a navazuje na les. Dokonale schované zelení. Elektřina pouze svůj zdroj - elektrocentrála a pod. Veškeré zahradní stroje jsou motorové a zůstanou v ceně. Možnost užívání chaty rozdělené na tři části a to kuchyňku, obývací pokoj a úložný prostor se skříní a kamny. V chatě jsou kamínka, plynový vařič, zůstává veškeré zařízení (postele, stůl, skříňky, židle, lůžkoviny, atd.)

339 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 7
Prodej, zahrada, 360 m2, Havířov - Bludovice

Prodej, zahrada, 360 m2, Havířov - Bludovice

Bludovice, Havířov

Nabízíme k prodeji zahradou o výměře 360 m2 v Havířově Bludovicích. Zahrada je v osobním vlastnictví, nachází se na ní chatka s betonovými základy určená k rekonstrukci, popř. vystavení nové. Zahrada je v mírně svažitém terénu, jsou zde vzrostlé ovocné stromy (třešeň, aronie, rybíz, hruška). Voda na hranici pozemku. Možnost napojení na elektřinu. Areál je celooplocený. Velmi pěkné místo vhodné k relaxaci a zahradničení, v těsné blízkosti města a občanské vybavenosti. K dispozici ihned. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

199 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 11
Prodej, zahrada, 2258 m2, Dolní Lutyně

Prodej, zahrada, 2258 m2, Dolní Lutyně

Dolní Lutyně, Dolní Lutyně

Nabízíme k prodeji pozemek vedený v současnosti jako zahrada. Jsou zde vzrostlé stromy a starší zahradní domek. Celkově oploceno, v klidné lokalitě Dolní Lutyně.

459 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 6
Prodej, pozemek, 1778 m2, Karviná - Hranice, ul. Žižkova

Prodej, pozemek, 1778 m2, Karviná - Hranice, ul. Žižkova

Hranice, Karviná

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 1778 m2, nacházející se na okraji města ve velmi lukrativní a klidné části Karviné Hranicích. Pozemek je rovinatý a slunný. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Pozemek není určen k výstavbě rodinného domu, ale lze využít k realizaci zahrady, chaty či umístění Mobilheimu. Písemný souhlas se stavbou v ochranném pásmu ČEPS, a.s. možno doložit, stejně jako povolení magistrátu. Příjezd k pozemku po obecní asfaltové komunikaci. Dostupnost MHD pět minut pěší chůzí. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme prohlídku.

250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 4
Prodej, zahrada, 400 m2, Karviná - Olšiny

Prodej, zahrada, 400 m2, Karviná - Olšiny

Staré Město, Karviná

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatku se zahradou v zahrádkářské oblasti Karviná - Olšiny. Chata je částečně zařízená se zastavěnou plochou 16 m2. Zahrada má výměru 384 m2 a je částečně oplocená, nachází se na ní okrasné keře, skleník. Společný příchod k zahrádkám. Parkování před areálem. Klidné a tiché prostředí v blízkosti lesa a rybníků. Doporučujeme prohlídku. Při rychlém jednání možná sleva. Pro domluvení prohlídky a více informací neváhejte kontaktovat makléře.

130 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 13
Prodej, zahrada, 555 m2, Český Těšín - Mosty

Prodej, zahrada, 555 m2, Český Těšín - Mosty

Mosty, Český Těšín

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji zahradu o velikosti 555 m2, v osobním vlastnictví na okraji obce Mosty u Českého Těšína, ulice Formanská. Přístup na pozemek je z obecní cesty. Elektřina na hranici pozemku.

140 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 4
Prodej, zahrada, 369 m2, Karviná - Ráj, ul. Bažantnice

Prodej, zahrada, 369 m2, Karviná - Ráj, ul. Bažantnice

Ráj, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradu v osobním vlastnictví o celkové rozloze 369 m2, která se nachází v klidné části města Karviná a to na ulici Bažantnice. Zahrada je plná ovocných stromů, keřů, květin. Přes zahradu teče potůček, nabízí tedy neomezený odběr vody na zalévání. Na zahradě je postavená zahradní chata rozdělená na tři části a to kuchyňku, obývák a úložný prostor se skříní a kamny. Prodej včetně veškerého vybavení (postele, stůl, skříňky, židle a další vybavení). Elektřina jen vlastní zdroj - elektrocentrála, solární panel. Příjezd k zahradě po obecní cestě. Parkovaní u zahrady. Po dohodě je možná sleva. Doporučujeme prohlídku.

340 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 6
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře