Pozemky, zahrady na prodej, Karviná

Prodej, zahrada, Petrovice u Karviné

Prodej, zahrada, Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné

Nabízíme zahradu 617 m2 v OV v klidné části Dolních Marklovic. Celý pozemek je oplocen. Na pozemku je uďák, který je nutno opravit, dále dvě šopky a kotec, které si nový majitel upraví o obrazu svému. El.proud je veden z vedlejšího rodinného domu, ale mají vlastní hodiny. Voda není. Bližší informace u makléře.

220 001 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, zahrada, 474 m2, Doubrava

Prodej, zahrada, 474 m2, Doubrava

Nové Město, Karviná

Nabízíme ke koupi oplocenou zahradu s chatkou v centru obce Doubrava. V chatce je zavedena elektřina i přípojka vody. Vedle chatky je postavená pergola a je zde suché stání pro auto. Chatka má krytou terasu, předsíň, jeden pokoj v přízemí a druhý se nachází v podkroví. Doporučujeme prohlídku. Více informací u našeho certifikovaného makléře.

349 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 6
Prodej, zahrada, 400 m2, Karviná - Olšiny

Prodej, zahrada, 400 m2, Karviná - Olšiny

Hranice, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradu s chatkou v oblíbené zahrádkářské oblasti Karviná - Olšiny. Chata je kompletně zařízená včetně kůlny, která se nachází na zahradě. Zahrada má výměru 400 m2 a je částečně oplocená, nachází se na ní okrasné keře, skleník, uzák a studna. Společný příchod k zahrádkám. Chatka je dřevěná, s kuchyňským koutkem, nábytkem a zastřešenou terasou. Předmětem prodeje je samotná chatka s současným vybavením, platba za pronájem pozemku činí 400,- Kč ročně. Milé a tiché prostředí v blízkosti lesa a rybníků. Doporučujeme prohlídku. Při rychlém jednání možná sleva. Pro domluvení prohlídky a více informací neváhejte kontaktovat makléře. Možnost ponechání technického zařízení.

229 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 8
Prodej, zahrada, 369 m2, Karvina - Ráj

Prodej, zahrada, 369 m2, Karvina - Ráj

Ráj, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradu o velikosti 369 m2 v zahrádkářské osadě Bažantnice v Karviné, která je v osobním vlastnictví. Zahrada je plná ovocných stromů, keřů, květin. Přes zahradu teče potok a navazuje na les. Dokonale schované zelení. Elektřina pouze svůj zdroj - elektrocentrála a pod. Veškeré zahradní stroje jsou motorové a zůstanou v ceně. Možnost užívání chaty rozdělené na tři části a to kuchyňku, obývací pokoj a úložný prostor se skříní a kamny. V chatě jsou kamínka, plynový vařič, zůstává veškeré zařízení (postele, stůl, skříňky, židle, lůžkoviny, atd.)

339 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 10
Prodej, zahrada, Havířov - Město

Prodej, zahrada, Havířov - Město

Dolní Suchá, Havířov

Prodej zahradní chatky v obci Dolní Suchá okr. Karviná. Chatka je velice udržovaná, podsklepená s vlastní dílnou, kuchyňka, 2 pokoje, vlastní měřidla - elektřina, studna, suché WC, apod. Venkovní posezení s krbem, udírnou, altánem, udržovaná zahrádka včetně ovocných a okrasných stromů. Možnost pronájmu přes zahradkář. svaz - 800,- Kč/rok. Ihned k dispozici.

185 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 21
Prodej, chatka, Havířov

Prodej, chatka, Havířov

Město, Havířov

Prodáme malou zahradní chatku s právem uzavřít smlouvu o nájmu pozemku v celkové výměře 213 m2, v zahrádkářské osadě v Havířově pod ul. Na Nábřeží. Zahrada je slunná s dobrým přístupem. Chatka je bez el. energie, vody. Voda je dostupná v rámci osady. Doporučujeme prohlídku.

98 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 9
Prodej, zahrada, 1365 m2, Dolní Těrlicko

Prodej, zahrada, 1365 m2, Dolní Těrlicko

Dolní Těrlicko, Těrlicko

Nabízíme k prodeji zahradu v lokalitě Dolní Těrlicko. Jihovýchodně orientovaná parcela v těsné blízkosti vodní nádrže Těrlicko s celoročním bezproblémovým přístupem po obecní asfaltové komunikaci. Přípojka el. energie a příprava pro vodovodní vrt na pozemku. Více informací u makléře. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 4
Prodej, zahrada, Karviná - Staré město

Prodej, zahrada, Karviná - Staré město

Staré Město, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradu s chatkou na velmi klidném místě v Karviné - Starém městě. Zahrada se nachází v zahrádkářské kolonii, která je oplocená. Pozemek i chatka je v osobním vlastnictví. Zahrada chatky je oplocena částečně nízkým plotem. Plocha pozemku je 269 m2. Chatka je ve velice dobrém stavu. Na zahradě je suchý záchod. Na pozemku není voda, ale klasická studna (užitková voda k zalévání), není elektrický proud. Příjezd je nezpevněný. Střecha je sedlová. Chatka je částečně zařízená. Kuchyňka, jídelní stůl. V podkroví jsou dvě válendy. Pod chatkou je sklep cca 3 m2. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Bližší informace info u makléře. Doporučujeme prohlídku. S výhodným financováním Vám rádi pomůžeme.

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 6
Prodej, zahrada, 371 m2, Havířov - Bludovice

Prodej, zahrada, 371 m2, Havířov - Bludovice

Bludovice, Havířov

Nabízíme formou přenechání nájmu zahradu s chatou v klidné oblasti. Výměra činí 371 m2,chata 4 x 3 m dřevěná konstrukce. Pitná voda na zahradě. Elektřina na hranici zahrady k připojení. Za zahradě krásna pergola, skleník 5 x 3 m, dva fóliovníky 5 x 2 m. Zahrada pro drobné opravy a pořadí. Jedinečné místo k odpočinku.

130 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 4
Prodej, zahrada, 1217 m2, Karviná - Doly

Prodej, zahrada, 1217 m2, Karviná - Doly

Doly, Karviná

Nabízíme k prodeji zahradu v klidné části obce o velikosti 1217 m2. Nachází se v místě za Golf Resort Lipiny. V pozemku je elektřina a voda. Pozemek je v zanedbaném stavu. Možnost přepsání jako stavební pozemek.

150 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 4
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?