Pozemky, zahrady na prodej, Nový Jičín

Změnit zadání Počet inzerátů: 9
Prodej, zahrada, Studénka

Prodej, zahrada, Studénka

Butovice, Studénka

Nabízíme Vám pozemek, který je v územním plánu veden pro účely rekreace. Možnost výstavby zahrádek a podobně. Některé sítě na hranici pozemku. Více informaci u makléře. S financováním pomůže naš partner M&M Finance. V obci veškerá občanská vybavenost.

130 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 4
Prodej, zahrada, 1600 m2, Studénka

Prodej, zahrada, 1600 m2, Studénka

Studénka

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Studénka. Nachází se v klidné části obce, přístupová obecní komunikace vede až k pozemku. Inženýrské sítě v dosahu. Pozemek byl využíván jako zahrada, lze oplotit, v územním plánu plocha smíšená nezastavěného území. Vhodné využití k rekreaci, jako louka, zahrada, sad, pastvina apod. Doporučujeme.

336 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, pozemek, 500 m2, Jeseník nad Odrou

Prodej, pozemek, 500 m2, Jeseník nad Odrou

Jeseník nad Odrou

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Jeseník nad Odrou. Pozemek se nachází v klidné části obce v blízkosti vodního toku. Na části pozemku stál původně dům, zůstalo tedy i číslo popisné. Dle územního plánu stavební, ale vzhledem k rozhodnutí obce a protipovodňovým opatřením nyní stavět nelze. Ideální využití jako zahrada. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

210 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, zahrada, 286 m2, Fulnek

Prodej, zahrada, 286 m2, Fulnek

Fulnek

Nabízíme k prodeji zahradu o výměře 286 m2. Nachází se v klidné části mezi Fulnekem a Stachovicemi. Na hranici pozemku je přípojka elektřiny. K zahrádce patří také chatka 13 m2. Na pozemku jsou ovocné stromy, keře. V blízkosti zahrady se nachází autobusové a vlakové nádraží. Doporučujeme prohlídku.

150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 6
Prodej, zahrada, Bílovec, ul. U splavu

Prodej, zahrada, Bílovec, ul. U splavu

Bílovec

Nabízíme Vám v klidné části Bílovce zahradu s velmi zajímavou polohou. V dosahu veškeré inženýrské sítě. Pozemek se nachází na rovině a má obdélníkový tvar. V obci veškerá občanská vybavenost. Více informací u makléře. S financováním pomůže naše hypoteční centrum.

1 599 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 4
Prodej, zahrada, 263 m2, Příbor

Prodej, zahrada, 263 m2, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji zahradu v obci Příbor o celkové ploše 263 m2. Zahrada se nachází v klidné části města v blízkosti centra i vlakového nádraží. Pozemek veden v katastru jako zahrada. Dle územního plánu plocha smíšená obytná, stavební tedy s omezeními vyplývajícími z velikosti a lokality. V současné době oplocená, neudržovaná zahrada se vzrostlými stromy. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

330 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 5
Prodej, pozemek, 2827 m2, Petřvald

Prodej, pozemek, 2827 m2, Petřvald

Petřvald 1-Petřvald, Petřvald

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Petřvald. Pozemek je v územním plánu obce veden jako zahrada. Nachází se v okrajové části obce v bezprostřední blízkosti hlavní cesty. Vhodné využití jako louka, pastvina, zahrada apod. Pozemek prodejný vcelku, případně i po částech. Cena může být předmětem jednání. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

170 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 8
Prodej, zahrada, 3839 m2, Žilina u Nového Jičína

Prodej, zahrada, 3839 m2, Žilina u Nového Jičína

Žilina, Nový Jičín

Nabízíme k prodeji svažitou zahradu s nádherným pohledem na okolí v obci Žilina u NJ. Část pozemku je zahrnuta v územním plánu k podmíněné zástavbě rodinných domů. Sítě jsou na dosah. Příjezdová, nezpevněná cesta je jiného majitele. Na pozemku vysazeny ovocné stromy. Vhodné pro sadaře nebo včelaře. Reálná možnost dokoupení sousedních parcel s využitím travního porostu. Prohlídka zahrady nutná.

303 254 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 12
Prodej, zahrada, Příbor

Prodej, zahrada, Příbor

Příbor

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 2884 m2 na okraji obce Příbor. Pozemek je v současné době využíván jako zahrada k rekreačním účelům a zahrnuje ovocný sad. Na pozemku chata (budova bez č.e.) s pergolou. Voda pouze dešťová a v období vlhka pramen. Zdrojem elektřiny vlastní centrála. Přístup po zpevněné obecní komunikaci. Pozemek prodejný pouze jako celek. Zajímavá investice. Financování zajistíme. Doporučujeme.

840 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 9
REALITY V MS KRAJI

Ostrava  |  Opava  |  Karviná  |  Frýdek - Místek
Nový Jičín  |  Bruntál


DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


Zpravodaj

09. 04. 18 Stěhování kancecláří, firem a skladů

15. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí v Moravskoslezském kraji

02. 03. 18 Centrum Ostravy oživí byty

28. 02. 18 Jak výrazně ušetřit za pojištění bytu?

Doporučené realitní kanceláře